Přihlášení:
Menu
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Španělsko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Itálie
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Marinos
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Hiroshima
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Cruzeiro
Serie A | 02:30 - zítra
Logo týmu Fluminense
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Gruzie
EURO | 15:00 - 22. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 21:00 - 22. 06.
Logo týmu Rumunsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Švýcarsko
EURO | 21:00 - 23. 06.
Logo týmu Německo
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Narva Trans
Meistriliiga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 17:00 - dnes
Logo týmu Levadia Tallin
Logo týmu Flora Tallin
Meistriliiga | 18:00 - dnes
Logo týmu Tammeka Tartu
Logo týmu Santos
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Goiás
Logo týmu Botafogo
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Atlético Paranaense
Logo týmu Sao Paulo
Serie A | 01:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Juventude
Serie A | 01:00 - zítra
Logo týmu Vasco da Gama
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie A | 01:00 - zítra
Logo týmu Gremio

Informační servis pro 17. kolo Synot ligy

12. 2. 2016 13:24, upraveno: 19. 2. 2016 15:04
autor: Tom
Dvou měsíční zimní přestávka uběhla jako voda a již tento pátek 12. února startuje jarní část Synot ligy. Jak jsme již avizovali v našem podrobném přehledu přestupů, během zimní pauzy bylo na českém fotbalovém trhu opravdu rušno, v důsledku čehož velké procento z celkových 16 účastníků naskočí do druhé poloviny nejvyšší fotbalové soutěže ve výrazně pozměněných základních sestavách.

Jelikož týmy na podzim jedno kolo z druhé „patnáctky“ předehrály, čeká nás v průběhu února, března, dubna a května již „pouze“ 14 napínavých kol, které rozhodnou, koho příští rok vyšle Česká republika do evropských pohárů na jedné straně, a na druhé straně o tom, kdo se bude pakovat o soutěž níž. Jaké vyhlídky mají jednotlivé kluby do úvodního jarního, celkem ale v pořadí již 17. kola Synot ligy sezony 2015/2016?

Dukla – Liberec – pá 12. 2. (18:00)

17. kolo odstartuje střetnutí, ve kterém aktuálně 11. Dukla přivítá na Julisce 4. Liberec. Oba celky spolu ve 3. kole remizovali 1:1.

„Armádní klub“ zůstal v podzimní části za očekáváním, když navzdory pohlednému, kombinačnímu fotbalu tolik typického pro práci trenéra Luboše Kozla, dokázal v 16 duelech posbírat pouhých 19 bodů (skóre 24:23) a přezimoval tak pouhé 4 body nad hranicí sestupového pásma. Příliš pozitivně navíc nehovoří ani statistiky za posledních 5 utkání, ve kterých Dukla s dílčím skóre 5:4 posbírala „usmolených“ 7 bodů, tedy méně než polovinu z možných 15. V 12. kole Dukelští porazili doma Zlín 1:0, ovšem hned v dalším kole podlehli opět na Julisce 0:1 Příbrami, aby následně remizovali 0:0 v Olomouci. V předposledním podzimním (15.) kole nadělili svěřenci kouče Kozla doma Severočechům z Teplic výsledek 4:0 a definitivní tečku za první polovinou sezony učinili Pražané zápasem v Plzni, které podlehli 3:0.

Na jaře bude zajímavé pozorovat, zda se Dukle (ne)povede nahradit 5 branek a špičkové výkony talentovaného útočníka a svého druhého nejlepšího podzimního střelce Michala Krmenčíka, kterého si pro jarní část sezony do svého kádru stáhla kmenová Plzeň. Ostatní změny v kádru nejen Dukly, jsou podrobně a přehledně uvedeny ve speciálním článku.

Ikona týmu Marinos
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Hiroshima
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
O poznání lepší výchozí pozici má po podzimu Liberec, který i přes náročný program a účast v základní skupině Evropské ligy posbíral 29 bodů (skóre 27:19), které mu zaručily přezimování na 4. příčce, která jako poslední zajišťuje pro nadcházející sezonu účast v předkole EL. V posledních 5 duelech podali svěřenci trenéra Trpišovského nevyrovnané výkony – ve 12. kole udolali doma Baník 2:1, aby následně nestačili na domácí Brno 3:1. Nečekanou prohru nahradili liberečtí o kolo později vítězstvím nad Spartou (1:0), načež přišel další kolaps a prohra 2:0 ve Zlíně. S podzimem se Severočeši rozloučili před domácími příznivci výhrou nad Slavií 2:1.

Zda se Liberec dokáže hned v 1. jarním kole popasovat se ztrátou tahounů Šurala, Pavelky, Delarge a dalších, ukáže až realita.

Nejistí jsou si očividně i bookmakeři sázkových kanceláří, kteří na výhru Dukly vypsali kurzy pohybující se kolem hodnoty 2,4, zatímco na Liberec je to 3,05. Na remízu si můžete nejčastěji vsadit s kurzem 3,3.

Předpokládané sestavy:

Dukla: 
Hroššo – Miloševič, Štetina, Gorkšs, Vrzal – Hanousek, Považanec, Néstor – Berger, Vašíček, Breznanik.

Liberec:
Koubek – Ljulka, Hovorka, Pokorný, Bartošák – Karafiát, Sýkora – Bartl, Bakoš, Vůch – Rabušic.

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

Zlín – Sparta – so 13. 2. (14:00)

Sobotní maraton pěti utkání rozeběhne Zlín, který bude hostit Spartu. První setkání obou klubů v této sezoně skončilo ve 2. kole na Letné 3:0 pro Spartu.

Domácí Zlín se během podzimu sám pasoval do role největšího překvapení, když se coby nováček postoupivší z 2. ligy vyšvihl na 6. místo a s 24 získanými body a skóre 22:25 ztrácí pouhých 5 bodů na 4., poháry zajišťující příčku! V obdobném duchu navíc hovoří statistiky z posledních 5 podzimních kol; v nich Zlín nejprve zaváhal na hřišti Dukly 1:0 (12. kolo), ovšem následně si poradil doma se Slováckem 2:1, venku s Příbramí (1:2) a doma překvapil sebevědomým výkonem Liberec, který si odvezl porážku 2:0. Posledním kláním na podzim se pro zlínské stal souboj v Jihlavě, který skončil nerozhodně 2:2.

Sparta se skóre 35:10 a 35 body neúnavně nahání 1. Plzeň, na kterou ztrácí pouhé 3 body. Závěr podzimu, respektive aktuálně posledních 5 kol však z pohledu Sparty úplně suverénní nebylo; ve 12. kole totiž Sparta padla 2:1 v Plzni, následně porazila doma 3:1 Teplice, aby záhy opět ztratila venku – konkrétně v Liberci (1:0). S podzimem se svěřenci Zdeňka Ščasného rozloučili výhrou doma nad Brnem (2:1) a v Ostravě (0:1).

Za největší událost zimy lze z pohledu ligového nováčka považovat přestup osmigólového útočníka Lukáše Železníka do Slavie, která jako kompenzaci poslala na jih Moravy na hostování talentovaného forvarda Diopa. Naopak letenští svůj již tak dost silný kádr v zimě ještě zkvalitnili, když získali Zahustela, Šurala a Mazucha. Navíc se i na jaře budou moci spolehnout na služby 11 brankového střelce Lafatu.

Navzdory sympatickým výkonům zlínských fotbalistů a nepřesvědčivým výsledkům Sparty z přípravných zápasů lze předpokládat, že se překvapení konat nebude a Sparta poveze zpátky do Prahy 3 body. Sázkové kanceláře na výhru Sparty vypsaly kurzy kolem 1,6, na remízu 3,85 a na Zlín za vše hovořící kurz 5,8.

Předpokládané sestavy:

Zlín:
Dostál – Pazdera, Jugas, Hájek, Matějov – Vukadinovič, Živulič, Holík, Koreš – Poznar, Diop.

Sparta:
Bičík – Zahustel, Brabec, Holek, Costa – Dočkal, Mareček, Frýdek – Šural, Fatai, Krejčí.

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

Teplice – Příbram – so 13. 2. (16:00)

12. versus 9. – tento souboj obstarají v 17. kole celky Teplic a Příbrami, jejichž první klání skončilo v poměru 3:2 pro tehdy domácí Příbram.

Teplice jsou jedním z týmů, který zůstal během podzimu výrazně za očekáváním. Namísto celku bojujícího o poháry se totiž Severočeši transformovaly v „otloukánka“, který se ztrácí v horším průměru. Výsledkem budiž pouhých 18 získaných bodů a pasivní skóre 25:30. Špatné výkony teplických vyvrcholily na konci sezony – ve 12. kole vyloupila Teplice Slavia (0:1) a hned v následujícím zápase Severočeši podlehli i druhému z pražských „S“, když duel na Letné skončil 3:1. Po domácí remíze 2:2 s Jabloncem Teplice po dvakrát inkasovaly rovné 4 branky – nejprve obdržely školení na Julisce (4:0), a poté se ze stejného počtu branek v síti Teplic radovalo Slovácko (4:2).

O pouhé 2 body a 3 příčky výše se nachází Příbram, která se poměrně stabilními výkony drží se skóre 23:30 ve středu tabulky. 7 bodů a dílčí skóre 7:5 – to jsou statistiky posledních 5 zápasů, o které se zasloužila domácí remíza s Brnem (1:1), výhra na Dukle (0:1), prohra se Zlínem (1:2) a na Slavii (2:1) a na závěr výhra nad Olomoucí rozdílem třídy (3:0).

Jak si můžete prohlédnout zde, Teplicím očividně podzimní výkony nestačily a představitelé klubu proto přivedli hned 8 posil, na rozdíl od Příbrami, jejíž kádr přílišných změn přes zimu nedoznal.

A právě z důvodu velkého posílení a slibných výkonů z přípravy důvěřují sázkové kanceláře více domácím, na které je vypisován kurz 2. Pouze nepatrnými rozdíly se pak liší kurzy na remízu a výhru hostů, které se točí kolem hranice 3,5 – 3,7.

Předpokládané sestavy:

Teplice:
Chudý – Hora, Lüftner, Jeřábek, Krob – Soungole, Ljevakovič – Vondrášek, Vachoušek, Kukec – Vaněček.

Příbram:
Hruška – Mudra, Tregler, Zápotočný, Divíšek – Rezek, Hnaníček, Pilík, Suchan, Štípek – Bednář.

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

Olomouc – Bohemians 1905 – so 13. 2. (16:00)

Dlouhou cestu na Hanou absolvují Bohemians, kteří ve 3. kole s Olomoucí remizovali 1:1. Hned na úvod jara se bude z pohledu jeho účastníků o velice napínavé a důležité utkání, které může ukázat směr, kterým se budou boje o záchranu v Synot lize dále ubírat.

Olomouc přezimovala s vysoce pasivním skóre 14:26 a 15 body na 15. a tedy 1. sestupové pozici. V posledních 5 kolech svěřenci Václava Jílka podlehli 1:2 Mladé Boleslavi, 4:0 v Jablonci, přičemž následně hráli doma s Duklou nerozhodně 0:0. 3 body si na své konto Olomouc připsala po výhře 2:0 nad Slováckem, ovšem k její smůle se jí nevydařila závěrečná tečka za podzimem, když v duelu s konkurenční Příbramí prohrála vysoko 3:0.

O pouho pouhé dvě příčky výše se v tabulce krčí pražští Bohemians, kteří na podzim vydolovali z 16 odehraných zápasů přesně 16 bodů (skóre 19:24), ovšem do Olomouce přijedou jako tým, který v posledních 5 utkáních získal 11 bodů a ani jednou neprohrál! Svoji dosavadní jízdu bez prohry odstartovali „Klokani“ 31. října, když doma porazili 2:1 Jihlavu a o kolo později remizovali ve vršovickém derby 2:2 na Slavii. Poté svěřenci trenéra Romana Pivarníka zvládli důležitý souboj s Baníkem (3:1) a o kolo později vybojovali v Boleslavi s rozjetými domácími remízu 1:1. Jako třešničku na dortu pak fotbalisté Bohemky naservírovali svým fanouškům v Ďolíčku výhru nad Jabloncem v poměru 2:1.

Přes nesrovnatelně lepší statistiku z posledních utkání dávají sázkové kanceláře vyšší šance na úspěch domácí Olomouci, která bude spoléhat na služby výpomoci z Plzně – bombarďáka Aidina Mahmutoviče. Zatímco na výhru Olomouce si můžete vsadit s průměrným kurzem 1,9, na Bohemku je kurz možná a příliš vysoký – 4,3. Na remízu bookmakeři „nalepili“ kurz kolem 3,3.

Předpokládané sestavy:

Olomouc:
Buchta – Hála, Štěrba, Rode, Vepřek – Navrátil, Houska, Šindelář, Ordoš, Petr – Mahmutovič.

Bohemians:
Zlámal – Čögley, Krch, Gajič, Švec – Jindřišek – Prošek, Lulič, Jirásek, Mosquera – Mikuš.

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

Jablonec – Jihlava – so 13. 2. (16:00)

8. Jablonec, který se přes zimní přestupové období transformoval z „Galácticos“ zpět na „provinční klub orientujícím se na vychovávání mladých talentů“, přivítá v prvním jarním kole na Střelnici 14. Jihlavu, kterou po prodeji svého nejlepšího podzimního střelce (8 branek) Murise Mešanoviče čeká perný boj o udržení v SL.

Jablonec, podobně jako například Teplice, zůstal za předsezonními očekáváními, pročež se od týmu po konci podzimní části musel pakovat trenér Jaroslav Šilhavý, kterého nahradil ambiciózní Zdenko Frťala, který před tím vedl Varnsdorf. Jablonec totiž v dosavadních 16 odehraných duelech se skóre 26:21 získal vzhledem ke kvalitě kádru až tragických 20 bodů, přičemž aktuální forma se s příchodem zimy spíše zhoršovala, než naopak. Od 12. kola, kdy Severočeši remizovali 1:1 na hřišti Slovácka a následně s velkým příslibem přejeli doma Olomouc 4:0, dokázali pouze remizovat 2:2 v Teplicích, prohrát 1:0 v Plzni a rozloučit se s podzimem v duchu předchozích výkonů – prohrou 2:1 na Bohemce.

Jenže oproti problémům jihlavských fotbalistů se ty jablonecké mohou a také zdají až malicherné. Jihlava se totiž navzdory jiným představám se skóre 18:31 a hned po Baníku s 2. nejhorší obranou v lize, potácí těsně nad sestupovou pastí, když ji od 15. Olomouce dělí pouho pouhý 1 bod. Navzdory špatné celkové statistice však jihlavští zvládli na závěr podzimu svoji reputaci alespoň trošku narovnat. V 12. kole sice Jihlava prohrála veledůležitý záchranářský souboj na Bohemce (2:1), ovšem po dalším zklamání v podobě debaklu v Boleslavi (6:1) se dokázala oklepat, a hned v příštím kole porazit doma 2:0 Brno. Získané body jihlavští fotbalisté navíc potvrdili výhrou 2:1 v Ostravě a na zimní dovolenou se rozešli po vyrovnaném utkání se Zlínem, které skončilo smírně 2:2.

Sázkové kanceláře vidí šance před utkáním následovně: 1,36 X 4,9 X 9,3.

Předpokládané sestavy:

Jablonec:
Bárta – M. Kysela, Beneš, Pernica, Karavajev – Hübschman – Masopust, Greguš, Pospíšil, Breda – Tecl.

Jihlava:
Hanuš – Tlustý, J. Krejčí, Šourek, Mišůn – T. Kučera, Demeter – Kukol, Hronek, Bazal – Voltr.

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

Slavia – Brno – so 13. 2. (18:20)

4 body od sebe v současné chvíli dělí 5. Slavii a 7. Zbrojovku Brno, která se nadcházející sobotu představí právě v Edenu, kde se bude snažit navázat na výsledek z prvního vzájemného střetu obou soupeřů. V tom tehdy domácí Zbrojovka potrestala laxní výkon pražanů a vyhrála 1:0.

Slavia v zimě prošla v návaznosti na podzimní změny v majetkové struktuře rozsáhlými změnami, které po sportovní stránce vyústily hlavně v příchod 8 nových hráčů. I ti by měli Slavii pomoci navázat na nad očekávání úspěšný podzim a pomoci klubu do pohárů. Výchozí pozice Slavie před vstupem do tohoto boje zní takto: 5. místo, skóre 23:15 a hned po vedoucí Plzni a Spartě nejlepší obrana v lize. Co se formy z posledních podzimních zápasů týče, svěřenci trenéra Uhrina v nich dokázali vybojovat 10 utkání, když sešívaní zvítězili 1:0 v Teplicích, remizovali doma s Bohemkou a ze 3 bodů se následně radovali na Slovácku (0:2) a doma nad Příbramí (2:1). Celkový dojem ze hry červenobílých nedokázal převratně zkazit ani souboj v Liberci, kterým se Slavia rozloučila, ačkoliv původně vedla, s podzimem prohrou 2:1.

Brno na 7. příčku vyneslo dosavadních 22 bodů (skóre 17:22). Nebýt přitom nepříliš povedeného závěru podzimu, mohli Brňané přezimovat ještě výš. Ve 12. kole Brno remizovalo na hřišti konkurenční Příbrami a následně překvapivě doslova „vypráskalo“ favorizovaný Liberec, který si zpět na Sever Čech odvezl výsledek 3:1. V následujících dvou duelech ovšem svěřenci Václava Kotala nezískali ani bod, když nejprve prohráli 2:0 v Jihlavě a o týden později i na Spartě (2:1). S první půlkou sezony se Zbrojovka rozloučila s domácími fanoušky optimistickou remízou 1:1 s Mladou Boleslaví, čímž Zbrojovka již po několikáté dokázala, že zápasy s papírovými favority ji zkrátka vychází – kromě remízy s Boleslaví porazila Slavii, Plzeň i Liberec.

Navzdory brněnskému „know-how“ na střetnutí se silnými celky je favoritem sobotního utkání v Edenu domácí Slavia, na kterou si u většiny sázkových kanceláří můžete vsadit s kurzem 1.5, 1.6 a podobně. Sázku na remízu můžete učinit s kurzem 3.7 a sázkaři, kteří se rozhodnou vsadit proti favoritovi, se při sázce na výhru moravského celku nejčastěji setkají s kurzem 6.5.

Předpokládané sestavy:

Slavia:
Berkovec – Bořil, Bílek, Deli, T. Jablonský – Souček – M. Vukadinovič, Hušbauer, Zmrhal – Železník , Mešanovič.

Brno:
Melichárek – Pašek, Košťál, Jovanovič, Lutonský – Zoubele, R. Buchta, Malík, Michal Škoda – Zavadil – Řezníček.

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

Mladá Boleslav – Baník Ostrava – ne 14. 2. (14:00)

V jednom ze dvou utkání 17. kola Synot ligy, na které přijde řada až v neděli, bude střet v zimě výrazně oslabené Mladé Boleslavi a naproti tomu znovuzrozenému Baníku Ostrava, jenže během zimní pauzy změnil majitele i trenéra. Ať tak či onak, lepší postavení má 2. střetnutím Boleslavi a Baníku v této sezoně domácí tým (1. zápas ve 3. kole skončil v Ostravě remízou 2:2).

Boleslav s 29 body, skóre 39:25 a suverénně nejlepším útokem v lize okupuje 3. příčku tabulky. Spousta dotazů před startem jarní části však směřuje na klub z města automobilky Škoda v ohledu, jak se na podzim kompaktně a velice ofenzivně hrající svěřenci Karla Jarolíma dokážou vypořádat se ztrátou základních kamenů své základní sestavy – odešli Skalák (Sparta), Zahustel (Sparta) i univerzální obránce Bořil (Slavia). Navzdory tomu, že se sportovní úsek snažil tým vhodně doplnit a najít za odchozí opory adekvátní opory, panují v hlavách boleslavských fanoušků oprávněné obavy.

Konec podzimní části SL se Boleslavi nevydařil tak, jak si představovala. Z posledních 5 utkání totiž dokázala vydolovat na ni „pouhých“ 5 bodů; ve 12. kole sice „Bolka“ vyhrála v Olomouci a následně přejela doma Jihlavu 6:1, ovšem poté prohrála v Plzni a body ztratila doma s Bohemians i v Brně, se kterými boleslavští remizovali dvakrát shodně 1:1.

V nesrovnatelně zapeklitější situaci a na odlišném konci tabulky se nachází ostravský Baník, který v této sezoně se skóre 12:35 získal pouze 4 body, které jej s předstihem pravděpodobně odsoudily k sestupu. Baník po několikaměsíčních sporech však konečně změnil majitele, který si za cíl stanovil klub konsolidovat, nastavit dobré vztahy s fanoušky a klub opět zprofesionalizovat. V tom důsledku přestali před startem jarní části domácí fanoušci bojkotovat domácí utkání a Baník by se tak opět mohl opřít o své příznivce, kteří jsou pro svou oddanost klubu vyhlášení.

Statistika za posledních 5 zápasů hovoří nicméně jednoznačně; Baník v nich 5x prohrál – v Liberci (2:1), doma s Plzní (0:4), v Praze s Bohemians (3:1) a doma s Jihlavou (1:2) a druhou Spartou (0:1).

V zázrak, že by se renomovanému kouči Vlastimilu Petrželovi podařilo během několika týdnů nesebevědomý a vůbec nejmladší kádr v lize proměnit v kompaktně fungující celek, nevěří očividně ani sázkové kanceláře, které vítězství Boleslavi nad Baníkem považují oprávněně za největší „tutovku“ prvního jarního kola – vsadit si na něj můžete s nevelkým kurzem 1,25. Remíza je u většiny „sázkovek“ ohodnocena kurzem 4,2 a výhra ostravských fotbalistů pak 11,5 a více.

Předpokládané sestavy:

Mladá Boleslav:
Šeda – J. Kysela, Kúdela, Polom, Pauschek – Ščuk, J. Rada – Přikryl, Chramosta, Čermák – Baroš.

Baník Ostrava:
Šrom – M. Dostál, Kaša, Honiš, Lučič – Lásik, R. Hrubý – Mondek, Ožvolda, Holzer – O. Šašinka.

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

 

Slovácko – Viktoria Plzeň – ne 14. 2. (16:00)

První jarní kolo uzavře v neděli od 16 hodin střet Slovácka s Plzní. První vzájemné měření sil obou klubů skončilo v srpnu minulého roku smírným výsledkem 2:2.

Kádr Slovácka nedoznal převratných změn a nelze tak očekávat ani převrat v herním stylu či podávaných výkonech. Klub se s 20 body nachází na dělené 8. – 10. příčce (skóre 21:31), ovšem nebýt posledních 5 zápasů, mohl okupovat příčky vyšší. Konečný účet z remízy s Jabloncem (1:1), prohry ve Zlíně (2:1), ztráty bodů se Slavií (0:2) a v Olomouci (2:0), alespoň kosmeticky upravil poslední podzimní zápas, ve kterém Slovácko v divoké přestřelce vyhrálo nad Severočechy z Teplice 4:2.

Jako papírový favorit vstoupí do utkání úřadující mistr z Plzně, který v dosavadních 16 odehraných utkání získal se skóre 34:13 rovných 38 bodů, což je nejvíce ze všech. Plzeň je zároveň jediným týmem, který v posledních 5 podzimních zápasech získal plný počet bodů, tedy 15. O to se postaraly výhry nad Spartou (2:1), v Ostravě (0:4), s Boleslaví (1:0), v Jablonci (0:1) a doma s Duklou, kdy se Západočeši rozloučili s podzimní částí suverénním výsledkem 3:0.

S ohledem na výše uvedené si na pravděpodobné vítězství Plzně můžete vsadit se slušným kurzem 1,56. Naopak na remízu byly nejčastěji vypsány kurzy 4,2 a na výhru Slovácka pak i více než 5,6.

Předpokládané sestavy:

Slovácko:
Heča – Chvála, Hofmann, Košút, Chýla – Biolek, T. Rada, Havlík, Daníček, Kerbr – Diviš.

Plzeň:
Kozáčik – Rajtoral, Hubník, Hejda, Limberský – Hořava, Hrošovský – Petržela, D. Kolář, Kovařík – Ďuriš.

Vsaďte si na tento zápas zdarma s volnou sázkou 25 Eur!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search