Meistriliiga | 13:30 - dnes

Pata Ibrahima Traorého pomohla k trefenému kurzu 1 000!

14. 4. 2022 08:00, upraveno: 13. 4. 2022 19:52
autor: Young
Neznámý sázející vsadil ve čtvrtek na šest zápasů, krom tipu na tenis a jednoho dvojtipu v utkání Evropské ligy, přidal ještě čtyři remízy, a to dvě ve fotbale a dvě v hokeji. Všechny zápasy se hrály ještě tentýž den.

Výše vkladu byla 10 Kč a při kurzu 1 054.29 tak sázející vyhrál 10 542,90 Kč.

Traorého pata

Nejvyšší kurz na tiketu byla remíza v utkání Feyenoordu proti Slavii Praha. Nejspíše se jednalo o jeden z nejzajímavějších fotbalů pro neutrálního diváka, i pro fanoušky červenobílých z Holandska a Česka. Fotbal byl nahoru dolů a již v 10. minutě se do vedení dostali hráči Feyenoordu po gólu Sinisterry, jenže ke konci poločasu (ve 41. minutě) dokázal vyrovnat Olayinka, jenže gól byl vstřelen za pomocí aktivního Sora v offsidu, a tak gól platit neměl. Jenže VAR v utkáních Evropské konferenční ligy není, tudíž gól platil a emoce jiskřily jak na hřišti, tak v hledišti.

Po odpískání prvního poločasu došlo k mele a byla rozdána dokonce i červená karta, ale pro člena realizačního týmu Feyenoordu. Dva nejaktivnější hráči (Marciana a Olayinku) dostali po žlutých kartách. V druhém poločase se do vedení dostali hráči Slavie, a to když Sor proměnil v 67. svou příležitost. Vedení si neudrželi moc dlouho, jelikož o sedm minut později bylo zase srovnáno. Feyenooord dlouho neotálel a ještě v 86. minutě dostal Kokcu Feyenoord zpátky do vedení. Slavii se až z posledního rohu podařilo srovnat, a to patičkou Traorého. Přitom do té doby byl spíše roh Slavie hrozbou pro Slavii, jelikož Feyenoord obranné rohy snadno zvládal a přecházel do rychlého protiútoku.

Druhá fotbalová remíza na tiketu byla mezi West Hamem a Lyonem, domácí celek šel v nastavení prvního poločasu jen do desíti, jelikož Cresswell dostal rovnou červenou kartu. To ale hráčům Hammers nezabránilo, aby nešli do vedení. Bowen v 52. minutě poslal WHU do vedení, ale po necelé čtvrt hodině Lyon srovnal. Utkání tak skončilo výsledkem 1:1.

Sparta domácí utkání zvládla 2:1 a 5:1, ve čtvrtek je čekal první venkovní zápas semifinále v Českých Budějovicích. Budějovice vedly 2:0 ještě v 55. minutě, ale pak zbytečný pětiminutový faul Gulaše vše otočil v neprospěch českobudějovických, kteří během dlouhého pětiminutového oslabení dostali dvě branky. Utkání tak šlo do prodloužení, kde Chlapík dal již druhý gól v zápase a Spartu nasměroval k postupu do finále.

Čtěte
Nové analýzy s TIPY zdarma

Třinec vedl na zápasy 2:0, a to když doma vyhráli 3:0 a 1:0 po nájezdech. Mladá Boleslav tak v prvním domácím zápase potřebovala nutně vyhrát, a i když vedli 2:0 po dvou třetinách a 3:1 ještě v 58. minutě, tak na výhru v základní hrací době to nestačilo. Třinec góly v časech 58:09 a 58:26 dokázal srovnat a v prodloužení přidal rozhodující gól, který pak posunul Třinec do vedení 3:0 na zápasy. Rozhodně se jednalo o klíčovou událost semifinálového souboje mezi Třincem a Mladou Boleslaví.

Osmifinálové utkání v Charlestonu mezi Cornet (34. WTA) a Kalininou (36. WTA) nabídl hned v prvním setu tie-break, sice Cornet vedla v tie-breaku průběžně 4:1, ale následně na svém podání již neuhrála ani bod a prohrála 5:7. Do druhého setu vstoupila Kalinina špatně, a to když prohrála oba svoje servisy a nezískala žádný break. Po čtyřech gemech tak prohrávala již 0:4, následně dokázala srovnat na 4:4 a získal tak breaky zpět, jenže hned při svém podání prohrála a tak zbývaly Cornet pouze potvrdit gem při svém servisu, jenže ani ona nedokázala na servisu prohrát. Nakonec druhý set vyhrála Kalinina 7:5 a Cornet tak prohrála čtyři podání po sobě.

Jako poslední sázka na tiket byl přidán dvojtip domácí neprohry Frankfurtu s Barcelonou, což by dal asi po výhrách Barcelony 4:0 nad Realem a následnou výhrou 1:0 nad Sevillou málokdo, jenže neznámý sázející se toho nezalekl. Přitom Frankfurt v předešlých třech soutěžních zápasech remízoval a to i s posledním Fürthem. Frankfurt šel do vedení po gólu Knauffa ve 48. minutě, ale v šedesáté šesté minutě srovnával Torres. Německý celek šel do deseti hráčů v 78. minutě, jelikož Tuta dostal druhou žlutou kartu v utkání. Jenže početní výhody Barcelony nedokázala využít. Utkání tak skončilo remízou 1:1.

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.