Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 15:00 - dnes
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Real Madrid
Primera Divisio.. | 13:00 - dnes
Logo týmu Espaňol Barcelona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 03:00 - dnes
Logo týmu Los Angeles
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Anaheim
NHL | 04:00 - dnes
Logo týmu Washington
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Everton
Premier League | 13:30 - dnes
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Udinese
Serie A | 18:00 - dnes
Logo týmu Napoli
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Carolina
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Minnesota
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Tampa Bay
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu San Jose
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu New Jersey
NHL | 01:00 - dnes
Logo týmu Chicago
Logo týmu NY Rangers
NHL | 01:00 - dnes
Logo týmu Montreal
Logo týmu Pittsburgh
NHL | 01:00 - dnes
Logo týmu Arizona

Pokročilé scénáře pro výběr živých zápasů

22. 11. 2019 16:37, upraveno: 23. 11. 2019 13:47
autor: Hally
Pokud jste pravidelnými čtenáři našeho seriálu pokročilé živé sázení, tak jistě víte, o čem se budeme v tomto článku bavit. Řeč bude zase o LivePicku – českém nástroji pro pokročilé živé sázení. Nástroj je kompletně v češtině a pokud ještě nevíte, jak funguje, tak se mrkněte na tento článek zde.

LivePick nedávno přišel s funkcí „Skupiny filtrů“. V praxi to znamená, že můžete dva a více filtrů sloučit do jednoho a všechny budou společně spolupracovat. Tímto způsobem můžete vytvořit mnohem pokročilejší scénář pro výběr zápasů.

Pojďme si to uvést na příkladu. Uděláte si filtr pro výběr zápasů, ve kterých je potenciál, že oba týmy dají gól. Ale chcete to sázet pouze za stavu, kdy už jedna strana v zápase gól dala a druhá ještě ne. A taky chcete tuto sázku dávat pouze, když ještě domácí tým nedal gól (výhoda domácího hřiště).

Takže chcete sázet sázku oba týmy dají gól pouze za stavu 0:1, 0:2, 0:3 apod.

Podmínky by mohly vypadat následovně. Použili jsme tento filtr z LivePicku.

Livepic

Díky těmto podmínkám nám to vybere zápas v prvním poločase, kde je potenciál na sázku oba dají gól, když domácí mají 0 gólů a soupeř 1 a více. A zároveň jsou schopni domácí vystřelit po bráně a mají alespoň stejně nebezpečných útoků jako hosté.

No jo, nám to sice vybralo tento zápas v prvním poločase, ale my si ještě nejsme jistí, jestli ho chceme vsázet. Prohlédli jsme historii, sestavu apod., chceme ale počkat na začátek druhého poločasu a zjistit, jak budou hrát po přestávce. Mnoho zápasů se po poločase naprosto změní. Buď začne náš tým dominovat, nebo může začít naprosto odevzdaně.

ČTĚTE TAKÉ:
Síla automatizace pro živé sázení

Za tímto účelem si uděláme druhý filtr, který bude brát statisticky pouze z prvních minut druhého poločasu, tedy od 45. do 55. minuty. Vybereme si v LivePicku typ filtru „Poslední minuty“ a nastavíme posledních 10 minut.  A potom uděláme tento jednoduchý filtr ve kterém definujeme, že domácí tým musí mít alespoň 3 nebezpečné útoky, musí mít alespoň jednu střelu a čas musí být větší než 55 minut. Takže tento filtr začne fungovat v 55. minutě a vezme statistiky za posledních 10 minut (od 45. do 55. minuty). Pokud toto nastane, tak to považujeme jako dobrý začátek našeho týmu v druhém poločase.

Livepic

Jak tedy udělat, aby zmíněné dva filtry pracovali společně? Aby první filtr vybral v prvním poločase zajímavý zápas, kde je potenciál pro sázku oba dají gól, ale zároveň ať nám přijde upozornění až v druhém poločase (v 55. minutě), pokud domácí tým začne dobře druhý poločas?

Jednoduše v LivePicku vybereme možnost vytvořit skupinu filtrů a dva filtry sloučíme.

LivePic

Tímto způsobem jste schopni vytvářet nejrůznější pokročilé scénáře. Můžete udělat třeba třetí filtr, když hosté dostanou na začátku druhého poločasu červenou kartu. A potom vše zakomponovat do jedné skupiny filtru. A zápas vám to vybere, pokud domácí začnou dobře druhý poločas tím, že budou mít 3 nebezpečné útoky a dají 1 střelu, nebo že hosté dostanou červenou kartu. Může to vypadat potom nějak takto.

LivePic

Ve fantazii se meze nekladou a je pouze na vás, jak komplikovaný scénář vymyslíte. Tento příklad je pouze demonstrativní (pro nejjednodušší pochopení celého procesu). Rozhodně ho nepokládejte za zavádějící.

Pokud si sami chcete otestovat vytváření těchto pokročilých strategií pro výběr živých zápasů, tak otestujte LivePick. Plné členství máte na 4 dny zdarma. Úvod k LivePicku jsme rozebírali v prvním článku tohoto seriálu

ČTĚTE TAKÉ:
Rozbor strategie pro sázku bez remízy na outsidera

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search