Přihlášení:
Menu
Logo týmu Dortmund
Champions Leagu.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Barcelona FC
Champions Leagu.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Paris SG
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kladno
Extraleague - Q | 17:00 - 17. 04.
Logo týmu Vsetín
Náš tip:
4.5
UO
Logo týmu Pardubice
Extraleague | 18:00 - zítra
Logo týmu Třinec
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Detroit
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Montreal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Palermo
Serie B | 20:30 - 19. 04.
Logo týmu Parma
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Independiente
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Talleres
Logo týmu Argentinos
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu Velez Sarsfield
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 01:00 - zítra
Logo týmu River Plate
Logo týmu Washington
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Boston
Logo týmu New Jersey
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu NY Islanders
Logo týmu Pittsburgh
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Nashville
Logo týmu Tampa Bay
NHL | 01:07 - zítra
Logo týmu Buffalo
Logo týmu NY Rangers
NHL | 01:37 - zítra
Logo týmu Ottawa
Logo týmu LDU de Quito
Primera A | 02:00 - zítra
Logo týmu Delfin Manta
Logo týmu Edmonton
NHL | 03:37 - zítra
Logo týmu San Jose
Logo týmu Los Angeles
NHL | 03:37 - zítra
Logo týmu Minnesota
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 18:00 - zítra
Logo týmu Levadia Tallin
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Extraliga | 18:30 - zítra
Logo týmu Košice

Statisícové tikety? Jsou to báchorky, říká úspěšný sázkař Jan W.

30. 3. 2016 15:47, upraveno: 16. 1. 2017 17:00
autor: Tom
Nebere si servítky, vyjadřuje se přímočaře a za úspěšného sázkaře sám sebe rozhodně nepovažuje. I přesto však v seriálu „Příběhy úspěšných“ (ne)úspěšný sázkař Jan W. zaujal jasné místo. V roli člověka, který sázením měsíčně vydělává kolem 17 tisíc korun, si při skládání tiketů počíná obezřetně a je přesvědčen, že by se sázením kdykoliv dokázal přestat: „Jedno mi nikdo nevezme. Psychologii mám zmáknutou perfektně,“ říká přesvědčivě Jan W.

Já a úspěšný sázkař? To teda ne!

Začneme dnes z jiné strany, než se rozhovory s Vašimi předchůdci doposud obíraly. Můžete nám prozradit, kolik sázením měsíčně v průměru vyděláváte?

Když zprůměruji měsíční výdělky za nějakých zhruba 40 měsíců dozadu, jsem podle svých tabulek na 17 tisících. Krátkodobější statistiky, třeba z poslední doby, vyznívají sice lépe, ale pro život je pak stejně směrodatnější statistika dlouhodobá. Za úspěšného sázkaře, jak jste mě nazval, se však nepovažuji.

Proč?

Protože když se řekne úspěšný sázkař, představím si člověka, který se živí jen sázením, v garáži má nejnovější model Mercedesu, po večerech popíjí Martini a měsíčně pravidelně vydělává desítky, spíše však stovky tisíc korun. Nejsem neomalený, moje výsledky mě těší, ale co jsem tak četl vaše předchozí rozhovory, máme tu jiná esa, jako například rarita sázkových kanceláří, úspěšná sázkařka Jitka. S takovými lidmi, kteří sázením měsíčně vydělají dvakrát, třikrát, desetkrát více, se rozhodně srovnávat nemůžu.

Jediný případ, kdy bych přívlastek „úspěšný sázkař“ v souvislosti s mým jménem v současnosti přijal, je psychologická stránka. Jedno mi nikdo nevezme, psychologii mám zmáknutou opravdu perfektně. Peníze na sázení mám pevně oddělené od „normálních“ prostředků, sázím rozumem a ne srdcem a nenechám se ovlivnit iracionálními vlivy, 6. smysly a podobnými blbostmi.

Sázení jako vášeň a koníček

Přemýšlíte nad příběhy ostatních, například v souvislosti s vašim sázením?

Samozřejmě, do jisté míry mě to motivuje. Na stranu druhou však nejsem takový, že bych se pustil svého systému a začal to dělat podle manuálu někoho jiného. Sázení je pro mě vášeň, velký koníček. Nejen další zdroj peněz.

Když jste jej sám zmínil, pojďme se posunout k vašemu systému sázení. Mohl byste od A do Z popsat přípravu vašich tiketů?

Ikona týmu Barcelona FC
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Paris SG
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Můj postup se dělí na dvě části. Sázím mimo jiné na Synot ligu, budu vše proto demonstrovat na konkrétních případech z českého fotbalu. Před každým kolem si vytipuji čtyři, pět zápasů, na které se rozhodnu vsadit. Todle vytipování neumím úplně vysvětlit, protože je dost subjektivní. Prostě vyberu zápasy, které jsou mi sympatické. (směje se)

Pak přichází na řadu analýza. Projedu si statistiky. Nejprve obou týmů zvlášť, a to zpátky za posledních 6 zápasů, a dále zpátky za poslední 3 zápasy.

Statistiky, statistiky a… statistiky!

Moment, tady vás musím přerušit. Proč první za 6 zápasů a potom za 3?

Protože za 6 zápasů získáte přehled o týmu za poslední dobu, cca 1,5 až 2 měsíce. Mě jde však i o to, jak se týmu dařilo v posledních 14 dnech. Může se stát, že klub vyhrál 4 z 6 posledních zápasů, ovšem zrovna ty prohry pochází z posledních 2 odehraných utkání. A to není zanedbatelný fakt.

Jaké statistiky zkoumáte?

Tip pro naše čtenáře: Vsaďte si bez rizika, pokud prohrajete, vrátíme vám až 1.500 Kč!

Samozřejmě výsledky utkání. Tedy počet získaných bodů, poměr výher, proher a remíz, poměr vstřelených a obdržených gólů, střelce gólů, 4 poslední vzájemné zápasy obou týmů a další zajímavosti. Například zda nemá tým nějakou zajímavou a přitom relevantní sérii – že se jejich útočník XX trefil v 5 z 6 posledních zápasech, že gólman YY vychytal 3 nuly v řadě, že mají nejhorší útok nebo obranu ligy a podobně. V poslední řadě přistupuji ke zkoumání zvláštních okolností, které by vývoj nebo výsledek zápasu mohly také ovlivnit. Typický příklad takové okolnosti je například trenér Slavie Dušan Uhrin ml., který v utkání se Zlínem nemohl být přímo na lavičce a podle toho to vypadalo. Byl sice v úzkém kontaktu s asistentem Čuhelem na trávníku, ovšem i tak to hrálo roli a Slavia i díky tomu zvítězila po nepřesvědčivém výkonu stejně nepřesvědčivým výsledkem 1:0. Kdyby byl přímo na lavičce, ohlídal by si to a fotbalisty lépe a přímo dirigoval.

Na základě zjištěných faktů si určím předpokládané tipy – že David Lafata vstřelí gól, že Michal Ďuriš tentokrát nevstřelí gól, že v utkání padne více/méně než 2,5 gólu, více/méně než 3,5 gólu, že Plzeň vyhraje asi 13. zápas v řadě a podobně. Tím první část končí a přichází na řadu ověření.

Ověření? Co tím máte na mysli?

To je takový sázkový systém, který spočívá v sčítání, respektive odčítání branek domácích a hostů. Dám jednoduchý příklad.

Představme si, že by teď znovu hrála Sparta se Slavií. Takže sečteme počet vstřelených branek Sparty z posledních 5 ligových domácích utkání, což je 12, společně s počtem obdržených branek Slavie na hřištích soupeře z posledních 5 kol, což je 7. Stejným způsobem pak sečteme obdržené branky Sparty v domácím prostředí se vstřelenými góly Slavie venku, vynásobíme třemi a…

Počkejte, máte na mysli sázkový systém, kdy se pravděpodobnost vítěze utkání určuje na základě počtu vstřelených branek, který máme popsaný na webu ve speciálním článku?

Abych se přiznal, o tom článku nevím, takže nemohu posoudit. (Pozn. red.: Vytahuji telefon, článek dohledávám a s očekáváním ukazuji Janovi, který jej začíná číst.)

Ano, jedná se o stejný systém, akorát já jsem se o něm dozvěděl před několika lety v hospodě, kde mi o něm povídal dobrý kamarád a sázkař. Podstata je stejná a nyní ji již tedy asi nemá cenu příliš rozebírat. (směje se)

Kolik maximálně jsi kdy vsadil na jeden tiket?

Fuu, to je otázka do pranice. Takhle z hlavy neřeknu, ale myslím, že to kdysi dávno bylo kolem 10 tisíc korun. Nyní jsem spíš opatrnější a sázím po pětistovkách. Pokaždé.

S jakým kurzem?

Nepřehlédněte dnešní fotbalové pecky na které se dnes nejvíce sází!

No to logicky záleží na nabídce příležitostí. Bavíme se ale o průměru, takže celkový kurz na tiketu mám tak v rozmezí 3 až 6. Někdo sází za víc peněz s menším kurzem, já zase za míň peněz s větším kurzem. Názory, že úspěšný sázkař sází na jeden tiket statisíce, jsou ale podle mě ale jen báchorky.

Abych to doplnil, maximální kurz kolem těch 6 tvoří dohromady vždy minimálně tři, čtyři sázky.

A kolik tiketů je v tvém podání vítězných?

Zhruba 35 – 40%.

Jane, děkuji vám za příjemný rozhovor a přeji mnoho štěstí.

I já děkuji a totéž přeji nejen vám, ale také vašim čtenářům.

 

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Jirka
  5.4.2016 15:31

  Čtu příběhy úspěšných, nevím zda nejsou vymýšlené. Pokud ne, odkud berete kontakty na tyto lidi? Pokud jsou reálné, tak mi chybí u každého informace o velikosti bankrollu a velikosti celkové sazky – tím myslím poměr bankroll/počet sazek* průměrná částka na sazku. Prostě mě zajímá výše bankrollu např. při měsíčním zisku 30 000 Kč

  Odpověď
  • 5.4.2016 16:27

   Dobrý den. Jak už jsme pod jedním rozhovorem jednou vysvětlovali, k nápadu na tento seriál rozhovorů úspěšných sázkařů nás přivedl příbuzný jednoho člena redakce. Ten nám zároveň doporučil své další kamarády a známé, kteří více či méně úspěšně sází také, a s těmi jsme udělali první rozhovory. Kontakty na nové a nové sázkaře získáváme tedy podobným způsobem i nyní. Rozhovory jsou tedy opravdové.

   Každopádně Vám děkujeme za cenný podnět a další rozhovor, který by měl dle plánu vyjít již příští středu, podrobíme otázkám z této oblasti. Děkujeme!

   Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search