Logo týmu Slovinsko

TIKET Aréna: 80% důvěra na pondělní fotbaly (platnost do 22. srpna)

21. 8. 2022 19:00, upraveno: 18. 9. 2022 11:23
autor: Young
Sázející Sigi07 vsadil dva pondělní fotbaly a to z nejvyšší bulharské ligy a ze Série A, první zápas na tiketu se hraje již v 17:15.

Vklad u tohoto tiketu je 500 Kč, kurz je 2.13. Potenciální výhra tak vychází na 1 065 Kč. Prozatím se nikdo neinspiroval, ale je stále dostatek času. Přidáte se také anebo své peníze dáte na jiné zápasy?

Slavia Sofia vs. Botev Vratsa

TIP: Slavia Sofia, kurz 1.69 (Tipsport)

Ač se bude hrát sedmé ligové kolo mezi Slavii Sofia a Botev Vratsa, tak pro Slavii Sofii to bude teprve pátý ligový zápas. I to je jeden z důvodů, proč se aktuálně jedná o sousedy v tabulce.

Slavia je na deváté příčce s bilancí 3-0-1, ale většina týmů odehrála již šest či sedm utkání. Loni skončili v lize na šesté příčce a tak evropské poháry se jich letos netýkaly. V národním poháru došli až do semifinále, kde vypadli po penaltách s rivalem CSKA Sofia.

Krom venkovní porážky s Černo More (0:1) můžou být spokojeni, ač v tom zápase favority rozhodně nebyli. Sedminásobný mistr Bulharska je postavený primárně na hráčích, kteří pocházejí právě z této země. Největší osobností v současném týmu je Kirilov, který plní pozici kapitána, jenž většinu kariéry strávil v Itálii, i když se jednalo o nižší soutěže.

Botev Vratsa má po šesti zápasech bilanci 2-1-3, v utkáních tohoto celku padá hodně gólů. Průměr po šesti zápasech je 3,2 branek. Osm gólů vstřelili a jedenáct obdrželi. Loni skončili na předposlední příčce (13.) a čekala je tak baráž o udržení. Ten se hrál jednokolově, ale Etar dokázali porazit 3:2 a udržet si tak prvoligovou účast i pro nacházející ročník.

Botev v letním přestupovém období přivedla několik hráčů, ale většina z nich jsou cizinci. Jedná se o hráče z Argentiny, Kolumbie či Konga.

V loňské sezóně vyhrál vždy domácí tým o gól.

Čtěte
Inspirovaný tiket a trefený kurz 8 000!

AS Roma vs. Cremonese (info)

TIP: AS Roma, kurz 1.26 (Tipsport)

AS Řím vstoupil do nového ročníku vítězně, a to když si poradil se Salernitou 1:0, sice vystřelili dvacetkrát z toho pětkrát mezi tři tyče, ale na více než jednu branku to nestačilo. V zápase si vytvořili nespočet gólových příležitostí, ale nakonec je to mrzet nemusí.

Do týmu přivedli v letním přestupovém období zajímavá jména. Největší pozornost na sebe upoutal Dybala. Za 24 hodin se mělo prodat 535 tisíc dresů Říma s jmenovou právě tohoto argentinského šikuly a stanovit tak nový rekord, který doposud držel Ronaldo při přestupu do Realu Madrid. Dalšími posilami jsou  Wijnaldum z PSG na hostování, Celik, Svilar a Matić.

Cremonose začínaly nový ročník zápasem Coppa Italia s Ternanou, kterou vyřadili po výsledku 3:2. Následoval první ligový zápas, kde se utkali s Fiorentinou. Domácí fialky šly dvakrát v prvním poločase do vedení, poprvé v 16. minutě, pak ve 34. minutě. Ve 44. minutě šli Cremonese do desíti po faulu Escalanteho a vypadalo to, že je hotovo. Jenže po dvaceti minutách druhého poločasu srovnával Bianchetti. Zápas byl dlouho nerozhodný, ač Fiorentina několikrát ohrozila brankáře Radu, který chytal velice dobře, tak v poslední minutě nastavení chyboval, kdy míč letící do brány sice chytil, ale spadl s ním za čáru. Na první bod tak Cremonese musí počkat.

Jako nováček v Sérii A přivedli několik hráčů, ač už brankáře Radu z Interu v rámci hostování anebo  například dva hroťáky z belgické ligy Okerekeho a Desserse. Do týmu přivedli dvě desítky hráčů, jestliže se trenérovi Alvinimu podaří najít mezi hráči potřebnou chemii a hráči se sehrají. Pak mají kvalitu na to, aby se v lize zachránili. Na pozici stopera například přivedli zkušeného Chirichese, který prošel Spurs, Neapolí či Sassuolem.

Půjde o první vzájemné střetnutí od února 1996.

Čtěte
Rizika intuitivního posuzování pravděpodobnosti

TIKET ARÉNĚ hledáme zajímavé a hodnotné tikety, který oslovil mnoho sázejících. Tyto tikety předkládáme jako zajímavou inspiraci. Další zajímavé tipy pro inspiraci naleznete v kategorii Tipy zdarma zde na webu.