Přihlášení:

one × five =

Menu
Logo týmu Rusko
World Cup | 19:55 - zítra
Logo týmu Egypt
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Polsko
World Cup | 16:55 - zítra
Logo týmu Senegal
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Kolumbie
World Cup | 13:55 - zítra
Logo týmu Japonsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Irán
World Cup | 19:55 - 20. 06.
Logo týmu Španělsko
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Argentina
World Cup | 20:00 - 21. 06.
Logo týmu Chorvatsko
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Nigérie
World Cup | 17:00 - 22. 06.
Logo týmu Island
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ponte Preta
Serie B | 00:15 - 20. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
X2
DS
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Portugalsko
World Cup | 13:55 - 20. 06.
Logo týmu Maroko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Uruguay
World Cup | 16:55 - 20. 06.
Logo týmu Saudská Arábie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dánsko
World Cup | 14:00 - 21. 06.
Logo týmu Austrálie
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Francie
World Cup | 17:00 - 21. 06.
Logo týmu Peru
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Německo
World Cup | 17:00 - 23. 06.
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Molde FK
Tippeligaen | 18:00 - 23. 06.
Logo týmu Stabaek
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Jižní Korea
World Cup | 20:00 - 23. 06.
Logo týmu Mexiko
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - 24. 06.
Logo týmu Londrina
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Goiás
Serie B | 02:30 - 22. 06.
Logo týmu Juventude
Čt. tip:
1
1X2

NHL Speciál: Preview Metropolitní divize

3. 10. 2017 10:00, upraveno: 3. 10. 2017 16:34
autor: LadyAmbientte
V pátek nad ránem (5.10.) je na pořadu dne start NHL. Určitě se už těšíte, jak na nejlepší ligu na světě budete sázet. A s tím přichází i rozmýšlení o šancích týmů, či jednotlivých hráčů na výhru různých trofejí, či na postup. I my jsme takto rozjímali a o své nápady se rozhodli podělit.
NHL Speciál: Preview Metropolitní divize
Každý tým Metropolitní divize má velkou šanci na výhru Stanley Cupu.

V následujícím textu nehledejte tipy na výsledky jednotlivých utkání, ty najdete v naší sekci analýzy. V tomto článku jsme se zaměřili na výsledky celého podniku, šance týmů na play-off a další události jako je celkový počet bodů v základní části atd. První přišla na řadu Atlantická divize. Na druhém místě se rozepíšeme o Metropolitní divizi.

Metropolitní divize loni byla v hokeji nejlepší a vypadá to, že se to zopakuje. Téměř každý tým v Metropolitní divizi má šanci dostat se do play-off a nebylo by překvapivé, kdyby v této divizi skončily obě divoké karty.

Kdo vyhraje divizi? Pittsburgh Penguins

Tučňáci mají talent i zkušenosti a v divizi mají nejlepší startovní pozici. Pokud se Kris Letang a Sidney Crosby vyhnou dlouhodobým zraněním, Penguins by divizi snadno měli vyhrát.

Kdo vyhraje Stanley Cup? Pittsburgh Penguins

Byl by to historický zápis, vždyť kdo další naposledy vyhrál Stanley Cup tři roky po sobě? Pittsburgh Penguins na to nicméně mají a to i v době, kdy jsou síly týmů vzhledem k platovému stropu papírově vyrovnané. V tomto mužstvu zkrátka našli „team spirit“ a to je ten rozdílový schůdek.

Kdo vyhraje nejvíce zápasů? Washington Capitals

Ikona týmu Rusko
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Egypt
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Washington Capitals jsou v základní části tradičně dominantní, horší časy na ně přicházejí až v play-off. V režii Alexe Ovečkina to opět bude jízda, kterou Washington zakončí vítězstvím v základní části.

Kdo  vyhraje Vezina Trophy? Matt Murray

S odchodem Marca-Andre Fleuryho do Las Vegas se očekává, že Matt Murray bude mít letos v Pittsburghu ještě větší roli. A my očekáváme, že dvojnásobný vítěz Stanley Cupu rychle rozkvete do těch největších kvalit. Murray v 62 zápasech dosáhl na 92,5% úspěšnosti (41 výher/12 proher) a je velký předpoklad, že společně se zkušenostmi toto číslo ještě vzroste.

Kdo se nedostane do play-off? Columbus Blue Jackets

V loňské sezóně chytili vítr do plachet, když měli na kontě jednu z nejdelších sérií výher. V play-off ovšem brzy zhasli a my nečekáme žádné fantastické vzkříšení. Na loňském úspěchu Columbusu se nejvíce podílel Sergei Bobrovsky, ale tomu letos předpovídáme pokles sezóny, což hodně naznačily jeho výkony v přípravě. Columbus se i z toho důvodu do play-off letos nedostane.

Kdo se nedostane do play-off? New York Rangers

Druhým horkým kandidátem je New York Rangers. Rangers spoléhají především na svého hvězdného brankáře Henrika Lundqvista, jenže ten se začíná trošku rozpadat. V posledních 3 sezónách je jeho výkonnost spíše sestupná, výjimkou byla jenom účast na MS, kde zase zářil. New York Rangers navíc přišli o Dereka Stepana, svého prvního centra, což je pro Rangers další podstatná rána. Ne, tenhle rok Rangers moc radosti nepřinese.

ČTĚTE TAKÉ:
Strategie sázení na favority na MS v hokeji

Kdo získá Art Ross Trophy? John Tavares

Pro Johna Tavarese je toto období bojem o nový kontrakt. A tak je na čase ukázat, co v něm je. Pokud se mu s novým přírůstkem Jordanem Eberlem podaří navázat na souhru, kterou spolu měli na Mistrovství světa juniorů v roce 2009, může pokořit klidně i hranici 90 bodů.

Kdo vyhraje divizi? Philadelphia Flyers

I přes obrovské množství talentovaných hráčů se Philadelphii loni nevedlo, ale vsadíme se, že Brian Elliott je letos může vrátit do play-off. Bývalý hráč Calgary Flames byl v druhé polovině uplynulé sezóny naprosto famózní a letos by pro Flyers mohl být chybějícím dílkem do skládačky. Flyers v posledních letech také odvedli spoustu práce a mají jedny z nejlepších mladých talentů v NHL.

Kdo se dostane do play-off? Carolina Hurricanes

Jistota za velmi dobrou cenu. Hurricanes v této sezóně uvedou mnoho mladých talentů, dost možná včetně českého centra Martina Nečase. Když se k tomu přidá Scott Darling, legitimní číslo 1, Carolina bude letošní Columbus (velké překvapení).

Kdo získá Trophy Calder? Nico Hischier

Tak tohle vás asi nepřekvapí, nicméně šance na jeho vítězství jsou tak vysoké, že nemůžeme vybrat jinak. Švýcarský centr byl jedničkou draftu 2017 a má největší předpoklad stát se i nejlepším nováčkem NHL.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole