Přihlášení:

18 + ten =

Menu

Proč sázet u Bet365?

Bet365 je jednou z nejznámějších on-line sázkových kanceláří, která proslula především svými live přenosy a velice příznivými kurzy. Pro všechny nové zákazníky má tato sázková kancelář připravený vstupní bonus ve výši 150 Eur a dále spoustu zajímavých sezónních bonusů a sázek zdarma. Sázková kancelář Bet365.com však jde ještě mnohem dál. Vedle bohatého portfolia klasických sázek se můžete připravit na spoustu live sázkových příležitostí, ale i sázení na dění na finančních trzích. Vsadit si můžete i přes mobilní telefon třeba na koňské dostihy. Samozřejmostí této sázkovky je i úplná česká lokalizace v čele s českou technickou podporou, která je k dispozici každý den na bezplatné telefonní lince. Jestliže tedy pro svojí sázkařskou aktivitu hledáte partnera, který vám půjde na ruku, Bet365 je určitě tou správnou volbou.

Aktualizováno: 05.06. 2017, 09:54
Vkladový bonus
100% až do 5050
Připsání bonusu: Ihned
Získat bonus
 • Minimální vklad: 150150
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Bonus můžete použít až po protočení vkladu.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Stránky i technická podpora v češtině
 • Sázka zdarma přes mobil v hodnotě 750 Kč navíc k vstupnímu bonusu
 • Vysoké kurzy (payout 92% a více)
 • Vysoké limity na sázky i sázky LIVE
 • Vynikající funkce cash out - zavřít sázku (už nemusíte čekat do konce utkání!)
 • Skvělá nabídka live sázek a sijských handicapů
 • Sázení přes mobil
 • Sázení na finanční trhy
 • Sázení na koňské dostihy
 • Štědrý věrnostní program
Bet365 je v procesu získání licence v České republice. Dokud nezjíská licenci, tak se hráči z České republiky od 1.1.2017 nebudou moci registrovat. Stávající hráči budou moci vybírat peníze z účtů, ale nebudou moci uzavírat sázky. Po získání licence bude opět možne v Bet365 sázet legálně! Pro slovenské hráče toto omezení neplatí.

Vyberte si prosím jinou sázkovou kancelář.

Jak si otevřít účet

Založení účtu u sázkové kanceláře Bet365.com je velice jednoduché. Stačí přejít na www.bet365.cz a poté kliknout na položku „registrace“, která se nachází v pravém horním rohu obrazovky – pod okénkem pro přihlášení stávajících sázkařů. Okamžitě poté bude otevřeno nové okno s přihlašovacím formulářem. Jakmile vyplníte všechny potřebné údaje a svou volbu potvrdíte kliknutím na tlačítko „registrace“, stanete se přihlášeným uživatelem. K aktivaci účtu není potřeba žádného dalšího potvrzování e-mailové schránky, ani podstupování podobných kroků.

Jak mohu vsadit

Nejprve se přihlaste ke svému sázkařskému účtu u sázkové kanceláře Bet365 a poté si v levé části obrazovky vyberte sport, na nějž se chystáte vsázet. Pokračujte výběrem ligy a dále skupiny sázek (např. konečný výsledek, celkový vítěz, nelepší střelec atd.) a konkrétní sázkové příležitosti.

Jakmile kliknete na konkrétní sázkovou příležitost, zpřístupní se vám v sekci „tiket“, jež se nachází v pravé horní části obrazovky. V tomto poli můžete svůj tiket dále přizpůsobovat, volit si tip sázky (jednoduchá sázka/AKO sázka) a samozřejmě i vsazenou částku nebo přidávat či ubírat sázkové příležitosti. Vše nakonec stačí potvrdit tlačítkem „Vsadit“.

Minimální výše sázky činí 5 Kč. Sázky jsou zbaveny jakéhokoliv manipulačního poplatku.

Všechny aktuální i vyhodnocené sázky můžete sledovat v sekci „Historie“, kterou najdete v pravé horní části obrazovky – hned vedle stavu vašeho konta.

Sázení LIVE

Sázka LIVE je sázka na právě probíhající utkání. Na stránkách Bet365 LIVE sázky naleznete v horní liště pod položkou „LIVE“. U mnoha vybraných LIVE sázkových příležitostí naleznete také možnost sledovat online přenos. Události, u kterých se možnost sledování online nabízí, jsou označeny symbolem televize.

Mobilní sázení

Bet365 nabízí rychlou mobilní verzi stránek pro každý mobilní telefon. Pokud vlastníte operační systém iOS (iPhone, iPad) nebo Android, tak můžete v Bet365 sledovat přímé přenosy ze sportovních událostí. Při první sázce přes mobilní telefon sázková kancelář Bet365 nabízí 100% bonus do výše 750 Kč.

Živé TV přenosy

Aby byly Live sázky ještě napínavější, vysíláme ročně více než 50.000 živých přenosů na Vaše PC, takže můžete sázet v průběhu zápasu. Mezi to nejlepší patří utkání z nevyšších domácích fotbalových lig a zápasy z tenisových turnajů Masters. Živé přenosy si můžete užívat i na iOS a Androidu.

Sázení na finanční trhy

Sázení na finanční trhy je sázení, u nějž odhadujeme vývoj na finančních trzích. V případě sázkové kanceláře Bet365 si lze vsadit na vývoj denních směnných kurzů, ale i na vývoj směnných kurzů v pouhých hodinových nebo pětiminutových intervalech.

Finanční sázky u sázkové kanceláře Bet365 naleznete v horní liště pod položkou „Finanční“. Sázení na finanční trhy je zpřístupněno každý všední den od 01:00 do 21:00 hodin britského času.

Jak vložit peníze

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 175175
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 150150
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 150150
Ikona platby: ePlatba ePlatba Ihned 0%
min 400400
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 prac. dny 3%
min 11
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard Ihned 0%
min (15€) 405

Pro jakýkoliv dotaz neváhejte kontaktovat českou zákaznickou podporu herny Bet365 na tel.čísle: 0800 12 365 365 (každý den v čase 10:00 – 23:00).

Jak vybrat peníze

Vyhrané peníze můžete kdykoliv vybrat kliknutím na položku „Banka“. Poté se otevře nové okno, v němž budete informováni o stavu vašeho konta. Pro výběr stačí pokračovat kliknutím na tlačítko „Výběr“. Následně budete vyzváni k volbě způsobu výběru peněz a částky, kterou chcete převést. Možností výběru je skutečně mnoho – stejně, jako možností vkladu.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Do 24 hodin 0%
min 175175
Ikona platby: Visa Visa Cca 2 dny 0%
min 400400
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod Cca 2 dny 0%
min 1.2001200
Ikona platby: Neteller Neteller Do 24 hodin 0%
min (15€) 405

Registrace na Bet365.com s bonusem 1.500 Kč (SK)

 

Zabezpečení
Sázková kancelář Bet365 používá certifikáty pro webové servery Thawte SSL a nabízí tak bezpečnou komunikaci zašifrováním všech příchozích a odchozích dat. SSL se používá na ochranu odchozích a příchozích citlivých dat jako osobních údajů nebo údajů z platebních nebo debetních karet. Aby se zabezpečené SSL stránky rychleji zobrazovaly, používá vyskakovací (pop-up) okna. Zabezpečení stránky si můžete ověřit přes symbol visacího zámku, který se zobrazí ve vašem prohlížeči. Uživatelé Internet Exploreru si mohou zobrazit vlastnosti stránky kliknutím na pravé tlačítko myši, kde je používání SSL (Secure Sockets Layer) uvedeno. Uživatelé Netscapu si mohou zobrazit vlastnosti stránky kliknutím na pravé tlačítko myši, kde je používání SSL (Secure Sockets Layer) uvedeno. Uživatelé Opery mohou kliknout pravým tlačítkem myši a vybrat Duplikovat okno pro otevření stránky SSL v novém okně, kde je symbol visacího zámku.
Bet365
Sázková kancelář Bet365 je jednou z největších soukromých společností ve Spojeném království. Své postavení začali budovat v roce 2000 a dnes je Bet365 jedničkou mezi sázkovými kancelářemi.
8.7 Celkový výsledek
Excelentní

Sázková kancelář Bet365 je jednou z největších soukromých společností ve Spojeném království. Své postavení začali budovat v roce 2000 a dnes je Bet365 jedničkou mezi sázkovými kancelářemi.

Kurzová nabídka
9.5
LIVE sázení
9.5
Živé přenosy
9
Sázení přes mobil
8
Uvítací bonus
8
Promo akce
8.5
Věrnostní program
9
Zákaznická podpora
8
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
9
Hodnocení uživatele : 3.86 (16 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole