Přihlášení:
Menu
Logo týmu Betis Sevilla
Primera Divisio.. | 21:00 - dnes
Logo týmu Atletico Madrid
Náš tip:
2
SBR
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Tottenham
Premier League | 17:30 - dnes
Logo týmu Manchester United
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Třinec
Extraleague | 14:00 - dnes
Logo týmu Mladá Boleslav
Náš tip:
5.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Mannheim
DEL | 14:30 - dnes
Logo týmu Eisbaren
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sampdoria Genoa
Serie A | 15:00 - dnes
Logo týmu Napoli
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Brynas Gavle
Elitserien | 19:30 - zítra
Logo týmu HV 71
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 16:00 - 13. 04.
Logo týmu Empoli AC
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Toronto
NHL | 01:07 - dnes
Logo týmu Ottawa
Logo týmu Carolina
NHL | 01:07 - dnes
Logo týmu Detroit
Logo týmu Columbus
NHL | 01:07 - dnes
Logo týmu Chicago

Jak sázet na mezinárodní utkání ve fotbale

4. 4. 2021 11:21, upraveno: 4. 4. 2021 11:23
autor: Hally
Mezinárodní utkání je ve fotbale třeba brát odlišně než zápasy na klubové úrovni. Hráči s národním týmem netráví zdaleka tolik času, jako se svými spoluhráči z klubu. Přesto se snaží reprezentovat svůj národ co nejlépe a zápasy přitahují obrovskou pozornost, která je často větší než během sezony. 
Jak sázet na mezinárodní utkání ve fotbale
Výměna trenérů je ve fotbale v posledních letech univerzálním lékem na špatné výsledky.

Vyhněte se zápasům o reprezentačních pauzách

Hráči se na reprezentační sraz přesouvají zejména ve dvou případech. Prvním je příprava a následně samotná účast na nějakém mezinárodním turnaji. Například mistrovství světa, Evropy a podobné soutěže, které probíhají většinou mimo hlavní část sezony a mají delší trvání.

Druhým případem jsou tzv. reprepauzy přímo během sezony, která se na jedno kolo pozastaví a hráči o této pauze odehrají zpravidla jeden až tři zápasy za své národní barvy. Bývají to většinou přátelská utkání, nebo právě kvalifikační zápasy na zmíněné turnaje.

Zásadní rozdíl je v délce trvání. Pokud se jedná jen o pauzu, hráči nemají příliš času na to se ideálně sehrát. Samozřejmě se mezi sebou znají, mluví stejným jazykem, mají hodně společného a cesta za souhrou by měla být jednodušší. K dobré souhře je však potřeba čas, který chybí. Je tak dost obtížné odhadnout, jak vlastně tým bude hrát. V takových případech doporučujeme mezinárodní zápasy ze svých tiketů raději úplně vynechat a zaměřit se až na mezinárodní turnaje.

ČTĚTE TAKÉ:
Jak sázet na střelce ve fotbale

Sledujte složení týmu

Často se stává, že má národní tým převážnou většinu hráčů z klubu, který vévodí domácí lize. To znamená, že spolu hráči tráví čas i mimo reprezentování svého národu. Naopak pokud je tým složen ze všech možných hvězd, které jsou však k vidění po jednotlivcích v nejrůznějších klubech po celém světě, je složení týmu daleko složitější. Sledujte tedy jednotlivé hráče a jejich klubovou příslušnost. Nezapomínejte také na formu v lize, tu si s sebou hráči často nesou i do reprezentace.

Vždy se tedy podívejte, kdo za národní mužstvo nastoupí a jak se těmto hráčům daří v lize. Pokud budete důkladně analyzovat, složení týmu, jistě narazíte na nároďák, který oproti ostatním nemá dle kurzů tak velkou naději na úspěch, a přitom se skládá ze špičkových hráčů. Nebojte se tedy sázet na černé koně, které často dojdou v turnajích na mezinárodní půdě dál než všemi očekávaní favorité. Stačí se podívat například na Chorvatsko, které jen málokdo před mistrovstvím světa v Rusku tipoval na účastníka finálového zápasu, přitom za něj hraje řada špičkových hráčů.

Pozor na změny trenérů

Výměna trenérů je ve fotbale v posledních letech univerzálním lékem na špatné výsledky. Alespoň tak to vidí spousta majitelů a členů vedení fotbalových klubů a výjimky nejsou ani na mezinárodní scéně. Sledujte tedy kdo národní tým trénuje a hlavně, jak to dělá dlouho a jaké má zkušenosti.

Pokud se ve funkci národního trenéra každý půl rok usazuje někdo jiný, raději na takový tým nesázejte, nikdy nevíte, co od jejich hry čekat. Tyto časté změny si také říkají o zvýšený zájem novinářů a veřejnosti, což na celý tým vytváří nepříjemný tlak, který se může projevit i na hřišti.

ČTĚTE TAKÉ:
Fotbal strategie na live sázení, když se favoritům nedaří

Štítky:

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search