Logo týmu Bolzano

Střelci v NHL vynesli sázejícímu 800 tisíc Kč!

27. 10. 2022 08:00, upraveno: 27. 10. 2022 18:43
autor: Young
Sázející siginek79 vsadil minulé pondělí tiket, který se skládal z 9 střelců hokejové NHL, které se hrály v noci z pondělí na úterý.

Kurzy jednotlivých sázek se pohybovaly od 2.20. do 3.70. Celkový kurz tiketu se dostal na hodnotu 15 991.77!. Vklad byl 50 Kč, sázející se tak po probuzení dozvěděl, že jeho účet nabobtnal o 799 588,50 korun!

Střelci v NHL

V noci 18. října se hrálo devět utkání, z každého zápasu si sázející siginek79 vybral po jednom střelci.

Od jedné hodiny ráno se hrálo šest zápasů. V utkání mezi Bruins a Panthers vsadil na Davida Pastrňáka, který vstoupil dobře do tohoto ročníku. Na gól Pastrňáka proti Panthers se muselo počkat až na závěrečnou třetinu, kde padlo pět z osmi branek. David Pastrňák dával na 3:1, utkání nakonec skončilo 5:3 ve prospěch Bruins.

Obdobně to bylo u Slovince Anži Kopitara v zápase mezi Red Wings a Kings, utkání nakonec vyhráli hosté 5:4 po prodloužení, ale Kopitar skóroval ve třetí třetině na 4:3 v čase 53:16.

Když se řekne Penguins, tak Vás krom Jágra napadne například Crosby či Malkin, a právě na Malkina vsadil důvěru siginek79, kteří jeli hrát do Montrealu. Kde se utkali s Canadiens a domácí brali všechny body po prodloužení. Utkání skončilo 3:2 a obě branky Penguins vstřelil právě Malkin, kdyby tak zvolil jakéhokoliv jiného hráče z hostů, sázka by nevyšla.

Jeden ze dvou zápasů, který se hrál 18. října, kde padlo deset branek. Rangers vs. Ducks. Domácí vyhráli 6:4 a sázející si vybral Kakka z první lajny, na ledě strávil 15:14 a dvakrát vystřelil na bránu, ale to mu stačilo k tomu, aby vsítil jednu z branek Rangers.

Největší překvapení bylo, že Maple Leafs doma nestačili na Coyotes, pro které to byly první body v nové sezóně. Na Maple Leafs byl před zápasem kurz 1.34! Vejmelka za svá záda pustil jen dvě střely, jedna z těch dvou branek byla vstřelena Nylanderem. Utkání skončilo 2:4.

Poslední zápas, který začínal v jednu hodinu ráno byl mezi Capitals a Canucks, i zde bylo vstřeleno deset branek. Zde sázející volil Millera J.T., který je centr v první lajně Canucks, gól vstřelil v jedné z přesilových her na konci druhé třetiny, gól posunul Canucks do dvougólového vedení 4:2, ale v poslední třetině zabrali domácí, který dokázali vývoj utkání zvrátit na svou stranu a nakonec se radovali z výhry 6:4.

Na zbylé střelce na tiketu se podívejte přes odkaz níže.

Tiket info:

Extra: 300 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.