Přihlášení:
Menu
Logo týmu Chelsea
Premier League | 21:15 - dnes
Logo týmu Norwich
Náš tip:
1
1X2 (1.pol.)
Logo týmu Sassuolo
Serie A | 21:45 - zítra
Logo týmu Juventus
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Arsenal
Premier League | 21:15 - zítra
Logo týmu Liverpool
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Luton
Championship | 20:45 - dnes
Logo týmu Q.P.R.
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Ružomberok
Super Liga | 18:00 - dnes
Logo týmu Michalovce
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga Sagres | 20:15 - dnes
Logo týmu Boavista Porto
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Cardiff
Championship | 20:45 - dnes
Logo týmu Derby
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Sheffield Wednesday
Championship | 20:45 - dnes
Logo týmu Huddersfield
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Náš tip:
2.5
UO (1.pol.)
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - zítra
Logo týmu Kristiansund BK
Náš tip:
1.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Třinec
2. liga | 17:00 - 17. 07.
Logo týmu Vlašim
Náš tip:
2.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Liga Sagres | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu West Bromwich
Championship | 18:00 - dnes
Logo týmu Fulham
Logo týmu Varnsdorf
2. liga | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Třinec
2. liga | 18:00 - dnes
Logo týmu Dukla Praha FK
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
2. liga | 18:00 - dnes
Logo týmu Vítkovice
Logo týmu Jihlava
2. liga | 18:00 - dnes
Logo týmu Ústí n. Labem
Logo týmu Brno
2. liga | 18:00 - dnes
Logo týmu Vlašim

Češi stále sází u Bet365, jejich metoda je celkem překvapivá

15. 7. 2019 12:36, upraveno: 15. 7. 2019 13:23
autor: ladyextreme
V reakci na můj poslední článek jsem se mi ozval jeden z čtenářů a nabídl mi možnost koupit plně verifikovaný Bet365 účet. Tato možnost mě popravdě celkem překvapila, nikdy dřív jsem o něčem takovém neslyšela, ale rozhodla jsem se ji prozkoumat. Bohužel zmiňovaný čtenář na mou odpověď již nereagoval a tak jsem se vydala do víru internetu… A byla jsem ještě víc překvapená.

Varování: Tento článek má pouze informativní charakter. V žádném případě nikoho nenabádá k tomu, aby v zahraničí sázel! V České republice je sázení v nelicencovaných (zahraničních) sázkovkách protizákonné, prosíme, abyste to měli na paměti!

Jak jsem zjistila, trh s Bet365 účty je celkem velký. A jelikož se jedná v nejlepším případě o šedou zónu, tak i zcela neregulovaný. Bet365 účty prodává kdekdo, všichni jsou přitom (ze zcela zřejmých důvodů) anonymní a tak člověk, který se rozhodne nakupovat na vlastní pěst, dost hazarduje. Dá se říct, že 95% prodejců jsou podvodníci.

I já osobně jsem na pár podvodníků narazila. Jeden prodejce po odeslání peněz za účet přestal komunikovat, další mi poslal špatné údaje a pak se vymlouval, že jsem při přihlašování udělala chybu. Další kupující, které jsem v souvislosti s tímto investigativním článkem kontaktovala (když jsem už myslela, že na důvěryhodného prodejce narazit nejde), mi vyprávěl, že mu jeden z prodejců před pár měsíci “vybílil” celý účet. Měl na něm přibližně 50 tisíc.

Takhle černou zkušenost naštěstí nemám. Nákupem účtů jsem přišla „pouze“ o 350 eur (cca 9000 korun) – 150 eur za první účet, 200 eur za druhý účet. Napotřetí jsem již byla úspěšná.

Jak nákup Bet365 účtu funguje?

Ikona týmu Chelsea
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Norwich
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 150 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Nákup probíhá prakticky stejně, jako byste kupovali třeba klíče ke hrám. Prodejci zašlete peníze, obvykle na Skrill či Neteller účet (někteří berou i BTC a další kryptoměny) načež vám prakticky obratem přijdou všechny důležité údaje.

Kromě přihlašovacího jména, hesla a PINu k plně verifikovanému Bet365 účtu to znamená přihlašovací jméno, heslo a PIN k Netteler internetové peněžence plus přihlašovací jméno a heslo k emailové schránce, v tomto případě vytvářené na inbox.com.

Po převzetí a vyzkoušení účtu byste si měli změnit heslo na předaném emailu, stejně jako heslo na Netteler peněžence a samozřejmě také na Bet365 účtu, i když holou pravdou je, že kdyby původní majitel účtu opravdu chtěl, tak byste i se změnou hesla o účet mohli přijít. I z těchto důvodů je pro úspěch celé akce nutno využít důvěryhodného prodejce.

Při přihlašování do Bet365 účtu samozřejmě musíte použít VPN (nejlepší asi NordVPN, nebo přes prohlížeč Opera) a to ideálně podle toho, jaký máte účet. Jestliže VPN nepoužijete, Bet365 váš účet zablokuje a bude po vás požadovat další dokládání totožnosti, jako je například selfie s přední stranou občasného průkazu atd. Prostě v tomto bodě se stanete podezřelým a Bet365 udělá vše pro to, abyste se na účet již nedostali. Na druhou stranu, pokud použijete příslušnou VPN, můžete sázet podle libosti a peníze v pohodě vyberete, i kdyby vás Bet365 předtím (kvůli ziskovosti) náhodou blokovala.

ČTĚTE TAKÉ:
5 tipů, které vám pomohou zdvojnásobit zisky ze sázení

Nákup Bet365 účtů – shrnutí

Nákup Bet365 účtů tedy skutečně možný je, ale jakožto v podstatě nelegální podnik to skýtá jistá úskalí. Největší problém je pochopitelně najít spolehlivého prodejce, nepříjemné je ale také neustálé přemýšlení, zdali máte zapnutou příslušnou VPN. O vědomém překračování zákonů České republiky ani nemluvě.

Proč lidé nakupují Bet365 účty?

Nákupu Bet365 účtů se věnují dvě sorty lidí. A ty se v mnoha případech slévají do jedné. V první řadě se jedná o lidi ze zemí, kde je sázení v zahraničí (a tedy i v Bet365) zakázáno. To se týká i České republiky. V druhé řadě se jedná o profesionální sázkaře, kterým je jejich původní účet kvůli ziskovosti uzavřen. Takoví sázkaři mohou spotřebovat i 3-4 účty měsíčně.

Kolik stojí Bet365 účty?

Bet365 se dají koupit za cenu mezi 95 – 250 eury. Cena se liší podle prodejce, ale také podle množství, které od něj najednou kupujete (ano, i v tomto „odvětví“ narazíte na množstevní slevy). Největší rozdíl v cenách ovšem dělá to, z jaké země účty pocházejí a zdali jsou nově založené, nebo mají předchozí (většinou ztrátovou historii).

Největší cenu mají britské účty. Naopak nejmenší cenu účty z Indie, Bangladéše nebo dalších východních zemí (včetně Slovenska). Tyto účty mají o poznání menší toleranci vůči ziskům a v live sázení vás zdržují až příliš velkými prodlevami (například na nižších ITF turnajích z britského účtu vsadíte za 1 sekundu po podání sázky, zatímco na bangladéšském účtu je vám sázka schvalována třeba i 10 sekund). Kromě toho se zde často nachází mnohem menší limity (v některých nižších ligách si nevsadíte ani za 100 eur).

Vyplatí se to?

Sázkařům, kteří spolupracují s důvěryhodným prodejcem, a kteří vědí jak a na co sázet, se to nejspíš vyplatí. Bet365 totiž pokrývá velkou spoustu soutěží a to včetně těch okrajových, kde může být výhoda hodně nad 20%. Bezkonkurenční je také live nabídka zápasů a limity, na něž v menších sázkovách narazíte jen stěží.

Nakonec však musím zdůraznit, že sázení v nelicencovaných sázkovkách, mezi které Bet365 patří, je na území České republiky zakázané. Licencované kanceláře naleznete ZDE.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Marek
  16.7.2019 14:13

  Od 1.1.2017 již není nelegální sázet u zahraničních sázkových kanceláří, došlo ke změně zákona a změnilo se to. Vyjádření právníka třeba zde https://www.bezplatnapravniporadna.cz/ruzne/34472-muze-cech-sazet-u-zahranicnich-sazkovych-kancelari-bez-licence-v-cr.html

  Odpověď
 2. jarman
  21.7.2019 5:45

  Sázet můžu kde chci, jenom to musím danit, je-li co.

  Odpověď
  • void
   25.10.2019 14:55

   Sazet muzete tam, kde vas nechaji – licence na tom pro vas jako zakaznika nic nemeni. Pokud je to v Evrope (presneji EEA), tak pripadny zisk rozhodne nemusite danit. V opacnem pripade mate zdanit zisk.

   Odpověď
  • 22.7.2019 10:00

   Pokud tě sázet nechají samotné SK…

   Odpověď
   • jarman
    10.8.2019 7:32

    Jo, některé nechají, chce to jenom angličtinu, trochu.

    Odpověď
 3. jarman
  10.8.2019 7:27

  Některé jo.

  Odpověď

Váš názor

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Search