Přihlášení:
Menu

Proč sázet u forBET?

Do rybníčku zavedených sázkových kanceláří nedávno přibyla nová ryba jménem forBET, která má za cíl stát se přímou konkurencí značek jako je Tipsport, Fortuna nebo například SynotTip.

Aktualizováno: 07.11. 2022, 10:41
Za registraci
100% až do 200200
Připsání bonusu: Za dokončenou registraci
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Tuto částku dostanou všichni sázkaři, kteří úspěšně dokončí registraci a získají plnohodnotné herní konto.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Velmi pestrá kurzová nabídka
 • Analýzy na nejzajímavější zápasy viditelné na hlavní stránce
 • Bonus za dokončení registrace ve výši 200 Kč

Co má pro vás forBET připraveno a jak se jí zatím v porovnání se silnou konkurencí daří? To vše se dozvíte v naší dnešní recenzi.

Co je to forBET?

Možná jste již jméno sázkové kanceláře forBET slyšeli, zvláště pak, pokud žijete nedaleko hranic s našimi severními sousedy. Kancelář byla totiž založena roku 2016 v Polsku, kde je také sponzorem několika fotbalových klubů a také úzce spolupracuje s tamním tenisovým svazem.

Licenci pro provozování své činnosti na našem území získala teprve roku 2022. Od té doby se však již stala sponzorem fotbalového Jablonce a získala pro sebe známou tvář v podobě legendárního “Dina” Jana Kollera.

Díky tomu si tak v příjemném a přehledném prostředí webových stránek iforbet.cz můžete vsadit na své oblíbené soutěže již i v naší republice.

Jaké služby forBET nabízí?

Sázková kancelář forBET přináší svým zákazníkům přesně ty služby, které u sázkové kanceláře hledají. Najdete zde tak možnost vsadit na poměrně pestrou paletu různých sportovních klání ze všech koutů světa, a to jak v prematch režimu, tak i v režimu Live.

Stejně jako i všechny ostatní sázkové kanceláře, provozuje i forBET relativně dobře spravované sociální sítě (prozatím se jedná o Twitter a Facebook), kde se můžete nechat inspirovat tikety ostatních hráčů nebo si vybrat příležitost, na kterou se vašimi dnešními sázkami zaměříte.

ForBet – Nabídka sportů

Nejdůležitějším faktorem u každé sázkové kanceláře je samozřejmě rozmanitost kurzové nabídky a stanovené kurzy a musíme říci, že forBET v tomto směru rozhodně nepropadá, ba naopak.

Vsadit si zde totiž můžete na více než 20 sportovních odvětví, mezi kterými naleznete například:

 • Fotbal,
 • Hokej,
 • Tenis,
 • Basketbal,
 • Házená,
 • Volejbal,
 • Americký fotbal,
 • Badminton.

a mnoho dalších méně či více sportů, u kterých můžete využít své znalosti a dosáhnout vysněných výher. Nabídka daných sportů samozřejmě závisí na aktuální sezónně, kdy například v zimě může přibýt sjezdové lyžování, snowboarding či biatlon a v létě zase různé atletické soutěže.

Velmi příjemná je rozsáhlá nabídka jednotlivých soutěží v daných sportech, kde nenaleznete pouze ty nejsledovanější a nejoblíbenější soutěže typu Premier League, hokejová Extraliga nebo například tenisové grandslamy, ale vybrat si můžete také z nižších soutěží jako je například německá Regionální liga, anglická Národní liga nebo česká FNL. Bez povšimnutí také nemůžeme ponechat fakt, že forBET nabízí i ligy z velmi netradičních oblastí. Za všechny jmenujme například Jordásnko,Salvador nebo třeba Uzbekistán, čímž do kapsy strčí lecjakou větší a tradičnější konkurenci.

ForBet – Kurzová nabídka

Sázková kancelář forBET však rozhodně nezahálí ani na poli kurzové nabídky, kde kromě klasických “jedniček, nul a dvojek” najdete také asijské i evropské handicapy, sázky na počet branek, ale také speciální sázky například na to, zda některý z týmů obdrží branku v jednom či druhém poločase, sázky na jednotlivé třetiny a podobně. Co nám zatím trochu chybí, je nemožnost sázet na střelce. Věříme ale, že to forBET velmi rychle napraví.

Live sázení

Jak jsme již zmiňovali výše, forBET přináší svým klientům rovněž možnost oblíbených live sázek, v rámci kterých si můžete vsadit na svého favorita i v případě, že zápas již probíhá. Drobnou kaňkou je absence live streamů, které přeci jen tvoří u live sázení podstatnou složku a jedno z hlavních lákadel. Zprovoznění streamů je však plánováno na konec roku 2022 a necháme se tedy překvapit, jaké soutěže bude forBET přímými přenosy pokrývat. Zatím tak průběh zápasu můžete sledovat alespoň prostřednictvím trackeru.

ForBet bonusy

ForBet v tuto chvíli (listopad 2022) nabízí zatím pouze registrační bonus ve výši 200 Kč, který dostanou všichni noví klienti, kteří plně dokončí registraci, tedy ověří identitu prostřednictvím své banky, ověří platební metodu a nastaví své herní limity. Podle našich zpráv se již však chystá také vkladový bonus. Na informaci o tom, jaká bude jeho výše a podmínky pro jeho získání si však zatím budeme muset počkat.

 

ForBet registrace

Registrace na sázkové kanceláři forBET je velice jednoduchá a intuitivní. Jednoduše na jejich stránkách klikněte na tlačítko Registrovat v pravém horním rohu pro otevření registračního formuláře, který je následně třeba podle pravdy vyplnit. Poté obdržíte e-mailem potvrzovací odkaz, na nějž klikněte a na vyplněné číslo vám přijde SMS s PINem, jenž je nutné zadat do příslušného políčka v rámci odkazu. A máte hotovo. Dočasné konto na forBET je založeno.

Pro využití všech výhod, které sázková kancelář forBET nabízí je však nutné rovněž registraci dokončit do 30 dnů od založení dočasného konta. To provedete pomocí tří jednoduchých kroků:

 • Potvrzení identity přes Bank ID – v současné době bohužel forBET nenabízí jiné řešení pro ověření totožnosti. Jedná se však o velmi rychlý a spolehlivý způsob.
 • Potvrzení platební metody – platební metodu potvrdíte vkladem pomocí prostředku, který budete na forBET využívat (platební karta, převod z účtu).
 • Nastavení herních limitů – jednoduše si ve svém účtu nastavte požadované limity, případně limitaci odmítněte a vychutnejte si hru bez omezení.

ForBet – závěrečné shrnutí

ForBet je velmi zajímavou alternativou k sázkovým kancelářím působícím v tuto chvíli na našem trhu. Pyšní se velmi zajímavou kurzovou nabídkou, rozsáhlým pokrytím soutěží v režimu prematch i live sázek. To vše je dostupné po intuitivní registraci, za jejíž potvrzení do 30 dnů navíc získáte jako bonus 200 Kč zdarma na vaše první sázky. Až forBET odstraní drobné nedostatky, jako jsou chybějící live streamy či mobilní aplikace, má forBET potenciál stát se jednou z nejlepších sázkových kanceláří na trhu.

Jak vložit peníze?

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod
Ikona platby: Skrill Skrill
Ikona platby: Mastercard Mastercard
Ikona platby: Visa Visa
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard

Jak vybrat peníze?

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod
Ikona platby: Skrill Skrill
forBET
Představujeme vám novou českou sázkovou kancelář ForBet. V naší recenzi najdete výhody i nevýhody a také informace o nabízených bonusech.
6.5 Celkový výsledek
Hodnocení ForBET

Představujeme vám novou českou sázkovou kancelář ForBet. V naší recenzi najdete výhody i nevýhody a také informace o nabízených bonusech.

Kurzová nabídka
6.5
LIVE sázení
4
Živé přenosy
0
0
Sázení přes mobil
3
Promo akce
4.5
Zákaznická podpora
6
Bezpečnost
8
Vklady a výběry
6.5
Hodnocení uživatele : 2.57 (5 hlasy)

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search