Přihlášení:
Menu
Logo týmu Hoffenheim
Bundesliga | 20:30 - zítra
Logo týmu Bochum
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Litvínov
Extraleague | 17:30 - zítra
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Everton
Premier League | 20:30 - dnes
Logo týmu Newcastle
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Tottenham
Premier League | 21:15 - dnes
Logo týmu West Ham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Stavanger
Eliteserien | 18:30 - dnes
Logo týmu Stjernen
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Detroit
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu San Jose
Náš tip:
5.5
UO
Logo týmu Boston
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Buffalo
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Žilina
Super Liga | 17:30 - zítra
Logo týmu Trnava
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Linz
Eishockey Liga | 17:30 - zítra
Logo týmu CE Wien
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Banská Bystrica
Extraliga | 17:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Mladá Boleslav
Extraleague | 17:30 - zítra
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Galatasaray
Super League | 18:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Lausanne
Nationalliga A | 19:45 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
1. liga | 15:00 - 09. 12.
Logo týmu Zlín
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Brighton
Premier League | 16:00 - 09. 12.
Logo týmu Burnley
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Atalanta Bergamo
Serie A | 18:00 - 09. 12.
Logo týmu Milan AC
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Nice
Ligue 1 | 13:00 - 10. 12.
Logo týmu Reims
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Luton
Premier League | 15:00 - 10. 12.
Logo týmu Manchester City
Náš tip:
2
1X2 (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Eliteserien | 18:30 - dnes
Logo týmu Lillehammer
Logo týmu Lorenskog
Eliteserien | 18:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí

Oktagon 47 – Vémola v titulovém fightu a další TIPY + ŽIVÝ přenos

1. 9. 2023 11:40, upraveno: 25. 10. 2023 09:40
autor: Danijel

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Oktagon se po delší odmlce vrací na Slovensko. Už 7. října se uskuteční galavečer s číslovkou 47, který se bude konat v Bratislavě. Uvidíme celou řadu zajímavých zápasů a celkově nabitou kartu zakončí titulový zápas polotěžké váhy. V něm se postaví Karlos Vémola proti domácímu tvrďákovi Langerovi. Co na tento ale i jiné zápasy na Okagonu 47 vsadit najdete níže ve článku.
Oktagon 47 – Vémola v titulovém fightu a další TIPY na galavečer v Bratislavě
Oktagon 47 klepe na dveře a do klece se vrací také Karlos Vémola. Kdo další se na turnaji ukáže a co na něj vsadit najdete ve článku.

Titulový zápas Vémola vs. Langer a kdo si z něj odnese cenný pás

Největším tahákem turnaje je samozřejmě jeho hlavní zápas, o který se nepostará nikdo jiný než český terminátor Vémola, kterému zkříží cestu Pavol Langer. Ten si titulovou šanci vydobyl po zasloužené výhře nad Poppeckem. Právě tento zápas na Oktagonu 44 měl ukázat, kdo bude Vémolův budoucí soupeř. Langer byl v zápase jednoznačně lepší a pro mnohé překvapivě udržel zkušeného Němce na uzdě. Předtím na Oktagonu 39 porazil rovněž na body Xaviera a na EPF na TKO vyřadil z boje Avdoyana. Langer se tak jednoznačně vymanil z fighterského průměru a v 32 letech hodlá zaútočit na stále aktivní legendu českého MMA.

Vémola se po prohře s Kinclem rychle vrátil do tréninku a zúčastnil se i legendárního turnaje na letní Štvanici. Zde na Oktagonu 45 porazil na body Lucase Alsinu. To však nebyl nijak kvalitní soupeř a mnozí příznivci MMA tento zápas zhodnotili jen jako rychlé postavení Vémoly na nohy za pomoci až moc milosrdného matchmakingu promotérů Oktagonu. Terminátor svůj úkol zvládl, ačkoli většina fanoušků očekávala daleko rychlejší průběh. Vémola svého soupeře nedokázal ukončit a vyhrál až na body. Zdá se tedy že tomuto legendárnímu zápasníkovi v 38 letech začíná pomalu docházet šťáva. Zkušenosti ani tzv. fight IQ mu však nikdo vzít nemůže.

Čtěte
Tiket ARÉNA: Oktagon 47 - Vémola vs. Langer (platnost do 07. října)

Spoustu sázkařů i odborníků na MMA očekává, že zlomený Vémola na trůnu polotěžké váhy už dlouho nepobude. Langer vypadá opravdu slibně, což dokazují i tréninková videa a fotky kde ho vídáme se Škondričem a dalšími těžkými váhami nejen z Oktagonu. Vémola vyjel trénovat do Thajska, kde pracoval především na své už tak neuvěřitelné fyzické kondici. Oba borci se připravují na svůj životní zápas a přesně takovou kvalitu také v Bratislavě očekáváme. Jak Vémola, tak Langer však v poslední době neukončují své soupeře před limitem. Těží spíš ze zkušeností a pevně dodržují svou taktiku. V titulovém zápase očekáváme zápas na všech 5 kol, podobně jako ve fightu Vémola vs. Kincl nebo Poppeck vs. Langer. Vsadit si s námi na ukončení na body můžete v kurzu 1.68.

Sesadí troufalý Dohnal zkušeného Buchingera?

Pokud by měl Vémolu někdo v ohledu zkušeností dorovnat nebo dokonce předběhnout, rozhodně by to mohl být Ivan Buchinger. Ten má profesionální skóre 40:8 a ve své kariéře bojoval i s McGregorem. Nyní se utká proti Dohnalovi. Ten těží především ze skvělé techniky v boji na zemi. Buchinger však ani v tomto ohledu není žádný začátečník. Jen pro představu na submission ukončil 24 ze 40 vyhraných zápasů. Ještě působivější je, že na škrcení, či nějakou páku slovenskou legendu MMA nikdo nikdy neporazil. Bichinger naposledy prohrál na Oktagonu 33, kdy ho už v prvním kole dostal na kolena po sadě úderů talentovaný mladík Keita.

Dohnal má v 31 letech za sebou „jen“ 14 zápasů. Jeho skóre je však příjemných 11 výher a 3 porážky. Po krátké zkoušce v Cage Wariors, která nedopadla úspěchem se brněnský rodák vrátil do Oktagonu. Zde na body porazil Furtada, Moona a naposledy Mullena, čímž si zasloužil šanci na zápas s Buchingerem. Zapomenout také nesmíme na prohru na body s Vilou z konce minulého roku. Dohnal je především zemař, avšak v posledních zápasech ukazuje i svůj obrovský progres v postoji. Většinu svých zápasů ale vyhrává na body a hned polovina jeho profesionálních zápasů skončila tímto způsobem. V zápase je jednoznačně favorizovaný Buchinger, rozhodně však není mladšího dohnala dobré podceňovat. My volíme bitvu alespoň na 3 zahájená kola. Kurz na over 2.5 kol najdete v hodnotě 1.58.

 

Aktuální kurzy

 

Dokáže Ryšavý překvapit favorizovaného Legierského?

Velice zajímavý zápas si promotéři přichystali na hlavní kartě v podání Legierského a Ryšavého. Polský „Dynamite“ nezápasí tak často a rozhodně není jen jezdcem Oktagonu. Zápasy má například i v KSW, kde porazil Albana Barriu a necelá 2 roky nazpátek zde prohrál se Szymanskim. Před rokem se však úspěšně vrátil do Oktagonu. Nejprve na RNC porazil Matouše Kohouta a v květnu na turnaji Oktagon 43: Kincl vs. Vémola vyhrál nad Matějem Kuzníkem. V žebříčku lehké váhy tedy aktuálně zabírá druhé místo a má velice blízko titulové šanci. Nejprve si však musí poradit s Ryšavým.

Karol „Bomby“ Ryšavý je v Oktagonu už od roku 2018, kdy v rámci Výzvy porazil dnešního promotéra Clash of the Stars Tomáše Le Syho. Od té doby však uplynulo několik let a spoustu zápasů. Ryšavý se stále nemůže dostat do formy, kdy by byl schopný porážet ty nejlepší jména z lightweight divize. Na Oktagonu 29 mu sny překazil rychlým KO Keita, dříve Štrbák a Paradeiser. Nedávno pak prohrál s podceňovaným Lengálem ve Fabriq MMA. Na Oktagonu 42 si však napravil chuť s Kohoutem, kterého porazil na body. Legierski za sebou nemá tolik zápasů, je však daleko více vybíravý a k plusu mu musíme připočíst i zkušenosti z jiných organizací. Svou formu pak předvedl jak proti Kohoutovi, kterého Ryšavý ukončit nedokázal, tak naposledy v souboji s Kuzníkem. V tomto utkání volíme výhru Legierského v kurzu 1.30, který můžete případně přidat k jiné sázce v podobném kurzu na AKO tiket.

Vyrovnaný souboj Pukač vs. Kohout

Matouše Kohouta jsme v tomto článku zmiňovali už několikrát, a i on se ukáže na fightcard v Bratislavě. Nakonec se zde postaví proti domácímu Pukačovi. Oba borci patří k dobře známým jménům Oktagonu, svými výkony však zapadají spíše do lepšího průměru. Pukač z posledních 5 zápasů vyhrál jen jediný proti Bolovi a na Oktagonu 43 prohrál s Brožem. Kohout si pak v poslední době vede o poznání lépe a v 5 posledních zápasech prohrál jen dvakrát, a to s výše zmíněnými Legierským a Ryšavým. Kohout také vypadá daleko lépe na sociálních sítích a do tréninků dává opravdu vše. Pravidelně také jezdí na přípravné kempy do Polska. Tentokrát už mu další slovenský soupeř neuteče, už minule měl k výhře nad Ryšavým velice blízko a Pukač by rozhodně neměl být větší oříšek. V kurzu 1.75 tedy sázíme na výhru Kohouta.

 

Oktagon 47 – KURZY / VSADIT

 

Návrat oblíbené Lucie Szabové v postojové řežbě

K radosti snad všech fanouškům Oktagonu se do klece po pauze způsobené narozením dítěte vrací Lucia Szabová. Ta se v kleci postaví proti nezkušené Švédce Andersrodové. MMA a bojová umění celkově se však nezapomínají a Lucia by měla být podpořena i atmosférou, která bude v Bratislavě jednoznačně na její straně. Důležité je však zmínit, že zápas bude pod pravidly Underground. Ve zkratce se tedy nebude bojovat na zemi. Švédka má tedy o něco větší šanci než v klasickém MMA, přesto věříme Szabové, která je zpátky v tréninku už nějakou dobu. Znát budou také její zkušenosti z velkých turnajů. Dle dostupných informací měla navíc přibližně rok a půl dlouhou pauzu i Andersrodová. Sázíme tedy na oblíbenkyni Szabovou v kurzu 1.35, který můžete případně zkombinovat právě se sázkou na Legierského.

Kde sledovat Oktagon 46 stream ŽIVĚ?

Celý galavečer Oktagon 46 mohou registrovaní uživatelé sledovat online na TV Tipsport. Samozřejmostí jsou také live sázky, které díky streamu Oktagon 46 dostávají ještě větší šťávu!

Spustit live stream s bonusem 300 Kč

Ukázka streamu u Tipsport:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search