Přihlášení:
Menu
Logo týmu Hradec Králové
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Liberec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 12:00 - dnes
Logo týmu Toros Neftekamsk
Logo týmu Eibar
Segunda Divisió.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Andorra CF
Logo týmu Köln
DEL | 14:00 - dnes
Logo týmu Mannheim
Logo týmu Kazachstán
EURO Q | 15:00 - dnes
Logo týmu Dánsko
Logo týmu Rogle BK
Elitserien | 15:00 - dnes
Logo týmu Skelleftea AIK
Logo týmu Lulea HF
Elitserien | 15:00 - dnes
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
African Nation.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Zambie
Logo týmu Bremerhaven
DEL | 15:15 - dnes
Logo týmu München
Logo týmu Ilves Tampere
SM Liiga | 16:00 - dnes
Logo týmu Ässät Pori
Logo týmu Ponferradina
Segunda Divisió.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Mirandes
Logo týmu Zaragoza
Segunda Divisió.. | 16:15 - dnes
Logo týmu Albacete
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 16:30 - dnes
Logo týmu Třinec
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Extraliga | 16:30 - dnes
Logo týmu Slovan Bratislava
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. Bundesliga | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. Bundesliga | 17:00 - dnes
Logo týmu Krefeld

Nejčastější zlozvyky sázkařů (a jak se jim vyhnout)

26. 2. 2022 14:05, upraveno: 28. 2. 2022 08:42
autor: OnlyValue
I ti nejúspěšnější sportovní sázkaři na světě si vytvářejí špatné návyky, které mají dopad na jejich finanční výsledky. Rozdíl mezi nimi a velkou většinou sázkařů však spočívá v tom, že si jsou vědomi, o jaké zlozvyky se jedná, dávají si na ně pozor, a když se začnou objevovat, něco s nimi udělají, aby se z nich nestal dlouhodobý problém. Pokud sázíte dlouho, pak jste si nějaké špatné návyky pravděpodobně sami vypěstovali. Zde je pět nejčastějších zlozvyků, které mohou sázkařům dělat problémy. Jejich společným rysem je, že se do nich lze snadno chytit a že mohou být velmi nákladné, pokud si jich nevšimnete a nenapravíte je.
Nejčastější zlozvyky sázkařů
Sázkaři mají hodně zlozvyků, některé z nich jsou obzvláště nebezpečné pro celkové zisky.

Věříte vlastnímu hype

Abyste mohli být sportovním sázkařem, musíte mít ego. Musíte věřit, že jste dost chytří na to, abyste přechytračili sázkové kanceláře a sázející veřejnost, a že se dokážete dostat do hlav sportovců a předpovědět, co udělají. Pokud nemáte ego, pak nebudete ani zdaleka dostatečně motivovaní k tomu, abyste vynaložili práci, která je k úspěchu nutná. Problémem však je, že když máte ego, snadno se vám stane, že se nafoukne a příliš se rozroste.

Pokud dosáhnete nějakého úspěchu a vyděláte, pak se může snadno stát, že uvěříte, že nemůžete prohrát. To může znamenat, že budete riskovat, na což nemáte peníze, uzavírat sázky, které byste uzavírat neměli, a obecně se nebudete chovat jako chytrý a racionální sázkař. Pro sázkaře je naprosto zásadní, aby si uvědomili, že jsou tak dobří, jak dobrá je jejich další výherní sázka, a že každá další výherní série, kterou nyní mají, jen přibližuje další sérii proher. Pokud vám tato pokora a sebeuvědomění chybí – nebo pokud je na chvíli ztratíte – pak budete mít při sportovním sázení problémy.

Čtěte
Strategie sázení – ultimátní průvodce sázkovými strategiemi (velký rozcestník)

Hledáte zkratky

Stát se úspěšným sportovním sázkařem vyžaduje spoustu práce. Musíte mít odhodlání najít přístup, který vám bude vyhovovat, a disciplínu, abyste v něm pokračovali, ať už se vám daří, nebo nedaří. Jakmile však lidé sázejí nějakou dobu – a zejména pokud se začnou těšit ze svých úspěchů – mohou se snažit omezit některé překážky, aby byl proces o něco méně náročný.

Mohou věnovat méně času tipování jednotlivých zápasů nebo méně času sledování zápasů. Mohou polevit ve vedení záznamů. Problém je v tom, že když se uskrovníte, přestanete dělat to, co jste dělali v době, kdy jste vyhrávali, takže není zaručeno, že budete vyhrávat i nadále. Lenost je největším nepřítelem dlouhodobého úspěchu při sportovním sázení.

Nejste schopni inovací

Svět sportovního sázení se neustále mění a vyvíjí. Stále jsou k dispozici nové možnosti sázení a snadno lze najít nové informace, které vám pomohou pochopit a interpretovat zápasy. Také veřejnost je stále chytřejší, takže to, co v minulosti sázkařům velmi dobře fungovalo, pravděpodobně nebude v budoucnu fungovat tak dobře, protože více lidí přijde na to, co děláte, a zopakuje to.

Sázkař, který stojí na místě a spoléhá se na to, co dělal vždy, nebude mít nadále úspěch. I když to, co děláte, funguje perfektně, musíte mít odvahu a předvídavost zkoušet stále nové věci, abyste zjistili, jak můžete svůj přístup k sázení zlepšit.

Zůstáváte u stejných sázkových kanceláří

Pokud vám sázková kancelář, kterou používáte, nabízí špatné ceny, pak v průběhu času vyhazujete spoustu peněz – zejména pokud sázíte na hodně zápasů nebo sázíte hodně peněz. Je velmi důležité, abyste se pravidelně rozhlíželi, zda neexistují jiná místa, kde můžete získat lepší ceny a typy sázek, které preferujete.

Možná také zjistíte, že jiná sázková kancelář vám může pomoci tím, že dříve zveřejní sestavy, usnadní přidávání prostředků nebo nabídne širší škálu sázek. V konkurenčním a neustále se vyvíjejícím světě sázkových kanceláří není chytrým řešením ustrnout a zůstat u jedné sázkové kanceláře, protože je to nejjednodušší.

blankTipsport
blankBetano
blankFortuna
blankSazkabet
blankChance
blankSYNOTtip
blankforBET
blankTipsport blankcz 95% Vkladový bonus 100% 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano blankcz 91% Vkladový bonus 100% 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna blankcz 90% Vkladový bonus 200% 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet blankcz 89% Vkladový bonus 100% 6.5006500 + 500500 Získat
blankChance blankcz 87% Vkladový bonus 100% 2.0002000 + 200200 Získat
blankSYNOTtip blankcz 80% Vkladový bonus 100% 10.00010000 + 500500 Získat
blankforBET blankcz 65% Za registraci 100% 200200 - Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat
Získat

Lpíte na stejných týmech nebo sportech

Někteří lidé sázejí jen na určité týmy, ligy nebo sporty. Dělají to proto, že to znají a že jim to vyhovuje. Pokud si však nejste jisti, že tyto týmy nebo ligy nabízejí nejlepší možné sázkové příležitosti, přicházíte o výhodu.

Může se stát, že jiná konference nebo liga nabízí mnohem lepší hodnotu, protože je jí věnována menší pozornost médií, nebo že jako menší liga může být snazší tipovat a najít hodnotu. Vždy musíte posoudit, zda sporty, na které sázíte, nejlépe odpovídají vašim cílům a dovednostem. Pokud tomu tak není, musíte provést změnu.

Čtěte
Škola sázení - 24 lekcí zdarma
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search