Přihlášení:
Menu
Logo týmu Monaco
Ligue 1 | 21:00 - dnes
Logo týmu Paris SG
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Freiburg
Bundesliga | 20:30 - dnes
Logo týmu Bayern München
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Celta Vigo
La Liga | 21:00 - dnes
Logo týmu Almeria
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Tottenham
Premier League | 16:00 - zítra
Logo týmu Crystal Palace
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Getafe
La Liga | 18:30 - zítra
Logo týmu Las Palmas
Náš tip:
1.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Bundesliga | 17:00 - 03. 03.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Mallorca
La Liga | 18:30 - 03. 03.
Logo týmu Girona FC
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Marinos
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Fukuoka
Logo týmu Kawasaki F.
J League | 11:00 - dnes
Logo týmu Jubilo
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 14:30 - dnes
Logo týmu Zvezda Chekhov
Logo týmu Omsk
KHL | 14:30 - dnes
Logo týmu Togliatti
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Logo týmu Yugra Khanty-Mansiysk
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Frýdek - Místek
1st League | 17:00 - dnes
Logo týmu Poruba
Logo týmu Karelia SKA
Major Hockey Le.. | 17:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Banská Bystrica
Extraliga | 17:30 - dnes
Logo týmu Zvolen

Využijte v sázení rozdíl mezi zápasy před a po NHL All Star víkendu

29. 12. 2021 10:06, upraveno: 23. 6. 2022 09:56
autor: OnlyValue

Získej BONUSY za registraci ZDARMA!

Kancelář Bonus za vklad Bonus zdarma Získat bonus
blankTipsport 50.00050000 + 300300 Získat
blankBetano 3.0003000 + 300300 Získat
blankFortuna 6.0006000 + 300300 Získat
blankSazkabet 9.5009500 + 500500 Získat
Jakmile nastane přestávka pro All Star zápas, sezóna NHL projde nenápadnou, z pohledu sázení ovšem velmi významnou změnou. Kdo tuto změnu dokáže „zachytit“ a využít, mají příležitost dosáhnout zisku. V následujícím článku se dočtete o celkem pěti bodech, na které si v tomto ohledu dát pozor.
pocasi
Po zápasech All-Star týmů se sázení na NHL významně změní.

Hloubka kádru je důležitější v pozdější fázi

NHL sezóna je dlouhá a velmi těžká. Zranění jsou samozřejmostí a v průběhu sezony jsou stále vážnější a významnější. Ve druhé polovině sezóny už v lize nebude tým, který by byl zcela zdravý. Dokonce i týmy bez vážných zranění se budou potýkat se zraněním klíčových hráčů. Týmy, které nemají dostatečně silné kádry, mohou na začátku sezóny své problémy maskovat, ale čím dále v sezóně budou, tím pravděpodobněji se jejich problémy projeví. Hráči NHL musí vzít na vědomí, že nedostatek hvězd může být v závěru sezóny osudnou chybou.

Špatné týmy jsou si vědomy svého osudu

Po přestávce pro hvězdy zbývá odehrát ještě téměř 40 zápasů. Některým týmům však netrvá dlouho, než si uvědomí, že se do play-off nedostanou, ať se stane cokoli. Díra, ve které se nacházejí, je příliš hluboká a oni prostě nejsou dost dobří. Problém těchto týmů spočívá v tom, že i přes nedostatek naděje musí odehrát zbytek zápasů.

Pro některé hokejové týmy to není velký problém – pokud jsou mladí nebo se dlouhodobě trápí, pak se mohou nadále snažit, sbírat zkušenosti a budovat budoucnost. Týmy, u nichž se neočekávalo, že na tom budou takhle špatně, nebo týmy, které mají nedostatek důvodů k optimismu, se však mohou v závěru sezony opravdu propadnout do temnoty. Jejich hra může utrpět a můžou být ještě horší než na začátku sezony.

Čtěte
Jak vyhodnotit důležitost brankáře (nejen v NHL)?

Vliv uzávěrky přestupů

Uzávěrka přestupů je v NHL mnohem významnější než v jiných sportech. V den uzávěrky přestupů se uzavírá mnoho obchodů a mnoho dalších se uzavírá ve dnech, které jí předcházejí. Týmy budou vyměňovat hlavní součástky a budou se snažit také doplnit hloubku týmu. Týmy, které jsou mimo hru o play-off, budou prodávat své největší současné posily za mladé hráče nebo volby v draftu. Týmy, které oprávněně věří, že mají šanci na postup, se budou zásobovat hráči, aby naplnily své největší potřeby – i kdyby kvůli tomu měly zastavit svou budoucnost.

Vzhledem k tomu, že při uzávěrce přestupů je tak rušno, má na hru po přestávce pro NHL All Star zápas několik dopadů. Hrozba blížícího se obchodu visí nad každým týmem, který se potýká s problémy, a naděje na dohodu může rozptýlit pozornost každého úspěšného týmu. Mezi týmy i sázkaři vždy panuje zklamání, pokud se některému týmu nepodaří takový přestup, jaký se od něj očekával.

Ikona týmu Monaco
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Paris SG
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 300 Kč zdarma za registraci u Tipsportu

Pokud se přestupy uskuteční, pak týmy čelí výzvě, jak narychlo a bez velkého času na trénink zařadit nového hráče. Uzávěrka přestupů má také velmi velký vliv na vnímání veřejnosti. Veřejnost bude nadšená z největších obchodů a zklamaná z obchodů, které nesplní její očekávání. Bude nadšená z týmů, které byly agresivní, a negativní z týmů, které byly neaktivní nebo které prodaly své nejlepší hráče. Chytří sázkaři si musí velmi dobře uvědomit, co si veřejnost bude myslet o transakcích, které týmy udělají nebo neudělají, a jaký to bude mít dopad na způsob jejich sázení. Pro sázkaře NHL je obzvlášť důležité, aby tento dopad zvážili v týdnech těsně po skončení uzávěrky.

Intenzita play-off začíná brzy

Jak zkušení sázkaři vědí, play-off NHL je neuvěřitelně intenzivní – mnohem více než základní část. Zápasy jsou rychlejší, náročnější a je těžší je vyhrát. Pro týmy, které hrají o záchranu v play-off, může tato intenzita začít brzy. Poslední měsíc sezóny nebo i déle se může zdát, že každý zápas je zápasem play-off, protože každá prohra by byla velmi drahá. Některým týmům se pod tlakem play-off daří, zatímco jiné se před touto výzvou scvrknou. Pro sázkaře je velmi důležité vzít v úvahu, že zápasy po All Star zápase se hrají s vyšší intenzitou.

Čtěte
Vyplatí se sázet na all-star zápasy?

Pozornost sázkařů

Na začátku sezóny se na NHL zase tolik nesází. Sázková veřejnost přemýšlí o některých dalších sportech jako je například NFL. Po přestávce se však sázkařská veřejnost obrátí právě na zápasy NHL. Přitom platí, že čím více se veřejnost věnuje určitému sportu, tím více je třeba se zajímat o to, jaké předsudky může mít a jaký to bude mít dopad na způsoby stanovování a pohyb sázek. Veřejnost nesází vždy na tým, který má největší šanci vyhrát – jen na ten, který se jí více líbí.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search