7. 6. 2022 08:00, upraveno: 7. 6. 2022 09:35

blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 500500 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Neznámý sázející se nechal inspirovat tiketem, který sestavil Michal6051, jenž tento tiket vsadil za 300 Kč, ale po pěti vyhodnocených zápasech a několika rozehraných utkáních využít možností cashoutu a uzavření příležitosti a nakonec vyhrál jen 717 Kč. Kdežto neznámý sázející věřil tomuto tiketu skoro po celou dobu. U jednoho z utkání využil možnosti uzavřít příležitost a z 5 Kč se radoval z výhry 16 005,60 Kč.

Celkový kurz tiketu byl 7 267.42 se vkladem 5 Kč, tak byla potenciální výhra ve výši 36 337,10 Kč, ale kdyby sázející nevyužil uzavření příležitosti, tak by nevyhrál nic.

Inspirovaný tiket

Tiket byl vsazen v dopoledních hodinách v pátek 3. června. Všech dvanáct fotbalových zápasů se hrálo ještě tentýž den a všechny zápasy byly zaměřeny na overy.

V lize C se ve skupině utkaly dvě asijské země. Kazachstán přivítal v Astaně Aréně Ázerbájdžán. Na domácí byl kurz okolo 3.25, ale sázející vsadil, že Kazachstán vstřelí více než 1,5 branky s kurzem 3.61. První poločas byl bez branek a ani jednou neohrozili brankáře, ve druhém poločase vystřelili dvakrát na bránu a oba pokusy skončily v síti.

U21 Malty doma přivítali Slovensko, týmy ve vzájemném zápase bojovaly o druhou příčku. Sázející vsadil, že spadnou více než 3,5 branky. Po prvním poločase byl stav 1:1, v 85. minutě si nechal dát druhou žlutou Garzia. Dlouho to vypadalo, že tiket je u konce, jenže Iľko v druhé minutě nastavení a následně ještě tentýž kanonýr o pět minut později zajistili Slovensku výhru 3:1. Slovensko si tak druhé místo udrží a čeká je baráž.

Největší fotbalový trhák dne byl zápas mezi Belgií a Nizozemskem, sázející volil over 2,5 a že oba týmy dají alespoň jeden gól. Holanďané si s Belgičany dělali, co chtěli, 4:0 v 65. minutě pro Holandsko bylo zasloužené, v 77. Castagne chtěl korigovat debakl, ale kvůli offsidu branka neplatila. To se povedlo až Batshuayinimu, který korigoval výsledek na 1:4 v poslední minutě nastavení.

Lotyšsko přivítalo jednoho z evropských trpaslíku. Andorra držela remízu jen do deváté minuty, kdy šlo Lotyšsko po gólu Uldrikise do vedení, druhou branku přidal tentýž hráč v 77. minutě a i tato sázka zezelenala, kde byl tip, že Lotyši vstřelí více než 1,5 branky. Nakonec Lotyšsko vyhrálo 3:0.

V Česku byl ale nejsledovanější zápas mezi U21 Česka a Anglie. Aby měli Češi nějakou šanci skupinu vyhrát, potřebovali plně bodovat. Jenže Smith Rowe poslal Anglii do vedení v 22. minutě, na 2:0 dával minutu po začátku druhého poločasu Ramsey. Sázející ale potřeboval v utkání alespoň tři branky. O tu třetí se v utkání postaral Fila v 88. minutě, který střílel zpoza vápna.

Dále tiket obsahoval tipy na ženský fotbal či utkání z druhé nejvyšší finské soutěže, AFC Asian Cup do 23 let, zahájenou čínskou ligu anebo zápasy z nejvyšší alžírské soutěže a kvalifikace Afrického poháru 2023. Na celý tiket se podívej přes odkaz, který se nachází níže.

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.