Přihlášení:

three − 1 =

Menu

Proč sázet u Unibet?

Unibet.com nabízí velký výběr sportovních událostí, na které vypisuje slušné kurzy. Mezi nabízené sporty patří fotbal, hokej, házená, tenis, basketbal, kriket a mnoho dalších. Unibet.com od 1.2.2017 přestal nabízet služby pro české hráče, proto doporučujeme tuto sázkovou kancelář hlavné slovenským hráčům!

Aktualizováno: 12.04. 2017, 11:48

Hlavní přednosti

 • Čeština www stránek a podpory
 • Výběr peněz, když sázka běží s funkcí CASH-IN
 • Pokročilé sportovní statistiky
 • TV přenosy - možnost sledovat na smartphonech a tabletech
 • V Unibet si můžete vsadit na supertoto a superscore (možnost vysoké výhry při vkladu již od 0,1 €)
 • Zákaznická podpora je velmi přátelská a vždy ochotně pomůže

Unibet se rozhodl definitivně ukončit svojí činnost na českém trhu z důvodu komplikovanosti při získávání CZ licence. Pro slovenské hráče toto omezení neplatí.

Vyberte si prosím jinou sázkovou kancelář.

Jak si otevřít účet u Unibet

Otevření účtu je jednoduché, stačí vyplnit formulář (držte se pokynů, které se automaticky zobrazí u každého aktivního políčka v registračním formuláři), vložit peníze a během několika minut budete mít plná hrací práva.

Zkontrolujte si prosím, že všechny informace, které jste zadali jsou správné, aby váš účet mohl být bez prodlev otevřen. Vaše registrace bude potvrzena na váš e-mail, který uvedete při registraci, na který vám přijde uvítací zpráva. Zároveň si nezapomeňte poznamenat či zapamatovat přihlašovací údaje ( přihlašovací jméno a heslo ) a zapište vaše číslo uživatele, které bude potřebovat pro komunikaci se sázkovou kanceláří.

Jak mohu vsadit

Po přihlášení si v menu vlevo na úvodní straně vyberete sport, na který klikněte nebo si jej zaškrtněte a potvrďte – zobrazit. Zde si pak vyberete sázku, na kterou chcete vsadit a kliknete přímo na kurz. Popřípadě můžete kliknout vedle sázky napravo na znaménko + a rozbalí se vám kompletní nabídka sázek na tuto událost. Sázka se vám objeví na tiketu vlevo, kde můžete zadat částku ke vsazení a vsadit nebo můžete přidat další sázku na tiket. V případě, že chcete odstranit sázku z tiketu, můžete kliknout na znak koše vedle sázky.  V případě potíží využijte českou zákaznickou podporu – info-cz@unibetsupport.com

Podrobnosti k sázence

Zvolte výši sázky. Zadejte částku, kterou chcete vsadit na jednotlivé, dvojité, trojité a další sázky, a klikněte na ‘Podat sázky’. Pokud sázíte na tři zápasy, můžete také podat Trixie sázku. To znamená, že můžete vsadit na trojitou kombinaci a všechny dvojité kombinace. Obdobně můžete sázet se čtyřmi sázkami, v tom případě můžete podat Yankee sázku, což znamená, že můžete vsadit svou čtyřnásobnou kombinaci a zároveň všechny trojité a dvojité kombinace. Jakmile kliknete na ‘Podat sázky’, uvidíte všechny své individuální a kombinované sázky a jejich možné výhry. Pokud s nimi souhlasíte, klikněte na ‘Potvrdit sázky’. Pokud chcete učinit na svém tiketu změny, klikněte na tlačítko ‘Zpět’. Občas se může stát, že vaše kombinace sázek nebude přijata do systému. V tom případě máte několik možností:

 1. Můžete podat ty sázky, které byly akceptovány a poslat ostatní k ověření Unibetu. Vaše žádost bude zpracovnána během 30. minut, ale většinou jsou sázky odsouhlaseny (nebo zamítnuty) během pěti minut.
 2. Můžete podat pouze ty sázky, které byly akceptovány a neposílat ostatní k ověření.
 3. Můžete poslat celou svou kombinaci sázek k ověření.
 4. Můžete zadat nové sázky místo některých kombinací.

Pokud jste se rozhodli, jak postupovat dále, klikněte na ‘Potvrdit volbu’, čímž dokončíte podání své sázky.

Zajistěte si výhru

Unibet nabízí svým zákazníkům unikátní službu Cash-In, která poskytuje příležitost vyrovnat sázku předtím, než je rozhodnuto o konečném výsledku události. Viz. příklady uvedené níže.

 • Příklad 1: Vsadili jste €10 na výhru Barcelony nad Valencií při kurzu 2,10. Hned po poločase Barcelona dá gól a vede 2-1. V dalším průběhu druhého poločasu to vypadá, že Valencie je silná a že zápas vyrovná nebo dokonce vyhraje. Nyní můžete využít služby Cash-In a nechat si ihned vyplatit €18 na svůj účet. Vaše výhra je zajištěna a vyrovnána bez ohledu na konečný výsledek utkání.
 • Příklad 2: Vsadili jste €10 na výhru Barcelony nad Valencií při kurzu 2,10. V poločase je skóre stále 0-0 a kurz na výhru Barcelony se zvýšil na 2,40. Vypadá to, že hráči Barcelony jsou unavení a asi nevyhrají. Než ztratit celou sázku, rozhodli jste se nechat si ji proplatit teď a snížit tak svou ztrátu. Na účtu tak okamžitě obdržíte €6.

Sázky LIVE

V případě, že bude chtít sázet live, klikněte na ikonku live v levém menu, zobrazí se nové oko viz. obrázek. Živé sázení je nejrychlejší a nejvíce vzrušující sázkový formát, kde se musíte pohotově rozhodovat. Díky naší unikátní službě cash-in si můžete zajistit výhru nebo pokud to vypadá, že sázku prohrajete, můžete si část vkladu nechat proplatit zpět, a tím omezit ztrátu.

Jak to funguje?

Například během fotbalového zápasu můžete obvykle vsadit na 1×2, příští rohový kop, příští gól, první střelec gólu v druhém poločase atd. Nabídky se liší zápas od zápasu a také podle sportu. Kurz se mění podle vývoje hry, ale váš kurz bude vždy stejný, jako byl v okamžiku podání vaší sázky. Podívejte se také na následující příklady.

 • Příklad 1: Kurz zápasu Barcelona – Valencie je 2,10 na výhru Barcelony. Máte příležitost vsadit na Barcelonu teď, před začátkem zápasu, nebo počkat, až jak se hra vyvine. V tomto případě Valencie dá gól hned na začátku zápasu, a tím se kurz na výhru Barcelony zvýší na 4,00. Vy si ale myslíte, že Barcelona stejně vyhraje a gól Valencie byl pouze šťastnou náhodou. Vsadíte tedy €10 na výhru Barcelony při kurzu 4,00. Před poločasem Barcelona sníží na 1-1 a kurz se sníží na 2,25. V druhém poločase Barcelona dokonce zvýší na 2-1 a kurz se pochopitelně sníží, na 1,16. Zápas skončí výhrou Barcelony 2-1 a vy vyhrajete €40 (€10 x 4,00).
 • Příklad 2: V zápase Barcelona – Valencie je kurz na “první roh” 1,85 ve prospěch Barcelony a 1,95 ve prospěch Valencie. Hra začala a vy stále předpokládáte, že Valencie bude mít první roh, takže vsadíte €20 při kurzu 1,95. Valencie opravdu vybojuje první roh, vaše sázka je proplacena a vyhrané peníze jsou ihned přičteny na váš účet.

Mobilní sázení

Sázejte jednoduché a složené sázky (až trojité) na Ligu mistrů, Premier League, Serie A, Primera División, zápasy hokejové ligy, golf, tenis nebo dostihy. Pokud se chcete zaregistrovat pro mobilní sázení, přihlaste se na účet Unibetu a klikněte na záložku Mobilní sázení v horní nabídce. Vyplňte formulář, zvolte kód PIN a budete připraveni. Okamžitě zašleme záložku na váš mobil a potvrzení aktivace na vaši e-mailovou adresu. Službu mobilního sázení lze používat na každém mobilním telefonu, který podporuje WAP. Pokud váš telefon patří mezi novější modely, pravděpodobně bude službu podporovat. Více informací o sázení přes mobil se dozvíte na www.unibet.com ,v sekci Infocentrum (pravý horní menu).

SuperScore

SuperScore je speciální sázkový kupón, ušitý tipařům na míru, s výherním jackpotem, ve kterém jsou peníze všech sázejících do banku a tento bank je následně rozdělen mezi výherce. SuperScore je jednoduché jako ABC, zúročte své sportovní znalosti, tipněte si přesný výsledek každého zápasu na tiketu – pokud to zvládnete bez chyby, jste vítězem! Více informací o SuperScore se dozvíte na www.unibet.com, v sekci Infocentrum (pravý horní menu).

Další možnosti – pomůcky

Zápasy, na které chcete sázet, si můžete zobrazit několika způsoby (levé menu):

 • podle Skupiny, typu, nebo si je můžete vyhledat
 • vytvořte si váš vlastní seznam (Můj list) můžete si sestavit svůj vlastní hotlist (Můj list) a tím mít po ruce všechny své nejoblíbenější sportovní události. Své volby můžete kdykoli jednoduše upravit nebo změnit (musíte být přihlášeni).

Jak vložit peníze

Vložit peníze můžete následujícími způsoby. Po přihlášení na účet u Unibet zvolte ‚Vklad‘ v části ‚Můj účet‘, otevře se nové okno se všemi volbami a informacemi o vkladu peněz. Zabezpečení financí

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Visa Visa Ihned 3
min 300300
max 20.00020000
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 2.5
min 250250
max 350.000350000
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod Ihned 2.5
min 250250
max 350.000350000
Ikona platby: eKonto eKonto 2-3 dny 0
min
max
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard Ihned 1
min 130130
max 50.00050000

Webové stránky zajišťují vysokou úroveň zabezpečení finančních operací. Společnost je provozována již mnoho let a využívá služeb nezávislé auditorské firmy, která kontroluje každý její krok.

Jak vybrat peníze

Při výběru peněz si pamatujte, že bonusová pravidla nemusejí umožňovat výběr celého zůstatku na účtu. Předchozí způsoby výběru jsou uloženy a automaticky se zobrazí.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-3 dny 0
min 390390
Ikona platby: Visa Visa 2-3 dny 0
min 350350

Registrac

Unibet
Komplexní sázková kancelář, která nabízí vše, co byste si mohli přát a to vše velmi profesionálně! Od 1.2.2017 nepůsobí na českém trhu!
8.1 Celkový výsledek
Přední sázková kancelář ze Švédska

Komplexní sázková kancelář, která nabízí vše, co byste si mohli přát a to vše velmi profesionálně! Od 1.2.2017 nepůsobí na českém trhu!

Kurzová nabídka
9.5
LIVE sázení
9.5
Živé přenosy
9
Sázení přes mobil
8.5
Uvítací bonus
8.5
Promo akce
9.5
Zákaznická podpora
10
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
7
Hodnocení uživatele : 4.13 (6 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole