Přihlášení:
Menu
Logo týmu Varnsdorf
2. liga | 15:30 - dnes
Logo týmu Dukla Praha FK
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 15:00 - dnes
Logo týmu Karlovy Vary
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sparta Praha
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - 21. 10.
Logo týmu Lyon
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Táborsko
2. liga | 15:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 16:00 - dnes
Logo týmu Kladno
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Vítkovice
Extraleague | 16:00 - dnes
Logo týmu Liberec
Náš tip:
4.5
UO
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Twente Enschede
Eredivisie | 16:45 - dnes
Logo týmu Tilburg Willem
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Třinec
Extraleague | 17:00 - dnes
Logo týmu Mladá Boleslav
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Kometa Brno
Extraleague | 17:00 - dnes
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Villarreal
La Liga | 18:30 - dnes
Logo týmu Osasuna
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Zenit Peterburg
Champions Leagu.. | 21:00 - 20. 10.
Logo týmu Juventus
Náš tip:
2
SBR
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 18:45 - 21. 10.
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Everton
Premier League | 15:00 - dnes
Logo týmu West Ham
Logo týmu Panetolikos
Super League | 15:00 - dnes
Logo týmu OFI Crete
Logo týmu Udinese
Serie A | 15:00 - dnes
Logo týmu Bologna
Logo týmu Strasbourg
Ligue 1 | 15:00 - dnes
Logo týmu St. Etienne
Logo týmu Metz
Ligue 1 | 15:00 - dnes
Logo týmu Rennes

Oktagon 26 – Štvanice: Krištofič vs. Naruszczka

23. 7. 2021 08:28, upraveno: 26. 7. 2021 09:16
autor: zich
Oktagon 26, další galavečer oblíbené CZ/SK MMA organizace, který se bude konat před diváky na Štvanici. Těšit se na něj můžete 24. července. Co vás čeká? No především úžasný zápas o titul, ve kterém se představí „Pirát“ Krištofič“ proti Polákovi Naruszczkovi. Kdo nakonec zvítězí v pětikolové titulové bitvě? A jaké další zápasy nás čekají? Více v našem článku!

Oktagon 26 – šampionem je Krištofič!

Kde sledovat stream Oktagon 26 živě?

Podobně jako u minulých galavečerů, také v případě Oktagonu 26 si můžete koupit PPV lístek, který vám umožní celý galavečer sledovat. Musíme vás ale upozornit, že občas bývá přetížení síť a přenosy tak i v průběhu zápasů občas zamrzávají. Bohužel vám to může ukrojit ty nejlepší okamžiky z daného zápasu.

Výhodou je, že online streamy nabízejí také sázkové kanceláře Tipsport a Chance. Obě sázkovky vám nabízejí všechny zápasy Oktagon 26 live. Můžete si tak zdarma vychutnat celý turnaj! Prakticky k tomu potřebujete pouze ověřený účet u jedné z nich a musíte mít za posledních 30 dní vsazeno alespoň 30 korun.

Poslední možností jsou pak livestreamy třetích stran. Tyto přenosy ale důrazně nedoporučujeme, protože se jedná o velice nekvalitní přenosy, navíc na stránkách s velkou spoustou reklam. Rozhodně pro vás bude pohodlnější PPV stream nebo sázkovka Tipsport, Chance.

Případně si můžete koupit také lístky přímo na stránkách ticketportal.cz!

Oktagon 26: tipy/predikce

Lucie Pudilová vs. Talita Bernardo

V rámci tohoto ženského zápasu bychom se přikláněli především na stranu Lucie Pudilové. Ta má za sebou přeci jen více zápasů a zkušeností. Proto věříme v její poměrně jasnou výhru.

Lucia Szabová vs. Cornelia Holm

Také druhá predikce se týká ženského souboje. Zde zase věříme ve výhru zkušené a v Oktagonu známé Lucii Szabové. Proti ni nastoupí Cornelia Holm, která ale dle nás nemá žádnou šanci.

Tereze Bledá vs. Edna Oliveira Ajala

I třetí zápas věnujeme ženám! Zde by česká MMA naděje Tereza Bledá neměla mít větší problémy proti soupeřce Edně Oliveiře Ajale. Náš tip je jasná výhra Terezy Bledé!

VSADIT S BONUSEM 150 Kč

ČTĚTE TAKÉ:
AKU tiket za 6 666 Kč na Oktagon 26 (platnost do 24.7.)

Oktagon 26: fight karta

Nevíte, kdo v rámci galavečera Oktagon 26 bude vlastně bojovat? Fight karta je skoro kompletní, mám zde jen několik málo nedoplněných zápasů, které ale budeme postupně aktualizovat. Vedle sledování zápasů si na Tipsportu můžete také na své oblíbené fightery vsadit! Bohužel nakonec nedojde k fightu mezi Vémolou a Naruszczkem kvůli zranění „Terminátora“

Oktagon 26: Krištofič vs. Naruszczka program hlavní karty
kategorie zápas
Middleweight Marcin Naruszczka vs. Samuel krištofič
Bantamweight Lucie Pudilová vs. Talita Bernardo
Welterweight Matúš Juráček vs. Tato Primera
Bantamweight Lucia Szabová vs. Cornelia Holm
Light heavyweight Miloš Petrášek vs. Vlado Nederanović

 

Oktagon 26: Krištofič vs. Naruszczka program Prelims
kategorie zápas
Bantamweight Janne Elonnen-Kulmala vs. Farid Basharat
Flyweight Tereza Bledá vs. Edna Oliveira Ajala
Welterweight Felix Klinkhammer vs. Anatoliy Tarasenko
Strawweight Magda Šormová vs. Chiara Penco
Middleweight Ondřej Raška vs. Daniel Brunclík
Deatherweight Peter Gabal vs. Dawid Kareta
Lightweight Daniel Škvor vs. Ilya Lupinov

Previews Oktagon 26

Marcin Naruszczka vs. Samuel Krištofič

Marcin Naruszczka je polský zápasník, který má na kontě 22 výher a pouze 9 proher. Se svými 83 kily živé váhy a 182 centimetry výšky spadá Naruszczka do váhové kategorie Middleweight (střední váha). Marcin spadá pod tým WCA Fight Team, kde ho pravidelně trénuje Miroslaw Okninski. Jeho první zápas na profesionálním turnaji byl v roce 2010, kdy se postavil proti soupeři Blazejovi Nagorski a jednohlasně vyhrál na body. Tím odstartoval svou dvouletou úspěšnou kariéru, ve které následovala série deseti výher v řadě. Nyní v poslední době má za sebou Marcin opět řadu tří vítězství a o tom, zda bude pokračovat se rozhodne 24. 7., kdy Marcina čeká souboj se Samuelem Krištofičem. V MMA získal již třikrát titul – dvakrát to byl RESPECT FC šampion, jednou ve střední váze a jednou v light heavyweight váhové kategorii. Poslední titul co získal, byl mistr PLMMA ve střední váze.

Mezi nejoblíbenější a nejznámější tváře MMA organizace OKTAGON, se zcela určitě řadí třiceti dvouletý slovenský zápasník Samuel Pirat Krištofovič. Ten odstartoval svou kariéru v MMA prohrou v roce 2015, kdy se do protějšího rohu postavil protivník Szabolsc Simo. Po neúspěšném začátku však pokračovala dvouletá vítězná série, kdy se Krištofič dočkal devíti výher v řadě. Celkem má na kontě 15 výher a pouhých 5 proher. Jeho kariéra v tuzemské organizaci OKTAGON se odstartovala především, po jeho výhře, v show Oktagon Výzva II. Se svými 183 centimetry a 83 kily živé váhy se Samuel řadí do váhové kategorie Welterweight, ve které bojuje nejčastěji. V loňském roce vyměnil svůj dosavadní domácí gym Chaos Gym za nový – Spartakus Fight Gym, kde se trénuje pod vedením Atilly Végha. Ihned po změně gymu Krištofič vyhrál zápas s Mateuszem Strzelczykem, byl to zároveň dosud poslední zápas Samuela. Na další se můžeme těšit 24. 7. 2021, kdy se v kleci postaví Marcinu Naruszczkovi.

Jak vidíme, oba borci jsou zkušení! Na Samuela Krištofiče je vypsaný kurz 1.65. Na Marcina Naruszczku pak 2.11. I my zde více věříme Slovenskému šampionovi „Piratovi“.

Vémola odpískal zápas na Štvanici!

Lucie Pudilová vs. Talita Bernardo

Nejslavnější česká zápasnice, Lucie Pudilová, je, ve svých pouhých šestadvaceti letech, šampionkou organizace GCF v bantamové váze. Od roku 2017 do 2020 bojovala, jako první Češka, v nejprestižnější organizaci na světě UFC. Lucie trénuje na dvou místech, a to – v klubu KBC Příbram a jejím trenérem je Ladislav Erdélyi a v Octagon Fighting Academy pod vedením trenéra Ilji Škondriče. Na podzim loňského roku podepsala Pudilová smlouvu s česko-slovenskou organizací OKTAGON a její první zápas se odehrál hned o pár týdnů později, proti Švédce Cornelii Holm. Se svou výškou dosahující 173 centimetrů a váhou 61 kilo se Lucie Pudilová pohybuje ve váhové kategorii Bantamweight (Bantamová váha) a nezřídka kdy si zabojuje i v Muší váhové kategorii (Flyweight). Na svém kontě má, od roku 2017, již 11 výher a 6 proher. Nyní na sérii čtyř proher navázala sérií tří vítězství v řadě, zda skóre vyrovná, se ukáže v následujícím zápase, na konci července, kdy se postaví proti soupeřce Talite Bernardo.

Talita Bernardo se v MMA poprvé objevila v roce 2014. Tato 163 centimetrů vysoká a 61 kilogramů vážící MMA bojovnice, bojuje v Bantamweight váhové kategorii (Bantamová váha). Své dovednosti Talita piluje pod vedením týmu Imperio Fight. Čtyřiatřicetiletá brazilská zápasnice se poprvé v kleci postavila proti zápasnici Dailane da Silva, a svou kariéru tak začala vítězstvím. Sérii vítězství by dotáhla až na tříletou sérii se šesti výhrami, kdyby jí to v roce 2015 nepřekazila Juliana Velasquez, která nad Talitou vyhrála. Co se týče posledních zápasů Tality, ty jsou v poměru tří proher a dvou výher. Celkem má na kontě Bernardo 7 výher a 4 prohry. Poslední zápas Talita Bernardo dobojovala v květnu 2019 proti Viviane Araujo, kdy opět prohrála. Svou pověst si chce zachránit v letošním červenci, kdy se na pražském Oktagonu postaví proti nejznámější české zápasnici – Lucii Pudilové.

Kurzy jsou zde neúprosné! Na Lucii Pudilovou si můžete vsadit v kurzu 1.27 zatímco na Talitu Bernardo v kurzu 3.42. My věříme více české bojovnici!

Matúš Juráček vs. Tato Primera

Začal jako fotbalový chuligán, pak se začal věnovat bojovým sportům. Od K1, přes box až po MMA. Ačkoli Matúše Juráčka jeho koleno vyřadilo na skoro tři roky ze hry, a vypadalo to, že nebude bojovat, tak i přesto se, ve svých 25 letech, vrátil do boje. Na své zápasy se Matúš stabilně připravuje v pražském Renegade gymu. Se svými 190 centimetry výšky a 77 kily živé váhy, se pohybuje mezi lehkou a střední třídou. A tak spadá do kategorie Welterweight (velterová váha). Za svou kariéru si vybojoval celkem 7 výher a utržil 2 prohry. Poslední zápas, který pro Matúše skončil vítězstvím, dobojoval na konci ledna letošního roku. Byl to jeho zatím jediný letošní zápas a porazil v něm Gábora Borárose. Pokračuje tak ve své vítězné sérii, kde má zapsané již 4 výhry v řadě. Příští zápas rozhodne, jestli bude jeho série pokračovat – v červenci Matúše čeká zápas se španělským protivníkem, postaví se proti němu Tato Primera.

Kromě hnědého pásku v karate, se vybojoval také na profesionálního boxera, momentálně se profesionálně věnuje MMA. Přivydělává si jako osobní trenér. Jeho domovským gymem je CFC Taz La Plaza. Tato “El Espectaculo” Primera je dvaceti sedmiletý Španěl, který má za sebou v posledních pěti zápasech 3 výhry a dvě prohry. V loňském roce si připsal hned dva zápasy v organizaci OKTAGON a oba vyhrál. Od začátku letošního roku se Tato Primera zúčastnil jednoho zápasu a ten prohrál. Stalo se tak v březnu, kdy se postavil proti Alexovi Lohorému. Celkem však, za svou kariéru, Primera vyhrál 15 zápasů a prohrál jich 10. Se svými 177 centimetry a 83 kily se má postavit letos v červenci před svého protivníka Matúše Juráčka, v kategorii Welterweight. Jer to očekávaný zápas, bude to boj o to, kdo poskočí na žebříčku welterové divize.

Kurz na Matúša Juráčka je v tomto případě 1.60, na jeho soupeře, Tato Primeru pak 2.19. Věříme, že v tomto zápase zvítězí právě Matúš Juráček.

Lucia Szabová vs. Cornelia Holm

Dvaceti tříletá bojovnice Lucia Szábová má za sebou tři zápasy v OKTAGONU a všechny dopadly vítězstvím. Mladá Slovenka trénuje v gymu Hanuman Bratislava, kde pravidelně cvičí. Kromě MMA, kde se Lucia pohybuje necelé dva roky, se také věnuje thajskému boxu. To se zrcadlí i v jejím boji, kde svou poslední soupeřku – řeckou bojovnici Christinu Netze, „uspala“ za devadesát vteřin high kickem. Szábová alias Silent Killer, jak zní její přezdívka, nejvíce zaujala ve čtvrté řadě show Oktagon Výzva, kterou, i přes těžkou autonehodu, vyhrála. A v projektu Underground, kde nestačila Szábová pouze na Terezu Bledou. Se svými 170 centimetry a 65 kily spadá Lucia do váhové kategorie Bantamweight (Bantamová váha). Ta následuje po muší váhové kategorii a předchází pérovou váhovou kategorii. Nejbližší zápas je naplánován na druhou polovinu července, kdy se Lucia utká se švédskou zápasnicí Corneliou Holm.

Třiceti tříletá Cornelia “Conny Future“ Holm je původem švédská bojovnice, zápasící v MMA. Za svou kariéru má za sebou čtyři výhry a tři prohry. Se svou váhou šedesáti tří kilo a 165 centimetry spadá do váhové kategorie Bantamweight (Bantamová váha), v níž se také utká, ve svém následujícím zápase, se slovenskou protivnicí Lucií Szábovou. Jejím domácím gymem je GBC MMA. Holm měla v plánu si jít pro titul v Oktagonu, bohužel však v posledním zápase prohrála s Lucií Pudilovou a tak se vrátila s prázdnou. Poslední zápasy měla na konci minulého roku, letos zatím nečelila žádné soupeřce.

Když se podíváme na profily obou zápasnic pochopíme, proč jsou kurzy vypsané jednoznačně. Na Lucii Szabovou si můžete vsadit v kurzu 1.20 zatímco na její soupeřku Cornelii Holm v kurzu 4.04. My věříme, že Lucia nebude mít s Holm žádný problém.

Miloš Petrášek vs. Vlado Neferanović

Se svými 188 centimetry výšky a 93 kily živé váhy se Petrášek řadí do váhové kategorie Light heavyweight (Polotěžká váha), která následuje po střední a předchází těžké váze. V 8 letech se Miloš začal věnovat disciplínám jako je Sambo a Combat Sambo, později přešel ke grapplingu, v němž se od svých 15 let účastnil soutěží. Miloš Petrášek je dvaceti osmiletý zápasník MMA, který má na kontě 13 výher a 6 proher. Byť jeho kariéra začala prohrou, Miloš na to navázal sérií devíti výher v řadě. Jeho poslední tři zápasy ovšem skončily nevalně. Petrášek spadá pod svůj domácí gym Reinders MMA, kde ho pravidelně trénují André Reinders a Michal Novotný. V MMA pohybuje od roku 2011, svůj první zápas měl v roce 2012. Nejbližší zápas, který ho čeká, rozhodne, zda bude ve své smutné sérii pokračovat. Po více než půl roce se Petrášek vrátí do klece, dvacátého čtvrtého července, aby se utkal s chorvatským bojovníkem Vladem Neferanovičem.

Chorvatský bojovník s 185 centimetry a 93 kilogramy živé váhy se věnuje boji ve váhové kategorii Light Heavyweight (Lehkotěžká váha). Vlado Neferanović se na scéně objevil v roce 2012, na zápase se zápasníkem Igorem Fedelem. Tento zápas Vlado vyhrál a odstartoval tím svou kariéru. V následujících devíti letech utržil na své konto celkem 11 dalších zápasů a nyní má za sebou 6 výher a 6 proher. Dosud poslední zápas Neferanoviće se odehrál v květnu tohoto roku, kdy se postavil proti Rafalu Kijanczukovi a prohrál, byl to již druhý zápas v řadě, který pro Vláda nedopadl dobře. Možnost opravit si skóre bude mít Vlado Neferanović v červenci letošního roku, kdy se v kleci postaví proti Miloši Petráškovi, na pražském zápase Oktagonu, tuzemské MMA organizace. Uvidíme, zda pod svým klubem Huber Team, Vlado natrénuje dost na to, aby přetrhl svou začínající sérii proher.

Kurzy zde věří více Petráškovi. Vsadit si na něj můžete v kurzu 1.10. Na jeho soupeře Vlada Neferanoviće pak s kurzem 5.81. My věříme ve výhru Miloše Petráška.

FAQ – časté dotazy k Oktagon 26

  1. Kdy a kde se koná Oktagon 26
    Oktagon 26 se uskuteční 24.7 do 18:00 na pražské Štvanici!
  2. Kde sledovat Oktagon 26 živě?
    Stream zápasů můžete sledovat přes sázkovou kancelář Tipsport.
  3. Na koho vsadit v rámci Oktagonu 26?
    V našem článku najdete tipy na koho vsadit v rámci tohoto galavečera!
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search