Přihlášení:
Menu
Logo týmu Sevilla
La Liga | 22:00 - zítra
Logo týmu Valladolid
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 18:00 - dnes
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Ferencváros Budapešť
UEFA Europa Lea.. | 18:30 - dnes
Logo týmu Shamrock Rovers
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Linfield Belfast
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Young Boys Bern
UEFA Europa Con.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Anderlecht
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Vaduz
UEFA Europa Con.. | 20:00 - dnes
Logo týmu Rapid Wien
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Fiorentina
UEFA Europa Con.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Twente Enschede
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Alkmaar AZ
UEFA Europa Con.. | 21:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Argentinos
Primera Divisio.. | 02:30 - zítra
Logo týmu Estudiantes
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Ostrava Baník
1. liga | 16:00 - 20. 08.
Logo týmu Teplice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu HJK Helsinki
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
UEFA Europa Con.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Basel FC
Logo týmu Pyunik Yerevan
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Serif Tiraspol
Logo týmu Appolon Limassol
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Olympiakos Piraeus
Logo týmu Curych FC
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Hearts of Midlothian
Logo týmu Maccabi Tel Aviv
UEFA Europa Con.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Nice
Logo týmu Molde FK
UEFA Europa Con.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Wolfsberger AC
Logo týmu Malmö FF
UEFA Europa Lea.. | 19:00 - dnes
Logo týmu Sivasspor
Logo týmu Slovácko 1. FC
UEFA Europa Con.. | 19:00 - dnes
Logo týmu AIK Stockholm
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 19:30 - dnes
Logo týmu Defensa y Justicia

Jak sázením vydělávat i bez znalosti matematiky?

27. 4. 2016 10:00, upraveno: 24. 2. 2017 12:24
Pokud jste jako já, s čísly vám to zrovna moc nejde.

Jistě, určitě zvládnete držet svůj měsíční rozpočet, nebo si přepočítat svoje úspory na penzijním pojištění. Taktéž určitě zvládnete rychle zjistit, kolik vám mají vrátit při nákupu ve vaší oblíbené fastfoodové restauraci. Ale prostě nejste matematici.

Sázení je skutečně jen aplikovaná matematika. To znamená, že pro fanoušky matematiky může být docela snadné získat výhodu. Jenže co dělat, když matematika nepatří zrovna mezi vaše silné stránky?

Následující tipy jsou připraveny pomoci matematicky slabším sázkařům k tomu, aby dokázali překonat bookmakery. Nemůžeme vám sice slíbit, že tipy níže vám umožní dosáhnout stabilního zisku a odejít tak předčasně do důchodu, ale můžeme vám slíbit, že pokud si následující rady vezmete k srdci, vaše šance na nalezení hodnotné sázky se dramaticky zvýší.

Držte se toho, co znáte

Místo abyste se kvůli neznalosti matematiky podceňovali, raději se zaměřte na své silné stránky. Fandíte už dvacet let házené? Použijte tyto zkušenosti při hledání chytrých sázek.

Ikona týmu HJK Helsinki
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Silkeborg IF
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč zdarma za registraci u Tipsportu
Abyste ve sportovním sázení dokázali najít výhodu, nemusíte být zrovna kouzelníci. Ano, sportovní sázení je matematiky, ale zahrnuje i mnoho dalších aspektů, které jsou vedle čísel důležité. Ve sportovním sázení se budete potýkat s aspekty, jako jsou týdny na konci sezóny, hodnocení hráčů, zranění, počasí atd. Naučte se ovládat všechny tyto faktory a k hodnotným sázkám budete mít blíž.

Trik je objevit svůj jedinečný úhel. Ano, je škoda, že nejste matematičtí géniové, ale to vám koneckonců výherní tip na basketball nepřinese. Jakmile najdete způsob, jak dosáhnout výhody, pracujte na něm a na všechna čísla klidně zapomeňte.

Nepodléhejte žádným skvělým nápadům

Jinými slovy řečeno nevymýšlejte žádné složitosti. Pokud nejste matematičtí fanoušci, měli byste více důvěřovat lidem, kteří špinavou práci odvedli za vás. Co se týče mě, pravděpodobně bych si nevěřil ve výpočtu pravděpodobností na výhru outsidera v NHL a raději bych to nechal na někoho s lepšími znalostmi matematiky. To znamená, že pokud nejste dobří v matematice, měli byste se vyhnout jakýmkoliv propočtům, kterým nerozumíte.

Mám kamaráda, který je sportovní sázkař a miluje matematiku. Jedná se o jednoho z těch bláznů, který dokáže z hlavy vypočítat odmocninu ze tří na několik desetinných čárek a který nemůže spát v hotelovém pokoji s lichým číslem. Když mi prozradí nějaký tip, tak mu věřím. Když mi řekne, abych na výhru domácích hokejistů vsadil pouze tehdy, když za sebou mají dvě venkovní utkání, tak to prostě udělám. Jistě by stačilo mít asi rok času a dopracoval bych se k tomu sám. Jenže čas jsou, jak víme, peníze.

Abyste mohli získat výhodu od chytřejších sázejících, nemusíte mít zrovna matematicky nadaného přítele. Stačí pravidelně navštěvovat různá fóra, pročítat články, preview a strategie. Inspirovat se na správných místech. Nesnažte se být génius. Naučte se, jak rozpoznat geniálního člověka a pak ho následujte.

Čtěte
Co se mohou sportovní sázkaři naučit z ekonomických bublin?

Mějte čistou hlavu

Nechci vám radit, jak byste měli vést svůj osobní život. Můžete nezřízeně pít, chodit pozdě spát a střídat ženy. Sice vám to nedoporučuji, protože minimálně játra při takovém stylu života opravdu hodně trpí, ale dělejte, jak chcete.

Tímto bodem na vás chci apelovat, co se týče sázení pod vlivem alkoholu, léků nebo drog. Na sport je nejlepší sázet střízlivý. Já vím, může být těžké odolat dobře vychlazenému pivu, které na vás čeká v lednici, ale buďte si jistí, že pokud se vám to povede, několikanásobně se vám to vrátí. Alkohol, léky a drogy neblaze působí na váš úsudek. Pokud bez nich nedokážete žít, tak nejprve vsaďte a teprve potom holdujte.

Porovnávejte kurzy u různých sázkových kanceláří

Dobře. Tohle není žádná jedinečná rada. Najdete jí v mnoha dalších článcích. Přesto ji nemohu opomenout – kurzy jsou totiž velmi důležité. Sázkové kanceláře mohou nabízet rozdílné kurzy, pokud dokážete vyhledat a vsadit na ten nejvyšší z nich, v krátkodobém horizontu sice nic moc nevyděláte, ale v dlouhodobém horizontu se koruny nastřádají a utvoří třeba i tisíce korun navíc. A to se vyplatí.

Vezměte si doučování matematiky

Poslední možnost, jak vyzrát na svou neznalost matematiky, může být doučování. Najměte si na pár hodin někoho, kdo vás naučí všechny základy. Ostatně, pokud budete stát nohama na zemi a nebudete čekat zázraky, stačí vám vysvětlit opravdu jen několik věcí.

Pokud se vám nechce fyzicky někam docházet, můžete začít studovat po internetu. Žijeme v online době, spoustu základů matematiky se naučíte i z našich článků (například ve škole sázení). Na internetu je takové množství materiálu, že určitě narazíte na někoho, kdo vám i docela pokročilé matematické jevy vysvětlí jednoduše a takříkajíc po lopatě.

Závěrečné shrnutí

Matematicky vzato, hlavním cíle sázkařů je, aby vsadili méně peněz, než vyhrají. Rozdíl mezi sázkami (investicemi) a případnými výhrami, se rovná ziskům nebo ztrátám, na nichž můžete pracovat malými krůčky. Čím více rad z našeho článku si osvojíte, tím více se k ziskovému sázení přiblížíte. Pokud byste se ovšem chtěli stát profesionálními sázkaři, musíte do této činnosti dát víc – pročítat články, preview a neustále se zdokonalovat ve všech dovednostech. To ale určitě moc dobře víte.

Chcete sázením vydělávat i bez znalosti matematiky? Inspirujte se našimi nejlepšími tipaři.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search