Přihlášení:
Menu
Logo týmu Everton
Premier League | 13:30 - zítra
Logo týmu Arsenal
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Slovácko 1. FC
1. liga | 15:00 - zítra
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dortmund
Bundesliga | 15:30 - zítra
Logo týmu Freiburg
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
African Champio.. | 20:30 - zítra
Logo týmu Senegal
Náš tip:
1.5
UO
Logo týmu Tigre Victoria
Primera Divisio.. | 00:00 - zítra
Logo týmu Rosario
Logo týmu Newell's
Primera Divisio.. | 00:00 - zítra
Logo týmu Velez Sarsfield
Logo týmu Necaxa
Primera Divisio.. | 02:00 - zítra
Logo týmu Tijuana Xoloitzcuintles

Jak poznat poctivé sázkové poradenství? Pozor na tutovky

5. 3. 2021 20:49, upraveno: 23. 9. 2022 18:35
autor: Hally
Ahoj, mám k dispozici velmi spolehlivé informace o domluvených zápasech, více podrobností do zpráv. Nebo případně: tady je screenshot mého úspěšného tiketu, pokud chceš sázet jako já, stačí napsat. Setkání s podobnými hláškami není na sociálních sítích nebo sportovních fórech nic neobvyklého, člověk by až získal dojem, že máme v republice tisíce neuvěřitelně úspěšných tipérů a sázkové kanceláře si sotva vydělávají na chleba. Jak ale asi všichni tušíme, v praxi tomu tak úplně není. 
Jak poznat poctivé sázkové poradenství? Pozor na tutovky
Pokud hledáte poctivé poradenství, vždy požadujte ověřenou verifikaci.

Na úvod je potřeba vyjasnit si jednu věc: informace o podplacených zápasech jsou nesmysl. Nemá samozřejmě cenu se tvářit, že je ve sportu vždy všechno čisté, kauza kolem Slavoje Vyšehrad je koneckonců stále aktuální. Pokud nicméně k ovlivňování zápasů dochází, je v zájmu všech zúčastněných, aby o tom vědělo co nejméně lidí, těch od policie v ideálním případě přesně nula. 

Představa, že někdo zmanipuluje zápas v nižší soutěži, vsadí na jeho výsledek desítky tisíc přes asijské trhy a poté se běží o tuto informaci podělit na náhodné fórum, kde tip nabídne za pár stovek, je prostě absurdní. Firmy jako Genius Sports se navíc neustále posouvají v monitorování sázkových trhů za účelem odhalení match-fixingu, reálně je tak zmanipulovaných zápasů po celém světě výrazně méně, než by se z nabídky některých pochybných poradenství mohlo zdát. 

Dalším červeným vykřičníkem jsou screenshoty tiketů. V době, kdy není problém pomocí softwaru rozpohybovat fotku Stalina a naučit ho zpívat popové hity z osmdesátek, je upravení screenshotu tím opravdu nejmenším. Stačí pár ořezů nebo úprav vrstev a z červeného tiketu s kurzem 1,33 je rázem země zaslíbená, zelenou fajfkou disponující a kurzem 3 zářící. 

Screenshot tiketu je pochybný důkaz sázkové úspěšnosti sám o sobě. I pokud je pravý, stále se jedná jen o jeden tip, přičemž činnost sázkového poradenství by se měla skládat z většího počtu tipů měsíčně. Nemáte tak žádnou jistotu, že na jeden Ok tiket nepřipadá dalších 10 Ko, které celkovou bilanci poradenství stáhnou hluboko do rudých čísel.

Ikona týmu Pardubice FK
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Slavia Praha
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Místo screenshotů nebo hlášek o prodaných zápasech by vám férové poradenství mělo ukázat jednu jedinou věc: verifikaci svých tipů. Verifikace je ověřování tipů nezávislou stranou, která zaručuje, že poradenství neupravuje svoje výsledky podle potřeby. Platforem, které se této činnosti věnují, je na trhu vícero, ne všechny ale verifikují poctivě. Kvalitní služba by měla jasně a přehledně ukazovat historii daného sázkaře a jeho celkovou bilanci v delším časovém úseku. Čím větší vzorek, tím lépe. V ideálním případě byste ještě před koupí měli mít možnosti vidět konkrétní tipy, které sázkové poradenství přidalo například v minulém měsíci, abyste si mohli sami spočítat, zda verifikační portál správně určuje yield a další statistiky.

Ani ověřené statistiky a kladná historická bilance ale nemůžou vždy zaručit, že bude sázkový servis během vašeho předplatného v plusu. I na ty nejlepší sázkaře občas přijde slabší období, garance profitu tak nikdy není na místě. Jak se ke ztrátovému období sázkové poradenství postaví pak záleží případ od případu. Největší tuzemská verifikační platforma SportBreak, pod kterou spadají desítky sázkových servisů, například klientům při ztrátovém měsíci automaticky zdarma prodlužuje předplatné, které u daného servisu mají. 

Trh se sázkovými poradenstvími získal za poslední roky kvůli výše zmiňovaným nešvarům pochybnou pověst, jako vždy ale platí, že nelze všechna házet do jednoho pytle. Existují sázkaři, kteří jsou dlouhodobě velmi úspěšní, a stejně tak existují i férové platformy, které služby těchto sázkařů zprostředkovávají klientům. Zmiňovaný SportBreak se díky své transparentnosti a funkčnímu systému zvládl rychle posunout na špičku mezi verifikacemi a dnes má početnou klientelu, která si platí úspěšné servisy jako Betting-girl, Johnny E-sport, Finnys nebo B1 – Green Line.  

Najít sázkové poradenství, které vám bude pravidelně generovat solidní zisky, určitě není nesplnitelný úkol, je ale potřeba věnovat jeho výběru chvíli času a ověřit si, že své peníze investujete do poctivého byznysu. Zdánlivě jednoduchá řešení jako informace o údajně prodaných zápasech sice můžou vypadat lákavě, za kvalitou je ale potřeba zamířit spíše na platformy typu Sportbreaku, kde se sázení věnují dlouhodobě a poctivě.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search