Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Boston
NHL | 19:00 - dnes
Logo týmu Anaheim
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Severní Korea
World Cup Q - A.. | 10:30 - zítra
Logo týmu Jižní Korea
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Plzeň
Champions Hocke.. | 17:00 - zítra
Logo týmu Zug
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Omsk
KHL | 18:00 - zítra
Logo týmu Petrohrad
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:30 - zítra
Logo týmu Litvínov
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Esbjerg
SuperBest-ligae.. | 19:00 - zítra
Logo týmu Odense
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Fuenlabrada
Liga BBVA | 21:00 - 16. 10.
Logo týmu Zaragoza
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Ermak Angarsk
Major Hockey Le.. | 13:00 - dnes
Logo týmu Togliatti
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Penza
Logo týmu Novokuzněck
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Kazzinc-Torpedo
Logo týmu Česko 21
EURO U21 Q M | 17:00 - dnes
Logo týmu Skotsko 21

Jak se vyhnout uzavření sázkařského účtu?

30. 7. 2018 10:10, upraveno: 30. 7. 2018 10:56
autor: LadyAmbientte
Pokud patříte mezi ziskové sázkaře, existuje velká šance, že vám sázková kancelář účet limituje nebo ho úplně uzavře. Jelikož ziskové sázení je o získávání hodnoty, každý účet, který ztratíme, nás stojí peníze.

Ziskoví sázkaři v anketě odpověděli, že jeden nebo více jejich účtů byl omezen nebo dokonce uzavřen. Jedná se pravděpodobně o největší obavu všech ziskových sázkařů, proto jsme se na toto téma zaměřili. V následujícím článku dostanete vyčerpávající návod na to, jak se omezení či uzavření účtu vyhnout.

Co dělat, aby váš sázkařský účet nebyl omezen nebo uzavřen?

Během naší sázkařské kariéry jsme vyzkoušeli spoustu věcí. Tyhle jsou zdaleka nejúčinnější:

Otevřete si několik sázkařských účtů a střídejte je

Pokud svoje ziskové sázení rozptýlíte mezi několik účtů, zabráníte nebo alespoň znesnadníte kontrolnímu oddělení sázkové kanceláře, aby o vás a vašem ziskovém sázení získalo přehled. V ideálním případě se vám stane, že na jednom účtu vykážete ztrátu, zatímco na druhé zisk, načež se tyto skutečnosti několikrát za rok protočí. To je naprosto ideální.

Tipsport
SYNOTtip
SazkaBet
Chance
Fortuna
Tipsport cz 95% Peníze na tiket 150150 1 Získat
SYNOTtip cz 90% Bonus bez vkladu 500500 1 Získat
SazkaBet cz 89% Bonus bez vkladu 300300 1 Získat
Chance cz 88% Bonus bez vkladu 200200 1 Získat
Fortuna cz 82% Bonus bez vkladu 400400 1 Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat

Nechte ziskové účty odpočívat a sázejte na účtech ztrátových

Dělejte si záznamy o zisku a ztrátě na jednotlivých účtech, snažte se střídat sázky a vyvažovat je. To  znamená, pokud jste zaznamenali velkou výhru za malou sázku na opravdu miniaturním trhu (třeba při sázení na badminton), další sázka na tomto účtu by neměla být stejná nebo podobná (možnost velké výhry za malý vklad na malém trhu). U aktuálního bookmakera vsaďte na něco jiného a tuto sázku si nechte pro další sázkovou kancelář.

Nesázejte vždy na nejlepší kurzy a ne od samého začátku používání účtu

Snažte se najít situace, ve kterých není třeba vzít ten nejlepší kurz. Zamyslete se, zdali není k dispozici možnost podobné sázky za nižší kurz, který ale stále nabízí hodnotu. Pokud budete brát vždycky ty nejvyšší kurzy, navíc za ohromné vklady, upozorníte sázkovou kancelář na její vlastní nedostatky a donutíte jí tyto kurzy snížit (v lepším případě), nebo uzavřít váš účet. Budete-li nenápadní, váš účet dost možná přežije.

Buďte zvlášť opatrní se sázkami na méně známé sporty (na menší trhy)

Když budete úspěšně sázet na kurzy okolo 10,00 v pingpongových zápasech konaných v pondělí ráno, bookmakeři si vás všimnou mnohem, mnohem dřív. Pokud to samé budete dělat v sobotu odpoledne, budete nenápadnější. A pokud si k tomu přiberete i sázky například na hokej, zapadnete ještě mnohem více.

Sázejte na trzích s vyššími obraty

Tento bod je pokračováním bodu výše. Diverzifikujte sázky, ať už kvůli rozložení svého rizika, tak kvůli tomu, abyste zůstali neodhaleni. Pokud nerozumíte sázení na nic jiného, než je třeba vodní pólo, tak obětujte alespoň malou část zisku a vsaďte pár menších sázek (jenom pro zábavu) třeba na fotbal. Nebo si zahrajte casinové hry.

ČTĚTE TAKÉ:
Přehled šancí na výhru podle nabízeného kurzu

Používejte e-peněženky, abyste sázkovým kancelářím pomohli snížit poplatky

Někteří lidé jsou přesvědčeni, že používání kreditních karet je pro sázkové kanceláře nákladnější, nežli používání internetových peněženek např. Skrill. Pomozte sázkovkám v jejich byznysu a snižte náklady z vašeho sázení na co nejnižší hladinu.

Schválně prohrajte nějaké peníze, zatímco sázku zajistíte u jiného bookmakera

Přesně tak. Pokud jste ve velkém zisku a chcete svůj účet znovu používat, jednoduše u sázkovky schválně vsaďte na ztrátový kurz (nebo ztrátovou možnost – podle vašeho úsudku), načež tuto sázku zajistěte na druhém účtu. Svojí zjevnou chybou, nebo velkou prohrou skvěle zametete stopy.

Zaokrouhlujte své sázky

Mnoho účtů bylo uzavřeno kvůli tomu, že tipaři sázeli divné částky. Naznačuje to, že tento sázkař používá nějaký systém, strategii, automatizovaný program?

Velkou sázku rozložte na několik menších a podejte je u různých sázkovek

Máte skvělý tip na vysoký kurz a chcete na něj dát vyšší vklad? Rozložte tuto sázku na několik částí a každou podejte u jiné sázkovky. Několik minut navíc může prodloužit životnost vašeho účtu.

Zobrazit další rady pro sázkaře

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. 1.8.2018 12:35

  SK si nesdílejí informace, je to konkurenční prostředí kde si sázkovky nepomáhají.

  Limit nemají, spíše má každá sázkovka svůj risk management a různé statistiky. Když je sázkař úspěšný tím, že hledá účelně chyby a nesází “normální” věci, tak je pod větším dohledem a nepodleze autorizační proces.

  Ve zkratce, sázejte férové kurzy a né chyby v nabídce.

  Odpověď
 2. 3.8.2018 8:06

  Naše milá vláda zákonem o hazardu omezila naši svobodnou volbu kde vsadit a všechny zisky ze sázek v ČR tak zůstávají doma(nedávno proběhla zpráva kolik si domácí SK vydělali jen na MS ve fotbale).O tom,že si sázkovky nepředávají informace si taky myslím svoje minimálně co se týká Chance a Tipsportu,které prakticky fungují jako jedna(stejná výše kurzů,stejné soutěže,stejná grafika stránek jen v jiné barvě) jen každá pod jinou hlavičkou.Můžete mít účtů kolik chcete pokud začnete vydělávat tak se prostě neschováte.Jste naivní pokud si myslíte že aktivity na všech účtech hlídá člověk-dělá to počítač-a programy jsou pořád dokonalejší.nK uzavření účtu nemusí vůbec dojít.Úplně stačí když vám SK začne omezovat sumu,kterou můžete vsadit právě s odvoláním na zákon o gamblu(klidně i na 50kč deně).V té chvíli jste prakticky bezmocní a můžete si stěžovat leda na lampárně.Takže tak.

  Odpověď
 3. Ondra
  1.5.2019 15:10

  SK mi může snížit limit na sázení na 50 kč za den ? jen kvůli tomu že vyhrávám ? vždyť je to nesprávný , to je jak kdyby podnikatel byl úspěšný a oni mu řekli že vydělává moc tak mu dají limit , nemělo by to tak být !

  Odpověď
  • 2.5.2019 17:14

   Ahoj, SK ti sníží limit na 50 korun na sázku… tím pádem se pro tebe sázení stává nevýhodné… pokud chceš při návratnosti 10% vydělat 1000 korun denně, musíš prosázet alespoň 10 tisíc korun. Což se ti s limitem 50 korun nepovede. 🙂 Bohužel tak praxe v Čechách taková je. A nejen v Čechách. Existuje jen pár sázkovek, které nelimitují ziskové sázkaře… což je důkaz, že takto to dělat jde. Bohužel většina lidí to takto dělat neumí, nebo nechce… nevím. Je to škoda. Nicméně stále je možnost sázet venku… a nenechávat tyhle vydřiduchy na sobě vydělávat.

   Odpověď
   • potinho
    21.6.2019 18:02

    Zdravím všechny sázkaře, dovolte abych se s Vámi podělil o svůj příběh týkajícího se článku viz. výše. Před nějakou dobou jsem u Sazkabetu chtěl podávat akovku za 2tk (předchozí výhra resp. zůstatek byl něco přes 20tk) Zcela omylem jsem ve spěchu přidal ještě jednu nulu a ,,malér,, byl na světě. Chtěl jsem tiket ihned stornovat ( u Fortuny a Tipsportu to jde), ale u SB to z nějakého neznámého důvodu prostě nešlo. Osud tomu asi chtěl, že tiket vyšel. Výhra cca 600tk. Asi za 14 dní na to následovala podobná sázka, ale už se chtěným vkladem 20tk. Zase trefa, 650tk!nVýsledkem bylo zrušení účtu u SB bez udání důvodu 🙂 Dnes sázím jinde, pocit křivdy už vyprchal, ale pocit, že jsem SB s radostí ,,podojil,, stále trvá… Tipům zdar

    Odpověď
 4. Jana
  23.9.2019 21:26

  Zdravím všechny a děkuji za článek. Chtěla jsem se zeptat, u kterých zahraničních SK se dá sázet? Měla jsem za to, že sázet u SK, které nemají v Čechách licenci, se nesmí. Ať se zelená 🙂

  Odpověď
 5. Martin
  2.10.2019 11:35

  Ahoj Jano, Češi u zahraničních sázkovek sázet mohou, postihována je pouze propagace této činnosti. Seznam sázkovek, které přijímají české sázkaře, najdeš na spoustě specializovaných stránek. Někdo tu už jmenoval, například zahranicnisazkovky.com a jiné. Další možností je zkusit přímo registraci u tebou vyhlédnuté SK. Jestliže tam budou mít možnost zaškrtnout místo pobytu v ČR, máš vyhráno.

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search