Přihlášení:

ten − nine =

Menu
Logo týmu Třinec
Extraleague | 17:00 - zítra
Logo týmu Vítkovice
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Kärpät
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu KooKoo Kouvola
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Liberec
Extraleague | 18:00 - 26. 10.
Logo týmu Olomouc
Náš tip:
2
SBR
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Botafogo
Serie A | 00:00 - zítra
Logo týmu Corinthians
Logo týmu NY Rangers
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu San Jose
Logo týmu Toronto
NHL | 01:00 - zítra
Logo týmu Los Angeles
Logo týmu Ufa
KHL | 16:00 - zítra
Logo týmu Togliatti
Logo týmu Doxa Katokopia
1. Division | 17:00 - zítra
Logo týmu Larnaca AEK
Logo týmu Slovensko 20
Extraliga | 17:00 - zítra
Logo týmu Banská Bystrica
Logo týmu Jukurit Mikkeli
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu TPS Turku
Logo týmu Lukko Rauma
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Jyp Jyväskylä
Logo týmu Lahti Pelicans
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Ässät Pori
Logo týmu Tappara Tampere
SM Liiga | 17:30 - zítra
Logo týmu Saipa
Logo týmu Sparta Praha
Extraleague | 18:20 - zítra
Logo týmu Plzeň
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Eliteserien | 18:30 - zítra
Logo týmu Sapsborg Sparta
Logo týmu Kongsvinger
Eliteserien | 18:30 - zítra
Logo týmu Stjernen
Logo týmu Lorenskog
Eliteserien | 18:30 - zítra
Logo týmu Manglerud

Jak sázením vydělávat i bez znalosti matematiky?

27. 4. 2016 10:00, upraveno: 24. 2. 2017 12:24
autor: LadyAmbientte
Pokud jste jako já, s čísly vám to zrovna moc nejde.

Jistě, určitě zvládnete držet svůj měsíční rozpočet, nebo si přepočítat svoje úspory na penzijním pojištění. Taktéž určitě zvládnete rychle zjistit, kolik vám mají vrátit při nákupu ve vaší oblíbené fastfoodové restauraci. Ale prostě nejste matematici.

Sázení je skutečně jen aplikovaná matematika. To znamená, že pro fanoušky matematiky může být docela snadné získat výhodu. Jenže co dělat, když matematika nepatří zrovna mezi vaše silné stránky?

Následující tipy jsou připraveny pomoci matematicky slabším sázkařům k tomu, aby dokázali překonat bookmakery. Nemůžeme vám sice slíbit, že tipy níže vám umožní dosáhnout stabilního zisku a odejít tak předčasně do důchodu, ale můžeme vám slíbit, že pokud si následující rady vezmete k srdci, vaše šance na nalezení hodnotné sázky se dramaticky zvýší.

Držte se toho, co znáte

Místo abyste se kvůli neznalosti matematiky podceňovali, raději se zaměřte na své silné stránky. Fandíte už dvacet let házené? Použijte tyto zkušenosti při hledání chytrých sázek.

Ikona týmu Botafogo
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Corinthians
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 1.000 Kč na tuto sázku zdarma!
Abyste ve sportovním sázení dokázali najít výhodu, nemusíte být zrovna kouzelníci. Ano, sportovní sázení je matematiky, ale zahrnuje i mnoho dalších aspektů, které jsou vedle čísel důležité. Ve sportovním sázení se budete potýkat s aspekty, jako jsou týdny na konci sezóny, hodnocení hráčů, zranění, počasí atd. Naučte se ovládat všechny tyto faktory a k hodnotným sázkám budete mít blíž.

Trik je objevit svůj jedinečný úhel. Ano, je škoda, že nejste matematičtí géniové, ale to vám koneckonců výherní tip na basketball nepřinese. Jakmile najdete způsob, jak dosáhnout výhody, pracujte na něm a na všechna čísla klidně zapomeňte.

Nepodléhejte žádným skvělým nápadům

Jinými slovy řečeno nevymýšlejte žádné složitosti. Pokud nejste matematičtí fanoušci, měli byste více důvěřovat lidem, kteří špinavou práci odvedli za vás. Co se týče mě, pravděpodobně bych si nevěřil ve výpočtu pravděpodobností na výhru outsidera v NHL a raději bych to nechal na někoho s lepšími znalostmi matematiky. To znamená, že pokud nejste dobří v matematice, měli byste se vyhnout jakýmkoliv propočtům, kterým nerozumíte.

Mám kamaráda, který je sportovní sázkař a miluje matematiku. Jedná se o jednoho z těch bláznů, který dokáže z hlavy vypočítat odmocninu ze tří na několik desetinných čárek a který nemůže spát v hotelovém pokoji s lichým číslem. Když mi prozradí nějaký tip, tak mu věřím. Když mi řekne, abych na výhru domácích hokejistů vsadil pouze tehdy, když za sebou mají dvě venkovní utkání, tak to prostě udělám. Jistě by stačilo mít asi rok času a dopracoval bych se k tomu sám. Jenže čas jsou, jak víme, peníze.

Abyste mohli získat výhodu od chytřejších sázejících, nemusíte mít zrovna matematicky nadaného přítele. Stačí pravidelně navštěvovat různá fóra, pročítat články, preview a strategie. Inspirovat se na správných místech. Nesnažte se být génius. Naučte se, jak rozpoznat geniálního člověka a pak ho následujte.

ČTĚTE TAKÉ:
Asijský handicap celkového počtu gólů

Mějte čistou hlavu

Nechci vám radit, jak byste měli vést svůj osobní život. Můžete nezřízeně pít, chodit pozdě spát a střídat ženy. Sice vám to nedoporučuji, protože minimálně játra při takovém stylu života opravdu hodně trpí, ale dělejte, jak chcete.

Tímto bodem na vás chci apelovat, co se týče sázení pod vlivem alkoholu, léků nebo drog. Na sport je nejlepší sázet střízlivý. Já vím, může být těžké odolat dobře vychlazenému pivu, které na vás čeká v lednici, ale buďte si jistí, že pokud se vám to povede, několikanásobně se vám to vrátí. Alkohol, léky a drogy neblaze působí na váš úsudek. Pokud bez nich nedokážete žít, tak nejprve vsaďte a teprve potom holdujte.

Porovnávejte kurzy u různých sázkových kanceláří

Dobře. Tohle není žádná jedinečná rada. Najdete jí v mnoha dalších článcích. Přesto ji nemohu opomenout – kurzy jsou totiž velmi důležité. Sázkové kanceláře mohou nabízet rozdílné kurzy, pokud dokážete vyhledat a vsadit na ten nejvyšší z nich, v krátkodobém horizontu sice nic moc nevyděláte, ale v dlouhodobém horizontu se koruny nastřádají a utvoří třeba i tisíce korun navíc. A to se vyplatí.

Vezměte si doučování matematiky

Poslední možnost, jak vyzrát na svou neznalost matematiky, může být doučování. Najměte si na pár hodin někoho, kdo vás naučí všechny základy. Ostatně, pokud budete stát nohama na zemi a nebudete čekat zázraky, stačí vám vysvětlit opravdu jen několik věcí.

Pokud se vám nechce fyzicky někam docházet, můžete začít studovat po internetu. Žijeme v online době, spoustu základů matematiky se naučíte i z našich článků (například ve škole sázení). Na internetu je takové množství materiálu, že určitě narazíte na někoho, kdo vám i docela pokročilé matematické jevy vysvětlí jednoduše a takříkajíc po lopatě.

Závěrečné shrnutí

Matematicky vzato, hlavním cíle sázkařů je, aby vsadili méně peněz, než vyhrají. Rozdíl mezi sázkami (investicemi) a případnými výhrami, se rovná ziskům nebo ztrátám, na nichž můžete pracovat malými krůčky. Čím více rad z našeho článku si osvojíte, tím více se k ziskovému sázení přiblížíte. Pokud byste se ovšem chtěli stát profesionálními sázkaři, musíte do této činnosti dát víc – pročítat články, preview a neustále se zdokonalovat ve všech dovednostech. To ale určitě moc dobře víte.

Chcete sázením vydělávat i bez znalosti matematiky? Inspirujte se našimi nejlepšími tipaři.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole