Přihlášení:

three × two =

Menu
Logo týmu Lilleström
Tippeligaen | 20:00 - dnes
Logo týmu Brann Bergen
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sandefjord
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Sarpsborg 08
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Dundalk FC
Premier League | 20:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Real Madrid
Champions Leagu.. | 20:45 - 26. 05.
Logo týmu Liverpool
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kristiansund BK
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Stromsgodset
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Molde FK
Logo týmu Stabaek
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Odd Grenland
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Tromsö
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Valerengen
Logo týmu Limerick 37
Premier League | 19:30 - dnes
Logo týmu Cork City
Logo týmu Derry City
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Bray Wanderers
Logo týmu Lugo
Liga BBVA | 21:00 - dnes
Logo týmu Huesca
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera A | 02:15 - zítra
Logo týmu Universidad Catolica Quito
Logo týmu Flora Paide
Meistriliiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Narva Trans
Logo týmu Tammeka Tartu
Meistriliiga | 19:30 - zítra
Logo týmu Tulevik Viljandi
Logo týmu Shamrock Rovers
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu St. Patrick's Athletic

Padlo 9 OK tipů v řadě, s rekordním celkovým kurzem 1008.08

23. 4. 2018 09:42, upraveno: 23. 4. 2018 10:38
autor: LadyAmbientte
Naše pravidelná měsíční soutěž před pár dny přinesla další zajímavý příběh. Jeho hlavním aktérem se stal tipař Troník, velmi úspěšným komparzem potom 9 vítězných tipů v řadě.

Troník během své „jízdy“ postupně tipnul hned dva vysoké kurzy. Začalo to tipem na výhru Liverpoolu na hřišti Manchesteru City v Lize mistrů. Tento tip byl oceněn kurzem 6,49. A dále jsme se dočkali monstrózního kurzu 9,11 na domácí výhru Liverpoolu proti Bournemouthu. Pokud vám tento kurz nejde do hlavy, tak máte úplnou pravdu. Tipař Troník při tomto tipu využil chybu sázkovky MaxiTip.

Jak jsme se dozvěděli při našem následném šetření i od některých našich čtenářů tady v diskuzi, chyby i sázkovky MaxiTip jsou poměrně běžné. Dobře to ilustruje například i únorový kurz na výhru hostů v zápase AEK Athény X Lamia (kurz 168,68 – analýza zde). Proto vám doporučujeme dále sledovat nabídku sázkovky MaxiTip i naše tipaře, kteří na ně upozorňují.

Mezi dalšími tipovanými příležitostmi pak nechyběl mix overů a tipů na výhru ve druhé francouzské fotbalové lize, první ruské fotbalové lize, první české fotbalové lize, první japonské fotbalové lize a první americké fotbalové lize. Přehled všech tipovaných kurzů následuje:

Padlo 9 OK tipů v řadě, s rekordním celkovým kurzem

Ikona týmu Haugar Haugesund
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Rosenborg Trondheim
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Celkový kurz 9 úspěšných OK tipů uživatele Troník dosáhl hodnoty 1008,08. Jedná se pochopitelně o rekord našich stránek. Jenom dodáme, že bez započítané chyby sázkovky (v případě průměrného nabízeného kurzu v jiných sázkovkách) by celkový kurz těchto 9 OK tipů dosáhl hodnoty 143,85. I tak by se ovšem jednalo o úctyhodný výkon (pro porovnání 17 OK tipů v řadě uživatele Young překročilo celkový kurz 76).

Tímto uživateli Troník gratulujeme a posíláme mu malý bonus.

Štítky:

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. 23.4.2018 20:59

  Gratuluji, ale na druhou stranu podruhé upozorňuji na kurz Liverpoolu… kde kurz neměl být 9,11, ale něco okolo 1,17.

  Odpověď
  • 23.4.2018 21:02

   Až poté co jsem napsal příspěvek jsem si přečetl článek, takže beru zpět. Otázka, zda je dobře mít takovou sázkovou kancelář v nabídce, kde jedna tutovka s nesmyslným kurzem, může ovlivnit měsíční pořadí v soutěži.

   Odpověď
 2. 24.4.2018 11:11

  Dobrý den, jak jsme již psali jinde v příspěvcích, vypsaný kurz u sázkovky MaxiTip skutečně byl. Tím pádem jsme kurz uznali, protože se nejednalo o chybu naší, ale chybu sázkovky. Na daný kurz jste si v určitém okamžiku mohli vsadit. Proběhly tu také stížnosti na to, že kurz nebyl aktuální. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme dokázat. A i kdybychom mohli – kurzy u menších sázkovek se u nás aktualizují méně často, tudíž změny v kurzech se projevují pozdě (nebo také vůbec). Tyto podmínky jsou stejné pro všechny tipaře, u všech dostupných kurzů. Na aktualizaci kurzů se dále zaměříme a uvidíme, co se s tím dá dělat. Pokud se budou opakovat velké problémy, tak samozřejmě promyslíme i stáhnutí kurzové nabídky MaxiTip z našich stránek. Byli bychom však neradi, neboť vždycky chceme přinášet co nejkompletnější informace.

  Odpověď
  • 12.5.2018 9:59

   Podle mě (ale to nevím jistě) si ti protestující snad ani nestěžovali na vaší stránku, protože to nebyla vaše chyba a podle mého názoru pro jejich eliminaci děláte maximum, ale na to (a k tomu se přikláním i já), že pokud by ten kurz byl u MaxiTipu vsazen, tak já jsem přesvědčen, že ten tiket bude stornován. A pokud někomu ten tiket s takovým kurzem (třeba samotnému autorovi) přijali a proplatili, tak bych ho hrozně rád viděl. Nicméně souhlasím, že v tom případě se to pro potřeby soutěže těžko dokazuje na jednu či druhou stranu. Pokud by se to ale mělo opakovat v budoucnu, tak by prostě mělo být prokazatelné, že to šlo vsadit a bylo to uznáno. Já si myslím, že ten tiket, pokud byl vsazen, prostě pak byl vystornován. Už není rok 2003 :-DnnTakže abych to shrnul – v minulém kole dobrý, ale jak psal i někdo od vás – je nutná podmínka, že to mohlo být vsazeno. Což tady zřejmě bylo, ale podle mě to nemohlo být proplaceno.

   Odpověď
   • 12.5.2018 10:04

    Ale hlavně v tomto kole si tento uživatel výhru zasloužil, protože to nebylo jen úplně díky tomuto kurzu. On tam trefil (pokud si pamatuji dobře) i jiné vysoké kurzy, takže všechna čest. Takže ta výtka není proti němu, jak snad někteří zde chápou (když vidím ty palce dolů u příspěvků, které se proti tomu kurzu ohrazují). Protože jinak s tím musíte souhlasit také – jeho výhra je teď OK, ale do budoucna tyhle kurzy nemohou být uznávány, protože i když by byly vsazeny, tak jsem si jistý, že ta kancelář ten tiket zruší. A pokud ne, tak to prosím někdo dokažte, protože to by mě zajímalo (ale skutečně zajímalo). 🙂

    Odpověď
    • 12.5.2018 16:33

     Sázková kancelář vyšší moc není, je to prostě firma která si vydělává tím čím si vydělává, to tady není hlavní, podstatný je to že když jím podepíšeš smlouvu, tak souhlasíš se vším co mají napsáno v podmínkách a není jich rozhodně málo, to že ti můžou kdykoliv zablokovat účet, stornovat tikety to všechno si bral na vědomí a přijal jsi to. Nevím jestli jste si to někdo přečetl úplně celý a podrobně, je tam všechno i s paragrafy a právnickými termíny … hrozný to číst, ale je to tam.

    • 12.5.2018 14:55

     Ono zase sázková je vyšší moc co si může dělat co chce, může ti "bezdůvodně mazat" tikety jak se jí to hodí i když jsi nedělal nic špatně, může ti taky bezdůvodně zablokovat účet apod. Takže tam bych spravedlnost moc nehledal. Tím pádem by bylo fajn aby aspoň tady fungovala ta "spravedlnost", kdy člověk vychytá kurz a je mu správně uznán bez ohledu zda by to sama sázkovovka proplatila.

 3. Vlasta
  24.4.2018 12:42

  Gratuluju a preju hodne dalsich uspechu.

  Odpověď
 4. Daniel Tetour
  24.4.2018 15:08

  Dobry

  Odpověď
 5. 26.4.2018 16:27

  super práce

  Odpověď

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole