Přihlášení:
Menu
Logo týmu Manchester United
Premier League | 21:15 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Carolina
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Ottawa
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona FC
La Liga | 16:15 - 04. 12.
Logo týmu Betis Sevilla
Náš tip:
3.5
UO
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Toros Neftekamsk
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Ryazan
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Penza
Logo týmu Iževsk
Major Hockey Le.. | 16:00 - dnes
Logo týmu Samara
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Copa del Rey | 16:00 - dnes
Logo týmu Las Palmas
Logo týmu Almetievsk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Logo týmu Togliatti
Logo týmu Khimik Voskresensk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Karelia SKA
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Chelmet Čeljabinsk
Logo týmu Sochi
KHL | 17:30 - dnes
Logo týmu Novosibirsk

Live sázení na basketbal, aneb když se zápas nevyvíjí podle plánu

22. 11. 2021 10:50, upraveno: 22. 11. 2021 10:50
autor: Hally
Basketbal je jedním ze sportů, kde se skóre mění opravdu rychle a prakticky neustále se děje něco, co ovlivňuje průběh zápasu. I díky tomu je basket oblíbeným sportem pro live sázky. Co když se však zápas nevyvíjí podle předzápasových předpokladů? Jak v takovém případě sázet probereme níže.
blank
Basketbal otevírá velice zajímavé možnosti pro live sázení.

Strategie sázení na body

Předtím než budeme sázet je dobré se rozhodnout, zda budeme sázet na počty bodů nebo budeme tipovat vítěze zápasu v průběhu utkání. Pokud bychom se zaměřili především na sázení bodů, tak je nejdůležitější mít přehled o minulých zápasech obou klubů. Jinak řečeno, ze statistik a tabulky si zjistíme, kolik bodů tým dokáže v utkání nastřílet. Další důležitou informací je, zda budou hrát hráči, kteří nejčastěji zavěšují do koše. Pokud kluby zrovna neprochází špatným obdobím a nedělá jim problém nastřílet nadprůměrný počet bodů k ligovém průměru, můžeme přistoupit k použití v této strategii.

Pokud máme již vybraný zápas, kde se dá očekávat dobrý basketbal plný vstřelených košů a zvratů můžeme zkontrolovat předzápasové kurzy. Zajímá nás hodnota počtu branek, kde je kurz asi v hodnotě 1.6 až 1.8. Tuto hodnotu budeme následně sledovat živě během hry, před zápasem nic nevsázíme.

Když zápas začne, vyčkáváme a společně s hrou sledujeme i zmíněný kurz na daný počet branek, který jsme určili před zápasem. Našim cílem je vsadit tuto hodnotu, která se nám před začátkem utkání zdála jako pravděpodobná v daleko lepším kurzu. Ideální je tedy situace, kdy se hned od začátku zápas nevyvíjí podle plánu a původního předpokladu. Přesto však můžeme sledovat aktivní basket, kde chybí už jen bodový přírůst. Kurzy na počty košů tak půjdou nahoru a přesně v tento moment vsázíme původní hodnotu v daleko lepším kurzu!

ČTĚTE TAKÉ:
Systém sázení: Jisté sázky na basketbal a volejbal

Strategie na vítěze utkání

Ve druhé strategii live sázení na basketbal se zaměříme na vítěze utkání. Stejně jako ve výše popsané strategii opět začneme analyzováním předzápasových informací. Ideální je vybrat zápasy, kde je jeden z klubů mírným favoritem, například v kurzu kolem 1.4 až 1.6. Dále podobně jako u strategie na body prověříme, zda kurzy vypsané bookmakerem odpovídají stavu v tabulce, aktuální formě a tak dále. Pokud ano, tak zápas zařadíme mezi sledované v live sekci a vyčkáváme na začátek utkání.

Opět utkání bedlivě pozorujeme, na sázení je zatím čas, jde nám o to co nejlépe přečíst hru. Pokud zápas hned od začátku ovládá favorizovaný celek, přesuneme se na jiné utkání, takový průběh totiž k této strategii nepotřebujeme. Nás zajímá na skóre buď vyrovnaný zápas nebo mírný bodový prospěch pro papírově i herně slabší tým. Důležité v této fázi je, aby především herně předzápasový favorit neztrácel.

Pokud je například po dvou čtvrtinách skóre o pár bodů ve prospěch předzápasem slabšího mužstva a z průběhu utkání se nezdá, že by byl zápas už rozhodnut – vsázíme na před utkáním vyhlídnutého favorita. Kurz bude nyní daleko lákavější a hodnotnější, přitom šance na výhru nejsou vůbec nereálné.

ČTĚTE TAKÉ:
Basketbal: Vysvětlení základních typů sázek
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search