Logo týmu CRB Maceio

Po práci se stavil na pobočce a vyhrál přes 50 tisíc Kč!

5. 4. 2022 08:00, upraveno: 4. 4. 2022 21:07
autor: Young
Neznámý sázející si vsadil ve čtvrtek před třetí hodinou odpolední na čtyři zápasy NHL, které se hrály následující den v noci a na dvě utkání z NBA. Jelikož byl sázející odvážný a vsadil na dvě remízy v NBA a jednu v NHL, kurz tak vystřelil na 2 155.48, což při vkladu 24 Kč dělá nakonec výhru 52 540 Kč, pro kterou si mohl přijít již v pátek.

NHL a NBA

Nejnižší kurz byl na neprohru Bostonu Bruins, který doba přivítal New Jersey Devils. Kurz byl 1,21 a spíše by se zde hodil mínusový handicap, jelikož vyhráli 8:1. Druhou třetinu vyhráli 6:0 a nebylo co řešit. O čtyři vstřelené branky se rozdělili útočníci z první lajny (Marchand, Bergeron, DeBrusk), Pastrňák si v utkání připsal tři asistence a byl jediným útočníkem z druhé lajny (dále Haula a Hall), který nedal gól.

Ve stejný čas začínal i zápas mezi Carolinou Hurricanes a Montrealem Canadiens, zde sázející volil výhru domácích Hurricanes, krom přestřílení soupeře 44-32 si poradili i s Canadiens 4:0 a to když vyhráli všechny tři třetiny. Pět hráčů Hurricanes si připsali po dvou kanadských bodech. Brankář Andersen si tak připsal čtvrté čisté konto v probíhající sezóně. Chybí mu ještě jedno čisté konto, aby dorovnal své maximum ze sezóny 2017/18, tehdy to bylo ještě v dresu Maple Leafs.

Ve tři hodiny začínaly další dva hokejové zápasy, které byly na tiketu. Mezi Flames a Kings byla tipována remíza. Na první gól v utkání se muselo počkat do druhé třetiny, nakonec byl po šedesáti minutách výsledek 2:2. Prodloužení patřilo hostům, kdy nepustili do hry vůbec Flames, ale nakonec musely rozhodovat nájezdy, ty vyhráli hosté 1:0.

První Avalanche přivítalo na svém ledě Sharks, není lepšího týmu na domácím ledě než je právě Avalanche a i v tomto utkání to potvrdili. Hosté sice dvakrát dokázali srovnat, u obou branek hostů byl zapojen Hertl, ale nakonec se museli smířit s porážkou 2:4.

Čtěte
Nové analýzy s TIPY zdarma

V pátek v noci se hrálo pět zápasů NBA a právě dvě utkání skončily remízou po základní hrací době.

Brooklyn Nets přivítali na své palubovce Milwaukee Bucks. Hlavní hvězda hostů si v utkání připsala 44 bodů, 14 doskoků a ještě šest asistencí. Během prvního poločasu se Bucks dostali maximálně do vedení o tři body, a to ještě zkraje zápasu. Dominovali Nets, kteří se ve druhé čtvrtině dostali do vedení až o 11 bodů, ale postupně vedeni začali ztrácet. V samotném závěru třetí čtvrtiny se dostali do vedení i hráči Bucks, kteří do poslední čtvrtiny vstupovali v pozici vedoucího 87-86. Nets se čtvrtá čtvrtina dařila, ač v jeden okamžik prohrávali 92-96, dokázali během pár akcí dostat do vedení 103-96. Dvě minuty do konce si Nets drželi vedení 110-103, ale trojka Řeka Antetokounmpoa 18 vteřin do konce základní hrací doby srovnala výsledek na 110-110 a další koš už do konce čtvrtiny neskočil. Prodloužení vyhráli hosté.

Druhý remízový zápas byl mezi Chicagem Bulls a Los Angeles Clippers, zde byl nejproduktivnějším hráčem DeRozan hrající za Bulls. V utkání si připsal 50 bodů. Krom začátku zápasu, kdy Bulls vedli o dva body, si Clippers udržovali komfortní náskok, který byl v jeden okamžik až o 16 bodů. Do poslední čtvrtiny šli s vedením 92-82. 16.9 vteřin do konce se Bulls přiblížili dvojkou na rozdíl jednoho bodu (113-114). Následně došlo k faulu a Clippers měli dva trestné hody. Oba pokusy byly proměněny a Bulls zbývalo 11,8 vteřin ke srovnání. Stáhli pouze výsledek na rozdíl jednoho bodu. Nakonec měli Bulls ještě jednu příležitost a to za stavu 116-118, do konce utkání zbývalo 7,2 vteřin. Jelikož při pokusu za tři body byl hráč Bulls DeRozan faulován, měl tak tři trestné hody, pokud by všechny tři proměnil, Bulls by se poprvé dostali do vedení od třetí minuty první čtvrtiny. První dva pokusy proměnil a měl v bilanci 10/10 z trestných hodů, ale jedenáctý pokus neproměnil a utkání šlo do prodloužení, které zvládli Bulls.

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.