Přihlášení:
Menu
Logo týmu Pardubice
Champions Hocke.. | 18:00 - zítra
Logo týmu Lukko Rauma
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Champions Hocke.. | 19:45 - dnes
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Wolverhampton Wanderers
Premier League | 20:30 - dnes
Logo týmu Burnley
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Luton
Premier League | 21:15 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
3.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Bundesliga | 19:00 - dnes
Logo týmu Rapid Wien
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Vsetín
1st League | 17:00 - zítra
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Aston Villa
Premier League | 21:15 - zítra
Logo týmu Manchester City
Náš tip:
3.5
UO
Logo týmu Liberec
1. liga | 15:00 - 09. 12.
Logo týmu Zlín
Náš tip:
3.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 13:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Novokuzněck
Major Hockey Le.. | 13:00 - dnes
Logo týmu Toros Neftekamsk
Logo týmu Omsk
KHL | 14:30 - dnes
Logo týmu Barys Astana
Logo týmu Khimik Voskresensk
Major Hockey Le.. | 16:30 - dnes
Logo týmu Penza
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Ťumeň
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Logo týmu Samara

Vsaďte si na sobotní StarDance 2023 – soutěžící, termíny, kurzy

20. 11. 2023 08:03, upraveno: 3. 12. 2023 09:52
autor: Admin

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
StarDance 2023 je tu a hvězdy opět tančí na parketu! Uvěřili byste, že to už je dvanáctý ročník? Ano, je to tak! Od roku 2006, kdy se StarDance v České republice poprvé objevila, tancovala si cestu do našich srdcí a stala se televizním fenoménem.
Vsaďte si na StarDance 2023
Vsaďte si na StarDance s volnou sázkou 300 Kč od Tipsport. Platí pro nové registrace.

V roce 2023 je tu pro nás další porce tance, vášně a zábavy. Na obrazovkách České televize se objeví známé osobnosti, které za doprovodu profesionálních tanečníků ukážou, co v nich je. A věřte, bude to stát za to!

Kdo bude sedět v porotě a bedlivě sledovat každý krok? Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer. A kdy to všechno začne? Zapněte ČT druhou říjnovou sobotu!

Mezi soutěžícími pro tento ročník naleznete třeba Mareka Adamczyka s Lenkou Nora Návorkovou, Evu Adamczykovou s Jakubem Mazůchem a mnoho dalších.

Těšte se s námi na skvělý taneční maraton a sezónu plnou zábavy a dovednosti na parketu! 

 

300 Kč volná sázka

 

Vážení milovníci tance, nechte se unést rytmem StarDance 2023!

Naladěte své televize, připravte pohodlné polštáře a nachystejte občerstvení! Právě v sobotu 14. října 2023 ve 20:10 se na obrazovkách ČT1 rozvine první taneční kolo oblíbené show StarDance, a my vás srdečně zveme na tuto nezapomenutelnou podívanou. Buďte s námi živě, nebo v případě, že nebudete u televize, stačí si show pustit online na ivysílaní.cz.

Tato podzimní edice, už dvanáctá v pořadí, vám přinese deset energií nabitých tanečních párů, kteří se s vámi podělí o své vášně, taneční kroky a nezapomenutelné momenty. Show, která osvěží každou sobotní večerní pohodu, potrvá po dobu deseti týdnů, což znamená, že posledním tečkou bude 16. prosince 2023.

A abyste měli jistotu, že vám neunikne ani krok, tady máte přehled všech termínů vysílání StarDance 2023:

📆 14. října, 📆 21. října, 📆 28. října, 📆 4. listopadu, 📆 11. listopadu, 📆 18. listopadu, 📆 25. listopadu, 📆 2. prosince, 📆 9. prosince, 📆 16. prosince Finále.

Nemějte obavy, že byste o něco přišli – těchto deset sobot bude ve znamení hvězd, které pro vás zatančí, pobaví a možná i dojímou. Očekávají vás pohyby plné elegance, výbušné choreografie a samozřejmě i momenty, které vám vykouzlí úsměv na tváři.

Zapomeňte na každodenní starosti a nechte se každou sobotu unášet v rytmu hudby, potlesku a nekončící zábavy. StarDance 2023 je vaše jízdenka do světa, kde tanec nezná hranice, a kde vášeň a radost ze života tvoří nádhernou symbiózu.

Seznamte se s tanečními hvězdami StarDance 2023!

Zářivá světla reflektorů, třpytění lodiček a charakteristický zvuk tanečních bot na parketu – to vše značí návrat oblíbené show StarDance! A letos? Máme pro vás opravdu ohromující sestavu tanečních párů. Špičkoví tanečníci se spojili s našimi oblíbenými hvězdami, a vytvořili tak páry, které nám jistě nabídnou spoustu nezapomenutelných momentů.

Kdo nás bude tuto sezonu bavit, fascinovat a možná i trochu šokovat svými tanečními kreacemi?

Vsaďte si na StarDance 2023

 1. Marek Adamczyk a jeho taneční partnerka Lenka Nora Návorková – bude z nich taneční dynamit? 
 2. Eva Adamczyková v páru s Jakubem Mazůchem – předvedou jistě spoustu elegance! 
 3. Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartiněk Hrstková – vodař a tanečnice, to bude jistě zajímavé! 
 4. Skvělá Ivana Chýlková a charismatický Jan Tománek – těšíme se na jejich taneční chemii. 
 5. Richard Krajčo a jeho partnerka Dominika Rošková – jaký překvapivý taneční styl nám ukážou?
 6. Josef Maršálek a elegantní Adriana Mašková – od těchto dvou očekáváme spoustu tanečního kouzla. 
 7. Taneční duo Tereza Anna Mašková a Daniel Kecskeméti – tito dva určitě nepřijdou o taneční inspiraci. 
 8. Krásná Iva Kubelková a talentovaný Martin Prágr – toto spojení slibuje spoustu pohybových radostí. 
 9. Darja Pavlovičová a Dominik Vodička – zda je mezi nimi taneční iskření, se dozvíme velmi brzy!
 10. A konečně, charismatický David Prachař a Zuzana Dvořáková Šastná – už teď věříme, že nás čekají skvělé taneční chvíle.

A jaké byly poslední výsledky? Kdo nás opustil v posledním kole? Sledujte s námi a buďte v obraze, jakými tanečními kroky nás hvězdy překvapí a kdo nakonec zanechá největší stopu na tanečním parketu StarDance 2023!

 

Zobrazit kurzy StarDance 2023

 

Jak probíhá bodování ve StarDance?

Ať už jste fanoušek nebo nováček, tady je vše, co potřebujete vědět! 🌟💃

1. Jedním slovem? Tanec! V každém kole nám soutěžící páry nabídnou jeden nádherný taneční výkon. A věřte, že to bude stát za to!

2. Profesionálové ve svém živlu! Ihned po tanečním výstoupení vstoupí do hry naši odborníci – profesionální porota. Každý z nich má možnost udělit páru body od 1 do 10. A víte co je nejlepší? Žádná protekce, jen čistě odborné hodnocení.

3. Ale vy, milí diváci, máte také své slovo! Můžete hodnotit své oblíbené páry odesláním SMS. Každý hlas se počítá!

4. A teď k matematice: Jak se tyto body spojí do konečného skóre?

 • Porota rozhoduje! Na základě hodnocení poroty získávají páry body. Nejlepší pár si odnese tolik bodů, kolik v soutěži tančí párů. Druhý pár dostane o bod méně, a tak to pokračuje až k poslednímu páru, který získá jeden bod.
 • Hlas diváků hovoří jasnou řečí! Body se udělují také podle počtu obdržených SMS. Nejoblíbenější pár si odnese nejvíce bodů, druhý pár o bod méně, a tak dále.
 • Sčítání do posledního bodu! Následně se body ze dvou zdrojů sečtou a vytvoří tak konečné skóre párů.

5. A teď ta napínavá část… Pár s nejmenším počtem bodů nám bohužel opustí parket. Je to těžké rozhodnutí, ale taková je hra!

Takže, máte všechno, co potřebujete k tomu, abyste byli v obraze? Držte svým favoritům palce a buďte s námi při každém kroku na cestě za tanečním triumfem ve StarDance 2023! 

Zářící hvězdy tanečního nebe na obrazovkách ČT1: Vaše taneční soboty ve StarDance 2023!

Kam se v sobotu večer podívat, když chcete sledovat taneční špičku?

Pokud máte na mysli něco okázalého, elegantního a vzrušujícího, pak máme pro vás ideální tip. Každou sobotu ve 20:10 se na obrazovkách ČT1 rozsvítí parket show StarDance 2023. A pokud vás náhodou přepadne nějaká neočekávaná sobotní povinnost, vždy můžete využít možnosti online přenosu přes ceskatelevize.cz, kde StarDance 2023 čeká na vás v HD kvalitě a bez reklam. A co víc? Pro ty, kdo nestihli live vysílání, je tu archiv plný předchozích dílů, videobonusů a dalšího obsahu, který udělá vaši sobotu taneční.

Kdo nás bude provázet soudci poroty?

Zkušený tým, který vás možná překvapí svou konzistencí, je připraven hodnotit a radit našim tanečním duím. Vraťte se zpět s námi v čase do minulých sezón a zjistíte, že Richard Genzer, Zdeněk Chlopčík a Tatiana Drexler jsou skutečně stálicemi tohoto formátu, s kterými mnozí diváci vyrůstali.

Chcete být přímo na místě akce?

Vstupenky jsou vskutku vzácným pokladem. Bohužel, tento rok nejsou vstupenky pro veřejnost k dispozici, jelikož jsou určeny pro účinkující, tanečníky a další VIP hosty. Avšak můžete se připojit a sledovat za kulisami na sociálních sítích StarDance: Facebook, Instagram a nezapomeňte sledovat taneční challenge na TikTok!

A co honoráře?

Zdá se, že taneční vášeň může být také finančně odměněna. Zatímco celebrity mohly v minulosti inkasovat až 70.000 Kč za první kolo, taneční partneři obdrželi částku kolem 20.000 Kč. Tato částka může vzrůst až na 720.000 Kč pro celebritu a 220.000 Kč pro tanečního partnera během celé soutěže. A s novým rokem a novými soutěžícími můžeme očekávat, že StarDance 2023 nabídne ještě větší odměny!

Připravte se na taneční extravaganzi, která vás ohromí a vtáhne do světa plného tance, vášně a hvězdného lesku! 

Vsadit na StarDance 2023

A nebylo to, jako bylo: Stardance 2023 přináší nejen okázalé taneční výkony, ale také špetku vzrušení ze sázkových kanceláří! 💫🕺💃

Hvězdy na parketu jsou připraveny k tančení, my jsme připraveni fandit, a tak se ptáme: Kdo nakonec ovládne taneční pole a stane se králem nebo královnou StarDance 2023?

Ačkoliv nejsme věštci a první kroky na parketu nám teprve ukážou skutečný potenciál našich hvězd, sázkové kanceláře se již nyní hemží různými tipy a možnostmi. Přehledy a analýzy, včetně statistik a historie účastníků, vytvářejí zvláštní druh tanečního vzrušení.

V onom kosmickém prostoru tanečních kroků a soutěžního napětí máme deset hvězdných párů, které představují směs celebrit, sportovců a umělců. Ať už jde o hereckou hvězdu Marka Adamczyka nebo olympioničku Eva Adamczyková, sázkové kanceláře se již zabývají předpověďmi na výherní páry, zatímco my, diváci, pozorně sledujeme každý jejich krok na parketu.

Proč sázet na StarDance? Nejenže je to skvělá zábava, ale také nabízí šanci připojit se ještě více k celému vzrušení. V minulých sériích nabízely sázkové kanceláře, jako jsou Fortuna či Tipsport, různé příležitosti a speciální nabídky, včetně vtipných a netradičních sázek týkajících se celebrit a překvapivých momentů show.

 

VSADIT na  StarDance 2023

 

Tak, komu dáte svůj tip?

 • Marku a Lence s jejich hereckou chemií?
 • Nebo snad Ivaně a Janovi, kde se snoubí zkušenost s mládím?

Ať už budete sledovat show z pohodlí svého domova, či se rozhodnete vsadit nějakou tu korunu, pamatujte, že hlavním hrdinou večera je tanec, zábava a hvězdný lesk na parketu.

Buďte s námi, sledujte, jak hvězdy tančí, a užijte si každý okamžik StarDance 2023!

Kdo se stane taneční hvězdou roku 2023?

Soutěžící Krátký komentář Vsadit
Richard Krajčo Charismatický Richard je v čele kurzů! Má skvělé šance. FortunaTipsport
Eva Adamczyková Eva je blízko favoritů. Její taneční kroky poutají pozornost. FortunaTipsport
Marek Adamczyk Marek s vyrovnanými šancemi. Určitě překvapí! FortunaTipsport
Ivana Chýlková Ivana s elegancí a charismem. Bude to těsný boj! FortunaTipsport
Iva Kubelková Iva ukazuje taneční vášeň. Má co ukázat. FortunaTipsport
Tereza Anna Mašková Tereza je černý kůň soutěže. Její šance rostou. FortunaTipsport
Vavřinec Hradilek Vavřinec s odhodláním. Může překvapit. FortunaTipsport
Darija Pavlovičová Darija s exotickým šarmem. Její výkony budou zajímavé. FortunaTipsport
Josef Maršálek Josef je outsiderem, ale nikdy ho nepodceňujte. FortunaTipsport
David Prachař David s energií rockové hvězdy. Připravte se na show. FortunaTipsport

Vítězství v StarDance 2023 není jen o tanečních dovednostech, ale také o podpoře fanoušků. Každý SMS hlas může rozhodnout! Kdo bude vaše taneční favoritka nebo favorit? Vsaďte si na celkového vítěze ZDE.

StarDance tikety pro insiraci

Přidejte se k stovkám sázejících a inspirujte se oblíbeným tiketem na taneční soutěž!

Zobrazit StarDance tikety

StarDance: Krok za krokem taneční historií 🕺💃🏆

StarDance, česká verze oblíbené britské taneční show „Strictly Come Dancing“, uchvacuje srdce diváků již od roku 2006. Show, která pravidelně oživuje obrazovky televize ČT1, přináší unikátní spojení vyhlášených mediálních osobností a profesionálních tanečníků na jednom parketu. Protagonisté soutěže každý týden předvádějí taneční výkony, které hodnotí jak porota, tak i diváci pomocí SMS hlasování. Pár s nejnižším počtem bodů každý týden opouští soutěž.

S krásou a elegancí, kterou tanec přináší, se soutěž StarDance stala místem, kde se celebrita a profesionální tanečník spojují, vytvářejí magickou chemii a posouvají své taneční dovednosti a kreativitu na novou úroveň.

Památné Chvíle z Historie StarDance

 1. Roman Vojtek a Kristýna Coufalová – První vítězové, kteří stanovili vysokou laťku v roce 2006.
 2. Kateřina Baďurová a Jan Onder – Párová dynamika roku 2012, která diváky uchvátila nejen tanečním uměním, ale i vzájemnou harmonií.
 3. Zdeněk Piškula a Veronika Lálová – Ukázka dokonalosti a synchronicity v roce 2016.
 4. Jan Cina a Adriana Mašková – Novodobí šampioni z roku 2021, přinášející svěží styl a neotřelé choreografie.

Taneční Alchymie: Kombinace Celebrity a Profesionála

Spoluúčinkování celebrit s profesionálními tanečníky přináší divákům fascinující pohled na dvě různé světy, které se střetávají a vzájemně se obohacují. Díky této formuli si show získala srdce mnoha Čechů a stala se jednou z nejsledovanějších televizních show v zemi.

Moderátorská Dvojice: Marek Eben a Tereza Kostková

Marek a Tereza jsou oblíbenou moderátorskou dvojicí, jejichž chemie a interakce přidávají do show extra kouzlo. Jejich osobitý přístup a lehkost v prezentaci dodává StarDance šmrnc a autentičnost, která je nezaměnitelná.

Cesta ke Slávě: Výzvy a Odvaha Účastníků

Účastníci se snaží nejen vyhrát, ale také se vyjádřit skrze tanec a podat co nejlepší výkon v této konkurenci. Jejich cesta přináší inspiraci, smích, pot a slzy, ale vždy skvělé představení, které budou diváci pamatovat.

Na Vrcholu Tančí Jen Jeden Pár: StarDance Vítězové

Odkaz každého vítězného páru přetrvává a stanovuje vysoké standardy pro následující soutěžící. Jsou symbolem toho, co lze dosáhnout, když se spojí talent, odhodlání a vášeň.

Jak se StarDance vyvine v následujících letech? Která nová tvář se zapíše do analů taneční historie? Odpovědi na tyto otázky budou odhaleny v dalších sezónách této nezapomenutelné show.

Těšme se společně na novou sérii tančících emocí, bouřlivých ovací a nezapomenutelných momentů!

Závěr

StarDance 2023 se jeví jako další poutavý ročník této oblíbené taneční show. Se svým pestrým osazenstvem soutěžících, zkušenou porotou a osvědčenými moderátory je připraven nabídnout divákům jedinečnou podívanou. Každý rok tato soutěž přináší nezapomenutelné taneční výkony, nečekané zvraty a hluboká emocionální spojení mezi tanečními páry. Je třeba také zdůraznit, že i když StarDance je soutěž, v srdci této show jde především o radost z tance, o sdílení tohoto umění s širokým publikem a o oslavu lidského ducha a odhodlání. Ať už máte svého oblíbeného soutěžícího nebo jen sledujete pro zábavu, StarDance 2023 slibuje být sezónou plnou vzrušení a nezapomenutelných chvil. Těšíme se na další sobotní večery plné tance, hudby a zábavy!

StarDance 2023 Otázky a odpovědi

 1. Kdy se bude vysílat StarDance 2023?
  StarDance 2023 se bude vysílat každou sobotu ve 20:10 hodin na ČT1.
 2. Jak mohu sledovat show online?
  Můžete sledovat online přenos na webu ceskatelevize.cz, kde si můžete prohlédnout StarDance 2023 online a bez reklam.
 3. Kdo je v porotě StarDance 2023?
  V porotě najdete Richarda Genzera, Zdeňka Chlopčíka a Tatianu Drexler.
 4. Kde mohu zakoupit vstupenky na StarDance 2023?
  Vstupenky na StarDance 2023 nelze zakoupit online, protože jsou určeny pouze pro známé účinkující, tanečníky, porotce, moderátory a celebrity.
 5. Jaký je honorář pro soutěžící ve StarDance?
  V předchozí sezóně StarDance měly celebrity honorář v průměru kolem 50.000 – 70.000 Kč za 1. kolo, zatímco taneční partneři kolem 20.000 Kč za 1. kolo.

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Vojta
  5.11.2023 13:54

  Ve Stardance aby vyhrál Adriana Mašková a Josef Maršálek dostali do finále i vyhráli. Jsou moji favoriti i nejlepší tanečníci, výborné choreografie, aby zapracovali bokami váš fanoušek Vojta dj Hanák z Přerova

  Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search