Přihlášení:
Menu
Logo týmu Anglie
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Německo
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Vsetín
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Frýdek - Místek
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Makedonie
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Bulharsko
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu San Marino
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Estonsko
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Maďarsko
UEFA Nations Le.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Itálie
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Portugalsko
UEFA Nations Le.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Španělsko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Ermak Angarsk
Major Hockey Le.. | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Chelmet Čeljabinsk
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:30 - dnes
Logo týmu Iževsk
Logo týmu Třebíč
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Šumperk
Logo týmu Litoměřice
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Poruba
Logo týmu Slavia Praha
1st League | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Sokolov
1st League | 18:00 - dnes
Logo týmu Zlín
Logo týmu Penza
Major Hockey Le.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Almetievsk

Představujeme sázkový servis Johnny E-sport

7. 3. 2021 20:32, upraveno: 23. 9. 2022 18:33
autor: Hally
Svět sázení je obvykle poměrně stabilní, ani on ale neunikl první vlně covidu na jaře 2020. Během pár týdnů obvykle bohaté nabídky sázkových kanceláří drasticky prořídly, místo Premier League, Ligy mistrů nebo French Open bylo možné vsadit si tak maximálně fotbalovou ligu v Zimbabwe nebo stolní tenis v Arménii. Zprávy o zrušených zápasech či turnajích přicházely prakticky denně, jedné oblasti se ale příliš nedotkly: e-sportů.
Představujeme sázkový servis Johnny E-sport
Verifikované poradenství Johnny E-sport, které se věnuje sázení na counter-strike.

Jejich popularita strmě rostla ještě před tím, než se kdosi v Číně rozhodl posvačit netopýra, během první vlny lockdownů nicméně ještě posílila. Také e-sporty se sice musely obejít bez velkých halových akcí s diváky, většina turnajů a lig ale mohla v online formátech bez větších potíží pokračovat. Při nedostatku jiných příležitostí v nabídce se tak spousta sázkařů pustila právě do e-sportů. Co na tom koneckonců může být těžkého, jsou to jen hry a Fifu, League of Legends nebo Counter Strike: Global Offensive někdy v životě zapnul skoro každý. 

Jak nicméně drtivá většina sázkařů zjistila na vlastní kůži, sázení e-sportů není vůbec jednoduché a bez dostatečných znalostí a zkušeností z toho může být rychlá cesta k prázdnému hernímu kontu. Jsou tady ale i tací, kteří se e-sportům věnují dlouhodobě a dokážou sázením na ně pravidelně dosahovat slušných zisků. Mezi ty nejúspěšnější na české a slovenské scéně patří servis Johnny E-sport. Za ním stojí bývalý poloprofesionální hráč CS:GO, který se během působení v týmu Authority Gaming zúčastnil řady domácích i zahraničních turnajů a zahrál si třeba i na Mistrovství České republiky 2012. Jeho znalosti Counter-Strike série společně s dlouhodobým zájmem o sázení logicky vedly k tomu, že se před více než dvěma roky naplno vrhnul právě do tipování e-sportů. 

Poradenství Johnny E-sport začalo původně na Instagramu, od listopadu 2020 ho ale lze najít na verifikační platformě SportBreak. Díky tomu není problém si dohledat jeho historii tipů nebo bilanci za uplynulé měsíce. A bilance to je veskrze pozitivní: s výjimkou letošního ledna byl Johnny každý měsíc ve výrazném plusu s yieldem přes 20 procent a celkovým čistým ziskem notně přes 100 000 Kč. 

Čtěte
Sázení na CS:GO: Vysvětlení ekonomického systému (1.díl)

Johnnyho sázky se soustředí především na e-sporty, konkrétně na CS:GO, občas se ale mezi jeho tipy objeví i tradičnější odvětví jako fotbal nebo šipky. V posledních dnech například většina jeho tipů mířila na turnaj Intel Extreme Masters 2021 v polských Katowicích, došlo ale třeba i na fotbalový zápas Zlín – Sparta. Ve všech případech jde o pre-game sázky u českých kanceláří (především Tipsportu a Fortuny), které prakticky vždy posílá klientele několik hodin před začátkem zápasu. 

Johnny E-sport aktuálně funguje ve dvou balíčcích, které se liší především počtem sázek. Zatímco v klasickém formátu nabízí servis měsíčně několik desítek tipů (většinou minimálně 30), na Premium účtu, který odstartoval letos v únoru, dostávají jeho klienti pouze tipy s vyšší důvěrou, jejichž počet by se měl pohybovat mezi deseti až patnácti měsíčně. 

Oba tyto servisy jsou dostupné na největší české verifikační platformě SportBreak, pod kterou kromě Johnnyho spadá i několik desítek dalších poradenství. Všechny je možné pořídit na 10, 30 nebo 90 dní, v ceně klient získává i automatické doručení tipu e-mailem a zprávou na mobilní aplikaci Telegram. Rychlost doručení se u úspěšných servisů jako je ten Johnnyho zvlášť hodí, protože při větším počtu velkých vkladů může dojít k tomu, že sázková kancelář sníží kurz na danou příležitost. 

I když samozřejmě ne každý tip může být OK a ne každý měsíc může být plusový, Johnnyho statistiky ukazují, že potenciál sázení na e-sporty může být opravdu vysoký, pokud má člověk v tomto odvětví dostatečné znalosti a zkušenosti. A pokud ne, vyplatí se alespoň sledovat toho, kdo jimi disponuje.

Čtěte
Rozdíly v sázení na esporty a na tradiční sporty (1.díl)
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search