Přihlášení:
Menu
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Maďarsko
EURO | 15:00 - 15. 06.
Logo týmu Švýcarsko
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Slovinsko
EURO | 18:00 - 16. 06.
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 20:00 - dnes
Logo týmu River Plate
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Bohemians Dublin
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Derry City
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Edmonton
NHL | 02:07 - zítra
Logo týmu Florida
Náš tip:
5.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Itálie
EURO | 21:00 - 15. 06.
Logo týmu Albánie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Polsko
EURO | 15:00 - 16. 06.
Logo týmu Nizozemí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Belgie
EURO | 18:00 - 17. 06.
Logo týmu Slovensko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Rakousko
EURO | 21:00 - 17. 06.
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Turecko
EURO | 18:00 - 18. 06.
Logo týmu Gruzie
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Portugalsko
EURO | 21:00 - 18. 06.
Logo týmu Česko
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 20:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Galway United
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Drogheda United
Logo týmu Dundalk FC
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Sligo Rovers
Logo týmu Espaňol Barcelona
Segunda Divisió.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Gijon Sporting
Logo týmu Cruzeiro
Serie A | 00:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Tigre Victoria
Primera Divisio.. | 00:00 - zítra
Logo týmu Belgrano

Arsenal vs. Liverpool již v sobotu – Sázení (s handicapem)

31. 10. 2013 01:00, upraveno: 3. 11. 2013 10:35
autor: vcer43
Arsenal se o víkendu v lize utká s rozjetým Liverpoolem. V Premier League si oba týmy zatím vedou skvěle, nicméně pokud se podíváme na handicapové tabulky, zjistíme, že Arsenal si vede mnohem lépe. Bude tato formu pokračovat i v sobotu nebo Liverpool překoná očekávání?

Arsenal na prvním místě handicapové tabulky

Arsenal naposledy svou dobrou ligovou formu potvrdil vítězstvím 2-0 proti Crystal Palace, díky čemuž zůstal v čele ligové tabulky (o 2 body před Chelsea a právě před Liverpoolem). Gunners (W7 D1 L1) již osm ligových zápasů neokusili hořkost porážky, což znamená, že 1×2 sázení v tomto případě nenabízí příliš vysokou value, takže zbývá jediná otázka – nabízí sázení s handicapem „zdravější návratnost?“

Arsenal je na prvním místě handicapové tabulky, jelikož handicap pokryl v 78 % ligových zápasů. Doma pokryl handicap ve všech zápasech kromě prvního duelu s Aston Villou. Arsenal byl během několika posledních zápasů bookmakery podceňován.

Otázkou zůstává, zda se opravdu jedná o podcenění ze strany bookmakerů, nebo zda bookmakeři očekávají to, že se Arsenal v brzké době vrátí na svou „starou úroveň.“ Pokud ano, zatím je na to nejspíš až moc brzo, což sázkařům dává příležitost k zisku!

Věděli jste, že sázkovka Sportingbet nabízí sázku bez rizika ve výši až 3 000 Kč? Ideální způsob, jak vkročit do světa sázení…

Utkání by jistě nemělo být chudé na branky. Arsenal totiž v tomto ročníku střílí 2,25 branky na zápas a zatím skóroval ve všech zápasech. Průměrně pak inkasuje 1,25 branky na zápas.

Liverpool venku pokrývá handicap v 50 % zápasů

Ikona týmu Maďarsko
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Švýcarsko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Pokud Liverpool v sobotu vyplení stadión Arsenalu, vyhoupne se do čela tabulky. O motivaci tak mají Suaréz a spol. jistě postaráno. Liverpool je v novém ročníku ve skvělé formě a nyní má čtyřzápasovou šňůru bez porážky.

Reds mají silný útok – Daniel Sturridge (8) a Luis Suaréz (6) jsou nejlepší útočnou dvojicí celé Premier League. Ale jak si Liverpool vede v handicapových tabulkách? Nehledě na 2. místo v ligové tabulce, počet vstřelených branek a získaných bodů Liverpool pokryl handicap jen ve 44,4 % zápasů nového ročníku.

Také se hodí poznamenat, že Liverpool zatím neokusil hořkost porážky a co se venkovních zápasů týče, pokryl handicap v rovných 50 % případů. Po bližším pohledu na odehrané zápasy ale zjistíme, že kromě Manchesteru United se ještě Reds neutkali s žádným silným soupeřem.

Znamená to, že Liverpool vypadá silněji, než jaký ve skutečnosti je? Pokud ano, opět se jedná o skvělou příležitost pro chytré sázkaře…

Jak si týmy vedou proti silným týmům

Aby si sázkaři mohli udělat co nejpřesnější obrázek o skutečné síle týmů, je třeba si zjistit údaje o jejich výsledcích proti silným soupeřům.

Shromáždili jsme data ohledně sázení s handicapem za posledních 5 let, abychom viděli, jak si Arsenal a Liverpool vedou, když hrají proti Manchesteru United, Manchesteru City, Tottenhamu a Chelsea (doma a venku).

Arsenal doma vyhrál 40 % zápasů, nicméně pokrýt handicap tento tým nezvládl v 61,5 % případů, což ukazuje to, že Gunners byli v posledních letech přeceňovaní (při zápasech doma proti silným soupeřům).

Liverpool vyhrál proti silným týmům jen 24 % venkovních zápasů, nicméně handicap pokryl téměř v polovině případů (48 %). Tento údaj ukazuje, že Liverpool nemusí ve venkovních zápasech proti silným soupeřům vyhrávat, ale handicap za dané konstelace pokryje častěji než Arsenal.

Arsenal vs. Liverpool – Tváří v tvář

Podíváme-li se na posledních 10 vzájemných zápasů, zjistíme, že Gunners vyhráli 4x, Liverpool vyhrál 1x a zbylých 5 zápasů skončilo remízou.

Liverpool sice vyhrál jen 1x, nicméně v 60 % případů dokázal pokrýt handicap – včetně posledních tří zápasů Premier League odehraných na Emirates Stadium.

Sázková kancelář Sportingbet na tento zápas vypsala zajímavé kurzy. Budete-li si chtít vsadit bez handicapu, dostanete kurz 2,20 na výhru Arsenalu, kurz 3,30 na výhru Liverpoolu a kurz 3,40 na remízu.

Co se sázení s handicapem týče, Sportingbet má v nabídce varianty s kurzy od 1,285 do 6,50. Celkově je tento zápas (a sázení na něj zajímavé), což platí dvojnásob díky sázce bez rizika ve výši až 3 000 Kč, kterou sázkovka nabízí nově registrovaným.

V posledních deseti vzájemných zápasech těchto dvou týmů padlo průměrně 2,8 branky na zápas. Oba týmy nevstřelily branku pouze v jednom zápase – v roce 2011 Arsenal prohrál 0-2 a v roce 2010 Arsenal vyhrál 1-0.

Potvrdí Arsenal své vedení v handicapové tabulce? Nebo Liverpool ukáže, že to venku na silné soupeře umí líp, než si bookmakeři myslí?

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search