Logo týmu Slovinsko

Trefené dva přesné fotbalové výsledky s kurzem 4 393!

22. 6. 2022 08:00, upraveno: 21. 6. 2022 21:17
autor: Young
Tiket není veřejný a tak se můžeme domnívat, kdo tento tiket vsadil, ať už u Tipsportu či Chance, ale sázející se nebál a vsadil na dvě fotbalové utkání, kde tipoval přesné výsledky. Sázejícímu se čas od času podaří trefit přesné dva výsledky, ale neznámý sázející se toho nebál a u fotbalových zápasů tipoval výsledky 7:0 a 0:10, druhý zmíněný výsledek byl ohodnocen kurzem 191.

Celkový kurz tiketu vyšel na 4 393.00, při vkladu 5 Kč se sázející radoval z výhry 21 965 Kč.

Přesné výsledky

První zápas na tiketu byl Svatý Tomáš a Princův Ostrov proti Nigérii. Sázející predikoval výhru 10:0 pro Nigérii. Jednalo se o kvalifikační utkání, kdy první dvě země ze čtyřčlenné skupiny se kvalifikují na Pohár afrických národů, pro Svatý Tomáš a Princův ostrov to bylo první střetnutí s Nigérií za svou historii. Po prvním zápase se Svatý Tomáš a Princův ostrov oklepával z porážky 1:5 s Guineou Bissau. S nimi se utkali tři roky nazpátek a prohráli dvakrát o jeden gól, teď to bylo o branky čtyři. Ač v utkání vedli. Nigérie si v prvním zápase poradila se Sierra Leone 2:1, ač museli otáčet nepříznivý vývoj.

Nigérie rozhodně neměla v plánu podcenit svého pondělního soupeře a tak v útoku nastoupil například Osimhen, který nasázel v utkání čtyři branky, v záloze byl Lookman, Iwobi či Etebo, což jsou hráči z Premier League. Po prvním poločase to bylo “jen“ 3:0, v šedesáté minutě dával Moffi na 6:0, po dalších pěti minutách už to bylo 8:0, jenže pak se skóre na skoro 20 minut zastavilo. Osimhen svou čtvrtou branku dával v 84. minutě. Světelná tabule tak ukazovala skóre 9:0. Poslední branka byla vstřelená Dennisem v druhé minutě nastavení z penalty. Domácí ani jednou neohrozili brankáře, kdežto reprezentanti Nigérie vystřelili sedmnáctkrát mezi tři tyče.

Druhý zápas na tiketu byl kvalifikační zápas U21 mezi Českem a Andorrou. Již dopředu byla široká veřejnost informována, že prostor v utkání dostanou mladící. Jelikož už o nic nešlo, jelikož Anglie již měla první místo jisté a Česko bez ohledu na výsledek by skončili na druhé barážové příčce.

Mladíci byli při chuti a nedali reprezentantům Andorry asi čuchnout, Češi během 12. až 34. minutě nastříleli šest branek a bylo po zápase. V druhém poločase už nebyla od Čechů vidět taková snaha přidat další branky, ale jedna se ještě podařila Daňkovi, což sázejícímu určitě udělalo radost, jelikož se následně mohl radovat ze své výhry! Česku tak na 7 vstřelených branek stačilo pouhých devět pokusů mezi tři tyče. Andořané vystřelili na brankáře Jaroše třikrát.

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.