Přihlášení:

4 × three =

Menu
Logo týmu Irsko
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Wales
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Ukrajina
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Česko
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Francie
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Německo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 15:00 - 20. 10.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Champions Hocke.. | 20:30 - dnes
Logo týmu Vaxjö Lakers HC
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
3.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Jyp Jyväskylä
Champions Hocke.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Lugano
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Arménie
UEFA Nations Le.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Makedonie
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Storhamar
Champions Hocke.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Třinec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Odense
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sonderjylland IK
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Herlev
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Aalborg
Champions Hocke.. | 19:30 - dnes
Logo týmu Frolunda
Náš tip:
1
SBR
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Philadelphia
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Florida
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Minnesota
NHL | 02:00 - zítra
Logo týmu Arizona
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Hämeenlinna
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Kalpa Kuopio
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Roma AS
Serie A | 15:00 - 20. 10.
Logo týmu Spal
Náš tip:
1
1X2

Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu za pár hodin

1. 5. 2016 17:53, upraveno: 29. 3. 2017 11:32
autor: Tom
Umíte si představit, že byste si jediným tiketem přišly na výhru bezmála 500 tisíc korun? Dobře, sice to není příliš pravděpodobná idea, ovšem i k takové mega výhře občas může dojít. A přesně to se stalo tento týden, kdy sázkař registrovaný pod nickem “gymnastik” podal u společnosti Tipsport tiket s 8 fotbalovými tipy, které následně skončily “dle scénáře” a z půlmilionového snu se stala realita, která právoplatně patří mezi nejlepší tikety poslední doby.

Ano, je to tak. Jak jste již s největší pravděpodobností správně odtušili, s koncem dalšího, v pořadí již 17. týdne roku 2016 jsme si pro vás připravili tradiční pokračování pravidelného seriálu “TOP tikety minulého týdne“, v rámci kterého se společně neděli co neděli kocháme a inspirujeme pohledy na ty nejlepší tikety, které byly skrze terminály a internetová rozhraní sázkových kanceláří v posledních sedmi dnech podány.

Chcete-li si naopak “zlepšit” náladu zhlédnutím těch největších sázkařů-smolařů, které leckdy jeden jediný zápas připravil o několikamilionovou sumu, doporučujeme vám rubriku “Největší sázkařské faily“, kterou naleznete na portále fotbal.guru.

Tak jdeme na to!

1. STOP magoření aneb vyhrát 500 tisíc jde i bez nervů

Nejlepší tikety: Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu

Ikona týmu Francie
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Německo
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Když už jsme tu půlmilionovou výhru nakousli, tak s ní rovnou začneme! Sázková kancelář Tipsport zaznamenala během sobotního rána sázku za rovných 100 tisíc korun v celkovém kurzu 4,89. Ten vznikl vynásobením jednotlivých osmi kurzů z intervalu od 1,13 do 1,35, vsazených na fotbalová utkání nejvyšších národních lig napříč Evropou; konkrétně španělské, anglické, francouzské, německé a díky zápasu Plzně s Ostravou i české.

“Gymnastik”, jak si tento úspěšný sázkař na internetu přezdívá, ve všech případech tipoval na vítěze utkání, tedy buď 1, 0, 2 nebo dvojtipy v případě neproher, tedy na 10 či 02. A protože se všechna utkání hrála během poslední dubnové soboty, a protože všechna skončila podle “gymnastikova” přání, přiteklo na jeho hráčský účet přesně 489 000 Kč. Skvělý počin!

 

2. Rychlý prachy: Z “Masaryka” vytřískal 200 litrů

Nejlepší tikety: Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu

Tipsport se v uplynulých 7 dní pořádně prohnul. Dalším, kdo jej totiž oškubal o částku ne zcela zanedbatelnou, byl úspěšný sázkař “bushi”. Ten se svým kousek mezi nejlepší tikety minulého týdne dostal sice o mnoho riskantnějším kurzem, než výše zmíněný “gymnastik”, ale co… Účel světí prostředky!

Jeho výherní tiket sestával z celkem 7 příležitostí – dvou hokejových a pěti fotbalových. “Bushi” se však zdržel dvojtipů a tak na svůj tiket umístil sázku buď na výhru domácích (1) nebo hostů (2), čemuž odpovídala i výše jednotlivých kurzů – od 1,24 do 2,04.

I v tomto případě se navíc jednalo o “rychlý prachy“. No uznejte sami: tiket byl podán v sobotu v 11:45 a již o 12 hodin později bylo jasné, že namísto vsazených 5 000 Kč v celkovém kurzu 38,58 na hrací účet našemu šťastlivci přiteče částka 40x vyšší – 192 900 Kč!

ČTĚTE TAKÉ:
Plachta: Hokejové overy v zápasech Ligy mistrů a NHL, celkový kurz 210,61

 

3. Jihlavě hrozí sestup, ale o víkendu nadělovala radost

Nejlepší tikety: Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu

Vysočina Jihlava neprožívá šťastné období, když jí vzhledem k nepovedené jarní části Synot ligy čeká s největší pravděpodobností až do posledního kola boj o záchranu. To však nemění nic na tom, že uplynulé kolo se jihlavskému týmu poměrně povedlo. Ačkoliv by se mu spíše hodily 3 body, je třeba remízu 1:1 s v tabulce 3. (teď již 4.) Mladou Boleslaví brát jako úspěch. A přesně tak tento fakt bere i sázkař Fortuny, který vsadil 7 200 Kč na dvojtip 10, tedy neprohru domácích. Mise byla úspěšná a vsazená částka se po vynásobení kurzem 1,67 svému majiteli vrátila ve výši 12 114 Kč! Skvělý příklad toho, že i pouze jedna vsazená příležitost může nadělat spoustu radosti.

 

4. Tiket týdne: Ze stovky vyhrát milion, to je sen každého sázkaře

Nejlepší tikety: Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu

Absolutní prim však v dnešním článku shrnujícím nejlepší tikety uplynulého týdne představuje sázka za 100 Kč, kterou zákazník Tipsport podal s monstrózním kurzem 11 741. Podle toho lze snadno dovodit, že se nejednalo o nijak precizní analytickou práci, ale o “pouhé” škádlení štěstí, které skončilo úspěšně.

4 fotbalová, 2 hokejová a 1 tenisový tip daly svými sami o sobě velmi vysokými kurzy od 2,75 do 6,80 dohromady celkový kurz 11 741. A co dostaneme, když takové číslo vynásobíme stovkou? Čistou výhru dosahující bezmála 1,2 milionu korun. Štastné a veselé…

 

5. Nejlepší tikety nebo haluz? Vždyť je to jedno, hlavně že jsou “WIN”!

Nejlepší tikety: Takhle se vydělává aneb jak vyhrát 1,2 milionu

Nejlepší tikety nemusí být vsazeny za statisíce, a stejně tak výhra z nich nemusí být bezpodmínečně milionová, což bychom rádi demonstrovali na tomto tiketu vsazeného u Chance. Jeho majitel se rozhodl otestovat aktuální konstelaci hvězd a za pouhých 25 korun si vsadil s celkovým kurzem téměř 300, který mu dohromady poskládaly fotbalové tipy na 1, 0, 2, případně 10 a 02. Aneb už jste někdo někdy našel 7,5 tisíce na ulici? Já teda ne…

 

6. Vytvořte si vlastní Nejlepší tikety, úplně zdarma

Vyzvedněte si volnou sázku v hodnotě 25 Eur a vytvořte monstrózní tiket, nic neriskujete! Případná výhra je vaše.

Stále navíc trvá naše výzva vůči vám, našim věrným čtenářům. Pokud se vám v poslední době podařilo složit vítězný tiket, který je něčím zajímavý (vyhráli jste mnohonásobně větší částku, než jste vsadili, vsadili jste 10 remíz a všechny vyšly, a tak podobně), sdílejte je s námi! Učinit tak můžete v komentářích pod článkem nebo na našem Facebooku. Možná právě ten váš vybereme do dalšího dílu. Zároveň budeme rádi, pokud s námi budete sdílet zajímavé TOP tikety, které sice třeba nejsou přímo vaše, ale narazili jste na ně na internetu a jste přesvědčeni o tom, že by v našem novém seriálu rozhodně neměly chybět.

Pokračujte na:

Sázkařské faily: Stačí málo a miliony jsou pryč

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole