Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Bremen
Bundesliga | 13:30 - dnes
Logo týmu Wolfsburg
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Stuttgart
2. Liga | 13:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
SBR
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Sevilla
Primera Divisio.. | 22:00 - 11. 06.
Logo týmu Betis Sevilla
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Tulevik Viljandi
Meistriliiga | 12:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Kalju Nomme JK
Meistriliiga | 14:00 - dnes
Logo týmu Flora Tallin
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 15:00 - dnes
Logo týmu Barysau BATE
Logo týmu Opava
1. liga | 15:00 - dnes
Logo týmu Slovácko 1. FC
Logo týmu Berlin Union
Bundesliga | 15:30 - dnes
Logo týmu Schalke 04
Logo týmu Dynamo Kyjev
Premier League | 16:00 - dnes
Logo týmu Oleksandrija FK
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 17:00 - dnes
Logo týmu Dynamo Minsk
Logo týmu Teplice
1. liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Jablonec
Logo týmu Wolfsberger AC
Bundesliga | 17:00 - dnes
Logo týmu LASK Linz
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Bundesliga | 17:00 - dnes
Logo týmu Salzburg RB

Pozor na placené tipy na sázení! Podvodníci na vás čekají na každém kroku

7. 9. 2017 10:19, upraveno: 8. 9. 2017 14:34
autor: ladyextreme
Pokud se člověk ohlíží po přivýdělku, či práci z domova a není mu cizí sázení na sport, dříve nebo později narazí na placené sázkové servisy. Tyto sázkové servisy člověku slibují tipy, které mu zajistí zisk. Bohužel anonymita internetu a mnohdy až zoufalá situace zákazníků nahrává různým podvodům. V tomto článku vám nasvítíme, jak sázkové servisy fungují. A k tomu přidáme i několik našich zkušeností s podvodníky.
Ve světě placených tipů narazíte spíše na podvodníka než na přínosný sázkový servis.

Definice sázkového servisu je velmi jednoduchá. Jedná se o placenou službu, která v horizontu dne, týdne či měsíce podává předem stanovený počet tipů, které když budete sázet u své sázkové kanceláře, by měly přinést zisk.

Problém s garancí zisku

Už tady by někdo mohl namítnout, že samotná myšlenka sázkového servisu je špatná. V horizontu dne, týdne, či měsíce vám nikdo nemůže garantovat zisk. Jedná se o příliš krátkou dobu na to, aby se dalo předejít vlivu náhody (varianci).

Tento problém některé sázkové servisy řeší tím, že zákazníkovi nabídnou vrácení peněz v případě, že na konci měsíce skončí v mínusu, nebo že nedosáhnou stanového zisku například 30 jednotek (unitů). Logicky by to mělo pokrýt alespoň náklady na placené tipy na sázení.

Myšlenka vracení vkladů je pěkná, člověku často dokáže zavřít pusu. Jenže smutným faktem zůstává, že poskytovatel se v případě neúspěchu odmlčí a na vaši stížnost nereaguje. V podstatě vás tak připraví o peníze zaplacené za poskytnutí tipů i o peníze, které jste na tyto tipy vynaložili. Sám pak s pěknými penězi na účtu osloví další důvěřivé zákazníky, nebo se v případě špatné pověsti aktuálního servisu odmlčí, aby se za pár dní vrátil se servisem jiným. Typickým příkladem je Vojtovo sázení, které se v různých obměnách na český internet vrací už několik let. Případů takových servisů je však mnohem, mnohem více. Aktuální seznam podvodníků budeme přidávat do fóra ZDE, kam můžete přidat i vaši zkušenost. 

Ikona týmu New England Revolution
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu DC United
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Anonymita internetu je veliká, takže pro jednou fungujícího podvodníka není založení nového servisu problém. Sázkové servisy obvykle fungují na bázi například facebookové skupiny, případně na bázi internetových stránek, které se v základní podobě dají založit během dvou hodin. To znamená, že uvádět konkrétní jména podvodných sázkových servisů je kontraproduktivní, protože podvodník se každý měsíc může schovávat za jiný sázkový servis.

Problémem konkrétně s českým internetem a českými sázkovými servisy je takový, že v naší legislativě nenajdete žádnou oporu. Zatímco v zahraničí, například ve Velké Británii podvodné sázkové servisy monitoruje policie a případní viníci jsou posíláni do vězení, u nás se tohle spíš přechází.

Problém s kvalitou tipů

Na placené tipy na sázení, respektive sázkové servisy se dá pohlížet ze dvou stran. Někteří kvalitní tipaři je používají jako jistý zdroj zisku, který jim pokryje období, kdy se jim moc nedaří. I oni totiž potřebují platit složenky a faktury a to na měsíční bázi. Většina lidí však placené tipy na sázení považuje za snadno vydělané peníze. A tomu odpovídá i jejich přístup.

ČTĚTE TAKÉ:
Sázení na Counter-Strike: Global Offensive (1.díl - historie, pravidla, možnosti sázení)

Sázkové servisy si v dnešní době často otevírají lidé, kteří by si sázením nikdy nevydělali. Někteří z nich podvědomě přeceňují své síly, což je jedním ze znaků gamblerství (ty jo, teď jsem druhý měsíc v plusu, tak nabídnu placené tipy), jiní se pak cíleně chtějí přenést přes vlastní chyby (sázením si nikdy nevydělám, ale proč z lidí nevytáhnout peníze sázkovým servisem). Ať už je však příčina jakákoliv, výsledek je vždycky stejný. Za pár týdnů či měsíců jste v minusu takovým způsobem, že vám vaše utracené peníze už nikdo vrátit ani nedovede.

Proti tomuto druhu krachu se dá částečně bránit tím, že si zkontrolujete historii tipů. Ale pozor, i tady se dají dělat různé podvody. A taky se dělají. Tím nejběžnějším podvodem je úprava screenshotů ve Photoshopu. Tipař vám nafotí obrazovku se svou historií tipů ve své sázkové kanceláři a pak si s ní pohraje tak, aby zmizely všechny neúspěšné tipy.

Někteří tipaři se budou ohánět verifikačními službami. To je poměrně šikovný nástroj, kterak se ujistit o ziskovosti tipaře, neboť vám garantuje správnost historie tipů. Jenže někteří tipaři jsou tak prohnaní, že i tyto internetové stránky si sami zakládají a pak v nich historii svých tipů upravují, aby byli v plusu. I při ověřování správnosti tipů tedy musíte být velice obezřetní, jinak podvodníkovi snadno skočíte na vějičku.

Takovým polopodvodem je potom úprava kurzů. Tipař vám ukáže správnou historii tipů, nebo uvede správnou úspěšnost (například 50%). K tomu přidá informaci o tom, že jeho průměrný kurz činí 2,25, což by mělo ukazovat na win situaci. Jenže ve skutečnosti jsou kurzy například okolo 1,93, takže sice dosáhnete stejné úspěšnosti, ale nikoliv zisku.

Aktuálnost kurzů je pro českého tipaře v současné chvíli kritická už z toho důvodu, že v České republice jsme odkázáni pouze na několik sázkových kanceláří a výběr hodnotných kurzů je značně omezený. To znamená, že pokud se český tipař nedokáže obejít bez sázkového servisu, měl by se paušálně vyhnout všem zahraničním nabídkám.

Příživníci, překupníci a další vyčůránci

Repertoár podvodných sázkových servisů je rozmanitý. Nedávno jsem například narazila na docela zajímavý sázkový servis (alespoň na poměry České republiky). Tento servis na mě působil velmi profesionálně, dokonce i hodnocení na Facebooku měl oproti jiným servisům poměrně dobré. Došlo i na verifikovanou historii kurzů. A tady jsem narazila na jádro pudla.

Sázkový servis se totiž nijak netajil tím, že „v létě poskytuje sázkové tipy od těchto vybraných tipařů“. Potom poslal odkazy na placené servisy v zahraničí včetně verifikovaných tipů. Když jsem se dotyčného zeptala, zdali tedy jenom přeprodávají tipy jiných sázkových servisů, tak mi bylo řečeno, že „základní balíčky přeposílají odjinud, ale ten premium balíček je složený z jejich vlastních tipů“. Tento servis se jmenuje “Stávkovanie s tipérkou” a dokládám i naši konverzaci na Facebooku:

Naštval mě nejen daný sázkový servis, ale i zákazníci, kteří si ho platí. Odhlédnu-li od s prominutím sviňárny, kterou se nikdo ani nesnaží zastřít, zbývá mi apel na svědomí jeho zákazníků. Sakra lidi, to fakt musíte platit příživníkům? Když se někdo přihlásí k tomu, že tipy krade, už ze zásady se na něj slušně řečeno vykašlu. A pokud jsou tyto tipy tak dobré, tak zaplatím raději původnímu tipaři, aby to pokrylo jeho čas a práci, nikoliv nějakému šmejdovi, který na druhých parazituje. Protože pak se tihle slušní tipaři neuživí a budou muset zavřít krám.

ČTĚTE TAKÉ:
Jaké vlastnosti u vás prohlubuje sázení?

Tak mě tak napadá, že snad taky začnu prodávat tipy…

Placené sázkové tipy – shrnutí

Možností, kterak v současné době na internetu oškubat důvěřivé zákazníky výměnou za dobré tipy je mnoho. V tomto článku jsme se ani nepřiblížili všem praktikám, které na nás podvodníci zkoušejí. Do všech praktik totiž nevidíme, ale věříme, že jsou mnohem komplexnější, než si vůbec dovedeme představit.

Z poslední události je patrné, že v současné chvíli na našem území visí velká část zodpovědnosti za podvodné sázkové servisy na nás. V současné chvíli již existují možnosti, jak si zkontrolovat úspěšnost sázkových tipů i jejich solventnost. A když už si člověk nechce dát tu práci s hledáním svých vlastních tipů, musí si zkrátka dát tu práci alespoň s ověřením sázkového servisu.

Další věc je, že na internetu se v současné době nachází taková hromada tipů a často i kvalitních tipů zdarma. Proto vlastně vůbec nechápu důvod, proč si někdo podobnou službu platí. Člověk by si měl uvědomit, že placený servis není garancí úspěchu. Často to funguje úplně naopak.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. František
  9.5.2019 21:04

  Jistý výdělek s Extraligou!
  Ahoj. Je tady poslední akce před letní pauzou jako poděkování za celou sezonu. Playoff jsme vynechali. Jednalo se o dost vyrovnané série a snad v každém duelu se bojovalo o každý centimetr ledu. To vám ale teď vynahradíme. Připravili jsme si poslední akci, která se bude týkat Mistrovství světa v ledním hokeji 2019. Složíme tučný bank a budeme celý měsíc sázet na zápasy. Každému, kdo přidá do banku, uděláme 4-6násobek částky, kterou zašle. Zašlete jakoukoliv částku (ze které chcete udělat 4x-6x tolik) od 5 000kč do 100 000kč. Pokud máte zájem o jiný vklad, je možné se domluvit. Do poznámky přidejte váš mail, může být bez zavináče. Účet: 5418xxxxxx/0800. S pozdravem Tomáš Šejba

  Dobrý večer, jakou máte zkušenost s výše okopírovanou nabídkou. Díky Vám za názor. Frant.

  Odpověď
  • Blbec od vedle
   8.6.2019 14:57

   Já jsem naletěl, je v tom někde semnou?

   Odpověď
  • 11.5.2019 22:00

   To nemyslíš vážně 😀 A co princovi z Nigérie, tomu jsi peníze taky poslal?

   Odpověď
  • 10.5.2019 19:07

   Opravdu chceš někomu svěřit své peníze a pak si myslet, že ti pošle až šestinásobek zpátky? Co mu pošleš, o to přijdeš.

   Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search