Přihlášení:
Menu
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie A | 18:00 - dnes
Logo týmu Roma AS
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Valencia FC
La Liga | 21:00 - dnes
Logo týmu Real Madrid
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Tottenham
Premier League | 16:00 - dnes
Logo týmu Crystal Palace
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sparta Praha
1. liga | 18:00 - zítra
Logo týmu Slavia Praha
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Wolfsburg
Bundesliga | 18:30 - dnes
Logo týmu Stuttgart
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Berlin Union
Bundesliga | 15:30 - dnes
Logo týmu Dortmund
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Anaheim
NHL | 04:07 - dnes
Logo týmu New Jersey
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera Divisio.. | 04:10 - dnes
Logo týmu Necaxa
Náš tip:
1.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Vissel Kobe
J League | 05:00 - dnes
Logo týmu Reysol
Náš tip:
0.5
UO (1.pol.)
Logo týmu Jablonec
1. liga | 15:00 - dnes
Logo týmu Hradec Králové
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Slovan Bratislava
Super Liga | 17:00 - dnes
Logo týmu Trnava
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Getafe
La Liga | 18:30 - dnes
Logo týmu Las Palmas
Náš tip:
1.5
UO
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Bundesliga | 17:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Mallorca
La Liga | 18:30 - zítra
Logo týmu Girona FC
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Nagoja
J League | 06:00 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
J League | 06:00 - dnes
Logo týmu Shonan Bellmare

Mixér: Víkendové tipy od našich expertů (8.7. – 10.7.)

8. 7. 2022 16:39, upraveno: 8. 7. 2022 16:44
autor: Young
Byly vybrány tři analýzy od naších expertů, kteří napsali své analýzy k jednotlivým utkáním.

V dnešním díle našeho pravidelné série jsme se zaměřili na tipy z 1. běloruské ligy, 2. brazilské ligy a MLS. Jedno utkání se hraje v pátek a dvě utkání v sobotu. Poskládejte si víkendový tiket a užijte si vzrušení ze hry.

Slavia Mozyr – Babruisk Belshyna (info)

  • 8. července, 19:00
  • Fotbal 1. běloruská liga
  • Více než 0,5 gólu v prvním poločase (kurz 1,31 – VSADIT – Fortuna)

Běloruská liga se hraje systémem jaro-podzim a tak už je skoro polovina soutěže za námi. Většina týmů má za sebou 13 ligových kol, některé jen dvanáct. Právě Slavia Mozyr má jen těch 12 zápasů za sebou s bilancí 5-2-5 a nachází se na desáté příčce.

V utkáních Slavie padá nejvíce branek, v průměru to vychází na 3,3 branky za utkání. Dvacet gólů vstřelili a stejný počet branek obdrželi.

Belshina má bilanci 4-5-4 a tedy stejně bodů jako Slavia Mozyr, ač odehráli o jedno utkání navíc. Nachází se na deváté příčce. Vstřelili 17 branek a 18 gólů obdrželi. Gólový průměr jim tak vychází na 2,7 branky za utkání.

V lednu hráli proti sobě přátelské utkání, a ač zápas skončil 1:0, tak první gól byl vstřelen ve 36. minutě, sázka by tak vyšla. V roce 2020 se naposledy utkali v rámci soutěžního zápasu a v obou utkáních by tato sázka vyšla.

Analýza od experta

První analýza v tomto díle Mixéru je od Stupesaka, který se zaměřil na běloruskou ligu. „Domácí tým je na 10. místě se ziskem 17 bodů a skóre 20:20, doma mají 2 výhry, 2 remízy a 2 prohry se skóre 11:11, v jejich domácích zápasech padlo průměrně 3,7 gólu na zápas, takže padá hodně gólů. Hosté jsou na 9. místě se ziskem 17 bodů a skóre 17:18, venku mají 2 výhry a 3 remízy se skóre 10:6, v jejich venkovních zápasech padlo průměrně 3,2 gólu na zápas, takže i v jejich zápasech padá dost gólů, takže je dnes opět velký předpoklad, že by góly měly opadat na obou stranách. Poslední ligové vzájemné utkání hrané v Mozyru skončily výsledky 1:1 a 3:0 a v obou případech padl gól už v prvním poločase, takže doufám, že padne i dnes.“

8. července 2022 - 19:00
UO 0.5
1,31
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Stupesak
72.0 %
Stupesak
Čtěte
Proč cesta profi sázkaře nemusí být pro tebe – stres

Sport Recife – Londrina (info)

  • 9. července, 21:00
  • Fotbal 2. brazilská liga
  • Výhra domácích (kurz 1,83 – VSADIT – Sazkabet)

Analýza od experta

Sforzac zhodnotil svůj kapitál za poslední tři měsíce o čtyři procenta. „Sedmnácté kolo druhé nejvyšší brazilské fotbalové ligy nabídne mimo jiné zajímavý duel sousedů v tabulce, když osmá Londrina zabojuje o body na hřišti devátého Sportu Recife.

Hostující celek si doposud připsal při mírně aktivním skóre 18:17 velmi slušných 22 bodů, z nichž drtivou většinu získal před svými fanoušky. V předešlých pěti ligových utkáních se hosté dvakrát radovali z výhry, ve dvou střetnutích všechny body ztratili a v jednom případě se rozešli s protivníkem smírně.

Na soupeřových trávnících fotbalisté Londriny dokázali v aktuální sezóně zvítězit jen dvakrát a připsali si tedy šest bodů, pětkrát dobyli soupeřovu svatyni a devět branek inkasovali, v bilanci z pohledu venkovních utkání tak patří k nejhorším mužstvům soutěže. V uplynulých pěti zápasech na soupeřově půdě modro-bílí třikrát podlehli a ve zbylých dvou utkáních naplno bodovali, včetně toho posledního, když dokázali zvítězit přesvědčivě 3:0 na hřišti patnáctého Chapecoense, tedy specialisty na venkovní duely a nejhůře hodnoceného celku z hlediska úspěšnosti v domácím prostředí.

Stejnou bodovou sbírkou jako Londrina se může po šestnácti ligových kolech pochlubit také domácí celek, který je na tom tabulkově jen o příčku hůře a ztrácí rovněž čtyři body na postupová umístění. Zápasy fotbalistů Recife jsou poměrně chudé na góly, červeno-černí doposud zaznamenali rovných deset branek a osm jich inkasovali.

V hodnocení úspěšnosti na domácím stadionu je Sport Recife nadprůměrným týmem Serie B, před vlastním publikem získali čtrnáct bodů, šestkrát se střelecky prosadili a pouze dvakrát dovolili soupeři skórovat. Domácí fotbalisté nedokázali zvítězit v šesti předchozích ligových utkáních, v nichž ve dvou případech soupeři podlehli a čtyřikrát uhráli nerozhodný výsledek.

Rovněž v minulém střetnutí získali pouze bod za bezbrankovou remízu na půdě druhého Vasco da Gama, který byl ovšem velmi cenný. Taktéž předešlá dvě domácí utkání červeno-černých skončila bez gólových zápisů, nejprve s pátým Gremiem a poté rovněž s dvanáctým Brusque, kdy nedokázali zúročit územní i herní převahu a připsat si tak plný bodový zisk.

Domácí zvítězili ve třech z pěti odehraných vzájemných duelů včetně obou posledních hraných v roce 2019, ve zbylých dvou se pak obě mužstva rozešla smírně. Věřím, že se Sport Recife opět dočká vítězství a potvrdí roli papírového favorita. Nicméně nepředpokládám, že budou diváci svědky velkého gólového představení, v utkání by neměly padnout více než dvě branky. Dovolil bych si tipnout přesný výsledek 1:0 pro fotbalisty domácího celku. Všem sázkařům přeji hodně štěstí!“

9. července 2022 - 21:00
1 - 1X2
1,83
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Sforzac
56.7 %
Sforzac
Čtěte
Nepopulární opatření, která zvýší tvůj zisk (rady odborníků)

Seattle Sounders – Portland Timbers (info)

  • 9. července, 22:30
  • Fotbal MLS
  • Výhra domácích (kurz 1,87 – VSADIT – Sazkabet)

Seattle Sounders se nachází na poslední postupové příčce do play off, jsou tak na sedmé příčce. O tři příčky pod nimi je jejich sobotní soupeř, který na ně ztrácí tři body.

Sounders mají v lize bilanci 8-2-7, doma se jim daří o něco více než venku. Ve svém svatostánku mají bilanci 5-1-3 s gólovou bilancí 17:9. V rámci západní konference získali deset bodů z posledních pěti zápasů, více bodů nezískal žádný z týmů. Nejlepšími střelci hájící dres Sounders je dvojice Morris, Ruidiaz, oba vstřelili po pěti brankách, ale klíčovými hráči do ofenzívy je i dvojice Lodeiro, Roldan. Oba mají shodně bilanci 3+5.

Portland Timbers mají odehraných 19 zápasů, většina týmů má za sebou 17 či 18 utkání. Ač tedy ztrácí na sedmou příčku tři body, mají o jeden až dva zápasy odehrány navíc. Ztráta by tak na postupovou příčku při dohrávkách měla ještě narůst. Čtyři zápasy v řadě již neprohráli. Venku odehráli deset zápasů, ale vyhráli jen jeden. Pětkrát remízovali a čtyřikrát odešli jako poraženi.

Nejlepším střelcem je Niezgoda, který dal pět branek, Chara má bilanci 4+5 a Blanco 3+6.

Z posledních tří vzájemných soutěžních zápasů vyhráli dvakrát Sounders.

Analýza od experta

Druhá sobotní analýza je od OnlyValueho. „V tomto zápase se potká Seattle Sounders s Portland Timbers a favorit je asi jasný. Já s kurzovým favoritem souhlasím, ale myslím si, že se šancemi je na tom ještě o něco lépe, než napovídají kurzy. Seattle Sounders mají 26 bodů a jsou na sedmém místě Západní konference. K dosažení svého bodového konta museli Sounders odehrát 17 zápasů. Portland Timbers mají 23 bodů a jsou na desátém místě Západní konference. K dosažení svého bodového konta museli Timbers odehrát 19 zápasů. Timbers jsou hůře postaveným týmem, který navíc ke svému bodovému výsledku museli mít o dva zápasy více. Seattle Sounders jsou navíc domácím týmem a doma se jim vede nadmíru dobře. Vzhledem k tomu věřím ve výhru domácího týmu.“

9. července 2022 - 22:30
1 - 1X2
1,87
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele OnlyValue
0 %
OnlyValue

Vsaďte si, než příležitost vyprší!

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

VYTVOŘIT TIKET
Jako nový uživatel získáte u Tipsport 150 Kč zdarma na sázení!

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TIPY zdarma do emailu!

Infikuj se jako první!

TIPY zdarma do emailu!
TOP10SportSites
Search