Přihlášení:
Menu
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Slovinsko
EURO | 18:00 - zítra
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Portugalsko
EURO | 21:00 - 18. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Polsko
EURO | 15:00 - zítra
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Srbsko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Anglie
Náš tip:
2
1X2 (2.pol.)
Logo týmu Belgie
EURO | 18:00 - 17. 06.
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 15:00 - dnes
Logo týmu Dynamo Minsk
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Itálie
EURO | 21:00 - dnes
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rakousko
EURO | 21:00 - 17. 06.
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Turecko
EURO | 18:00 - 18. 06.
Logo týmu Gruzie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Chorvatsko
EURO | 15:00 - 19. 06.
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Německo
EURO | 18:00 - 19. 06.
Logo týmu Maďarsko
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Marinos
J League | 09:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Kalju Nomme JK
Meistriliiga | 11:00 - dnes
Logo týmu Flora Tallin
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 11:00 - dnes
Logo týmu Flora Paide
Logo týmu Hiroshima
J League | 11:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
J League | 12:00 - dnes
Logo týmu Sapporo

Nejnákladnější chyby sázkařů #2

26. 1. 2014 15:00, upraveno: 24. 2. 2017 17:50
autor: vcer43
V prvním článku této série jsme si představili prvních 10 nejnákladnějších chyb sázkařů. Těchto chyb ale bohužel existuje daleko víc, takže musíme pokračovat dalším článkem. Pokud k sobě budete upřímní a uvědomíte si, které chyby děláte, budete je moci eliminovat a stát se tak úspěšnějšími sázkaři.
Nejnákladnější chyby sázkařů #3
Chcete-li sázením dosáhnout zisku, musíte k sobě být upřímní.

11) Časté měnění strategie

Tráva na druhé straně řeky je jen zřídkakdy zelenější. Mnoho sázkařů zbytečně často mění svou strategii a metody – mění je tak rychle, že je ve skutečnosti ani pořádně neotestují. Odradí je i pár hloupých proher. Nikdy nezůstanou u jedné metody tak dlouho, aby dosáhli prosperity.

Musíte si uvědomit, že chyba není v trávě, ale v zahradníkovi. Pokud chcete mít zelenou trávu, musíte věnovat dostatek času pečováním o trávník. Jinými slovy, chcete-li být úspěšnými sázkaři, musíte věnovat čas vylepšování svých sázkařských dovedností a zkoumání úspěšnosti jednotlivých strategií. Nesmíte strategii odsoudit předčasně, ale zároveň byste na ní neměli příliš lpět.

Pravda je obecně taková, že úspěchu spíše dosáhnete tím, že se zaměříte na jednu věc (strategii), než tím, že budete přeskakovat od jednoho k druhému.

12) Lenost

Většina sázkařů trpí leností. Nejsou ochotní studovat, provádět předzápasové analýzy a trávit hodiny hledáním způsobů, jak v sázení uspět. Odmítají investovat do svého vzdělání. To je obrovská chyba. Sázení totiž není jednoduché – kdyby bylo, živily by se jím miliony lidí. Pokud chcete návratnost, musíte nejprve provést investici.

Ikona týmu Slovinsko
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Dánsko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Bohužel je toto chybné chování zakódováno v lidské mysli. Člověk se vždy snaží něčeho dosáhnout s minimem námahy. Problém je v tom, že minimum námahy jen zřídkakdy vede k vytouženému výsledku. Pokud budete ochotní tvrdě pracovat, máte mnohem vyšší šanci na úspěch.

13) Hloupost

Hloupost jde ruku v ruce s tvrdohlavostí. Velké procento sázkařů si není schopno přiznat, že udělalo chybu. Místo toho viní smůlu. A tak vesele dlouhé roky dělají pořád ty samé chyby. Čistá stupidita.

Abyste se mohli zlepšovat, musíte si uvědomovat své chyby a slabiny. Z nich se následně poučte. V opačném případě se vám budou bookmakeři smát dlouhá léta. Nechcete, aby ten úsměv z jejich tváří zmizel?

14) Sázení bez rozmyslu

Je sobota večer. Pozvali jste domů pár přátel, abyste se společně podívali na fotbalový zápas. Jíte pizzu, pijete pivo a najednou někoho z přátel napadne, že byste si mohli před výkopem vsadit… z vašeho sázkařského účtu. Takže sednete k počítači a vsadíte. Bez toho, abyste získali detailní informace o obou týmech, provedli předzápasovou analýzu a tak dále. Ještě horším scénářem je ten, kdy si pod vlivem alkoholu myslíte, že budete mít štěstí a sázek položíte rovnou několik.

Sázet v době, kdy jste opilí nebo se nudíte, rozhodně není dobrá strategie. Ano, sice se vám jednou může poštěstit a vyhrajete, nicméně v dlouhodobém měřítku skončíte na 100 % v mínusu. Toto chování je přímo receptem na katastrofu.

15) Výběr špatné sázkové kanceláře

Výběr správné sázkové kanceláře (nebo spíše několika kanceláří) je pro váš úspěch naprosto zásadní. Maximalizace zisku totiž nespočívá jen v tom, že budete hledat výhodné kurzy, vzdělávat se a provádět kvalitní analýzy. Velkou část vašich zisků totiž mohou tvořit bonusové peníze od bookmakera.

Mnoho sázkových kanceláří totiž nabízí řadu zajímavých bonusů a promo akcí, s jejichž pomocí můžete efektivněji budovat svůj bankroll. Kromě toho samozřejmě záleží na uživatelském prostředí sázkovky, uživatelské podpoře, nabídce sázkových příležitostí a dalších faktorech. Ideální je, mít účet u více sázkovek. Pokud jste ve světě sázení nováčci, nezoufejte – otestovali jsme pro vás celou řadu sázkovek a vybrali jsme seznam těch nejlepších.

16) Soustředění se na špatné statistiky

Neměli byste na tým sázet proto, že je váš oblíbený. A neměli byste na něj sázet ani proto, že vyhrál více zápasů než jeho soupeř a že čísla naznačují to, že daný tým má lepší obranu. Profesionální sázkaři si umí statistiky interpretovat tak, aby lépe odhadli celkovou formu (a tedy celkové šance) daného týmu. Důležité je také umět interpretovat sázkové kurzy. Pokud víte, že se jedná o vaši slabinu, můžete např. využívat našich aktuálních analýz, které se pyšní celkovou úspěšností více než 71 %.

17) Sázení na oblíbený tým

Až příliš velké procento sázkařů slepě sází na svůj oblíbený tým. Nikdy ani na okamžik nezváží to, že by vsadili na soupeře – nehledě na statistiky, velikost kurzů a podobně. Jejich sympatie k danému týmu absolutně zabíjejí jejich racionální úsudek. Asi víte, jak takový přístup končí – v červených číslech. Na svůj oblíbený tým si klidně vsadit můžete, ale sázka by měla být podložená nějakými argumenty. Důvodem by nemělo být to, že se jedná o váš oblíbený tým. Když jde o peníze, emoce musí stranou. Sázení je byznys.

18) Unesení po velké výhře

Mnoho sázkařů se nechá unést velkou výhrou. Myslí si, že jsou neporazitelní… takže začnou bezhlavě sázet. Klidně vsadí na jeden zápas i celý svůj bankroll. Asi si umíte představit, jak to dopadá.

Pro mnoho lidí je tak velká výhra prakticky tím nejhorším, co se jim může stát. Sice to zní jako vtip, ale tito lidí nejsou schopní se v takové situaci dál držet svého sázkového plánu, takže nakonec skončí hluboko v červených číslech.

19) Sázení nad finanční možnosti

Nesmíte si na sázení vymezit víc, než kolik si můžete dovolit prohrát. Vašim cílem je sice zisk, nicméně jak se říká: „Doufej v nejlepší, počítej s nejhorším.“ Rozhodně si tak na sázení nesmíte vymezit peníze, které potřebujete na jídlo nebo splacení hypotéky. Pokud nedokážete odolat a sázíte víc, než kolik si můžete dovolit, existuje reálná možnost toho, že jste patologickým hráčem.

20) Sázení na cokoliv

Mnoho sázkařů chce za každou cenu sázet. Tito lidé nejsou ochotní si počkat na nějakou výhodnou sázkovou příležitost. Chtějí okamžitě nějakou akci. A pokud je to možné, chtějí akce co nejvíce. Takže sázejí na každý jeden zápas (tedy i na zápasy, o nichž absolutně nic neví).

Tento přístup je hotová katastrofa. Sázení je o trpělivosti. Musíte si najít vhodnou sázkovou příležitost a až poté začít přemýšlet o sázce. Také byste se měli zaměřit na sféry, které vám jsou známé – pokud například milujete fotbal, sázejte na něj. Nemá smysl sázet na sport, který je vám neznámý.

Bohužel se nezastavíme ani na celkovém čísle 20. Častých (a nákladných) chyb sázkařů je ještě více. Další chyby vám tedy představíme ve třetím díle tohoto seriálu. 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search