Přihlášení:

20 − 20 =

Menu
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Francie
World Cup | 17:00 - dnes
Logo týmu Peru
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Brazílie
World Cup | 14:00 - zítra
Logo týmu Kosta Rika
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Nigérie
World Cup | 17:00 - zítra
Logo týmu Island
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Jižní Korea
World Cup | 17:00 - 23. 06.
Logo týmu Mexiko
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Molde FK
Tippeligaen | 18:00 - 23. 06.
Logo týmu Stabaek
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Německo
World Cup | 20:00 - 23. 06.
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Coritiba
Serie B | 23:30 - 23. 06.
Logo týmu Figueirense
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - 24. 06.
Logo týmu Londrina
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - 24. 06.
Logo týmu Sandefjord
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sarpsborg 08
Tippeligaen | 18:00 - 24. 06.
Logo týmu Tromsö
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Stromsgodset
Tippeligaen | 18:00 - 24. 06.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
X2
DS
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Brasil Pelotas
Serie B | 00:15 - zítra
Logo týmu Criciúma EC
Čt. tip:
1
1X2
Logo týmu Goiás
Serie B | 02:30 - zítra
Logo týmu Juventude
Čt. tip:
1
1X2
Logo týmu Srbsko
World Cup | 20:00 - zítra
Logo týmu Švýcarsko
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Belgie
World Cup | 14:00 - 23. 06.
Logo týmu Tunisko

TOP 6 strategií pro vaše akumulátory

17. 5. 2017 10:00, upraveno: 10. 8. 2017 11:34
autor: LadyAmbientte
Níže uvedené tipy by vám měly pomoci zlepšit výsledky vašich fotbalových akumulátorů. Nejedná se však o ultimátní příručku – o všech strategiích je třeba přemýšlet a přizpůsobit si je tomu, co víte nebo umíte. A kromě toho samozřejmě potřebujete několik dobrých tipů.
TOP 6 strategií pro vaše akumulátory
Fotbalové akumulátory mohou být ziskové, ale neměli byste od nich čekat pravidelný přísun peněz.

Nejlepší strategie pro vaše AKU sázky:

 • výběr největších favoritů
 • kombinace již existujících výběrů
 • sázkové permutace
 • kombinace velkých outsiderů
 • oba týmy dají gól
 • over/under (více/méně) gólů

Možná nebudete chtít použít žádnou z těchto strategií. Možná nebudete chtít použít žádnou z nich, ale doporučujeme vám, abyste se alespoň snažili pochopit, jak každý z těchto akumulátorů funguje a proč ho doporučujeme. Teprve poté budete moci dělat informovaná rozhodnutí o tom, zdali je použít nebo nikoliv.

Výběr největších favoritů

Největší nevýhodou fotbalových akumulátorů je, že je těžké je vyhrát. Tato nevýhoda může být umenšena tím, že na tiket vyberete jenom velké favority. Riziko, že takový tiket prohraje, stále existuje, nicméně toto riziko tak udržíte na minimu. Jenom mějte na paměti, že i v tomto případě musíte o každém tipu dobře přemýšlet.

Nikdy na tiket nepřidávejte tým jenom kvůli tomu, že je velký favorit.

Skutečnost, že tým je považován za velkého favorita na výhru zápasu, nikdy nemůže být dostatečným důvodem, proč tip přidat do svého akumulátoru. Předtím než tip na tiket přidáte, musíte provést dostatečnou analýzu daného utkání a ujistit se tak, že daný tip má hodnotu.

Ikona týmu Argentina
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Chorvatsko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Velcí favorité utkání pravděpodobně vyhrají, ale ne vždy přitom nabídnou hodnotu. Slepým přidáváním favoritů do akumulátorů peníze nevyhrajete.

Kombinace již existujících výběrů

Pokud na fotbal sázíte pravidelně, potom je velmi pravděpodobné, že každý týden vyberete několik tipů. Pokud jste dostatečně zkušení, také je velmi pravděpodobné, že vám občas vyjdou všechny vaše tipy. Proto není špatný nápad dát každý týden všechny tyto tipy do akumulátoru. Dává vám to šanci vyhrát extra peníze, aniž byste museli trávit další čas při vytváření analýz. A pokud na tyto akumulátory budete sázet jenom pár korun, nebudete podstupovat ani žádné riziko.

Tato strategie by se mohla minout účinkem pokud platí jedno nebo obě pravidla:

 • Týdně sázíte obrovské množství tipů
 • Vybíráte hodně tipů s vysokým kurzem

Pokud každý týden podáváte hodně sázek, potom z nich můžete pro svůj akumulátor vybrat třeba jen 3 nebo 4 nejlepší tipy a problém je vyřešen. Pokud jste ovšem zvyklí sázet na vysoké kurzy, potom vám doporučujeme tuto strategii nechat plavat. Sázet akumulátory tvořené velkými outsidery se obvykle moc nevyplácí, i když i z tohoto přístupu se dá vybudovat fungující sázková strategie.

Sázkové permutace

Sázkové permutace jsou skvělý způsob, jak rozložit své šance na výhru do několika výběrů. Sázkové permutace vycházejí z kombinování sázek, které jste zahrnuli do svého akumulátoru. V podstatě vytváříte sázkové podmnožiny v rámci svého původního výběru.

Pokud si na tiket například dáte výhru Manchesteru United, Tottenhamu, Chelsea a Liverpoolu, vyhrajete pouze v případě, že všechny čtyři týmy zvítězí. Sázkovými permutacemi však můžete pokrýt i případy, kdy vyhrají jenom tři týmy. Kromě klasického akumulátoru uvedeného výše tak vsadíte ještě tyto 4 kombinace:

 • Výhra Manchesteru United, Tottenhamu a Chelsea
 • Výhra Manchesteru United, Tottenhamu a Liverpoolu
 • Výhra Manchesteru United, Chelsea a Liverpoolu
 • Výhra Tottenhamu, Chelsea a Liverpoolu

Tento postup vám umožní vyhrát peníze i v případě, že jeden z týmů selže a prohraje.

Dalo by se jít ještě o krok dále a vsadit permutace dvojic, čímž byste pokryli také možnost, že prohrají dva vámi vybrané týmy. V takovém případě je však obtížné dosáhnout zisku, alespoň pokud nejsou kurzy jednotlivých sázkových příležitostí dostatečně vysoké.

Při využívání sázkových permutací byste měli vzít v potaz, že tato strategie vyžaduje dodatečné sázky, což znamená riskování většího množství peněz. Proto byste se měli držet zásady nesázet na tyto tipy více než pár korun. Nikde není psáno, že nemohou být špatně všechny vaše výběry. Pokud by se tak stalo, ztratili byste hodně sázek. Pokud by takové sázky byly vysoké, ztratili byste opravdu velké peníze.

Sázkové permutace jsou velmi snadné při sázení online. Většina sázkových kanceláří nabízí možnost automaticky vytvořit různé permutace doslova jedním kliknutím. Například u Fortuny stačí přejít na možnost „Super tiket“. V něm si můžete tvořit libovolné kombinace přetažením položek podobně, jako byste přetahovali lístečky s nápisy jednotlivých tipů na stole.

TOP 6 strategií pro vaše akumulátory

Kombinace velkých outsiderů

Toto je o něco riskantnější strategie a obvykle ji nedoporučujeme, ale měli byste ji znát. Myšlenkou této strategie je kombinovat několik tipů na výhru velkých outsiderů, což obvykle přináší obří celkový kurz. Počet tipů na tiketu by měl být hodně malý – doporučujeme maximálně dva nebo tři.

Trefit jediný tiket o dvou sázkových příležitostech je samozřejmě těžší, než obvykle. Nejedná se proto o strategii, která by mohla vést k pravidelnému a dlouhodobému zisku. Vzhledem k vysokému celkovému kurzu vám ale takový tiket může jednou za čas přinést pěkně tučnou výhru.

Pokud například vsadíte za 100 korun kombinaci výhra West Hamu (kurz 4,50)/výhra Sunderlandu (kurz 5,70)/výhra Evertonu (kurz 3,20), dostanete celkový kurz 82,08. To znamená, že abyste byli dlouhodobě v plusu, stačí vám takový tiket trefit přibližně jednou za 80 sázek.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak přemýšlet, když se má favorit utkat s outsiderem?

Oba týmy dají gól

Fotbalové akumulátory pochopitelně nemusí sestávat pouze z tipů na výhru některého z týmů. Jedná se sice o nejběžnější způsob, ale není ani zdaleka jediný. Další strategie, která se nám hodně zamlouvá a může být dlouhodobě zisková, je sázení akumulátorů sestávajících z tipů na to, že oba týmy v zápase dají gól.

Sázky na „oba týmy dají gól“ často přinášejí mnohem lepší výsledky než sázky na výhru některého z týmů. Na druhou stranu je třeba říci, že tyto sázky obvykle doprovází podstatně nižší kurz. Ještě než se pustíte do sázení takových akumulátorů, doporučujeme vám přečíst si tento článek. V něm vám dopodrobna vysvětlíme, na co se při sázení na „oba týmy dají gól“ zaměřit.

Na tomto místě je třeba poznamenat, že většina sázkových kanceláří nabízí možnost vsadit si na „oba týmy dají gól“ v kombinaci s tipem na vítěze. I tato možnost stojí za zvážení.

Over/under (více/méně)

Základní princip této strategie v podstatě zazněl už v nadpisu. Spočívá ve výběru na celkový počet gólů. Opět platí, že se jedná o poměrně jednoduché tipy, alespoň v některých případech. Na druhou stranu jsou kurzy řádově nižší. Také proto byste se neměli zlákat k tvoření „plachet“, tedy tiketů tvořených desítkami sázkových příležitostí.

ČTĚTE TAKÉ:
Jednoduchý tip pro sázení over/under 2,5 branky ve fotbale

Několik konečných postřehů

Není pochyb o tom, že je těžké vydělávat si fotbalovými akumulátory konzistentně. Plně chápeme důvod, proč někteří sázkaři doporučují takové sázky vynechat. To nás vede k poslednímu a asi nejdůležitějšímu pravidlu:

Od fotbalových akumulátorů byste neměli očekávat pravidelný přísun zisku.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Marian
  10.8.2017 0:18

  nechapem preco skuseni ludia radia davat permutacie so sposobom ze robite kombinacie 3 zapasov zo styroch tipovanych….je omnoho lepsie robit ked hrate 4 muzstva na kazdy tiket dat vsetky styri muzstva …a to tak ze urobite kombinaciu troch a stvrty tim dat vzdy ako opak toho co ste tipovali ako tutovku….ak ste tipovali domaci je vitaz tak stvrty zapas bude remiza alebo prehra domaceho timu…za tie iste peniaze v pripade ze neuhadnete 1 zapas….dostanete omnoho viac penazi naspat..a sanca uhadnut vsetky 4 tutovky e velmi miziva……….ak by ste to chceli uplatnit ze neuhadnete 2 tutovky tak to uz je trocha drahsie…..ale plati to iste ….akurat ze vyhrate viac…na vitaznom stlpci ale treba hrat viac kombinacii….

  Odpověď
 2. Marian
  10.8.2017 0:21

  niekto moze namietat ale ze v pripade uhadnutia vsetkych 4 tutoviek vyhravaju aj vsetky 3 tutovky….ano to je pravda ale potom staci dat iba 4 zapasy a jeden krat a dat iba jednu vsadzkunv sume ktora zodpoveda sume za rozpis s 3 tutovkami a vyhrate viac…ale ako moja a prakticka skusenost hovori uhadnut 4 je velmi tazke…a v tom pripade je lepsie alebo ekonomickejsie hrat co som popisal hore…

  Odpověď
 3. 15.8.2017 13:07

  Nehovoriac o tom ze uvedeny priklad je zly.Ak nevyhra napr Manchester, zo 4 tiketov vyjde jediny a vysledny kurz je pri Chelsea, Tottenhame a Liverpoolu taky maly ze nezachrani ani vklad

  Odpověď

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole