Přihlášení:

eleven − six =

Menu

Proč sázet u Chance?

Chance je česká sázková kancelář s dlouholetou tradicí, která disponuje českou licencí a působí tedy na našem území zcela legálně, bez jakýchkoliv háčků a nepříjemností. Mezi hlavní přednosti české sázkové kanceláře Chance patří výhodné kurzy na tuzemské soutěže (1. česká fotbalová liga, hokejová Extraliga atd.), přímé přenosy (streamy) ze všech zajímavých utkání, bohaté bonusy a přehledné uživatelské rozhraní.

Aktualizováno: 09.06. 2017, 08:11
Peníze na ruku
100% až do 200200
Připsání bonusu: Za registraci
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Hned po registraci od nás dostanete zdarma 200 Kč, které můžete využít na vaše první sázky u Chance.
Více info o bonusu
Vkladový bonus
100% až do 2.0002000
Připsání bonusu: Podmínka vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 100100
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Proveďte vklad na váš herní účet a získejte vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 2.000 Kč.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Zajímavé bonusy
 • Mnoho sponzorovaných soutěží
 • Česká lokalizace a technická podpora
 • Live přenosy a sázky
 • Bohatý výběr tuzemských příležitostí
 • Skvěle zpracovaná mobilní aplikace
 • Možnost sdílení tiketů/široká komunita sázkařů

Jak si otevřít účet u Chance?

Stačí navštívit stránky Chance.cz, kliknout na políčko „registrace“ v pravém horním rohu a vyplnit svoje údaje. Následně vám na vyplněný e-mail přijde potvrzení o registraci, které musíte odsouhlasit kliknutím na přiloženou www adresu. Posledním krokem je přihlášení svými registračními údaji (jméno/heslo) na stránkách Chance v pravém horním rohu a potvrzení přihlášení kliknutím na oranžové tlačítko „přihlásit).

Sázková kancelář Chance se brání zneužívání svých služeb nezletilými sázkaři a tak vyžaduje potvrzení registrace na některé ze svých mnoha poboček. K registraci si přineste svůj občanský průkaz i údaje o registraci (přihlašovací jméno atd.).

Registrací získám volnou sázku 500 Kč

Jak si vsadit u Chance?

Přejděte na stránky Chance nebo otevřete mobilní aplikaci Chance a přihlaste se svými údaji (jméno/heslo). V horním menu si vyberte mezi klasickými kurzy (KURZY) nebo sázením live (LIVE) a pokračujte výběrem konkrétního sportu/sázkové příležitosti v menu v levé části a následně i ve výpisu každého sportovního odvětví/ligy. Svůj výběr vždy potvrďte kliknutím.

Jakmile se dopracujete ke konkrétní sázce, klikněte na ní. Tím se sázka přenese na váš tiket v pravé části. Pokud na tiket chcete přidat více sázek, pokračujte ve výběru, dokud nebudete spokojeni. Pamatujte na to, že v tiketu můžete provádět různé změny (škrtat vybrané kurzy, vymýšlet kombinace atd.) až dokud tiket nepodáte. Jakmile tiket bude 100% podle vašich představ, vyplňte částku, kterou chcete vsadit a svůj výběr potvrďte kliknutím na kolonku „vsadit“.

Pokud tiket chcete zahrnout do některé ze soutěží, nezapomeňte tuto možnost vybrat – najdete ji na tiketu pod samotnou výší sázky.

Sestavené tikety si před vsazením online můžete také vytisknout, nebo odeslat na pobočku a vsadit si na ní. Náhled tiketu lze pochopitelně také sdílet na různých sociálních sítích a v diskusních fórech. Díky tomu v chatovacím okénku Chance, nebo na diskusním fóru této sázkové kanceláře občas narazíte na zajímavé tipy, proto buďte vždy ostražití a nebojte se pátrat a vyměňovat své zkušenosti s ostatními sázkaři!

Zobrazit dnešní kurzy

Jak si u Chance vsadit live?

LIVE sázení na Chance

Po přihlášení ke svému sázkařskému účtu pokračujte kliknutím na LIVE v horním menu. Vyberte jednu z live událostí (obvykle jsou doprovázeny přímými přenosy utkání – tzv. „streamy“) a pokračujte výběrem příslušného kurzu. Po kliknutí na vybranou sázkovou příležitost se vám kurz objeví na tiketu v pravém horním rohu. Dopište částku, kterou chcete vsadit, popřípadě vyberte další kurzy a nakonec tiket odešlete kliknutím na políčko „vsadit“. Pamatujte na to, že live kurzy se neustále mění a probíhají v reálném čase, takže tikety s těmito kurzy nelze posílat na pobočky.

Pokud tiket chcete zahrnout do některé ze soutěží (live sázky/duely atd.), nezapomeňte tuto možnost vybrat – najdete ji na tiketu pod samotnou výší sázky.

Pozor! Při příležitosti některých zajímavých utkání Chance pořádá soutěž v live sázkách, ve které můžete vyhrát tisíce v bonusových penězích (Goldenech). Stačí během utkání sázkami zhodnotit svůj počáteční bank a umístit se mezi nejúspěšnějšími sázkaři. Vedle toho Chance pořádá tzv. live duely, kde můžete porovnat síly s ostatními sázkaři. I tyto duely vám mohou přinést peníze navíc!

Pozn.: Abyste byli zahrnuti do live soutěže, musíte před samotným sázením potvrdit svou účast kliknutím na políčko „začít soutěžit“, které se objeví přímo u live sázkové příležitosti.

TV Chance – sportovní přenosy v HD kvalitě

Sázková kancelář Chance nabízí jedinečné přenosy ze sportovních utkání z České republiky i z dalších zemí. Tyto live přenosy jsou často doplněné bohatě sponzorovanými soutěžemi, ve kterých si sázkaři mohou přijít na další peníze navíc.

Pro sledování sportovních přenosů na TV Chance přejděte na stránky této sázkové kanceláře a přihlaste se pod svými údaji. Pokračujte kliknutím na TV v horní liště a v seznamu si vyberte požadovaný přenos. Po kliknutí na vybraný sportovní přenos už stačí pustit jenom video a to kliknutím na tlačítko „play“ nebo přímo doprostřed okénka s přímým přenosem.

Okénko přímého přenosu lze obvykle také zvětšit – stačí kliknout na čtvereček v pravém dolním rohu televize/okénka přenosu, čímž dojde k přenesení na celou obrazovku.

Trik:  TV Chance nabízí možnost sledovat najednou i několik utkání. Vyberte si požadovanou sportovní příležitost a ještě než video spustíte, klikněte v jeho pravém horním rohu na ikonku dvou překrytých čtverců. Tím dojde k otevření videa na samostatné stránce. Následně vyberte všechny další požadované příležitosti a postup opakujte. Posledním krokem je seřazení oken na obrazovku vašeho počítače – v tomto případě s okénky pracujte jako s klasickým oknem vašeho prohlížeče.

Zapnout TV v HD kvalitě

Jak si vsadit v mobilu?

Abyste si mohli vsadit v mobilu, nepotřebujete žádnou aplikaci. Stačí navštívit stránky z mobilu, nebo oskenovat QR kód  a postupovat stejně, jako v případě sázení na webu (návod výše).

K dispozici je samozřejmě také aplikace Chance, která vám umožní stabilnější a hlavně rychlejší připojení. Aplikace je k dispozici pro Android a iOS a můžete si ji stáhnout přímo ze stránek Chance (nezapomeňte si před tímto úkonem zaškrtnout povolení pro stahování z neznámých zdrojů přímo ve vašem mobilu). Sázení v aplikaci Chance probíhá stejně, jako sázení na webových stránkách.

Věrnostní program – Goldeny

Při sázení vám Chance přiděluje virtuální peníze, tzv. Goldeny a to v částce úměrné tomu, kolik peněz jste vsadili. Goldeny se přičítají na váš účet a můžete je využít k navýšení kurzů nebo k zaplacení samotné sázené částky.

Jak vložit peníze?

Chance nabízí velkou spoustu možností, jak vsadit peníze, přes klasický bankovní převod a vklad kartou až po rychlé bankovní převody a převody na pobočce. Pro větší bezpečnost vám doporučujeme využít klasického bankovního převodu, vkladu peněz na pobočce nebo internetové peněženky Skrill či služby typu Paysafecard.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na telefonním čísle +420 233 090 831 nebo na e-mailu info@chance.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Visa Visa 0%
min 100100
Ikona platby: Mastercard Mastercard 0%
min 100100
Ikona platby: ePlatba ePlatba 0%
min 33
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 0%
min 11
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce 0%
min 11

Jak vybrat peníze?

Výběr peněz je velmi jednoduchý. Na svém sázkařském účtu zvolte možnost „vyklady/výplaty“ v pravém horním rohu a pak zvolte požadovaný úkon a způsob, jakým peníze chcete vložit/vybrat. Vše potvrďte příslušným tlačítkem „výběr“. Peníze se na vašem účtu objeví za 1 – 3 pracovní dny.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na telefonním čísle +420 233 090 831 nebo na e-mailu info@chance.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce 1-3 dny 0%
min 1.0001000

Registrací u Chance získáte 200 Kč na ruku!

Zabezpečení

Chance přináší zabezpečení srovnatelné s bankami a státními institucemi. Jakožto licencovaná sázková kancelář podléhá prakticky každý den různým kontrolním procesům a vylepšování, které zákazníkům zajišťuje bezpečnost na té nejvyšší úrovni.

Chance
Chance je třetí největší sázková kancelář v České republice s více než 200 pobočkami po celé republice.
8.2 Celkový výsledek
Česká klasika

Chance je třetí největší sázková kancelář v České republice s více než 200 pobočkami po celé republice.

Kurzová nabídka
8.5
LIVE sázení
8
Živé přenosy
8.5
Sázení přes mobil
7.5
Uvítací bonus
8.5
Promo akce
8
Věrnostní program
8.5
Zákaznická podpora
10
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
10
Hodnocení uživatele : 3.14 (4 hlasy)

Vkladový bonus
100% až do 50.00050000
Připsání bonusu: Podmínka vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 33
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Proveďte vklad na váš herní účet a získejte vstupní bonus v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 50 000 Kč.
Více info o bonusu
Peníze na ruku
100% až do 150150
Připsání bonusu: Za registraci
Získat bonus
 • Minimální vklad: -
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Hned po registraci od nás dostanete zdarma 150 Kč, které můžete využít na vaše první sázky u Tipsportu.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • 150 Kč za registraci
 • Kompletní česká lokalizace
 • Unikátní live sázky
 • TV přenosy
 • Velká nabídka způsobů vkladu a výběru pro CZ a SK
 • Spousta soutěží a promoakcí
 • Propracované mobilní sázení

Jak si otevřít účet u Tipsport

Přejděte na stránky Tipsport.cz, vyplňte přihlašovací formulář a zvolte si uživatelské jméno, pod kterým se ke svému účtu chcete v budoucnosti přihlašovat. Nakonec nezapomeňte zaškrtnout potvrzení, že jste starší 18. let a četli jste všeobecné obchodní podmínky. Poté vše stačí jen potvrdit kliknutím na oranžové tlačítko „Zaregistruj se!“.

Následně vám bude na vámi udaný e-mail zaslán ověřovací dopis. Přejděte proto své e-mailové schránky, tento mail otevřete a klikněte na odkaz, který v něm najdete. Heslo pro přihlášení vám bude zasláno SMSkou. Proto byste měli své tel. číslo i e-mail zadat správně.

Do 30 dní od online registrace musíte provést ověření na pobočce, během těchto 30 dní však můžete vkládat a sázet online. Po 1.1.2017 musíte i na dále dokončovat ověření v kamenných pobočkách z důvodu osobního ověření klienta.

Vypsat LIVE zápasy

Jak si mohu vsadit

Přihlaste se ke svému sázkařskému účtu u Tipsportu.cz. V levém menu vyberte sport, na který si přejete vsadit a poté konkrétní sázkovou příležitost, na kterou stačí kliknout. Tato sázková příležitost se vám poté ukáže v sázkovém tiketu v pravé straně obrazovky. 

Na tomto tiketu můžete sázkové příležitosti libovolně odebírat nebo přidávat a dále kombinovat jak je libo. Nakonec stačí vybrat částku, jakou chcete na svůj tiket vsadit, případně měnu, ve které chcete vsadit. Dostupné je sázení v českých korunách a tzv. netech. Poté stačí už jen zaškrtnout, zda-li si přejete zaslat SMS zprávu s vyhodnocením sázkové příležitosti a zda-li má být tato sázková příležitost zahrnutá do Tipsport ligy. V závěru stačí svůj výběr potvrdit stisknutím na modré tlačítko „vsadit“.

Všechny podané tikety lze vytisknout kliknutím na tlačítko „tisk“, nebo ho odeslat na pobočku a poté uskutečnit sázku tam. Náhled tiketu lze také libovolně sdílet – ať už na www stránkách, facebooku, twitteru, Google + a potažmo i v jakémkoliv diskuzním fóru nebo chatu. U Tipsportu je proto velice obvyklé vidět v chatovacím okénku velice zajímavé tipy, které lze následně převzít za své.

Vypsat dnešní Tipsport kurzy

Jak si mohu vsadit LIVE?

Live sázení

LIVE sázení na Tipsportu

LIVE sázení u Tipsportu obvykle probíhá za doprovodu samotného přenosu zápasu. K dispozici je mnoho LIVE sázkových příležitostí v čele s kompletní nabídkou sázkových příležitostí na českou hokejovou extraligou, kterou nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete vsadit LIVE, stačí se přihlásit na svůj sázkový účet a poté kliknout na položku LIVE, kterou najdete v horní liště. Poté stačí vybrat v levém menu sázkovou příležitost, na níž si chcete vsadit a nakonec v prostřední části obrazovky konkrétní sázku. 

Tato sázka se vám objeví na vašem tiketu v levé části obrazovky. Na tiketu lze se sázkovými příležitostmi dále manipulovat – kombinovat je s jinými sázkovými příležitostmi nebo je odebírat. Nakonec stačí vybrat částku, jakou chcete na svůj tiket vsadit, případně měnu, ve které chcete vsadit. Dostupné je sázení v českých korunách a tzv. netech. Poté stačí už jen zaškrtnout, zda-li si přejete zaslat SMS zprávu s vyhodnocením sázkové příležitosti a zda-li má být tato sázková příležitost zahrnutá do Tipsport ligy. V závěru stačí svůj výběr potvrdit stisknutím na modré tlačítko „vsadit“. Při live sázení se na podání tiketu stanovenou dobu čeká, čímž se sázková kancelář brání podání tiketu v době, kdy například zrovna padl gól – v takovém případě se výše kurzu změní v aktuální vypsaný kurz, přičemž budete znovu dotázáni, zda-li si i při nově vypsaném kurzu přejete vsadit.

Všechny podané tikety lze vytisknout kliknutím na tlačítko „tisk“, nebo ho odeslat na pobočku a poté uskutečnit sázku tam. Náhled tiketu lze také libovolně sdílet – ať už na www stránkách, facebooku, twitteru, Google + a potažmo i v jakémkoliv diskuzním fóru nebo chatu. U Tipsportu je proto velice obvyklé vidět v chatovacím okénku velice zajímavé tipy, které lze následně převzít za své.

Vypsat LIVE zápasy

TV Tipsport – sportovní přenosy v HD kvalitě

Fotbal živě na internetu

TV v HD kvalitě a bez zpoždění!

Jedinečná online sportovní televize s bohatým programem soutěží a přímých přenosů z celého světa.

Stačí se jen přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, zvolit záložku TV a vybrat si v TV programu zápas, který chcete sledovat. Přenosy, na které jsou k dispozici live kurzy, budou vysílány v sekci TipLIVE (sekce live sázek). Pokud na daný zápas nejsou k dispozici live sázky, bude přenos vysílán přímo v sekci TV.

V prostřední části stránky se pak zobrazí okno s přímým přenosem z daného utkání. V případě přenosů z české i slovenské hokejové Tipsport extraligy je navíc možné okno s přenosem zvětšit na celou obrazovku počítače.

Kompletní nabídku dnešních přímých přenosů naleznete vždy v levé části menu. U všech aktuálně vysílaných duelů, na které jsou vypsány live sázky, bude zobrazeno také aktuální skóre. Po kliknutí na zvolené utkání se zobrazí kompletní nabídka Live příležitostí, která byla se spuštěním TV Tipsport výrazně rozšířena.

Zapnout TV v HD kvalitě

Sázení přes mobil

Sázejte ze svého mobilu, tabletu nebo jiného mobilního zařízení prostřednictvím aplikace Tipsport. Je to rychlé, jednoduché a bezpečné. Sázet můžete kdykoli a odkudkoli!

Věrnostní program - Netkonto
Netkonto je věrnostní program, na které se vám připisují body za uzavřené sázky. Body se nazývají Nety a dají se používat k vsázení s tím, že pokud bude váš tip vítězný, budou vám vyplaceny v korunách.

Jak vložit peníze

Tipsport nabízí mnoho způsobů vkladu peněz, které jsou vhodné především pro tuzemské hráče. Naše redakce vám doporučuje vklady prostřednictvím vkladu na pobočce, bankovním převodem nebo kreditní kartou. Možností je však mnohem více.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na tel. čísle +420 311 633 118 v době po – ne: 8:00 – 19:00, nebo neomezeně na e-mailu podpora@tipsport.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min 100100
Ikona platby: ePlatba ePlatba Ihned 0%
min 33
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 11
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce Ihned 0%
min 11

Jak vybrat peníze

Je to skutečně velice jednoduché. Po přihlášení na váš sázkový účet stačí v menu vybrat položku „výběr peněz“ a poté zvolit způsob výběru a částku, jenž chcete převést. Vše nakonec potvrdíte kliknutím na tlačítko „Výběr“.

Pokud máte jakékoliv dotazy, stačí kontaktovat technickou podporu na tel. čísle +420 311 633 118 v době po – ne: 8:00 – 19:00, nebo neomezeně na e-mailu podpora@tipsport.cz.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 1-3 dny 0%
min 1.0001000
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1-3 dny 0%
min 1.0001000

Registrací u Tipsport získáte 150 Kč na ruku!

Zabezpečení
Tipsport je licencovaným kasinem, což znamená, že podléhá mnoha kontrolám bezpečnosti – prověření všech mechanismů probíhá prakticky každý den stejně jako jejich vylepšování.
Tipsport
Tipsport.cz je renomovaná tuzemská sázková kancelář s neuvěřitelně vysokými kurzy a spoustou bonusů pro nové i stávající sázkaře. Nabízí sázky LIVE i s TV přenosy. Podporuje sázení přes mobilní telefon. Žádný manipulační poplatek! Kvalitní zákaznická podpora.
9.1 Celkový výsledek
Největší česká sázková kancelář

Tipsport.cz je renomovaná tuzemská sázková kancelář s neuvěřitelně vysokými kurzy a spoustou bonusů pro nové i stávající sázkaře. Nabízí sázky LIVE i s TV přenosy. Podporuje sázení přes mobilní telefon. Žádný manipulační poplatek! Kvalitní zákaznická podpora.

Kurzová nabídka
8.5
LIVE sázení
8
Živé přenosy
8.5
Sázení přes mobil
7.5
Uvítací bonus
8.5
Promo akce
9
Věrnostní program
9
Zákaznická podpora
10
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
10
Hodnocení uživatele : 3.53 (6 hlasy)

Sázka zdarma
100% až do 2020
Připsání bonusu: Pokud prohrajete kvalifikační sázku
Získat bonus
 • Minimální vklad: (20€) 540
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Vložíte 20 € a uzavřete sázku v hodnotě 20 €. Pokud bude nevýherní, tak vám Betfair vrátí 20 €.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Betfair je burza sázek, ale i klasická sázková kancelář
 • Burza Betfair nabízí lepší kurzy v průměru o 20%
 • Lepší kurzy v průměru o 20%
 • Exkluzivní obsah pro sázkaře
 • Pravidelné promoakce
 • Nejlepší kombinované sázky
 • Výplata peněz v průběhu zápasu
 • Kurzové sázky na dostihy

Betfair k 21. prosinci 2016 na českém trhu ukončilo BURZU sázek. Nyni je v procesu získání licence v České republice na klasickou sázkovou kancelář.

Jak si otevřít účet u Betfair

Účet si můžete otevřít velmi jednoduše, a to na stránkách Betfairt – www.betfair.com. Stačí kliknout na PŘIDEJTE SE DNES.

Zde vyplníte kompletní registraci zákazníka.

 • uvádějte pouze pravdivé údaje
 • heslo musí obsahovat číslice i písmeno (délka hesla 8 – 20 znaků)
 • měnu zvolte EUR
 • potvrďte, že souhlasíte s podmínkami Betfair
 • klikněte na „Agree and Open Account“

Po úspěšném dokončení registrace je účet připraven k prvnímu vkladu. Zde si zvolíte jakým způsobem budete vkládat peníze na váš účet u Betfair – více v sekci „Jak vložit peníze“ níže.

Jak si mohu vsadit

Vzhledem k tomu, že na Betfairu můžete nejen sázku přijmout (jako u sázkové kanceláře), ale i vypsat (jako to dělá sázková kancelář), můžete tím vlastně kurz nakoupit a prodat, podobně jako akcie na burze. Díky tomuto principu má Betfair oproti konkurenci ty nejvyšší kurzy a hlavně tu vzniká možnost s kurzy obchodovat dle vývoje zápasů. Také můžete různým způsobem využívat pohybů kurzů před i během zápasu, často se zlepšují s tím, jak se blíží čas konce utkání a sází více lidí.

Přepínání mezi burzou sázek a klasickým kurzovým sázením najdete vždy nad vybraným zápasem viz. obrázky:

Burza sázek Klasické kurzové sázení
Barclays Premier League Barclays Premier League

Zajímavosti:

Neváhejte a přidejte se k největší česko-slovenské komunitě úspěšných obchodníků! Sázet můžete prostřednictvím počítače, mobilu a tabletu.

Živé sázení – Betfair LIVE

Live sázení je v Betfair velmi populární. V Betfair můžete sázet do poslední sekundy. Toto u klasických sázkových kanceláří není možné.

Mobilní sázení

Mobilní sázení na Betfair je zajištěno prostřednictvím mobilních aplikací pro Android, iPhone, Blackberry, ale i ostatní mobilní telefony. Stačí přejít na stránce Betfair do sekce pro mobilní telefony a postupovat podle pokynů.

Betfair školící videa

Betfair není obyčejná sázková kancelář a sázení zde může dělat někomu problémy, proto jsme si připravili školící videa.

Základní fakta
Vítejte u společnosti Betfair

Vítejte u společnosti Betfair

Betfair je sázková burza – webová stránka, kde lidé sázejí proti sobě navzájem…

Princip sázení u společnosti Betfair

Princip sázení u společnosti Betfair

U společnosti Betfair můžete podat tradiční sázku „na výhru“, přičemž máte…

V čem je společnost Betfair jiná?

V čem je společnost Betfair jiná?

Betfair nabízí tisíce sázkových příležitostí u nejrůznějších sportů. Ale to…

Můj účet

Můj účet

Podání první sázky

Podání první sázky

Nevíte, jak začít? Toto video vám ukáže, jak podat svou první sázku u Betfair…

Sázky na výhru a nevýhru

Sázky na výhru a nevýhru

U Betfair lze u každé sázky vsadit na výhru nebo nevýhru. Jakmile se vsadí na…

Asijské handicapy

Asijské handicapy

Jednou ze speciálních sázek, které Betfair nabízí, je Asijský handicap. Jak již…

Tiket s kombinacemi

Tiket s kombinacemi

Tento tiket vám umožní podávat kombinované sázky pro širokou škálu sportů a…

Nástroje a funkce
Technika sázky zdarma

Technika sázky zdarma

Možnost vsadit na výhru a nevýhru v rámci jedné sázkové příležitosti…

Sázky na favority s nízkými kurzy

Sázky na favority s nízkými kurzy

Toto video ukazuje, jak využít možnost živého sázení u Betfair a mít tak své…

Fotbalové grafy

Fotbalové grafy

Grafy Betfair vám nabízejí neocenitelné informace, jež vám pomohou při sázení…

Žádost o lepší kurzy

Žádost o lepší kurzy

Pokud se vám nelíbí kurzy příležitosti u Betfair, můžete požádat o lepší. Toto…

Hodnota

Hodnota

Často uslyšíte hovořit lidi v sázkařských komunitách o „hodnotě“, ale co…

Získaní green booku

Získaní green booku

Toto video zobrazuje některé pokročilejší techniky sázení, díky kterým budete u…

Aplikace Betfair pro iPhone

Aplikace Betfair pro iPhone

Aplikace Betfair pro iPhone je dostupná přes obchod iTunes App a hlavně je…

Grafy koňských dostihů

Grafy koňských dostihů

Grafy koňských dostihů u Betfair vám budou sloužit jako bohatý zdroj informací…

Výplata

Výplat kdykoli

Zajistěte si svůj zisk a vyberte jej, kdykoli budete chtít….

Jak vložit peníze

Po přihlášení na Batfair klikněte na „Vklad“ nahoře na stránce.  Z menu si vyberte způsob, který chcete použít a zadejte částku, kterou chcete vložit.

Není něco jasné – kontaktuje zákaznickou podporu info@betfair.com

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill Ihned 0%
min (10€) 270
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0%
min (6€) 162
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0%
min (6€) 162
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-3 dny 0%
min (15€) 405
Ikona platby: Neteller Neteller Ihned 0%
min (15€) 405
Ikona platby: Paysafecard Paysafecard Ihned 0%
min (10€) 270

Jak vybrat peníze

Po přihlášení na Batfair klikněte na „Vklad“ nahoře na stránce.  Z menu si vyberte způsob, který chcete použít a zadejte částku, kterou chcete vložit.

Není něco jasné – kontaktuje zákaznickou podporu info@betfair.com

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Skrill Skrill 24 hodin 0%
min (1€) 27
Ikona platby: Visa Visa 2-3 dny 0%
min (1€) 27
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 2-3 dny 0%
min (10€) 270
Ikona platby: Neteller Neteller 24 hodin 0%
min (1€) 27

Registrace u Betfair, získáte volnou sázku 20 Eur

Betfair
Betfair je internetová sázková kancelář, ale především burza sázek. Co to znamená? Sázky se v tomto případě uzavírají navzájem mezi hráči a Betfair je jen zprostředkovatel. Aby mohla burza sázek Betfair fungovat, tak si z každé vyhrané sázky vezme 2-6,5% (pokud prohrajete, tak nic neplatíte).
8 Celkový výsledek
Exkluzivní burza

Betfair je internetová sázková kancelář, ale především burza sázek. Co to znamená? Sázky se v tomto případě uzavírají navzájem mezi hráči a Betfair je jen zprostředkovatel. Aby mohla burza sázek Betfair fungovat, tak si z každé vyhrané sázky vezme 2-6,5% (pokud prohrajete, tak nic neplatíte).

Kurzová nabídka
10
LIVE sázení
8.5
Sázení přes mobil
9
Uvítací bonus
8
Promo akce
8.5
Věrnostní program
8.5
Zákaznická podpora
6.5
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
7.5
Hodnocení uživatele : 3.9 (6 hlasy)

Exkluzivní sázka zdarma
100% až do 500500
Připsání bonusu: Podmínka vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 1010
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Neveřejný bonus pouze pro naše čtenáře! Vaše první sázka nemůže prohrát! Vrátíme vám celou sázku až do 500 Kč pokud nevyjde. Pokud si vyberete tento bonus, na ostatní nemáte nárok.
Více info o bonusu
Vkladový bonus
100% až do 3.0003000
Připsání bonusu: Podmínka vkladu
Získat bonus
 • Minimální vklad: 100100
 • Bonusový kód: není potřeba
 • Další info:
  Zákazníci iFortuna.cz mohou získat 100% bonus do výše 3.000 Kč. Celý bonus bude připsán na účet až poté jako protočíte 10x váš bonus. Pokud si vyberete tento bonus, na ostatní nemáte nárok.
Více info o bonusu

Hlavní přednosti

 • Volná sázka 500 Kč!
 • Kamenné pobočky po celé ČR
 • Známá česká značka
 • Vklad/Výběr – velká nabídka pro čechy
 • Fotbal živě na internetu
 • Mobilní sázení včetně aplikací
 • Možnost LIVE sázení

Jak si otevřít účet

Založení účtu je velice jednoduché. Stačí vyplnit online registrační formulář, zvolit vstupní bonus a ověřit svou e-mailovou adresu. Všechny osobní údaje musí být pravdivé! Po dokončení registrace vložte peníze na váš účet a můžete začít sázet.

Nyní máte 30ti denní účet u Fortuny. Pro trvalý účet je potřeba provést ověření na jedné ze šesti set kamenných poboček, během těchto 30 dní však můžete vkládat a sázet online.

Po 1.1.2017 musíte i na dále dokončovat ověření v kamenných pobočkách z důvodu osobního ověření klienta.

Registrací získám volnou sázku 500 Kč

Jak mohu vsadit

Fortuna sázky

Nejprve se přihlaste do svého účtu u sázkové kancelář Fortuny. Následně si v levé části stránky vyberte sport, na který si chcete vsadit. Zobrazí se vám nabídka sázkových událostí, z nichž si můžete vybrat. Označte možnost, na kterou si chcete vsadit, vyberte typ sázky (SOLO / AKO apod.) a vyplňte výši vkladu. Minimální výše sázky činí 10 Kč a již žádné manipulační poplatky! V kurzové nabídce sázkové kanceláři Fortuna cz najdete skoro všechny sporty a mimo jiné i kurzy na zábavné relace jako je např. Superstar. Všechny aktuální i minulé sázky můžete sledovat v záložce „Můj účet“. Žádnou sázku nelze stornovat.

Fortuna – LIVE sázení

Díky iFortuna live můžete sázet na právě probíhající utkání. Na stránkách Fortuny naleznete LIVE sázky v horní nabídce. Fortuna nabízí velké množství live sázek, ať už na fotbal, hokej, basketbal, volejbal nebo házenou. Ke každé události je vypsaných hned několik sázek a je si z čeho vybírat. Při live sázkách na hokej není vypisována sázka bez remízy.

Živé TV přenosy ze zápasů

Fotbal živě na internetu

TV v HD kvalitě a bez zpoždění!

Při live sázkách naleznete na iFortuna.cz přímé přenosy na tenis, fotbal (např. 2. anglická liga, holandská či portugalská liga), basketbal, volejbal či KHL.

Sledujte přímé přenosy nově i ve vašem mobilu:

 • během sledování přenosu můžete současně uzavírat sázky
 • u všech přenosů máte k dispozici standardní LIVE scoreboardy
 • přenosy jsou dostupné na zařízeních s Google Android a Apple iOS.

Zapnout TV v HD kvalitě

Fortuna – sázení přes mobil a tablet

Fortuna disponuje mobilní verzi stránky, ale pro majitele smartphonů s OS Android, WinMobile a iOS (iPhone, iPad) má Fortuna k dispozici mobilní sázkovou aplikaci.

Nová aplikace pro iPad!

Pro všechny majitele iPadů Fortuna nově připravili unikátní sázkovou aplikaci Fortuna Tablet. Díky aplikaci můžete sázet odkudkoli a to na kompletní kurzovou nabídku, v rámci LIVE sázek jsou k dispozici přímé přenosy zápasů. Aplikace nabízí přehledy tiketů a máte možnost dotace či výběru ze svého hráčského účtu. 

Jak vložit peníze

Vklad na svůj hráčský účet provedete prostřednictvím řady pohodlných metod. Možnosti dobití účtu jsou následující :

 • Peníze můžete složit na kterékoliv pobočce Fortuny (vaše konto bude ihned navýšeno).
 • Platební kartou (vaše konto bude ihned navýšeno).
 • Prostřednictvím internetové platby PaySec (vaše konto bude ihned navýšeno).
 • Bankovním převodem na účet 2423832/0800 vedený u ČS – povinný variabilní symbol je 7.místné číslo, uvedené na přihlášce (vaše konto bude navýšeno v den převodu z vaší banky). Účet není možné dobíjet ze zahraničních bank.

Výše minimálního vkladu je 100 Kč. Maximální částka pro vklad není nijak omezená. Při vkladech metodami a, b a c bude Váš účet dobit okamžitě. Při platbě bankovním převodem dojde k nabití účtu během pěti pracovních dnů. Vklad je bez jakéhokoli poplatku.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Visa Visa Ihned 0
min 100100
Ikona platby: Mastercard Mastercard Ihned 0
min 100100
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 1 - 2 dny 0
min 22
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce Ihned 0
min 22

Jak vybrat peníze

Doporučujeme:

 • Osobní výběr na pobočce sázkové kanceláře Fortuna
 • Bankovní převod

Další možnosti výběru:

 • SMS žádost – výběr na pobočce : Zašlete SMS ve tvaru: vyber částka (příklad : vyber 350) na číslo +420 736 361 002 (SMS musí být odeslána z čísla, které máte uvedeno ve svém profilu)
 • Pomocí operátora: Volejte na tel.: +420 267 218 218 denně od 8.00 do 21.00 hod.

Výše minimálního či maximálního výběru není nijak omezená. Doba převodu vybrané částky formou bankovního převodu je zpravidla pět pracovních dnů. Výběr peněz bankovním převodem lze stornovat.

Logo Druh platby Délka zpracování Poplatky Limity
Ikona platby: Bankovní převod Bankovní převod 48 hod 0
min 22
Ikona platby: Na pobočce Na pobočce 0
min 22

Registrace u Fortuny

Zabezpečení
Sázková kancelář samozřejmě používá nejmodernější způsoby zabezpečení, které podléhají přísným standardům. O svá citlivá osobní data se nemusíte v žádném případě obávat.Stránky používají protokol SSL (HTTPS) na zabezpečení přenosu citlivých osobních údajů (např. přihlašovací jméno, heslo a jiné osobní údaje). Všechny tyto údaje jsou přenášené pomocí šifrovaného tunelu mezi vaším počítačem a serverem společnosti Fortuna. Toto řešení zabraňuje možnosti zachycení vašich osobních údajů možnými subjekty třetích stran.
Fortuna
Fortuna je sázková kancelář, kterou všichni znáte. Je nejstarší a nejznámější česká sázková kancelář. Se sázením po internetu začala v roce 2009. Fortuna pro nové zákazníky nabízí fantastický bonus až 500500 Kč. Velká výhoda Fortuny je síť poboček, na kterých můžete na internetové konto vkládat či vybírat peníze – zdarma. Jestliže sázíte v kamenných sázkovkách, je pro vás internetová sázkovka Fortuny výbornou alternativou.
9.5 Celkový výsledek
Oblíbená česká sázkovka

Fortuna je sázková kancelář, kterou všichni znáte. Je nejstarší a nejznámější česká sázková kancelář. Se sázením po internetu začala v roce 2009. Fortuna pro nové zákazníky nabízí fantastický bonus až 500500 Kč. Velká výhoda Fortuny je síť poboček, na kterých můžete na internetové konto vkládat či vybírat peníze – zdarma. Jestliže sázíte v kamenných sázkovkách, je pro vás internetová sázkovka Fortuny výbornou alternativou.

Kurzová nabídka
8
LIVE sázení
9
Živé přenosy
8
Sázení přes mobil
9
Promo akce
8.5
Věrnostní program
8
Zákaznická podpora
9
Bezpečnost
10
Vklady a výběry
10
Hodnocení uživatele : 3.69 (14 hlasy)

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole