Přihlášení:

three × five =

Menu

Proč sázet u Pinnacle sports?

Pinnacle Sports je renomovaná sázková kancelář, která si své místo na výsluní vydobyla širokou nabídkou sázkových příležitostí a velmi příznivými kurzy. Vedle toho se Pinnacle Sports, jako jedna z mála sázkových kanceláří, chlubí politikou „winners welcome“, což znamená, že vítá ziskové sázkaře. Stabilní zázemí, krátké výplatní lhůty a osobní přístup k zákazníkovi jsou potom už jen příjemnou třešničkou na dortu.

Aktualizováno: 25.09. 2016, 20:46

Hlavní přednosti

  • Čeština www stránek
  • Nejvyšší kurzy ze všech sázkových kanceláří
  • Pinnacle Sports nelimituje hráče
  • Rychlé výběry výher
  • Povedená a rychlá mobilní verze webu

Jak si otevřít účet u Pinnacle Sports?

Otevření sázkařského účtu u Pinnacle Sports je velmi jednoduché.

Přejděte na stránky sázkové kanceláře a klikněte na zelenou ikonku „otevřít účet“ v levém horním rohu.

Ve vyskakovacím okně zvolte jazyk, respektive svou národnost a do kolonek níže vložte všechny požadované údaje (jméno, příjmení, e-mail atd.). To samé učiňte v sekci 2 a 3, která se věnuje heslu a bezpečnosti a vložení číselného kódu, abyste ověřili, že nejste boti. Nakonec zatrhněte políčko s prohlášením, že vám je více jak 18 let a klikněte na zelené políčko „Vytvořit účet“ pod registrací.

Jakmile potvrdíte registraci, na vámi vyplněný e-mail vám přijde potvrzovací e-mail. Abyste svůj účet aktivovali, je třeba tento e-mail otevřít a kliknout na odkaz v něm uvedený. Následně bude váš sázkařský účet u Pinnacle Sports aktivní a připravený k využívání.

Jak sázet u Pinnacle Sports?

Přejděte na stránky sázkové kanceláře, klikněte na modré okénko „přihlášení“ v pravém horním rohu a vložte přihlašovací údaje, které jste si zvolili při registraci. Vše potvrďte tlačítkem „přihlášení“.

V levém menu vyberte požadovaný sport. Pokračujte výběrem konkrétní sportovní události v pravém horním rohu. Dojde k otevření všech aktivních sázkových příležitostí. V tomto menu můžete zvolit konkrétní sázku, například vítězství Bayernu.

Po kliknutí na požadovanou sázku se vám rozbalí sázkový tiket v pravém horním rohu. Tento tiket můžete libovolně upravovat, přidávat na něj další sázkové příležitosti, nebo je naopak ubírat. Dále můžete zvolit, zdali tiket vsadit jako jednoduchou sázku (AKO) nebo jako kombinaci (sázenka – vícenásobné).

Jakmile s tiketem budete spokojeni, do prázdného okénka nadepsaného „sázka“ vložte sumu, kterou chcete vsadit a vše potvrďte kliknutím na zelené tlačítko „podat sázku“ na spodní straně tiketu.

Sázení live

V nabídce sportů vyberte požadovaný live zápas. Po kliknutí se vám rozbalí dané sázkové příležitosti, jako v případě obyčejné sázky. Zvolte jednu z možností, čímž se vám tip dostane na tiket. Svou sázku opět potvrďte kliknutím na zelené tlačítko „podat sázku“.

Tip: I live sázkové příležitosti můžete kombinovat a vytvářet AKO tikety nebo různé sázkové kombinace. Pohrajte si se svými tikety, abyste dosáhli co nejlepších výsledků!

Jak vložit peníze?

Při prvním přihlášení do sázkové kanceláře Pinnacle Sports budete upozorněni na to, že na vašem sázkovém účtu nejsou žádné peníze. Na nedostatek peněz budete upozorněni i během každé další návštěvy této sázkové kanceláře, takže se nemusíte bát, že byste nedostatek peněz přehlédli a byli rušeni výzvou k vložení peněz v průběhu hledání sázkových příležitostí.

Pokud chcete vložit peníze hned, kliněte na zelené políčko „vložit peníze“ na úvodní sázce. Upozornění na nedostatek peněz můžete taktéž ignorovat a kliknout na zelené políčko „pokračovat“. V tomto případě můžete peníze kdykoliv vložit kliknutím na zelené políčko „vklad“, které najdete v levém horním rohu Pinnacle Sports.

Jakmile se rozhodnete vložit peníze, otevře se nové okno s možnostmi platby. V tomto okně vyberte způsob platby (bankovní převod, kreditka Visa, kreditka MasterCard, EntroPay, Skrill, Neteller, PaysafeCard a Skrill-Tap), zvolte vkládanou částku a pokračujte klasickými platebními údaji. Peníze se vám na účet připíšou obvykle do několika sekund od potvrzení této platby, pokud se tedy nejedná o převod peněz na účet sázkovky, kde je lhůta v řádech několika dní.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 200200
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 400400
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 400400
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-3 dny 0%
min 200200
Ikona platby: Neteller Neteller Ihned 0%
min 200200

Jak vybrat peníze?

Pro výběr peněz ze sázkovky Pinnacle Sports klikněte na možnost „vklad“. Pokračujte výběrem způsobu, kterým chcete doručit peníze a to v pravé části okna, která je určená způsobům výběru. Nakonec zvolte požadovanou částku výběru a vše potvrďte tlačítkem „vybrat“.

Minimální výběr činí 200 korun. Peníze vám na účet budou připsány v řádu několika sekund, minut až dnů podle způsobu výběru (přes Skrill jsou peníze na účtu obvykle hned, přes bankovní účet budete muset čekat až několik pracovních dní).

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 24 hodin 0%
min 200200
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-3 dny 0%
min 200200
Ikona platby: Neteller Neteller 24 hodin 0%
min 200200

 

Registrace u Pinnacle Sports

Pinnacle sports
Pinnacle Sports je jednou z předních sázkových kanceláří na trhu. Nabízí spoustu sázkových příležitostí a velmi příznivé sázkové kurzy. Díky politice „vítězi vítáni“ je vhodná nejen pro začínající sázkaře, ale i pro všechny ziskové tipéry.
8.2 Celkový výsledek
Profi sázkova

Pinnacle Sports je jednou z předních sázkových kanceláří na trhu. Nabízí spoustu sázkových příležitostí a velmi příznivé sázkové kurzy. Díky politice „vítězi vítáni“ je vhodná nejen pro začínající sázkaře, ale i pro všechny ziskové tipéry.

Kurzová nabídka
10
LIVE sázení
8
Promo akce
5
Zákaznická podpora
7
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
8.5
Hodnocení uživatele : 4.75 (2 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole