Přihlášení:

one × 5 =

Menu
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 20:30 - zítra
Logo týmu Augsburg FC
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Levante
Primera Divisio.. | 21:00 - zítra
Logo týmu Betis Sevilla
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Plzeň Viktoria
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Jihlava
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sevilla
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Ružomberok
Super Liga | 15:30 - zítra
Logo týmu Nitra
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Liberec
Extraleague | 18:00 - zítra
Logo týmu Jihlava
Náš tip:
1
1X2 (2.tře.)
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:00 - zítra
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Braga
Liga Sagres | 20:00 - zítra
Logo týmu Tondela
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Colorado
NHL | 03:05 - 27. 02.
Logo týmu Vancouver
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Valencia FC
Primera Divisio.. | 18:30 - dnes
Logo týmu San Sebastian Real
Logo týmu Boavista Porto
Liga Sagres | 19:00 - dnes
Logo týmu Setúbal
Logo týmu U.N.A.M.
Primera Divisio.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Guadalajara
Logo týmu Kortrijk
1e Klasse | 20:00 - dnes
Logo týmu Waregem
Logo týmu Tenerife CD
Liga BBVA | 20:00 - dnes
Logo týmu Lugo
Logo týmu Roma AS
Serie A | 20:45 - dnes
Logo týmu Milan AC
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Belgrano
Logo týmu Independiente
Primera Divisio.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Banfield
Logo týmu Paris SG
Ligue 1 | 21:00 - dnes
Logo týmu Marseille Ol.
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga Sagres | 21:15 - dnes
Logo týmu Porto FC

Vybudujte si nemilosrdný mindset profesionálního sázkaře

15. 5. 2015 10:00, upraveno: 28. 2. 2017 20:29
autor: vcer43
Jak profesionální sázkaři přistupují k sázení? Dnes se podíváme na to, jak své sázkařské aktivity posunout na vyšší úroveň.
Vybudujte si nemilosrdný mindset profesionálního sázkaře
Každý sázkař má nějakou emocionální slabost.

Nejlepším startovním bodem pro vaši úspěšnou sázkařskou kariéru je naše Škola sázení. Nicméně každý úspěšný sázkař ví, že je nutné neustále rozšiřovat své znalosti a zkušenosti. A právě v duchu této „posvátné pravdy“ vám přinášíme 5 rad, k tomu, jak své sázkařské aktivity posunout ještě výš.

1) Provádějte intenzivní sebeanalýzy

Chcete-li být na skutečně profesionální úrovni, nestačí si jen vést jednoduché záznamy o prohrách a výhrách. Abyste se zlepšili, musíte se ponořit hlouběji a ve svých výsledcích nalézt opakující se trendy. Jako úspěšní sázkaři byste v tom už měli být poměrně dost dobří. Musíte své analytické dovednosti, které používáte při výběru sázek, použít na analýzu svých výsledků. Pokud tak učiníte, naleznete skutečnou povahu výhody, kterou při sázení (snad) získáváte.

Začněte například tím, že si najdete kurzové rozmezí, ve kterém jste nejúspěšnější. Někteří sázkaři se například specializují na sázkové příležitosti s vysokými kurzy. Jiní zase vyhrávají díky správným tipům na favority (sázkové příležitosti s nízkými kurzy). Ať už postupujete jakkoliv, musíte zjistit, jaké chování vám přináší největší zisk. Následně budete schopní se na dané odvětví ještě více koncentrovat, což povede k dalšímu zvýšení dosahovaného zisku.

Důležité mohou být i trendy v načasování. Podívejte se, zda ve vašem sázení není nějaký časový vzorec – zda například nemáte vyšší úspěšnost v určitém období ročníku nebo jestli nemáte horší úspěšnost v některé dny, kdy se musíte soustředit i na nějaké jiné důležité věci (což může dost dobře mít negativní vliv na vaší míru úspěšnosti). Co se však míry úspěšnosti týče, mějte na paměti, že sázkaři kdovíjak velké úspěšnosti nedosahují. Ani to není potřeba, jelikož I 55% úspěšnost vám vydělá hodně peněz.

Ikona týmu Boavista Porto
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Setúbal
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Poměrně dost sázkařů například postupuje opatrně při sázení na ligové fotbalové zápasy po reprezentační pauze. Podobných scénářů však existují desítky – musíte tedy přijít na to, zda máte nějaký takový „handicap.“ Jakmile to zjistíte, budete moci zjištěné skutečnosti přizpůsobit svou strategii a minimalizovat tak ztráty.

2) Ovládněte své emoce

Každý sázkař má nějakou emocionální slabost. Možná jste náchylní k Dohánění ztrát nebo třeba sázíte zbrkle kvůli přehnanému sebevědomí. V každém případě emoce (negativně) ovlivňují vaše výsledky.

Odhalte vaši konkrétní emocionální slabost a zanalyzujte to, jak ovlivňuje vaše sázení. Zapátrejte v paměti a snažte se najít všechny situace, ve kterých daná emoce ovlivnila váš tip (a většinou vás tak připravila o zisk). Jakmile tak učiníte, bude mnohem jednodušší si v budoucnu uvědomit, že opět nemáte pod kontrolou své emoce. Když si toho ale budete vědomi, budete schopni své emoce ovládat.

Sázkové kanceláře spoléhají na to, že se stanete obětí emocionální chemie ve vašem mozku. Vaším cílem tedy je, přetransformovat svůj mindset tak, aby preferoval logické kalkulace před emocionálními reakcemi. Pokud to dokážete, získáte velkou výhodu. Je naprosto zásadní, abyste identifikovali svou konkrétní slabinu a následně udělali maximum pro její eliminaci.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak v sázení pracovat s jednotkami (unity)?

3) Vylepšete svou strategii a buďte konzistentní

Když člověk začíná sázet, pravděpodobně experimentuje s celou řadou různých strategií (a často je i kombinuje). Dalším krokem je pak logicky ustálení metody. Musíte přijít na to, která metoda pro vás nejlépe funguje. Jakmile určíte, o kterou metodu se jedná, držte se jí (a snažte se ji dále vylepšovat).

Nikdy sázkový postup nesmíte odfláknout, nesmíte vsadit jen pro to, že „to na první pohled vypadá dobře.“ Pokud nemáte čas nebo chuť na pořádnou analýzu, raději nesázejte vůbec. Základem úspěchu je totiž disciplína. Bez ní – během nějaké bleskové analýzy – často přehlédnete nějaký důležitý faktor.

Co se experimentování týče, profesionální sázkaři nemají čas na to, aby zkoušeli neotestované systémy a přístupy. Chcete-li vyzkoušet nějaký nový systém, nejprve s ním nějakou dobu sázejte nanečisto (zapisujte si své tipy, ale nesázejte na ně peníze). Pokud se systém během tohoto testovacího období osvědčí, začněte s malými sázkami a v případě dalších úspěchů je postupně navyšujte… a začleňte daný systém do své celkové strategie.

4) Reinvestujte část zisku do budoucích sázek

Princip je založen na tom, že kurzy na favority postupně klesají. Pokud máte ohledně nějakého favorita v středně dlouhém či dlouhém měřítku dobrý pocit, můžete si vsadit rovnou – tedy předtím, než se kurz začne zmenšovat.

Jestliže budete mít úspěšný víkend, můžete část zisku reinvestovat do středně dlouhých a dlouhodobých sázkových předpovědí, které nabízejí dobrou value. Obvykle to znamená, že sázíte na 3-6 měsíců dopředu. A nejvíce se tento postup vyplatí u kurzů, které dočasně vystoupaly nahoru kvůli několika posledním zápasům, které však byly jen krátkodobou odchylkou.

Jedná se třeba o tým, který je favoritem na sestup, ale několik posledních zápasů vyhrál a (dočasně) se dostal z problémů. Pokud si ale myslíte, že tým je slabý a jeho úspěch je skutečně jen dočasný, můžete si nyní na jeho sestup vsadit s lepším kurzem. Sázkové kanceláře totiž musí upravit kurzy podle současné situace.

Jestliže si vhodně vytipujete takové příležitosti, můžete vydělat opravdu slušné peníze. Nejprve se však s tímto postupem seznamte a sledujete, jak kurzy stoupají a klesají. Pokud si vsadíte dostatečně brzo, můžete ve výsledku mít vsazeno na oba výsledky s tím, že díky velikosti vsazených kurzů budete mít jistý zisk (například se vám podaří vsadit $100 s kurzem 2,10 na to, že tým sestoupí a $100 s kurzem 2,30 na to, že tým nesestoupí).

5) Vytvořte si „údernou mentalitu“

Tím nemáme na mysli, že byste měli sázet bez rozmyslu. Myslíme tím to, že byste za určitých individuálních okolností měli být v sázení agresivní a rozhodní.

Sázkové kurzy jsou přirozeným obranným nástrojem sázkových kanceláří. Tyto subjekty se potřebují ujistit v tom, že dosáhnou zisku. Proto jsou jimi vytvářené kurzy odrazem implied odds a nikoliv reálných odds. Sázkovkám nijak zvlášť nezáleží na tom, který tým daný zápas vyhraje (ačkoliv existují i výjimky) – záleží jim na tom, aby získaly dostatek akce na obou stranách. A mohou toho dosáhnout prakticky jediným způsobem – hýbáním velikostí kurzů tak, aby sázkaře lákalo sázení na obě strany. Vlivem toho jsou ale sázkovky v nevýhodě vůči zkušeným sázkařům.

ČTĚTE TAKÉ:
Profesionální sázkař a vztahy v rodině

Jelikož cílem sázkovek je vytvoření maximálního množství akce, nabízené kurzy mohou často pravděpodobnost daného výsledku odrážet nepřesně. A základem úspěšného sázení je právě odhalování takových situací. Sázkové kanceláře musí nabízet kurzy na mnoho různých událostí. I takových, u nichž vědí, že nemají žádnou výhodu. Sázkaři ale mohou (naštěstí) čekat na okamžik, kdy bude kurz podle jejich představ.

A právě v takovém momentu je důležitá úderná mentalita. Musíte si uvědomit, že máte výhodu a jste v pozici, kdy jí můžete (nebo spíše musíte) využít.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole