Přihlášení:
Menu
Logo týmu Slovensko
World Champions.. | 20:20 - dnes
Logo týmu Lotyšsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Galatasaray
Super League | 18:00 - dnes
Logo týmu Fenerbahce
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Švýcarsko
World Champions.. | 20:20 - dnes
Logo týmu Kanada
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Udinese
Serie A | 15:00 - dnes
Logo týmu Empoli AC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Norsko
World Champions.. | 16:20 - dnes
Logo týmu Rakousko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Pardubice FK
1. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Chelsea
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Bournemouth
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Brighton
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Atletico Madrid
La Liga | 19:00 - dnes
Logo týmu Osasuna
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Lille
Ligue 1 | 21:00 - dnes
Logo týmu Nice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Spartak Moskva
Premier League | 13:15 - dnes
Logo týmu Rubin Kazan
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 13:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Eibar
Segunda Divisió.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Cartagena
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
1. Division | 14:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Eindhoven PSV
Eredivisie | 14:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Sparta Rotterdam
Eredivisie | 14:30 - dnes
Logo týmu Heerenveen
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Eredivisie | 14:30 - dnes
Logo týmu NEC Nijmegen
Logo týmu Alkmaar AZ
Eredivisie | 14:30 - dnes
Logo týmu Utrecht
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Eredivisie | 14:30 - dnes
Logo týmu Deventer

Jiří Procházka na UFC 300 / LIVESTREAM + TIPY

11. 4. 2024 09:05, upraveno: 14. 4. 2024 16:49
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 500500 Získat
blankBetano 3.0003000 + 500500 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 600600 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Jiří „Denisa“ Procházka se už v sobotu utká s Aleksandarem Rakićem. Ten českého samuraje v minulosti nejednou slovně konfrontoval a vyzíval. Očekávaný souboj se uskuteční 13. dubna 2024 v Las Vegas během prestižního eventu UFC 300. Kde sledovat livestram ze zápasu, jak vypadá celá zápasová karta UFC 300 a další informace včetně tipu na zápas Jiřího Procházky naleznete v tomto shrnujícím článku.
Jiří Procházka na UFC 300 /
Jiří Procházka nastoupí do dalšího zápasu UFC. Na turnaji s číslem 300 se utká s Rakićem. Kde zápas sledovat a další info najdete ve článku.

Livestream Procházka na UFC 300 pro registrované uživatele Tipsport

Jedna z těch vůbec nejvýhodnějších a nejsnadnějších možností, jak zápas Jiřího Procházky s Rakićem sledovat je dostupná pro všechny. Livestreamy na celý galavečer UFC 300 totiž najdete na TV Tipsport. K tomu mají přístup všichni registrovaní uživatelé, kteří si v dohledné době vsadili alespoň jeden tiket, a to i za menší vklad nebo na svém kontě mají k dispozici alespoň menší obnos peněz.

Livestream pak najdete i v sekci live sázek, kde stačí zápas rozkliknout a zapnout přehrávání livestreamu. Procházkův zápas by měl vypuknout dle předběžných odhadů v neděli14. dubna asi ve 3 hodiny v noci našeho času. Do jisté míry však záleží, jak budou probíhat dřívější zápasy. Na celý fight českého samuraje si pak i přímo v jeho průběhu můžete díky live vypisovaným kurzům vsadit. K sázkám se však ve článku dostaneme později. Prozradíme zde i náš free tip na Procházkův zápas.

SLEDUJ ŽIVĚ

Další možnosti livestreamu na zápasy UFC 300: Procházka vs. Rakić

Možností kde sledovat livestram na další zápas Jiřího Procházky je zde však více. UFC jako organizace panující světu MMA samozřejmě nabízí možnost Pay Per View. To má však v UFC trochu jiný formát, než jak jsme zvyklí u Oktagonu nebo například Clash of the Stars. Nekupujete si zde totiž přístup jen k jednomu turnaji, ale předplácíte si celý balíček UFC Fight Pass. Pokud pak chcete vidět i hlavní kartu daného turnajů, přikoupíte si na něj PPV. Procházka s Rakićem však na UFC 300 budou bojovat jako poslední v kategorii „Prelims“ a extra PPV tedy není nutné.

UFC Fight Pass zahrnuje online přístup k livestreamu z aktuálních galavečerů UFC, knihovnu starších zápasů, další MMA fighty, zpravodajství z celého světa MMA a exkluzivní seriály a pořady přímo od produkce UFC. Přístup na celý měsíc pak stojí 9.99 € a předplatné můžete kdykoli zrušit. Cena je tedy oproti konkurenci velice výhodná, a navíc nabízí zábavu na celý měsíc, a nejen přístup k livestreamu na jeden konkrétní galavečer.

Další možností, kde sledovat souboj Procházka vs. Rakić živě je na některém ze sportovních kanálů. V Česku se jedná především o stanici Nova Sport 6, kde bude celé UFC 300 vysíláno živě, a to s českým komentářem.

Procházka vs. Rakić: Představení zápasu

UFC 300, slavnostní akce, která přitahuje pozornost fanoušků bojových sportů po celém světě, se chystá na svůj jubilejní galavečer ve velkolepém prostředí Las Vegas. Mezi bohatou nabídkou zápasů vyniká střetnutí Jiřího Procházky a Aleksandara Rakiće, které slibuje samotný vrchol v kariérách obou borců. Oblíbený Procházka je bývalý šampion v polotěžké váze ve známých organizacích Rizin a právě i UFC. Nyní si v ringu otestuje své dovednosti proti Rakićovi, který se v minulosti neštítil provokací ani kritiky svého soupeře a možná i tím si o zápas řekl.

Jiří Procházka vstupuje do tohoto zápasu s odhodláním a touhou dokázat, že jeho místo v MMA světě je stále mezi špičkou polotěžké váhy. Přestože jeho poslední výstup v kleci skončil nečekanou prohrou, jeho příprava a mentální nastavení naznačují, že je na návrat skvěle připraven. S bohatou paletou technik a specifickým bojovým stylem, který kombinuje dynamické pohyby a nekonvenční údery, má Procházka všechny předpoklady, aby na UFC 300 zazářil a vrátil se zpět na cestu za titulem.

Na druhé straně oktagonu bude stát Aleksandar Rakić, bojovník, jehož kořeny sahají do Srbska, přestože se narodil a vyrostl ve Vídni. Rakić je známý svým výbušným stylem a technickou vybaveností, kterou si osvojil nejen v MMA, ale i v kickboxu a brazilském jiu-jitsu. Po dlouhé pauze způsobené zraněním a rekonvalescencí se nyní vrací do akce, plný odhodlání ukázat, že stále patří mezi špičku v polotěžké váze. Podrobnější analýzu pro sázkaře s free tipem na zápas Procházka vs. Rakić najdete níže ve článku.

Program a zápasová karta UFC 300

Kromě veledůležitého duelu Procházka versus Rakić, který bude hřebem „prelims“ zápasů nás čeká jedna z nejnabitějších karet v historii UFC. Hlavním zápasem večera bude duel v polotěžké váze o titul mezi Alexem Pereirou a Jamahalem Hillem.

Na hlavní kartě se dále představí řada atraktivních zápasů, včetně střetnutí mezi Zhang Weili a Yan Xiaonan v ženské slámové váze o titul nebo napínavý souboj mezi Justinem Gaethjem a Maxem Hollowayem v lehké váze. Kompletní program UFC 300 nabízíme k nahlédnutí zde:

UFC 300 Program galavečera (Fight Card)
Hlavní zápas UFC 300
Alex Pereira #C vs. Jamahal Hill #1 Light Heavyweight (Title fight) 06:00
Hlavní karta (Main Card) UFC 300
Zhang Weili #C vs. Yan Xiaonan #1 Strawweight (Title Fight) 05:30
Justin Gaethje #2 vs. Max Holloway #2 Lightweight 05:00
Charles Oliveira #1 vs. Arman Tsarukyan #4 Lightweight 04:30
Bo Nickal vs. Cody Brudage Middleweight 04:00
Prelims zápasy UFC 300
Jiří Procházka #2 vs. Aleksandar Rakić #5 Light Heavyweight 03:00
Calvin Kattar #8 vs. Aljamain Sterling #2 Featherweight 02:40
Holly Holm #5 vs. Kayla Harrison Bantamweight 02:20
Sodiy Yusuff #13 vs. Diego Lopes Featherweight 02:00
Early Prelims zápasy UFC 300
Jalin Turner #10 vs. Renato Moicano #13 Lightweight 01:00
Jéssica Andrade #4 vs. Marina Rodriguez #6 Strawweight 00:40
Bobby Green #14 vs. Jim Miller Lightweight 00:20
Deiveson Figueiredo #8 vs. Cody Garbrandt Bantamweight 00:00

Co vsadit na zápas Jiří procházka vs. Aleksandar Rakić?

Zápas Procházky s Rakićem slibuje technickou dokonalost, ale i emocionální náboj, o který se postaral hlavně provokant Rakić. Český samuraj si však drží svou kamennou tvář a svému soupeři hodlá vše vrátit hlavně v ringu.

Bývalý šampion polotěžké váhy Jiří Procházka, se může pochlubit impozantním rekordem, který zahrnuje 29 vítězství, 4 porážky a jednou remízu. Jeho cesta v UFC je ozdobena třemi výhrami nad uznávanými fightery jako jsou Oezdemir, Reyes a Teixeira. Jedinou prohrou ve své UFC kariéře zaznamenal v listopadu loňského roku s Pereirou, který nyní bude na UFC 300 obhajovat titul polotěžké váhy. Procházkův bojový styl je odborníky, a především fanoušky ceněn pro jeho dynamiku a nevídanou různorodost, což dokládá i jeho schopnost vykouzlit KO pomocí širokého arzenálu úderů a kopů.

Aleksandar Rakić vstoupí do ringu s bilancí 14 výher a 3 porážek, což svědčí o jeho talentu bojovníka a celkově dobrých výkonech ale také o tom, že má oproti Procházkovi méně zkušeností přímo z klece. Před svou pauzou způsobenou zraněním si Rakić udržoval postavení ve špičce polotěžké váhy, což dokládá jeho pozice bývalé trojky v rankingu UFC. Aktuálně je pak v žebříčku této váhové kategorie šestý nejlepší v UFC, Procházka je třetí. Rakićovi schopnosti jsou podpořeny historií v kickboxu a brazilském jiu-jitsu, což mu dodává multidisciplinární přístup k boji, který zvládá podobně jako Jiří v postoji i na zemi.

V kontextu sázení bychom měli zohlednit několik faktorů. Jiří Procházka přichází do zápasu s bohatšími zkušenostmi na vrcholové úrovni a zdá se také být lépe připravený, což je zřejmé i z jeho náročné a kvalitní přípravy. Naopak u Aleksandara Rakiće nelze přehlížet potenciální nevýhody spojené s jeho dlouhodobým zraněním kolene. To si způsobil v posledním zápase proti Janu Blachowiczovi a mohlo by jeho výkon po návratu do klece ovlivnit.

Z kurzové nabídky tedy podobně jako většina sázkařů vybíráme tip na výhru Jiřího procházky v kurzu 1.80 a to hlavně vzhledem k jeho zkušenostem, přípravě a potenciálním výhodám plynoucích z Rakićovy nejisté kondice po zranění. Přejeme Jiřímu mnoho štěstí v tomto zápase, který může otevřít dveře k dalším titulovým ambicím. Věříme, že jeho odhodlání a příprava se projeví a opět ho posunou blíže k cíli stát se šampionem.

VSADIT na Procházka vs Pereira

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search