Přihlášení:

2 − 1 =

Menu
Logo týmu Slavia Praha
Champions Leagu.. | 19:00 - 25. 07.
Logo týmu Barysau BATE
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Dynamo Kyjev
Champions Leagu.. | 18:30 - 26. 07.
Logo týmu Young Boys Bern
Náš tip:
2
SBR
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Sao Paulo
Serie A | 01:00 - 25. 07.
Logo týmu Gremio
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Garabag-Azersun Agdam
Champions Leagu.. | 19:00 - 25. 07.
Logo týmu Serif Tiraspol
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu FCSB Bukurešt
Champions Leagu.. | 19:30 - 25. 07.
Logo týmu Plzeň Viktoria
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Mladá Boleslav
UEFA Europa Lea.. | 18:00 - 27. 07.
Logo týmu Skenderbeu Korca
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Gent
UEFA Europa Lea.. | 20:30 - 27. 07.
Logo týmu Rheindorf Altach SC
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Crvena zvezda Bělehrad
UEFA Europa Lea.. | 20:30 - 27. 07.
Logo týmu Sparta Praha
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Brno
1. liga | 18:00 - 28. 07.
Logo týmu Ostrava Baník
Náš tip:
X2
DS
Logo týmu Veracruz
Primera Divisio.. | 01:30 - zítra
Logo týmu Necaxa
Logo týmu Arsenal Tula
Premier League | 18:30 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Finn Harps
Premier League | 21:00 - zítra
Logo týmu Derry City
Logo týmu Athens AEK
Champions Leagu.. | 19:30 - 25. 07.
Logo týmu CSKA Moskva
Logo týmu Vardar Skopje
Champions Leagu.. | 20:00 - 25. 07.
Logo týmu FC Kobenhavn
Logo týmu Partizan Bělehrad
Champions Leagu.. | 20:45 - 25. 07.
Logo týmu Olympiakos Piraeus

Live sázení na házenou (sázkový systém)

18. 11. 2016 10:00, upraveno: 22. 2. 2017 20:47
autor: LadyAmbientte
Házená patří mezi nejpředvídatelnější sporty. Zároveň není tak ostře sledovaná jako například fotbal nebo tenis. Kurzy na házenou proto mohou být velice lákavé, nehledě na velmi pěkný zisk. V tomto článku vám dáme návod, jak úspěšně sázet na házenou.
Live sázení na házenou (sázkový systém)
Házená patří mezi nejpředvídatelnější sporty. S dobrým sázkovým systémem v ní proto můžete být ziskoví.

Analýza různých sázkových systémů

Díky velkému počtu gólů a častým změnám na hrací ploše je házená velmi napínavá. Níže vás seznámím s několika sázkovými strategiemi, které jsem si sám sestavil. Pokud je dokážete správně použít, pomohou vám k zisku peněz.

Domnívám se, že hráč není profesionální sázkař a proto nedokáže správně rozhodovat o tom, zdali na zápas stojí vsadit či nikoliv. Tento článek není určen pro profesionální hráče, ale spíše pro ty, kteří v dané situaci během zápasu dokážou zareagovat správně, tedy bez emocí, na základě čisté matematiky.

Úspěšnost sázkových systémů níže byla analyzována vždy minimálně na vzorku 1000 zápasů. Některé z nich byly vcelku průměrné (nepřinesly ani ztrátu, ani zisk), jiné byly zcela pozitivní. Důrazně doporučuji, abyste při sázení nepoužívali žádnou z progresí. A to ani po několika neúspěšných zápasech. Špatná série často trvá déle a progrese je jasná cesta do pekel.

Základem úspěchu jsou pochopitelně zkušenosti, informace a znalosti jednotlivých týmů. Přes to vlak nejede. Veškeré znalosti byste přitom měli mít i před sázením live sázek.

Sázkový systém pro házenou

Když v první polovině nepadne dost gólů, ještě to neznamená, že gólové sucho bude pokračovat i do druhé půle

Ikona týmu Slavia Praha
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Barysau BATE
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 500 Kč na tuto sázku zdarma!
Tak například do přestávky padlo 20 gólů a bookmakeři zvolili jako hranici 47 gólů. Mnozí si myslí, že oba týmy brání dobře, a že tip na méně jak 47 gólů je atraktivní. Nic nedokáže zmást lépe. V házené si stále častěji všímám toho, že jsou k vidění dvě zcela odlišné půle. V první týmy mohou vstřelit 20 branek a v druhé klidně 30 branek a naopak. To často bývá způsobeno třeba i změnou taktiky, o které nevíme. Před časem jsem dělal srovnání v Excelu a v této sázce jsem nenašel žádnou hodnotu, ať už vsadíte over nebo under.

Vysoké kurzy na remízy – jde na nich vydělat?

Při sledování zápasu si všimnete, že ani jeden z týmů neměl v první půli náskok více jak 2 gólů. Po 15 minutách druhé poloviny je situace stále stejná. Kurz na remízu po 45 minutách zápasu osciluje mezi 5 – 7,00. A tak vsadím na remízu a budu doufat, že situace bude v tomto duchu pokračovat až do konce zápasu… Má to smysl? Bude tento tip úspěšný v průměru alespoň 1× za pět utkání? Neměli bychom v takovém případě použít nějakou progresi? Možná vás v tomto bodě trochu překvapím, ale po zanalyzování přibližně 1000 sázek jsem přišel na to, že jsem ziskový (přitom jsem používal lehkou progresi, kdy jsem po 5. prohrané sázce v každé následující sázce vsadil o 15% víc). Zisk z tohoto sázení činil přesně 4%, což je velmi slušné. Jedná se o náhodu? Nemyslím si. Všechno ukazuje právě na neustále omílanou výhodu.

ČTĚTE TAKÉ:
Největší tajemství baseballu odhaleno! Tahle sázková strategie vám vydělá peníze, i když baseballu nerozumíte

Hra na základě 45 – 50 minuty

V průběhu zápasu existuje několik momentů, které nám mohou dát šanci na zisk. Tento sázkový systém lze používat pouze v ligách a reprezentačních utkáních, kde týmy chtějí opravdu moc vyhrát. Důležitým prvkem je výsledek kolem 50. minuty utkání, kdy ani jeden z týmů nevede o více jak bod. Všiml jsem si, že týmy jsou v takovém případě o poznání opatrnější, takže počet gólů v posledních 10 minutách prudce klesá. Kurzy na počet gólů přitom dosahují klidně i hodnoty 1,85, díky čemuž jsem se za 1000 zápasů dopracoval zisku v hodnotě 2%. I v tomto případě jsem využíval lehké progrese, kdy jsem po každém netrefeném zápase další sázku zvýšil o 15%. Po výhře jsem se vrátil na původní hodnotu sázky.

Vysoké plus handicapy pro slabší týmy

Něco v tom fakt je, i když jsem si v live sázení nevšiml šance na zisk. Bezvýznamnost slabších týmů je hodně důležitá, ale musíte mít dostatek informací. Napadlo mě to poté, co jsem sledoval několik dobrých placených tipérů. Všiml jsem si, že ti nejlepší v 99% případů sází na negativní handicapy, které hrají na outsidery. Pouze profesionálové mohou na takové zápasy sázet. Bez znalostí jsme odsouzeni ke ztrátě. Stojí za to sázet i zápasy s neuvěřitelně vysokými handicapy, jako třeba +40,5.

Přátelské zápasy = mnoho bodů = výhodné sázky?

Musím se přiznat, že v tomto případě jsem nedělal žádnou analýzu. Tip jsem dostal od přítele a zní logiky. V přátelských utkáních je k vidění více bodů, bohužel o tom vědí i bookmakeři. Má tedy smysl na to sázet? Určitě ne. Dokonce i pokud vidíte zápas, nemůžete výsledek dobře předvídat. Na hřišti jsou často slabí hráči, trenéři mohou zkoušet jiný herní styl atd.

Výhra teoreticky slabšího týmu v první polovině (přátelské zápasy, hráči pod 21 let)

Skvělá příležitost k sázce. V první polovině mají týmy obvykle pořád dost sil a dokonce i slabší týmy mohou konkurovat týmům mnohem silnějším. Mluvím především o zápasech, ve kterých o nic nejde a s hráči mladšími 21 let (kde sázkovky nemají moc přehled). Soustředím se na kurzy v rozmezí 2,00 až 10,00. Kurzy vyšší než 10,00 neberu v potaz, neboť tam už to značí viditelný rozdíl třídy. S pomocí mírné progrese (maximální sázka 3× vyšší jak základní sázka), kdy sázku na kurzy mezi 2,5 – 5,0 navýším o 5% a mezi 5,0 a výše o 2,5%. Po prvních 1000 sázkách jsem se dopracoval zisku v hodnotě 3,7%.

Mám ještě několik nápadů, kde by se dalo dosáhnout zisku z live sázení na házenou. Jenže jsem hodně časově vytížený, takže pokračovat budu zase jindy.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

pokertiplogo kurzovesazenilogo casinohralogo
Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole