Logo týmu Magnitogorsk

AKU tiket na Ligu mistrů (WIN)

27. 9. 2021 08:00, upraveno: 30. 9. 2021 09:19
autor: Young
V Tiket Aréně zveřejnil krbatapeter AKU tiket, který je zaměřen Ligy mistrů. První zápas začíná v 18:45 28. září, druhý zápas o den později. Tiket obsahuje dvě utkání s celkovým kurzem 1,86. Při jeho vkladu 140 Kč může vyhrát 260 Kč. Prozatím se inspirovali dva sázející. Přidáte se také anebo své peníze dáte na jiné zápasy?

Ajax Amsterdam vs. Besiktas JK (info)

TIP: Ajax, kurz 1,26

Ve skupině C se krom Ajaxu a Besiktase nachází také Dortmund a Sporting.

Ajax je teď ve skvělé formě, v loňské sezóně prohráli v lize jen dvakrát. Od začátku kalendářního roku prohráli taky dvakrát. Ve čtvrtfinále Evropské ligy doma s AS Řím, což je nakonec stálo postup do semifinále a začátkem srpna nestačili na PSV ve finále superpoháru. Zbylé utkání buď vyhráli anebo remízovali, což je skvělá vizitka.

V lize mají 19 bodů z 21 možných, za sedm zápasů vstřelili 30 branek a jen jednu obdrželi, což jsou skvělá čísla. Hráči jako Haller (5+2), Tadič (4+5), Mazraoui (4+2) anebo Berghuis (2+6) je jen ukázka, že Ajax to nemá postavené jen na jednom hráči. Poslední tři ligové utkání vyhráli výsledky 9:0, 5:0 a 3:0. V lize dali alespoň pět branek ve čtyřech zápasech.

Bůr nadělili i v Lize mistrů Sportingu Lisabon. V Portugalsku vyhráli 5:1. O čtyři branky se postaral Haller, kterého získali v zimě z West Hamu a nebylo by překvapením, kdyby si podobně zastříleli i doma.

Besiktas se aktuálně nachází na třetí příčce se 14 body za 7 zápasů, ale v pondělí se budou dohrávat ještě dvě utkání a tak se mohou propadnout ještě o další dvě pozice níž. Na první Fererbahce ztrácí dva body. Nejlepším ligovým střelcem Besiktase je Batshuayi (3+1), ale do Holandska neodcestuje, stejně jako dalších 8 hráčů a u jednoho je ještě otazník. Besiktasi tak může scházet až deset hráčů.

V Lize mistrů nestačili doma na Borussii Dortmund a museli brát prohru 1:2. Jelikož svůj gól na 1:2 dal Besiktas až v 95. minutě, tak měl tento gól vliv jen na změnu skóre. Teď bude Besiktas hrát proti podobně kvalitnímu týmu.

Pro Ajax to bude první utkání s tureckým celkem.

Čtěte
Jak dopadnou základní skupiny Ligy mistrů 2021/22?

Manchester United FC vs. Villarreal CF (info)

TIP: Manchester United, kurz 1,48

United musí rychle zapomenout na první zápas s Young Boys a naskočit na vítěznou vlnu proti Villarrealu. Čtvrtým týmem skupiny F je italská Atalanta.

Manchester United po reprezentační pauze mají bilanci 2-0-3. S tímto rozhodně nemůžou být spokojeni. Z EFL Cupu již vypadli po porážce 0:1 s West Hamem. V lize se po 6 kolech nachází na 4. příčce se 13 body. Ligu vede Liverpool, který má o bod více. O víkendu doma prohráli s Aston Villou, kterou ovlivnil i rozhodčí, kde byl u některých situací benevolentní a pouštěl je. Ve třetí minutě nastavení kopal Fernandes penaltu, ale gól nedal. Prohráli tak 0:1.

V Lize mistrů je v prvním zápase čekal švýcarský mistr. Young Boys sice doma prohrávali, ale červená karta Wan-Bissaky v prvním poločase a velká hrubka Lingarda v samotném závěru zajistili Young Boys výhru a United tak překvapivě z prvního zápasu nezískali ani bod. Absence Wan-Bissaky se projevila více, než by se dalo očekávat. Ve druhém poločase dokonce nevystřelili ani jednou.

Remízový král. Villarreal. Jako vítěz Evropské ligy začala sezóna Villarrealu zápasem s Chelsea v rámci Superpoháru UEFA. Po 90. minutách to bylo 1:1, nakonec prohráli 1:2 na penalty. V lize mají za sebou 6 zápasů s bilancí 1-5-0. Sice většina týmů má za sebou sedm zápasů. Villarreal se nachází na 11. příčce.

Stále nevěříte tomu, že Villarrealu nesedí pozice remízového krále. V prvním zápase skupinové fáze Villarreal hrál doma proti Atalantě a utkání skončilo remízou 2:2. Sice v šesté minutě obdrželi branku, ale ještě deset minut do konce byli velmi blízko třem bodům. Osud šel remíze naproti a znova se Villarreal musel o body dělit.

Tyto dva týmy se utkaly pětkrát. První čtyři skončily výsledkem 0:0. Ten poslední se hrál v květnu ve finále Evropské ligy a zase skončil zápas remízou. Finále rozhodly až penalty. Prvních 21 pokutových kopů bylo proměněných. Až brankář de Gea nedal penaltu.

TIKET ARÉNĚ hledáme zajímavé a hodnotné tikety, který oslovil mnoho sázejících. Tyto tikety předkládáme jako zajímavou inspiraci. Další zajímavé tipy pro inspiraci naleznete v kategorii Tipy zdarma zde na webu.