Přihlášení:
Menu
Logo týmu Barcelona FC
Primera Divisio.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Villarreal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Wolfsburg
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Hoffenheim
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Nationalliga A | 19:45 - zítra
Logo týmu Zug
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Třinec
Extraleague | 18:00 - zítra
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
4.5
UO
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Odense
SuperBest-ligae.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Herlev
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Rungsted
SuperBest-ligae.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Esbjerg
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu SC Curych
Nationalliga A | 19:45 - zítra
Logo týmu Fribourg
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Lausanne
Nationalliga A | 20:00 - zítra
Logo týmu Servette GE
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ilves Tampere
SM Liiga | 17:30 - 25. 09.
Logo týmu Kalpa Kuopio
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu KooKoo Kouvola
SM Liiga | 17:30 - 25. 09.
Logo týmu TPS Turku
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Napoli
Serie A | 21:00 - 25. 09.
Logo týmu Cagliari
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Hradec Králové
Extraleague | 18:00 - 27. 09.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Braga
Liga Sagres | 20:00 - dnes
Logo týmu Marítimo
Logo týmu Dundalk FC
Premier League | 20:20 - dnes
Logo týmu Shamrock Rovers
Logo týmu Lorient
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Sporting Lisabon
Liga Sagres | 22:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Talleres
Primera Divisio.. | 02:00 - zítra
Logo týmu Gimnasia L.P.

Jak se před sezónou změnily týmy Extraligy? (příchody/odchody)

9. 9. 2019 15:07, upraveno: 10. 9. 2019 09:09
autor: LadyAmbientte
Start nové hokejové sezóny v České republice vypukne už za pár dnů. První zápas Extraligy pro ročník 2019/20 je naplánovaný na čtvrtek 19.9., kdy se od 18:30 hodin utká Sparta s Plzní. Právě pražská Sparta přitom patří mezi týmy, které před sezónou posílily asi nejvíc. Není ale jediná, kdo posiloval.
Extraliga se v nové sezóně může těšit na dva nové týmy. Společně s tím se dočkáme spousty hráčských obměn.

Zajímavého hráče „udělal“ prakticky každý extraligový tým. Některé týmy pak o zajímavé hráče také přišly. Jaké týmy se změnily asi nejvíc? Kdo před sezónou odešel a kdo přišel? Na nadcházejících řádcích najdete kompletní přehled všech příchodů a odchodů u extraligových týmů.

HC OCELÁŘI TŘINEC

Příchody:

Patrik Bartošák (Vítkovice)
Petr Kváča (České Budějovice)
Tomáš Kundrátek (Davos)
Patrick Kudla (Nové Zámky)
Patrik Hrehorčák (Rouyn-Noranda)
Michal Kvasnica (Portland)
Matěj Stránský (Mora)

Odchody:

Šimon Hrubec (Kunlun)
Peter Hamerlík (Bratislava Capitals)
Jan Bartko (Ticino)
David Cienciala (Mladá Boleslav)
Patrik Husák (Poruba)
Vít Christov (České Budějovice)
Ethan Werek (Kunlun)
Vladimír Svačina (Poruba)
Jonáš Peterek (Calgary)

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC

Příchody:

Justin Peters (Chomutov)
Ronald Knot (Chomutov)
Roman Graborenko (Litvínov)
Rostislav Marosz (Pardubice)
Michal Bulíř (Magnitogorsk)
Daniel Bukač (Niagara)
Adam Musil (San Antonio)

Odchody:

Martin Ševc (Mladá Boleslav)
Dominik Lakatoš (Vítkovice)
Roman Will (Rögle)
Patrik Maier (Zvolen)
Matěj Stříteský (Karlovy Vary)
Marek Kvapil (Sparta Praha)
Taylor Doherty (neznámo)
Tayler Redenbach (Oji)
Michal Teplý (Winnipeg Ice)

HC ŠKODA PLZEŇ

Příchody:

Luboš Rob (Vsetín)
Jaroslav Pavelka (Hradec Králové)
Vojtěch Budík (Pardubice)
Bohumil Jank (Chomutov)
Roman Vlach (Karlovy Vary)
Radek Mužík (Lulea)
Roman Přikryl (Saint John)
Tomáš Mertl (Kunlun)
Zack Malík (North Bay, zkouška)

Odchody:

Ondřej Kratěna (konec kariéry)
Václav Nedorost (konec kariéry)
Jan Kovář (Zug)
David Stach (Kladno)
Dmitrij Milčakov (Minsk)
Conor Allen (neznámo)
David Kvasnička (Vítkovice)
Denis Kindl (Pardubice)
Jakub Kindl (Kolín nad Rýnem)
Miroslav Preisinger (Zvolen)
Nick Jones (Wolfsburg)

HC KOMETA BRNO

Příchody:

Jakub Lev (Vítkovice)
Lukáš Kucsera (Vítkovice)
Filip Pyrochta (Atlanta)
Pavel Jenyš (Manchester)
Lukáš Klimeš (Přerov)
Luboš Horký (Pardubice)
Tomáš Plekanec (Kladno)

Odchody:

Bedřich Köhler (Zlín)
Michal Barinka (neznámo)
Zbyněk Michálek (neznámo)
Martin Dočekal (Sparta Praha)
Leoš Čermák (konec kariéry)
Tomáš Vondráček (Karlovy Vary)
Alexandre Mallet (Vítkovice)

MOUNTFIELD HK

Příchody:

Marek Mazanec (Utica)
Adam Kubík (Kladno)
Jordann Perret (Pardubice)
Aleš Jergl (Olomouc)
Štěpán Lukeš (Chomutov)
Zdeněk Čáp (Prostějov)
Radim Šalda (Rimouski)
Rudolf Červený (Brynäs)
David Váňa (Jihlava, zkouška)

Odchody:

Dominik Graňák (Karlovy Vary)
Lucas Lessio (neznámo)
Brandon Maxwell (Villach)
Jaroslav Pavelka (Plzeň)
Sébastien Piché (Pardubice, zkouška)
Juraj Bezúch (Košice)
Roman Kukumberg (Slovan Bratislava)
Petr Štindl (neznámo)

HC OLOMOUC

Příchody:

Lukáš Klimek (Sparta Praha)
Marek Hecl (Trenčín)
Alex Rašner (Havířov)
Tomáš Valenta (Zlín)

Odchody:

Aleš Jergl (Hradec Králové)
Miroslav Holec (České Budějovice)
Jakub Galvas (Jukurit)
Bruno Mráz (Zvolen)
Robin Staněk (Jihlava)

HC VÍTKOVICE RIDERA

Příchody:

Miroslav Svoboda (Dornbirn)
Dominik Lakatoš (Liberec)
David Kvasnička (Plzeň)
Martin Bodák (Kootenay)
Erik Němec (Znojmo)
Nicolas Werbik (Zlín)
Roberts Bukarts (Sparta Praha)
Alexandre Mallet (Kometa Brno)

Odchody:

Patrik Bartošák (Třinec)
Jakub Lev (Kometa Brno)
Lukáš Kucsera (Kometa Brno)
Radoslav Tybor (Pardubice)
Josef Hrabal (neznámo)
Michal Poletín (Jihlava)
David Květoň (neznámo)
Jaroslav Mrázek (Prostějov)
Roman Szturc (Zlín)
Rostislav Olesz (trénuje v Porubě)

BK MLADÁ BOLESLAV

Příchody:

Martin Ševc (Liberec)
David Cienciala (Třinec)
Mitchell Fillman (České Budějovice)
Jan Stránský (Chomutov)
Adam Zbořil (Nové Zámky)
Sabahudin Kovačevič (Karlovy Vary)
Marek Hrbas (Chabarovsk)

Odchody:

Jan Hanzlík (konec kariéry)
Tomáš Knotek (Karlovy Vary)
Martin Látal (Pardubice)
David Němeček (Rauma)
Dominik Pacovský (neznámo)
Lukáš Volf (Vsetín)
Dominik Groh (Znojmo)
Martin Procházka (Vsetín)
Oldrich Kotvan (neznámo)

PSG BERANI ZLÍN

Příchody:

Bedřich Köhler (Kometa Brno)
Lukáš Buchta (Omaha)
Jan Dufek (Poruba)
Rickard Palmberg (Timra)
Roman Szturc (Vítkovice)

Odchody:

Nicolas Werbik (Vítkovice)
Tomáš Valenta (Olomouc)
Jiří Karafiát (Vsetín)
Edgars Kulda (neznámo)
Tomáš Štůrala (neznámo)
Jan Václavek (Třebíč)

HC SPARTA PRAHA

Příchody:

Vladimír Růžička (Chomutov)
David Dvořáček (Prostějov)
Matúš Sukeľ (Slovan Bratislava)
Martin Dočekal (Kometa Brno)
Michal Řepík (Podolsk)
Marek Kvapil (Liberec)
Adam Polášek (Nižněkamsk)
Albert Michnáč (Saginaw)

Odchody:

Petr Kumstát (konec kariéry)
Erik de la Rose (Västeras)
Lukáš Klimek (Olomouc)
Matěj Beran (neznámo)
Jaroslav Hlinka (konec kariéry)
Zach Sill (Kolín nad Rýnem)
Steven Delisle (Frankfurt)
Roberts Bukarts (Vítkovice)
Richard Jarůšek (neznámo)
Tomáš Voráček (neznámo)
Tomáš Jandus (Prostějov)

HC VERVA LITVÍNOV

Příchody:

Jiří Říha (Kladno)
David Honzík (Jihlava)
David Štich (Chomutov)
Pawel Zygmunt (Krakov, zkouška)
Adam Jánošík (Slovan Bratislava)
Karel Kubát (Vladivostok)

Odchody:

David Tůma (Vsetín)
Roman Graborenko (Liberec)
Ladislav Romančík (Kladno)
Marek Trončinský (Pardubice)
Michael Petrásek (Přerov)
Jakub Březák (Prostějov)
Jiří Hunkes (neznámo)

HC ENERGIE KARLOVY VARY

Příchody:

Nicolas Hlava (Znojmo)
Adam Raška (Chomutov)
Branislav Kubka (Banská Bystrica)
Tomáš Knotek (Mladá Boleslav)
Tomáš Vondráček (Pardubice)
Dominik Graňák (Hradec Králové)
Petr Koblasa (Chomutov)
Matěj Stříteský (Liberec)

Odchody:

Adam Lapšanský (Ú, Trenčín)
Roman Vlach (Ú, Plzeň)
Tomáš Havránek (Ú, Třebíč)
Tomáš Závorka (G, konec kariéry)
Stanislav Balán (Ú, trénuje v Hodoníně)
Matic Podlipnik (O, Slovan Bratislava)
Petr Stloukal (Ú, Chomutov)
Vladimír Sičák (O, neznámo)
Lukáš Forman (O, Třebíč)
Jakub Černý (Ú, neznámo)
Ondřej Kuchař (G, Sokolov)
Jakub Kašpar (G, Sokolov)
Martin Rohan (O, Sokolov)
František Klejna (O, Litoměřice)
Filip Bernáth (O, Sokolov)
Daniel Zavřel (O, Sokolov)
Jaromír Kverka (Ú, Sokolov)
Michal Hotěk (Ú, Kadaň, zkouška)
Otakar Šik (Ú, Litoměřice)

HC DYNAMO PARDUBICE

Příchody:

Denis Kindl (Plzeň)
Martin Látal (Mladá Boleslav)
Radoslav Tybor (Vítkovice)
Jan Kolář (Chabarovsk)
Michal Ivan (Drummondville)
Corey Locke (Linec)
Robert Kousal (Brynäs)
Jakub Štěpánek (Slovan Bratislava)
Sébastien Piché (Hradec Králové, zkouška)

Odchody:

Vojtěch Budík (Plzeň)
Jan Kloz (České Budějovice)
Jordan Perret (Hradec Králové)
Jan Ščotka (Litvínov)
Luboš Horký (Kometa Brno)
Tomáš Vondráček (Karlovy Vary)
Rostislav Marosz (Liberec)
Nicholas Schaus (neznámo)
Mathias Porseland (neznámo)
Jacob Cardwell (neznámo)
Ilja Děrvuk (neznámo)
Antonín Dušek (neznámo)
Brian Ihnačák (neznámo)
Milan Klouček (České Budějovice)
Marek Trončinský (neznámo)
Miloš Bubela (Banská Bystrica)
Petr Sýkora (Vrchlabí)
Martin Bučko (Košice)

RYTÍŘI KLADNO

Příchody:

Ladislav Romančík (Litvínov)
David Stach (Plzeň)
Jakub Müller (SaiPa)
Adam Kalaj (TUTO)
Brendan O’Donnell (Dornbirn)
Brady Austin (Esbjerg)
Martin Réway (Tingsryds, zkouška)
Ondřej Smetana (Ústí nad Labem, zkouška)

Odchody:

Adam Kubík (Hradec Králové)
Tomáš Vildumetz (Ústí nad Labem)
Jiří Říha (Litvínov)
Tomáš Plekanec (Kometa Brno)
Petr Hořava (Slavia Praha)

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search