Přihlášení:

1 + eleven =

Menu
Logo týmu Rusko
OG M | 05:10 - dnes
Logo týmu Německo
Náš tip:
0
1X2 (1.tře.)
Logo týmu Plzeň Viktoria
1. liga | 17:00 - zítra
Logo týmu Jihlava
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leipzig
Bundesliga | 18:00 - dnes
Logo týmu Köln
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Leverkusen
Bundesliga | 15:30 - dnes
Logo týmu Schalke 04
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Crystal Palace
Premier League | 13:00 - dnes
Logo týmu Tottenham
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Sevilla
Primera Divisio.. | 20:45 - dnes
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Manchester United
Premier League | 15:05 - dnes
Logo týmu Chelsea
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Manchester City
Carling Cup | 17:30 - dnes
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Karviná FC
1. liga | 15:00 - dnes
Logo týmu Zlín
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Cardiff
Championship | 13:00 - dnes
Logo týmu Bristol City
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sassuolo
Serie A | 15:00 - dnes
Logo týmu Lazio Roma
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Odense
SuperBest-ligae.. | 16:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2 (1.tře.)
Logo týmu Utrecht
Eredivisie | 16:45 - dnes
Logo týmu Twente Enschede
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Granada
Liga BBVA | 18:00 - dnes
Logo týmu Alcorcón
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:00 - zítra
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu America
Primera Divisio.. | 04:00 - dnes
Logo týmu Tijuana Xoloitzcuintles
Logo týmu Los Angeles
NHL | 04:05 - dnes
Logo týmu Edmonton
Logo týmu Shimizu
J League | 05:00 - dnes
Logo týmu Kashima

Z diváka ziskovým sázkařem (aneb jak začít s úspěchem sázet)

12. 2. 2017 15:00, upraveno: 18. 2. 2017 10:01
autor: ladyextreme
Cesta k úspěšnému sázení vede přes několik milníků. Poprvé si vsadíte za své vlastní peníze. Poprvé vyhrajete. Poprvé vás napadne, že byste sázením mohli vydělávat peníze. A poprvé je opravdu vydělávat začnete. Nejtěžší je pochopitelně cesta mezi myšlenkou na ziskové sázení až k její realizaci. Většina lidí zkrátka neví kde začít. Čemu se věnovat, na co si dát pozor a jak postupovat.
Z diváka sázkařem (aneb jak začít se ziskem sázet)
Cesta k ziskovému sázení je trnitá, ale nikoliv nereálná. Chce to jen správný systém.

Abych byla naprosto upřímná. Ani já neznám přesný, respektive 100% návod na ziskové sázení (protože co funguje mě, nemusí fungovat vám). Ale pokusím se vám trošku poodkrýt způsob, jak jsem se sázením sama začínala. Tento postup používám dodnes vždy, když si usmyslím, že potřebuji přibrat novou ligu, nebo když mám (jako třeba teď) špatné sázkové období a potřebuji se znovu ujistit, že nikde nedělám chybu (nebo chci na danou chybu přijít).

Najdu si ligu!

Mojí specializací je sázení na hokej. Věnuji se hlavně sázení na NHL a Extraligu a pak samozřejmě na mezinárodní turnaje jako je Mistrovství světa v hokeji. Pokud bych si tedy do repertoáru měla přibrat novou ligu, rozhodně bych opět volila hokej. A ačkoliv to není 100% chytré, rozhodně bych vybrala nějakou sledovanější a prestižnější soutěž. Důvodů je hned několik.

I přestože kurzy na takové soutěže nejsou tak výhodné (vypisování se věnuje více bookmakerů, protože na ně sází hodně lidí a oni si nemohou dovolit takové chyby) a chybu objevíte méně často, hokej mě musí bavit. Sledování zápasů je pro mě ¾ úspěchu a pokud mě hokej nebaví, nedokážu se k němu přinutit a tím pádem jde celá moje strategie do kopru.

Další důvod je dostupnost streamů. I když hokej nepůjde v televizi, u vyšších soutěží jako je třeba finská nebo švédská 1. liga si můžete kdykoliv otevřít sázkovku a přímý přenos shlédnout u ní. Posledním důvodem je potom dostupnost informací. O 1. švédské lize se můžete dočíst všude na internetu. O 2. maďarské lize se toho asi moc nedočtete (jazyková bariéra/malý zájem čtenářů = nezájem internetových deníků).

Ikona týmu Rusko
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Německo
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
Pozn.: Před pár měsíci jsem si usmyslela, že si k Extralize a NHL přiberu WSM ligu. Jenže potom jsem zjistila, že mě to prostě nebaví! Zápasy jsou hrozně roztahaný, nudný a já se k jejich sledování prostě nemůžu donutit. A tak veškeré úsilí přišlo vniveč.

Projdu si statistiku

Kromě toho, že vybranou ligu začnu alespoň jednou za čas sledovat, si postupně sjíždím její statistiky. K tomu používám srovnávač statistik tady na webu, nebo ještě lépe stránky LiveSport a jejich mobilní aplikaci.

Na těchto stránkách, v této aplikaci si projdu tzv. head-to-head statistiky všech plánovaných zápasů. Zjistím postavení týmu v tabulce i jejich úspěšnost na domácím hřišti a venku. Přejdu na aktuální formu za posledních 5/10/15 zápasů. A nakonec shlédnu také výsledky doma a venku a počet vstřelených gólů.

ČTĚTE TAKÉ:
Test sázkového systému od našeho čtenáře: 15 sázek v řadě, ale jistějším způsobem

Tímto srovnáváním postupně zjišťuji, jak si týmy v poslední době vedou. A přicházím na různé trendy, jako třeba týmy, které dávají nejvíce gólů, týmy, které dávají nejméně gólů atd. Tyto trendy si pak vyhledávám i na stránkách jako je FC Facts, kde se dají jednoduše vyhledat týmy s nejdelšími šňůrami výher, nebo třeba over 2,5 gólu.

Vybírám zápasy nanečisto

Všechny zajímavé trendy (jako třeba, že Monako doma má už 13 zápasů za sebou over 2,5 gólu) si zapisuji a pomalu taky pamatuji. Podle nich potom vybírám zápasy. Tak například Monako doma proti slabému soupeři (viz. naposled Méty). Tyto zápasy si v aplikaci LiveSport zaškrtnu a pak sleduji výsledky.

Zápasy nanečisto vybírám tak měsíc (někdy méně, někdy déle podle výsledků).

Sázím

Jakmile začínám mít pocit, že do ligy díky sledování zápasů a statistik pomalu vidím, začnu si vybírat zápasy na ostro. To obnáší vyhledání zápasů podle trendů (v NHL hledám třeba zápasy mezi nejúspěšnějšími týmy doma a nejméně úspěšnými týmy venku – ideální zápas podle tohoto klíče je Pittsburgh proti Vancouveru), přiřazení šancí dané sázkové události a nakonec porovnání šancí a výšky kurzů.

Pozn. č. 1: Abych se přiznala, porovnávání šancí a výšky kurzů začnu praktikovat až později. Nejprve sázím klasicky „na vítěze“, tedy na výsledek, který považuji za (nej)pravděpodobnější. Porovnání kurzů přichází na řadu v případě, že dosahuji vysoké úspěšnosti. Kdy porovnání kurzů zahrnout do sázkové strategie poznáte jednoduše tak, když dostanete pocit, že dané lize rozumíte a sázíte na dobré výsledky, ale stále nevykazujete zisk. Jakmile budete mít více zkušeností, bude to pro vás přirozené.

Pozn. č. 2: Možná se ptáte, proč sázím za peníze ještě dřív, než začnu porovnávat šance a kurzy (hledat value bety). Je to jednoduché. Pokud vybírám zápasy a vím, že na ně mám dát své peníze, tak se snažím víc, než při výběru zápasů „na nečisto“. Podobné je to s pokerem – když budete hrát bez peněz, ztrácí to smysl.

Samozřejmě že se při hledání nových sázkových příležitostí snažím vyvarovat ztráty peněz tím, že hledám různé bonusové nabídky. Teď v poslední době jsem si založila účet u Fortuny, protože nabízí zajímavý věrnostní program, kdy za prosázené peníze dostáváte bonusové body a ty pak můžete vyměnit za sázky bez rizika v různých nominálních hodnotách.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
  1. Lotos Velkokvětý...
    31.3.2017 14:27

    Děkuji za článek. Možná by se mohla hodit začínajícím sářkařům taková kalkulačka kurzů a jejich value. Je pro mobily na https://play.google.com/store/apps/details?id=org.sasin.mybetscalc&hl=cs .

    Odpověď

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole