Přihlášení:
Menu
Logo týmu Atletico Madrid
Champions Leagu.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Juventus
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Lyon
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Barcelona FC
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Liverpool
Champions Leagu.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Bayern München
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Schalke 04
Champions Leagu.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Manchester City
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Mannheim
DEL | 19:30 - dnes
Logo týmu Bremerhaven
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Lausanne
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Lugano
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Mladá Boleslav
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:30 - dnes
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Manglerud
Eliteserien | 18:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Storhamar
Eliteserien | 18:30 - dnes
Logo týmu Lillehammer
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Köln
DEL | 19:30 - dnes
Logo týmu Norimberk
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Krefeld
DEL | 19:30 - dnes
Logo týmu München
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Davos
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Bern
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Zug
Nationalliga A | 19:45 - dnes
Logo týmu Ambri Piota
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Iowa Wild
AHL | 02:00 - zítra
Logo týmu Texas Stars
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu St. Louis
NHL | 02:05 - zítra
Logo týmu Toronto
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Paris SG
Ligue 1 | 21:00 - zítra
Logo týmu Montpellier
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kometa Brno
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Hradec Králové
Logo týmu Liberec
Extraleague | 18:00 - dnes
Logo týmu Karlovy Vary
Logo týmu Stavanger
Eliteserien | 18:00 - dnes
Logo týmu Stjernen

Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu za pár hodin

1. 5. 2016 17:53, upraveno: 29. 3. 2017 11:32
autor: Tom
Umíte si představit, že byste si jediným tiketem přišly na výhru bezmála 500 tisíc korun? Dobře, sice to není příliš pravděpodobná idea, ovšem i k takové mega výhře občas může dojít. A přesně to se stalo tento týden, kdy sázkař registrovaný pod nickem “gymnastik” podal u společnosti Tipsport tiket s 8 fotbalovými tipy, které následně skončily “dle scénáře” a z půlmilionového snu se stala realita, která právoplatně patří mezi nejlepší tikety poslední doby.

Ano, je to tak. Jak jste již s největší pravděpodobností správně odtušili, s koncem dalšího, v pořadí již 17. týdne roku 2016 jsme si pro vás připravili tradiční pokračování pravidelného seriálu “TOP tikety minulého týdne“, v rámci kterého se společně neděli co neděli kocháme a inspirujeme pohledy na ty nejlepší tikety, které byly skrze terminály a internetová rozhraní sázkových kanceláří v posledních sedmi dnech podány.

Chcete-li si naopak “zlepšit” náladu zhlédnutím těch největších sázkařů-smolařů, které leckdy jeden jediný zápas připravil o několikamilionovou sumu, doporučujeme vám rubriku “Největší sázkařské faily“, kterou naleznete na portále fotbal.guru.

Tak jdeme na to!

1. STOP magoření aneb vyhrát 500 tisíc jde i bez nervů

Nejlepší tikety: Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu

Ikona týmu Lyon
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Barcelona FC
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Když už jsme tu půlmilionovou výhru nakousli, tak s ní rovnou začneme! Sázková kancelář Tipsport zaznamenala během sobotního rána sázku za rovných 100 tisíc korun v celkovém kurzu 4,89. Ten vznikl vynásobením jednotlivých osmi kurzů z intervalu od 1,13 do 1,35, vsazených na fotbalová utkání nejvyšších národních lig napříč Evropou; konkrétně španělské, anglické, francouzské, německé a díky zápasu Plzně s Ostravou i české.

“Gymnastik”, jak si tento úspěšný sázkař na internetu přezdívá, ve všech případech tipoval na vítěze utkání, tedy buď 1, 0, 2 nebo dvojtipy v případě neproher, tedy na 10 či 02. A protože se všechna utkání hrála během poslední dubnové soboty, a protože všechna skončila podle “gymnastikova” přání, přiteklo na jeho hráčský účet přesně 489 000 Kč. Skvělý počin!

 

2. Rychlý prachy: Z “Masaryka” vytřískal 200 litrů

Nejlepší tikety: Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu

Tipsport se v uplynulých 7 dní pořádně prohnul. Dalším, kdo jej totiž oškubal o částku ne zcela zanedbatelnou, byl úspěšný sázkař “bushi”. Ten se svým kousek mezi nejlepší tikety minulého týdne dostal sice o mnoho riskantnějším kurzem, než výše zmíněný “gymnastik”, ale co… Účel světí prostředky!

Jeho výherní tiket sestával z celkem 7 příležitostí – dvou hokejových a pěti fotbalových. “Bushi” se však zdržel dvojtipů a tak na svůj tiket umístil sázku buď na výhru domácích (1) nebo hostů (2), čemuž odpovídala i výše jednotlivých kurzů – od 1,24 do 2,04.

I v tomto případě se navíc jednalo o “rychlý prachy“. No uznejte sami: tiket byl podán v sobotu v 11:45 a již o 12 hodin později bylo jasné, že namísto vsazených 5 000 Kč v celkovém kurzu 38,58 na hrací účet našemu šťastlivci přiteče částka 40x vyšší – 192 900 Kč!

ČTĚTE TAKÉ:
Chance zavedla sázky na e-sporty

 

3. Jihlavě hrozí sestup, ale o víkendu nadělovala radost

Nejlepší tikety: Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu

Vysočina Jihlava neprožívá šťastné období, když jí vzhledem k nepovedené jarní části Synot ligy čeká s největší pravděpodobností až do posledního kola boj o záchranu. To však nemění nic na tom, že uplynulé kolo se jihlavskému týmu poměrně povedlo. Ačkoliv by se mu spíše hodily 3 body, je třeba remízu 1:1 s v tabulce 3. (teď již 4.) Mladou Boleslaví brát jako úspěch. A přesně tak tento fakt bere i sázkař Fortuny, který vsadil 7 200 Kč na dvojtip 10, tedy neprohru domácích. Mise byla úspěšná a vsazená částka se po vynásobení kurzem 1,67 svému majiteli vrátila ve výši 12 114 Kč! Skvělý příklad toho, že i pouze jedna vsazená příležitost může nadělat spoustu radosti.

 

4. Tiket týdne: Ze stovky vyhrát milion, to je sen každého sázkaře

Nejlepší tikety: Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu

Absolutní prim však v dnešním článku shrnujícím nejlepší tikety uplynulého týdne představuje sázka za 100 Kč, kterou zákazník Tipsport podal s monstrózním kurzem 11 741. Podle toho lze snadno dovodit, že se nejednalo o nijak precizní analytickou práci, ale o “pouhé” škádlení štěstí, které skončilo úspěšně.

4 fotbalová, 2 hokejová a 1 tenisový tip daly svými sami o sobě velmi vysokými kurzy od 2,75 do 6,80 dohromady celkový kurz 11 741. A co dostaneme, když takové číslo vynásobíme stovkou? Čistou výhru dosahující bezmála 1,2 milionu korun. Štastné a veselé…

 

5. Nejlepší tikety nebo haluz? Vždyť je to jedno, hlavně že jsou “WIN”!

Nejlepší tikety: Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu

Nejlepší tikety nemusí být vsazeny za statisíce, a stejně tak výhra z nich nemusí být bezpodmínečně milionová, což bychom rádi demonstrovali na tomto tiketu vsazeného u Chance. Jeho majitel se rozhodl otestovat aktuální konstelaci hvězd a za pouhých 25 korun si vsadil s celkovým kurzem téměř 300, který mu dohromady poskládaly fotbalové tipy na 1, 0, 2, případně 10 a 02. Aneb už jste někdo někdy našel 7,5 tisíce na ulici? Já teda ne…

 

6. Vytvořte si vlastní Nejlepší tikety, úplně zdarma

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 25 Eur a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je vaše.

Stále navíc trvá naše výzva vůči vám, našim věrným čtenářům. Pokud se vám v poslední době podařilo složit vítězný tiket, který je něčím zajímavý (vyhráli jste mnohonásobně větší částku, než jste vsadili, vsadili jste 10 remíz a všechny vyšly, a tak podobně), sdílejte je s námi! Učinit tak můžete v komentářích pod článkem nebo na našem Facebooku. Možná právě ten váš vybereme do dalšího dílu. Zároveň budeme rádi, pokud s námi budete sdílet zajímavé TOP tikety, které sice třeba nejsou přímo vaše, ale narazili jste na ně na internetu a jste přesvědčeni o tom, že by v našem novém seriálu rozhodně neměly chybět.

Pokračujte na:

Sázkařské faily: Stačí málo a miliony jsou pryč

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search