Přihlášení:
Menu
Logo týmu Liberec
Extraleague | 18:00 - zítra
Logo týmu Plzeň
Logo týmu Liverpool
Premier League | 21:00 - dnes
Logo týmu West Ham
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Anaheim
NHL | 04:00 - dnes
Logo týmu Las Vegas
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Los Angeles
NHL | 04:00 - dnes
Logo týmu Edmonton
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Minnesota
NHL | 01:30 - dnes
Logo týmu St. Louis
Logo týmu Estudiantes
Primera Divisio.. | 01:45 - dnes
Logo týmu River Plate
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 02:00 - dnes
Logo týmu Santos Laguna
Logo týmu Sokol Krasnoyarsk
Major Hockey Le.. | 11:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Togliatti
Major Hockey Le.. | 14:00 - dnes
Logo týmu Almetievsk
Logo týmu Karelia SKA
Major Hockey Le.. | 15:00 - dnes
Logo týmu Karaganda
Logo týmu Benátky
1st League | 17:30 - dnes
Logo týmu Jihlava
Logo týmu Rodovre Kobenhavn
SuperBest-ligae.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Herning
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 20:00 - dnes
Logo týmu Shamrock Rovers

Betty Agent – sázkařský program pro oznamování nově vypsaných kurzů

21. 3. 2019 18:27, upraveno: 22. 3. 2019 11:48
autor: LadyAmbientte
Jedním z nejdůležitějších okamžiků pro sázkaře, respektive pro ziskového sázkaře, je nově vypsaný nebo-li „otevírací kurz“ (z angličtiny open odds). Tyto kurzy totiž nejsou poznamenány poptávkou sázkařů, která je postupem času může ohladit až do zcela nevýhodné hladiny (z pohledu sázkovky se samozřejmě bude jednat o výhodnou cenu). Konečné, nebo zavírací kurzy jsou obecně nejblíže tomu, jak vypadají skutečné šance na výhru nebo jinou výstup (minus marže, kterou si na ní sázkovka nasadí). Klíčové tedy je chytat nově vypsané kurzy a to co nejdřív.

Abyste nově vypsané kurzy stihli ještě před korekcí, donedávna jste byli odkázáni na manuální sledování nově vypsaných kurzů u dané sázkovky. Sama jsem si tím prošla a ujišťuji vás, že to je nesmírně časově i psychicky náročné. Naštěstí nyní se na trh dostává program, který nás těchto nepříjemností dokáže zbavit. Tento program se jmenuje Betty Agent a v podstatě se jedná o jakýsi sázkařský budík, který hlásí všechny nově vypsané kurzy, aniž byste cokoliv dělali.

Jak Betty Agent funguje?

V prostředí sázkové aplikace Betty Agent si můžete vytvořit svůj vlastní profil nebo profily a do nich přidat soutěže, které vás zajímají. Vzniknout tak může bezpočet sázkových profilů, které se budou lišit podle rozlišných preferencí.

Co se týče mě – v hlavním profilu mám nastavený hokej, fotbal a tenis – do vedlejšího jsem si kromě toho přidala ještě florbal, badminton, vodní pólo, volejbal, plážový volejbal a e-sporty. Když je dost kurzů, čerpám pouze z hlavního profilu a nejsem tak zahlcená kurzy z okrajových sportů. Když je sucho, čerpám z vedlejšího profilu, kde mám větší nabídku a tedy větší možnost, že narazím na nějaký kurz s hodnotou.

Nastavení Betty Agenta je velmi jednoduché a nezabere vám déle než pár sekund.

Nastavení Betty Agenta je velmi jednoduché a nezabere vám déle než pár sekund.

Co Betty Agent obsahuje?

Betty Agent můžete používat, ať sázíte na klasické sporty jako je fotbal a hokej, či na okrajovější sporty jako je curling, stolní tenis nebo MMA. Betty Agent totiž obsahuje tzv. „dynamické menu“, to znamená, že se v průběhu roku sám učí všechny vypisované sporty a tak vám nikdy nic nechybí.

Ikona týmu Liberec
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Plzeň
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Betty Agent je zatím pouze v plenkách. Podporuje pouze sázkovou kancelář Tipsport, nicméně tvůrce programu se na jeho kostru chystá postupně nabalit další sázkové kanceláře stejně jako šikovné nástroje, které uživatelům pomohou k ziskovému sázení (například hledání zápasů podle určitého klíče, hledání value betů a sure betů atd.). Pokud se ovšem sázením živíte, nebo si jím alespoň slušně přivyděláváte, jistě oceníte i tuto jeho podobu.

Sázková aplikace Betty Agent se ještě nezačala masově prodávat. Tvůrce aplikace by před oficiálním uvedením na trh rád provedl některé drobnější úpravy a přidal ještě pár funkcí. Už nyní je ovšem program k dostání, stačí napsat jeho autorovi.

Hlavní okno sázkové aplikace Betty Agent.

Hlavní okno sázkové aplikace Betty Agent.

Sázková aplikace Betty Agent – závěrečné hodnocení

Betty Agent je velmi jednoduchá, zato však účinná aplikace, která dělá vše přesně tak, jak má. Mně osobně v životě hodně pomohla, ušetřila mi spoustu času, který jsem trávila vyhlížením nově vypsaných kurzů, a samozřejmě i hodně peněz, o které jsem přišla tím, že jsem na nově vypsané kurzy nenarazila včas.

Z aplikace je navíc cítit obrovský potenciál. Nebojím se tady vyřknout kacířskou myšlenku, že by jednoho dne klidně mohla zastínit stávající programy jako je Trefík (zastaralý a zbytečně složitý) nebo Tradematesports (příliš jednoduchý a předražený).

V případě zájmu o aplikaci Betty Agent kontaktujte autora na emailu (info.variablearts@gmail.com) nebo Facebooku.

ČTĚTE TAKÉ:
Sázkařský program Trefík – recenze

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search