Logo týmu Club Brugge

Tipy na dva zápasy MS 2022! (WIN)

22. 5. 2022 21:04, upraveno: 5. 6. 2022 15:14
autor: Young
Tatka0 vsadil u Tipsportu již v úterý 17.5. tiket, na dva hokejové zápasy probíhajícího Mistrovství světa, které se letos koná ve Finsku. První zápas na tiketu začíná již v pondělí od 15:20. Druhý zápas začíná o čtyřiadvacet hodin později.

Vklad u tohoto tiketu je 10 000 Kč, a jelikož je kurz 3.90, potenciální výhra je tak 39 000 Kč. Již teď se inspirovalo přes 100 sázejících, ale je nadále dostatek času, aby se přidali další inspirující. Přidáte se také anebo své peníze dáte na jiné zápasy?

USA vs. Česko (info)

TIP: Česko, kurz 1.95 (Tipsport)

Oba týmy mají před sebou poslední dva zápasy základní části, pokud se nechtějí spoléhat na to, že Lotyšsko nevyhraje v základní části proti Švédsku, tak alespoň bod z pondělního zápasu anebo z úterního, kdy USA hraje s Norskem a Česko s Finskem, je posune do čtvrtfinále. Jestliže ale chtějí zabojovat o lepší příčky a neskončit na třetí anebo čtvrté příčce ve skupině B, pak budou muset bodovat naplno nejen v tomto zápase.

USA se povedl skvěle vstup do šampionátu, a to když porazili Lotyšsko 4:1. Rozhodnuto bylo víceméně už v první třetině, kdy jim stačilo necelých 12 minut na tři vstřelené branky a Lotyši se z toho dlouho oklepávali. Následně ale jeden bod ztratili proti Rakousku a prohráli zaslouženě s Finskem. Proti Velké Británii se nadřeli na výhru, o to překvapivější byla výhra, ač po prodloužení, se Švédy.

Američané mají jen jednoho pětibodového hráče, a tím je Guadette. Jen pro porovnání, pět kanadských bodů má již z Čechů například Pastrňák, který odehrál jen dva zápasy na šampionátu.

Češi se v úvodním zápase trápili zhruba polovinu zápasu, než našli recept na odpor Velké Británie, nakonec se došlo k pohodlné výhře 5:1, proti Švédům jsme tahali za kratší konec a prohra 3:5 je fér. Nejhorší zápas ale byl jednoznačně proti Rakousku, odevzdaný výkon od všech hráčů způsobil jeden z největších překvapení, Rakousko o dva body obralo Česko. Následně ale i příjezd Pastrňáka vše otočil. Proti Lotyšsku vyhráli Češi 5:1, už po první třetině to bylo 5:0 a naposledy porazili Norsko 4:1.

Červenka má bilanci 3+8, Blümel 3+4 a Krejčí 1+6.

Naposledy se tyto dvě země utkaly v květnu 2018, tehdy USA vyhrálo 3:2.

Čtěte
Extra bonusy k Mistrovství světa v hokeji od sázkových kanceláří

Slovensko vs. Dánsko (info)

TIP: Slovensko, kurz 2.00 (Tipsport)

Slovensko má po šesti zápasech devět bodů, Dánsko má těch bodů stejně, ale v pondělí je ještě čeká zápas s Kanadou. Jestliže Dáni vyhrají jakýmkoliv výsledkem, budou je muset Slováci porazit v základní hrací době, aby postoupili do play-off. Jestliže Dánsko nedokáže Kanadu porazit, pak by Slovensku stačilo k postupu i vítězství po prodloužení či nájezdech.

Slovensko vyhrálo v úvodním zápase Francii 4:2, ale místy to vůbec nebylo dobrý od Slováků. Následovaly tři porážky, s Německem 1:2, Kanadou 1:5 a se Švýcarskem 3:5, což jsou týmy, které se nachází na první až třetí příčce. Následovaly povinné výhry s Kazachstánem (4:3) a naposledy s Itálií (3:1). Teď je čeká soupeř, který je kvalitou právě mezi týmy, nad kterými vyhráli a na které nestačili.

Nejproduktivnějším hráčem slovenské hokejové reprezentace je Slafkovský, který ke dvěma vstřeleným brankám přidal pět asistencí.

Dánsko čeká v pondělí těžký soupeř, ale případná jakákoliv výhra jim může přiblížit postup do další fáze turnaje. Na čem staví je pevná defenzíva, devět branek po pěti zápasech je bilance, kterou neměl žádný z týmu skupiny A. Ale je to ovlivněno i ofenzívou, jelikož dali 14 branek.

V prvním zápase vyhráli nad Kazachstánem 9:1, následně 0:6 se Švýcarskem, ale od té doby padly maximálně tři branky za zápas, Itálii porazili 2:1, s Německem 0:1 a naposledy porazili Francii 3:0.

Ač Lauridsen ještě branku nevstřelil, tak díky šesti asistencím je nejproduktivnějším hráčem Dánska.

Loni na Mistrovství světa vyhráli Slováci 2:0.

Čtěte
MS v hokeji 2022: Získej všechny informace o šampionátu ve Finsku!

TIKET ARÉNĚ hledáme zajímavé a hodnotné tikety, který oslovil mnoho sázejících. Tyto tikety předkládáme jako zajímavou inspiraci. Další zajímavé tipy pro inspiraci naleznete v kategorii Tipy zdarma zde na webu.