Přihlášení:
Menu
Logo týmu Zlaté Moravce
Super Liga | 15:00 - 24. 02.
Logo týmu Ružomberok
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 04:07 - zítra
Logo týmu Boston
Náš tip:
6.5
UO
Logo týmu Ässät Pori
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Kalpa Kuopio
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Torino AC
Serie A | 20:45 - zítra
Logo týmu Lazio Roma
Náš tip:
0
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Slovan Bratislava
UEFA Europa Con.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Sturm Graz
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Legia Warszawa
UEFA Europa Con.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Molde FK
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Sparta Praha
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Galatasaray
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Roma AS
UEFA Europa Lea.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Feyenoord
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Karlovy Vary
Extraleague | 17:30 - 23. 02.
Logo týmu Třinec
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Bologna
Serie A | 20:45 - 23. 02.
Logo týmu Hellas Verona
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Arouca
Liga Sagres | 21:15 - 23. 02.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Manchester United
Premier League | 16:00 - 24. 02.
Logo týmu Fulham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Montreal
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Buffalo
Logo týmu Chicago
NHL | 01:37 - zítra
Logo týmu Philadelphia

Sázení outsiderů na MS v hokeji – ideální příležitost, jak trefovat vysoké kurzy

25. 5. 2021 09:48, upraveno: 23. 6. 2022 09:58
autor: Hally
Mistrovství světa v hokeji, je soutěž, která se, pokud pro to nejsou nějaké závažné důvody odehrává každý rok. Snad každé mistrovství světa má nějaké překvapení, jednou překvapí Italové, jindy například Bělorusko. My si dnes povíme, jak takové nečekané události odhadnout a kdy se vyplatí vsadit na jasného outsidera.
Sázení outsiderů na MS v hokeji
Mistrovství světa v hokeji - ideální příležitost, jak trefovat vysoké kurzy!

Tutovky neexistují a na MS v hokeji už vůbec ne

Sázet na mezinárodní zápasy je celkem obtížné a mnoho profíků takové soutěže úplně vypouští. Pokud totiž chcete sázení brát opravdu zodpovědně, je dost složité sledovat národní týmy. Hráči přijíždí na pár dnů až týdnů z celého světa a sledovat formu a rozpoložení každého z nich je veliký oříšek i pro otrlé sázkaře.

Pokud se však stejně rozhodnete si na mistrovství světa v hokeji vsadit, buďte obezřetní. Ideální je sázky na národní týmy jak v hokeji, tak v jiných sportech brát jako doplněk k běžnému sázení na meziklubové zápasy. 

Pozor dávejte především na jistý druh rutiny, kdy je většina diváků i příležitostných sázkařů zvyklá, že týmy jako Kanada nebo Rusko zkrátka proti obecně slabším mužstvům pravidelně vyhrávají a není třeba nic víc řešit. To by byla velký chyba a pokud tento přístup vztáhneme na letošní MS v hokeji 2021, tak to platí dvojnásob.

Kromě toho se každé mistrovství světa v hokeji stane něco, co nikdo nečekal. Francie uhraje body s Kanadou, Dánsko porazí Švédsko nebo Německo přehraje USA. Na to si dávejte velký pozor a vždy si před sázkou udělejte alespoň základní analýzu, a to i v případě, že sázíte na jasného favorita.

Čtěte
MS v hokeji 2023 | na co se těšit?

Nebojte se plavat proti proudu

Na druhou stranu je mistrovství světa v hokeji ideální příležitostí, jak trefovat vysoké kurzy. A vlastně to nemusí být až tak složité. První věcí, co byste měli udělat, je rozbor jednotlivých kádrů. Pokud si zjistíte, kdo vlastně letos jednotlivé nároďáky reprezentuje nemělo by vás pak překvapit, že herní výkony neodpovídají tomu, co by čekal nezasvěcený fanoušek.

Pokud tedy zjistíte, že například Švédsko, které z posledních tří světových turnajů hned dvakrát vzešlo jako vítěz letos nevypadá zdaleka tak, jako v minulých letech je jednoznačně čas toho využít. Pokud už nechcete nic víc řešit a vymýšlet, zkrátka sázejte proti Švédsku. I kdyby tým se třemi korunkami zaváhal jen jednou, tak výherní kurz kolem 10 vás rozhodně potěší a ve finále bude hodnotnější než sázet opakovaně na Švédy za mizerně nízké kurzy.

Pokud chcete k taktice sázení proti předpokládaným favoritům přistupovat seriózněji, volte handicap! Čekáte, že Kanada letos zrovna nezaválí? Nemusíte hned sázet na všechny týmy, které se s ní potkají. Zkuste hrát kladný handicap na kurzového outsidera. To že například Lotyšsko porazí Kanadu by čekal asi jen málokdo, a to ani když nebylo žádným tajemstvím, že letos přijela trochu jiná Kanada než v minulých letech.

Volte tedy handicap, kterým přidáte outsiderům nějaké branky. Ideální je například +2,5 nebo 2.0. V první zmíněném může tým, na který vsadíte prohrát i rozdílem dvou branek a stejně bude váš tiket zelený. Handicap +2.0 nebo někde uváděno jen jako +2 pak znamená, že v případě rozdílu dvou branek se váš vklad vrací a pokud bude rozdíl menší nebo vybraný tým dokonce uhraje remízu či vyhraje – vyhráváte v daném kurzu.

Čtěte
Kam se dostane českým tým na MS v hokeji 2021?
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Jan
  25.5.2021 16:34

  Měli jste s tím článkem přijít o 5 dní dřív.

  Odpověď
 2. Jan
  25.5.2021 16:41

  Myslím, že den před MS v hokeji, jste zde uváděli tři zápasy, které by měli vyjít a to Kanada za 1.32, Švédsko za 1.19!!!!! Švýcarsko (to jediné vyšlo). A ted tu čtu takový článek. Nevím no…

  Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search