Přihlášení:
Menu
Logo týmu Manchester United
Premier League | 21:15 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Carolina
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Ottawa
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona FC
La Liga | 16:15 - 04. 12.
Logo týmu Betis Sevilla
Náš tip:
3.5
UO
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Toros Neftekamsk
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Ryazan
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Penza
Logo týmu Iževsk
Major Hockey Le.. | 16:00 - dnes
Logo týmu Samara
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Copa del Rey | 16:00 - dnes
Logo týmu Las Palmas
Logo týmu Almetievsk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Logo týmu Togliatti
Logo týmu Khimik Voskresensk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Karelia SKA
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Chelmet Čeljabinsk
Logo týmu Sochi
KHL | 17:30 - dnes
Logo týmu Novosibirsk

Sázení na výhru fotbalového týmu po šokující prohře

24. 10. 2021 11:22, upraveno: 24. 10. 2021 11:22
autor: OnlyValue
Během každého mezinárodního fotbalového turnaje (Mistrovství světa ve fotbale, EURO, Konfederační pohár atd.) se dočkáme nějakého šokujícího výsledku, respektive prohry velkého favorita. Nestává se to často, ale v každém turnaji elitní tým prohraje proti outsiderovi, který na hřišti možná ani neměl co dělat.
sokujici-prohra
Šokující prohra může mít mnoho důvodů. Vědět, jaký důvod za ní stojí je klíčem k úspěchu.

Pro sázkaře to může být frustrující, zvlášť pokud se věnují sázkám na „tutovky“. Velká výzva je to přitom i v případě, kdy se sázkaři snaží přijít na to, co se vlastně stalo. Představujeme vám šest faktorů, které byste měli vzít v potaz při sázení na týmy po šokující prohře. Věříme, že vám to pomůže ve vaší příští analýze.

Proč prohráli?

To je první a nejdůležitější otázka. Měli byste se podívat na inkriminovaný zápas a zjistit, co se stalo a zda je riziko, že se něco takového bude opakovat. Především chcete určit, zdali fotbalový tým prohrál, protože soupeř dokázal využít slabosti nebo hrál určitým stylem hry, na nějž tým nedokázal najít odpověď.

Je také důležité podívat se na to, zda tým byl či nebyl soustředěný či motivovaný, nebo zda se jednalo pouze o štěstí. Pokud vítězný tým dokázal odhalit slabiny a přijít na to, jak je využít, další soupeř se z toho může poučit. Pakliže je další soupeř kvalitnější než ten, který se zasloužil o šokující prohru, může to být opravdu problém. Na druhou stranu, pokud k šokujícímu výsledku došlo spíše kvůli nesoustředěnosti nebo špatným odrazům míče, je pravděpodobnost, že se události budou opakovat, naprosto minimální.

Jsou zdraví?

Jak zkušení fotbaloví sázkaři moc dobře vědí, na krátkém a intenzivním turnaji nemůže tým rychleji vykolejit nic jiného, než problémy se zdravím. Pokud tým prohrál, je velmi důležité prozkoumat jeho zdravotní stav. Jsou klíčoví hráči, kteří nejsou v základní sestavě, zranění? Jdou klíčoví hráči do zápasu, ale nejsou v nejlepší kondici? Došlo během utkání k neočekávanému a nevysvětlitelnému střídání, které by mohlo značit zranění?

Jak reagují média?

Na velkém fotbalovém turnaji je pozornost médií intenzivní a to, co média řeknou o dané situaci, bude mít velký dopad na to, jak bude veřejnost na zápas sázet. Vzhledem k tomu, že příležitostná veřejná akce je na těchto turnajích výrazně vyšší, než by tomu bylo u normálních fotbalových akcí, sázkaři si musí být zvláště vědomi nálady veřejnosti a příležitostí pro zhodnocení, které mohou vytvořit. Je například možné, že média na prohru zareagují velmi tvrdě a naznačí, že je to znamení, že tým je odsouzen k prohře. Pakliže s tím nesouhlasíte, může to vytvořit významnou hodnotu kurzu.

Jaký dopad měla hra na jejich šance?

Mezinárodní fotbalové turnaje nenabízejí mnoho prostoru pro chyby. Někdy, ale ne vždy, může být jedna jediná prohra pro tým extrémně drahá nebo dokonce smrtelná. Pokud k prohře došlo ve skupinové části turnaje, je velmi důležité zjistit, co to pro tým znamená. Má ještě šanci dostat se do vyřazovací části? Co musí pro postup udělat? Na tyto a další otázky je třeba si před další sázkou přesně odpovědět.

ČTĚTE TAKÉ:
Tip na value bet: Vsaďte si na NHL s výhodou 5% (platnost 22.11.)

S kým budou hrát jako další?

Příští soupeř je jedním z největších faktorů při sázení, ať se jedná o jakýkoliv zápas. Je soupeř podobný tomu, s jakým soupeřem tým v předešlém zápase prohrál, nebo se výrazně liší? Jedná se o zavedeného rivala nebo naopak o tým, který vůbec neznají? Čím více budete znát dalšího soupeře, tím lépe na tom budete při dalším výběru sázky.

Jak se s šokující prohrou vypořádali v nedávné minulosti?

Sportovní sázkaři dobře vědí, že kdykoliv sázíte na mezinárodní turnaje, musíte čelit nepřízni osudu. To je nevyhnutelné. Klíčové je, zdali se tým této nepřízni dokáže vyhnout, nebo na ni zareagovat pozitivně. Některé týmy se po prohře oklepou a začnou podávat mimořádné výkony, jiné týmy taková prohra pohltí. Jak týmy na takovou prohru reagují můžete zjistit z předešlých výsledků.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search