Logo týmu San Jose

K výhře přes 5 miliónů Kč pomohl i výsledek El Clásica!

24. 3. 2022 08:00, upraveno: 24. 3. 2022 09:46
autor: Young
Sázející u Fortuny vsadil za 100 tisíc Kč šest fotbalových utkání, které se hrály v neděli (20. března). První zápas měl výkop ve 20:45, ten poslední na tiketu přesně o hodinu později. Kurz je v tomto díle nižší a to “jen“ 52,98, ale s ohledem na výši vkladu a výhru je tento tiket upřednostněn před jinými s vyššími kurzy.

Kurzy se u jednotlivých tipů se pohybovaly od 1.37 do 3.40.

El Clásico

Tip s nejvyšším kurzem byl na výhru Barcelony nad Realem Madrid, který měl před zápasem náskok 15 bodů na třetí Barcelonu a devět bodů na Sevillu. Real doposud v této sezóně v La Lize ještě neprohrál, bilance byla před zápasem 10-4-0, ale scházel jim nejlepší hráč, tím je Benzema, který je nejen nejlepším střelcem týmu i celé La Ligy, ale současně i nejlepším asistujícím hráčem. Jen v lize má přímý podíl na 33 brankách! To je více než polovina gólů Realu. 33 gólů po 29 ligových kolech má například osmé Athlétic Bilbao.

Už první poločas naznačil, že tady je něco špatně, tedy pro fanoušky Realu, který tahal za kratší konec. V poločase mohli doufat v Csaplárovu past, jenže ta nesklapla a nakonec prohráli 0:4 doma se svým rivalem. Nechtěný Aubameyang tak má v Barceloně bilanci 7 ligových zápasů, 7 ligových branek a další dvě přidal ještě v Evropské lize!

Bologna přivítala na svém stadiónu Atalantu, která si v týdnu zajistila postup do další fáze Evropské ligy a po porážce s AS Řím a remízou s FC Janov konečně vyhráli. Vítězný a jediný gól byl vstřelen v 82. minutě.

O gól byly i zbylé zápasy na tiketu, Marseille sice v 89. minutě dávala na 2:0, ale o dvě minuty později zkorigoval výsledek Lemina, který hraje za OGC Nice.

St. Truiden začínal ve 21 hodin proti Beerschot VA, ač dvakrát vedli v prvním poločase, tak vždy dokázali hosté srovnat. Vítěznou branku na 3:2 pro St. Truiden vstřelil Koita v 87. minutě.

Čtěte
Nové analýzy s TIPY zdarma

Braga v týdnu remízovala s Monakem a teď je čekal další venkovní zápas. Portimonense vyhrálo naposledy ligový zápas 12. prosince, od té doby odehráli 12 zápasů. Už v páté minutě šla Braga do vedení, ve 22. minutě už byl náskok o dvě branky. Sice si v 63. minutě dal vlastní stoper Carmo, Portimonense tak prohrávalo již 1:2, ale na žádný bod to nestačilo.

Zbývající poslední zápas na tiketu byl mezi Boavistou a FC Porto. Jelikož Sporting vyhrál, Porto potřebovalo vyhrát taky, aby si udrželi náskok šesti bodů na vedoucí příčce ligy. U obou týmů docela padají branky, jen dvakrát u Porta a třikrát u Boavisty se stalo, že byl vstřelen maximálně jeden gól. Hosté šli do vedení ve 32. minutě po gólu Vieiry, do dvougólového vedení mohl Porto poslat Evanilson, kdyby vstřelil gól z penalty, jenže to se nestalo. Nakonec další branka vstřelena nebyla a sázející se tak mohl radovat z výhry přesahující pět milión korun.

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.