Logo týmu CRB Maceio

Trefený remízový tiket Ligy národů!

16. 6. 2022 08:00, upraveno: 16. 6. 2022 08:13
autor: Young
Sázející 7volcom vsadil tiket, který se skládal z osmi sázkových příležitostí, z nichž bylo sedm utkání na remízu v Lize národů, jeden zápas byl na výhru Rumunska nad Finskem. Většina utkání se hrála v sobotu, zbylé dvě utkání se měly hrát další den. Ale na ty 7volcom nečekal a využil možnosti cashoutu. Jelikož tiket zveřejnil do Tiket arény, tak se tímto tiketem inspirovalo sedm sázejících, zda i oni využili cashout anebo nechali dohrát tiket do konce není známo.

Celkový kurz tiketu byl původně 32 188.52 se vkladem 5 Kč, potenciální výhra tak byla ve výši 257 508,16 Kč, ale kdyby sázející nevyužil uzavření příležitosti, tak by nevyhrál nic. Cashout byl využit s možností výhry 21 111,44 Kč.

Remízový tiket

Na tiketu byla jediný neremízový výsledek na výhru Rumunska, které porazilo Finsko 1:0. Pro Rumunsko to byly teprve první body ve skupině, jelikož ve venkovních zápasech s Černou Horou i Bosnou a Hercegovinou prohráli. Naopak pro Finsko to byl první zápas, ve kterém nezískali ani bod. Puscas mohl dostat do vedení Rumunsko již v 16. minutě, ale penaltu neproměnil, o necelou čtvrthodinu dával první a taky poslední gól utkání Bancu.

Holanďané prohrávali po 49. minutách s Polskem již 0:2, což bylo velkým překvapením. Poláci šetřili Lewandowskiho, v bráně byl Skorupski a ne Szczesny. Ale i Holanďané šetřili některé opory. Jenže o pět minut později již Holanďané vyrovnali na 2:2, v samotném závěru mohl rozhodnout Depay, ten ale pokutový kop neproměnil.

Další remíza ve stejné skupině nastala mezi Walesem a Belgií. Ampadu dával zkraje utkání první gól, ale následně byl po prozkoumání VARu zrušen. Prvním týmem, který šel do vedení, byl nakonec celek Belgie. Domácí dlouho na vyrovnávací branku čekali, ale čtyři minuty před koncem se jí dočkali. Ve druhém poločase byly jen dvě střely na bránu, obě byly gólové.

Maďarům se i napodruhé podařilo obrat o body favorita na svém stadiónu. V prvním kole vyhráli nad Anglií, teď brali bod s Německem. Nagy poslal Maďary do vedení již v šesté minutě, ale o tři minuty později bylo vyrovnáno po gólu Hofmanna, další branky už fanoušci na stadiónu ani u televizních obrazovek neviděli.

Černá Hora se potřetí v historii utkala s Bosnou a Hercegovinou. Předchozí dvě utkání byly přátelské a v žádném z utkání gól nepadl. Tady taky dlouho vypadalo, že to bude bez branek, ale v poslední půlhodině otevřeli skóre reprezentanti Bosny, konkrétně se jedná o Menala. Jenže za čtvrthodiny srovnával Marusic. Další branka už v utkání nebyla k vidění.

Na Molineux Stadium, kde se hrálo mezi Anglii, a Itálii fanoušci gól neviděli.

V neděli se pak hrály utkání mezi Slovinskem a Srbskem, kde výsledek byl 2:2. Švýcarsko hrálo s Portugalskem (1:0), i u těchto zápasů měl sázející 7volcom vsazeno na remízy, ale jak bylo v prvním odstavci napsáno, cashout využil již po sobotních zápasech. Mohl se tak radovat z výhry přes 21 tisíc Kč.

Tiket info:

Extra: 150 Kč zdarma na tiket (pro nově registrovaný u Tipsport), další peníze zdarma ZDE.