Přihlášení:

eight − one =

Menu
Logo týmu Liverpool
Champions Leagu.. | 20:45 - zítra
Logo týmu Roma AS
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Everton
Premier League | 21:00 - dnes
Logo týmu Newcastle
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Bilbao
Primera Divisio.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Levante
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Porto FC
Liga Sagres | 21:00 - dnes
Logo týmu Setúbal
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Columbus
NHL | 01:35 - zítra
Logo týmu Washington
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Slovensko
Friendly M | 17:00 - 25. 04.
Logo týmu Korea
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Slovensko
Friendly M | 17:00 - 27. 04.
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Plzeň Viktoria
1. liga | 20:15 - 28. 04.
Logo týmu Karviná FC
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Spartak Moskva
Premier League | 18:30 - dnes
Logo týmu Terek Groznyj
Logo týmu Fenerbahce
Super League | 19:00 - dnes
Logo týmu Antalyaspor
Logo týmu Odd Grenland
Tippeligaen | 19:00 - dnes
Logo týmu Sarpsborg 08
Logo týmu Antwerp
1e Klasse | 20:30 - dnes
Logo týmu Lokeren KSC
Logo týmu Frosinone
Serie B | 20:30 - dnes
Logo týmu Empoli AC
Čt. tip:
0
1X2
Logo týmu Ajaccio
Ligue 2 | 20:45 - dnes
Logo týmu Lens
Logo týmu Colon Santa Fe
Primera Divisio.. | 00:00 - zítra
Logo týmu Patronato Parana

TOP 8 nejhorších sázkařských návyků

11. 12. 2017 12:02, upraveno: 11. 12. 2017 12:09
autor: LadyAmbientte
I ti nejlepší sázkaři na světě mají špatné návyky. Na rozdíl od běžných tipérů však vědí, že je mají, a neváhají se jich zavčasu zbavit (nebo je alespoň potlačit). Tím pádem mohou být ziskoví, protože jak známo, čím méně chyb při sázení děláte, tím více peněz ve vaší kapse.

Pokud vás někdo upozorní na existenci někoho či něčeho, na lidi to má vliv – napříště si již sami takových lidí/ věcí/ návyků všímají. A proto vznikl i tento článek. Rozhodli jsme se vás v něm upozornit na 9 hojně rozšířených sázkařských návyků, které jsou nežádoucí. Věříme, že díky tomu tyto návyky dokážete identifikovat třeba i ve svém chování, což vám pomůže se jich zbavit. To by pak mělo vést k lepším výsledkům a celkové spokojenosti vaší i vašeho okolí.

Sázení bez cíle

Pokud nevíte, čeho sázením chcete dosáhnout, pravděpodobně ani ničeho nedosáhnete. Cíl může být velmi prostý, například si vytyčíte, že se budete specializovat na sázení na Premier League. Cíl však může být třeba i schopnost sázet takovým způsobem, abyste se mohli vykašlat na práci. Základem pro úspěch je jakýkoliv cíl, protože když cíl nemáte, jenom bezcílně rozhazujete peníze – nemáte představu kdy a kolik peněz vybrat, kdy a kolik peněz vsadit atd.

Přeceňujete své schopnosti

Tohle se pravděpodobně na začátku naší sázkařské praxe stalo každému z nás – párkrát po sobě jsme vyhráli a najednou jsme propadli pocitu, že to takhle bude pořád. Někteří přitom určitě přemýšleli i o tom, že by opustili své povolání a odstěhovali se na tropické ostrovy, kde by si peněz ze sázení pořádně užili.

Po takových úvahách muselo nutně přijít nepříjemné vystřízlivění, protože jak známo, každá skvělá série je vyvážená sérií proherní. A tak byste napříště měli nechat svá ega a neustále si opakovat, že jste jen tak dobří, jak dobrá je vaše příští sázka. Jestliže to nedokážete, budete mít se sázením problém.

Slevujete ze svého nasazení

Ikona týmu Liverpool
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Roma AS
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Byli jste zvyklí 5 hodin denně vysedávat u internetu a dělat sázkové analýzy. Dosáhli jste tak významných úspěchů, peníze se vám začaly hromadit na účtu. A když jste byli na vrcholu, začali jste ve svém snažení polevovat. Vymýšleli jste způsoby, jak svou práci zjednodušit. Tu a tam jste se na některou činnost, která pro vás dříve byla samozřejmostí, prostě vykašlali. A nakonec jste zjistili, že už nemáte takový úspěch.

V lepším případě přijdete o část zisků, v horším případě skončíte na nule. Ať tak nebo tak, tohle určitě není to, čeho byste chtěli dosáhnout. Zapomeňte proto na lenost, protože jedině aktivní přístup přináší ovoce.

Ze svých proher obviňujete ostatní

Je to běžná sázkařská praxe. Specializujete se na jedno odvětví, sázíte například na hokej. Ale abyste rozšířili své portfolio a mohli sázet i v čase, kdy se žádný hokej nehraje, hledáte sázky i jinde. Například u svých sázkařských přátel, kterým důvěřujete, na různých sázkařských fórech atd.

ČTĚTE TAKÉ:
Příručka pro začátečníky: Vyvracíme některé sázkové mýty

Jakmile na tip narazíte, pečlivě ho uvážíte a pak vsadíte. Jenže když prohrajete, první vlna nevole půjde za lidmi, od kterých tento tip máte. A to je velmi špatně. Shazujete tím totiž i svůj vlastní úsudek. Namísto slepého obviňování byste si spíš měli odpovědět na otázku, zdali byla sázka opravdu špatně. A případně vymyslet způsob, jak se takové chybě napříště vyvarujete.

Rezignovali jste na svůj progres

Svět sázek se neustále vyvíjí. Promlouvají do něj nové technologie a trendy, které jako sázkař musíte bezpodmínečně ovládat. Jinak se připravujete o podstatnou výhodu nad bookmakery, což je luxus, který si nemůže dovolit ani ten nejlepší sázkař.

Doháníte ztráty

Vyhlédli jste si úplnou tutovku, ale ona z nějakého důvodu nevyjde. Přijdete o peníze, ale také o hlavu. A tak obratem vsadíte na zápas, na který byste normálně nevsadili, nebo dvakrát takovou sázku, než máte ve zvyku – a to s jediným cílem – rychle dohnat tuto svou ztrátu.

S chladnou hlavou je úplně jasné, že takové počínání vás k úspěchu nedovede. S horkou hlavou si to ovšem vysvětlíte jen velmi špatně. Proto je důležité pracovat na své psychice. Klíčem k úspěchu je schopnost ovládat se.

Přizpůsobení se většině

Když nevíte na co vsadit, tak podlehnete hlasu lidu a vsadíte na vítěze – na velký klub, který je v kurzu, a který milují všichni lidé. Bohužel, na takových sázkách obvykle hodnotu nenajdete. A to je vlastně ten jediný problém.

Při sázení byste měli mít vždycky svojí hlavu. A vždycky byste si měli odpovědět, zdali má sázka hodnotu. Samozřejmě netvrdíme, že sázet na výhru favorita je špatné. Jenom vás upozorňujeme, že někdy je lepší jít proti veřejnosti a vsadit na outsidery.

Sázíte na jediný tým nebo sport

Někteří sázkaři sází pouze na vybrané týmy, ligy nebo sporty. Najdou se i tací, kteří nedají dopustit na live sázení. Většina takových sázkařů k tomu má dobrý důvod. Drží se zajetých kolejí, protože dobře vědí, co jim jde.

Pokud si však nejste jisti, že tyto týmy nebo ligy nabízejí ty nejlepší sázkové příležitosti, potom byste na takovém přístupu mohli být biti. Může se totiž stát, že jiná liga/sport/tým může nabízet mnohem lepší hodnotu, takže při sázení na ně můžete dosáhnout vyššího zisku. V takovém případě byste měli popřemýšlet o změně svého přístupu, případně do svého repertoáru zařadit i další sázky.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole