Logo týmu Club Brugge

Trefený hokejový tiket s kurzem 3 500!

26. 4. 2022 08:00, upraveno: 25. 4. 2022 22:03
autor: Young
Neznámý sázející se inspiroval tiketem, který byl sestaven sázejícím petr3858, který z tiketu udělal KOMBI, kdy v každé skupině byl jeden zápas. Jelikož tiket obsahoval devět utkání, tak bylo devět skupin, ale neznámý sázející pouze změnil, že z KOMBI udělal AKO tiket, což mu vyneslo více než pětkrát tolik.

Celkový kurz vsazeného tiketu byl 3 529.15 a vsazená částka 5 Kč, minulý pátek se tak sázející radoval z výhry 17 645,75 Kč.

Výsledek zápasů a počet gólů v zápase

Tiket obsahoval i barážové utkání mezi Jihlavou a Kladnem, v pátek se hrál čtvrtý vzájemný zápas mezi těmito týmy a Jihlava prohrávala na utkání 1:2, už předešlé výsledky z pohledu Jihlavy 4:6, 1:4 a 5:3 nabízely, že by mohlo padnout i tentokrát mnoho branek. Sázející tak krom výhry Kladna přidal ještě over na 4,5 branek. Počet gólů byl splněn ještě před první polovinou utkání, což bylo i zapříčiněno zbytečným kiksem brankáře Jihlavy Zhurkovem, který tak byl ještě v první třetině nahrazen Wolfem a ten za svá záda pustil šest branek. Nakonec tak Dukla prohrála 2:7.

Nechyběl ani třetí finálový zápas mezi Spartou a Třincem, o kterém se dost psalo a mluvilo, ale ne zrovna v dobrém. Jelikož fanoušci Sparty neunesli nepříznivý výsledek, což pocítil i jeden z hráčů Třince, který dostal mincí do tváře. Nakonec utkání kontumováno nebylo, ale Třinec vyhrál 3:2. Jelikož ke Třinci byl naopak under 7,5, tak i tento tip vyšel s komfortním náskokem.

Dále byly i barážové a finálové utkání ze slovenské Extraligy. Liptovský Mikuláš vyhrál 3:2, ač musel ve druhé minutě předčasně střídat na pozici brankáře. Tip byl na Mikuláš a méně než 5,5 branek, sázející tak musí ocenit, že z power-play nespadla žádná branka a u finálového utkání mezi Slovanem Bratislava a Nitrou, což byl první finálový zápas, byl tip na Slovan a více než 4,5 branky. Domácí Slovan vyhrál 6:4.

Tiket info:

Napínavá koncovka byla v utkání Stavanger vs. Storhamar, finále nejvyšší norské ligy vedli po dvou zápasech Stavanger 2:0. Ve třetím utkání vedli 3:1 ještě v čase 59:30. Jelikož sázející měl krom výhry Stavangeru ještě podmínku více než 4,5 branek. Sázející tak musel doufat, že v power-play bude vstřelena branka kýmkoliv. Nicholls dal v čase 59:36 na 2:3 z pohledu Storhamaru. Což splnilo podmínku počtu gólů, ale hosté se znovu pokusili hrát bez brankáře a utkání dostat do prodloužení, ale to se jim nepovedlo.

Na další zápasy na tiketu se podívejte přes níže vložený odkaz.

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.