Přihlášení:
Menu
Logo týmu Rusko
EURO | 21:00 - dnes
Logo týmu Dánsko
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Finsko
EURO | 21:00 - dnes
Logo týmu Belgie
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Ukrajina
EURO | 18:00 - dnes
Logo týmu Rakousko
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Derry City
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Sligo Rovers
Náš tip:
2
SBR
Logo týmu Drogheda United
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Dundalk FC
Náš tip:
1X
DS
Logo týmu Chorvatsko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Skotsko
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
EURO | 18:00 - 23. 06.
Logo týmu Polsko
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Tammeka Tartu
Meistriliiga | 16:00 - dnes
Logo týmu Flora Tallin
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Meistriliiga | 16:00 - dnes
Logo týmu Tulevik Viljandi
Logo týmu Makedonie
EURO | 18:00 - dnes
Logo týmu Nizozemí
Logo týmu Bohemians Dublin
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Shamrock Rovers
Logo týmu St. Patrick's Athletic
Premier League | 20:45 - dnes
Logo týmu Finn Harps
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Premier League | 20:45 - dnes
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Uruguay
Copa America | 23:00 - dnes
Logo týmu Chile
Logo týmu Argentina
Copa America | 02:00 - zítra
Logo týmu Paraguay
Logo týmu Folgore
Champions Leagu.. | 20:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Thorshavn HB
Champions Leagu.. | 20:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Logo týmu Česko
EURO | 21:00 - zítra
Logo týmu Anglie

Mixér: Víkendové tipy od našich tipařů (28.5. – 30.5.)

28. 5. 2021 08:00, upraveno: 30. 5. 2021 21:46
autor: Young
Víkend se blíží a k němu patří i Mixér, kde byly vybrány ty nejlepší analýzy od naších analyzátorů. Stejně jako v minulém Mixéru i teď budou dvě analýzy zaměřeny na probíhající mistrovství světa v ledním hokeji a jedna analýza bude zaměřena na fotbal. Hokejové zápasy se odehrají v pátek a sobotu. Nedělní analýza bude zaměřena na fotbal. Níže najdete seznam toho nejlepšího, co se nám urodilo v rubrice Analýzy!

V dnešním díle našeho pravidelné série jsme se zaměřili na tipy z mistrovství světa v ledním hokeji a 1. norské fotbalové ligy.

ČTĚTE TAKÉ:
Oktagon 24: kompletní informace + záznamy

 

Lotyšsko – Norsko (info)

 • 28. května 19:15 hodin
 • Hokej mistrovství světa
 • Výhra domácích (kurz 1,95 – VSADIT – Sazkabet)

Betting-girl, která si dlouhodobě ROI drží ve výši 4 %, napsala k tomuto zápasu toto: „Norsko a Lotyšsko sice mají stejnou bilanci, když vyhráli jeden ze dvou hraných zápasů, ovšem favorit tohoto zápasu je přesto naprosto jasný. Jedná se o domácí Lotyšsko. Lotyšsko prokázalo slušnou sílu, když v prvním zápase porazilo Kanadu. Je sice pravda, že se postupem času ukazuje, že Kanada je fakt slabá, ale přesto je tento zápis mnohem přesvědčivější, než výhra Norska nad slabou Itálií, která je navíc oslabená koronavirovou pandemií. Z Lotyšska je cítit, že by na tomto MS hodně chtělo a já věřím, že Norsko prostě porazí.“

Jelikož byla analýza napsána již v pondělí, tak aktuální situace obou týmů je odlišná. Lotyšsko má po čtyřech zápasech sedm bodů s bilancí 2 výher v základní hrací době, 1 porážce po nájezdech a jedna prohra. Krom Kanady po prodloužení dokázali porazit ještě Itálii 3:0. Po čtyřech zápasech se nachází na 5. místě, kvůli horšímu vzájemnému zápasu s Kazachstánem. Po zápase s Norskem je čeká Finsko a Německo. Norsko si krom zmíněné výhry nad Itálii (4:1) připsala tři porážky, a to s Německem, Finskem a Kanadou. Aktuálně na čtvrtý tým čtyři body. Jelikož ještě mohou získat až devět bodů, tak naděje na postup stále existují, ale není to moc pravděpodobné. Jelikož je krom Lotyšska čeká ještě USA a Kazachstán.

Lotyšsko má postup ve svých rukou, už záleží jen na nich, zda poslední tři zápasy zvládnou. Devět vstřelených gólů vstřelilo šest střelců, Darzinš, Indrašis a Karsums dali po dvou gólech. Freibergs, který poslední 4 sezóny strávil v české Extralize, si připsal již tři asistence.

Norsko za čtyři zápasy vstřelilo devět gólů. Tři z nich vstřelil Trettenes, ale všechny tyto góly dal proti Itálii, dále si připsal jednu asistenci. V druhé lajně nastupuje dále s Lindstromem (1 gól + 2 asistence) a Oldenem (3 asistence). První lajna Norska ale moc gólů nedává. Jediným střelcem z první lajny je Rosseli Olsen, který dal gól v přesilové hře.

Na mistrovství světa v letech 2018 i 2019 byli ve stejné skupině. Jednou vyhrálo Lotyšsko po prodloužení, ale i přesto se dostali do play off a jedenkrát vyhráli již v základní hrací době, ale to v roce 2019 jim stačilo pouze na páté místo.

28. května 2021 - 19:15
1 - 1X2
1,95
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Betting-girl
42.6 %
Betting-girl
28. května 2021 - 19:15
2 - SBR
3,10
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Honza
52.5 %
Honza
ČTĚTE TAKÉ:
Extra bonusy k Mistrovství světa v hokeji od sázkových kanceláří

Rusko – Švýcarsko (info)

 • 29. května 15:15 hodin
 • Hokej mistrovství světa
 • Výhra hostů (kurz 6,60 – VSADIT – Synottip)

I druhá analýza z mistrovství světa je od tipařky Betting-girl. V analýze napsala: „Případ Švýcarska jasně ukazuje, že i ve skromných podmínkách se dá postavit tým, který může překvapit i ty nejsilnější týmy. Důležité je pouze rychlé bruslení, pracovitost, soudržnost a trošku té odvahy. Švýcarsko v předešlém zápase ostře smetlo výběr České republiky, a jelikož Češi celkem v pohodě na Sbornou stačili, usuzuji z toho, že Švýcarsko by mohlo porazit i Rusy. Samozřejmě, Rusko je v tomto zápase favorit, ale je hratelný, dá se porazit. A Švýcarsko je přesně ten tým, který by mohl překvapit.“

Rusko si proti Švýcarsku v sobotu zahraje o první místo skupiny. Rusko má po čtyřech zápasech devět bodů, ve zbylých zápasech je krom Švýcarska, čeká ještě se Švédskem a Běloruskem. Švýcarsko má stejně bodů jako Rusko, ale čeká je o něco lehčí los, kdy po Rusku odehrají zápas s Běloruskem a Velkou Británií, což by měly být povinné výhry. V posledních dvou zápasech šli výsledkově z extrému do extrému, kdy se Švédskem prohráli 0:7 a následně porazili Slovensko 8:1.

Rusko za čtyři zápasy vstřelili 15 branek, největší podíl na těchto gólech měl Burdasov, který si připsal pět bodů za tři góly a dvě asistence. O tyto branky se podělilo deset různých střelců.

Švýcarsko vstřelilo o gól méně jak Rusko, Švýcaři se spoléhají primárně na Hofmanna, který získal šest bodů za 4 góly a 2 asistence a na Meiera se čtyřmi brankami. O zbylých šest branek se postaralo pět střelců.

Švýcarsko se s Ruskem střetlo dvakrát v přípravě na přelomu dubna a května, oba zápasy vyhrálo Švýcarsko.

29. května 2021 - 15:15
2 - 1X2
6,60
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Betting-girl
42.6 %
Betting-girl
ČTĚTE TAKÉ:
Tři soutěže k MS o 5 miliónů Kč u Tipsportu a Chance

Odds BK – FK Bodø/Glimt (info)

 • 30. května 18:00 hodin
 • Fotbal 1. norská liga
 • Výhra hostů (kurz 1,72 – VSADIT – Synottip)

Jediný fotbalový zápas se týká norské první lize. Honza ve své analýze napsal. „V šestém zápase norské ligy se utká loňský suverénní vítěz ligy s týmem ze spodní části tabulky. Půjde o hostující Bodo Glimt a domácí Haugesundem. Bodo Glimt ovládlo loňský ročník s náskokem téměř 20 bodů na druhý celek. Jeho předností byla především ofenziva, kdy dával v zápase obrovský počet branek soupeři. Oproti průměru ligy to bylo více než 2x tolik. Úvodní zápas vyhrál 3:0 nad nováčkem soutěže, druhý pak 2:0 nad Kristinansundem a třetí zremizovali s Rosenborgem a čtvrtý vyhráli s Bergenem 2:1. Hagesund zatím odehrál jen 2 zápasy, oba zremizoval 0:0. Očekávám tedy výhru hostů.“

Pro domácí začala sezóna o deset dní později, než jejich nedělnímu soupeři. Týmy v norské lize mají aktuálně odehráno dva až pět zápasů. Odd v loňské sezóně skončil na sedmé pozici se 43 body za 30 utkání. Na svém hřišti měli bilanci 8 výher, dvou remíz a pěti porážek. Oproti jejímu soupeři dali za sezónu polovinu gólů a to 52 branek. Bodo za stejný počet zápasů vstřelilo 103 branek. Odd měl v loňské sezóně poměrně velké problémy s obdrženými brankami, krom dvou sestupujících týmů, byly jen dva celky v lize, které obdržely více branek než právě Odd. Na zápas tak dostali 1,7 branky, teď mají po dvou zápasech tři vstřelené a obdržené branky.

Bodo díky výhře v lize čeká kvalifikace Ligy mistrů už od prvního předkola, kde budou jako nenasazený tým. Vstup do sezóny se jim povedl a navázali na výsledky z loňské sezóny. Za čtyři zápasy mají deset bodů, kdy ztratili dva body za remízu s Rosenborgem. V loňské sezóně si drželi bezmála 3,5 vstřelené branky na zápas, aktuálně mají po čtyřech zápasech 2,25. Ve dvou zápasech ze čtyř udrželi čisté konto.

Z posledních pěti vzájemných zápasů je z pohledu domácího Oddu bilance 1 výhry, 1 remízy a tří porážek. V loňské sezóně prohráli oba vzájemné zápasy s celkovou bilancí z pohledu Oddu 1:10.

30. května 2021 - 18:00
2 - 1X2
1,72
Logo sázkové kanceláře
Avatar uživatele Honza
52.5 %
Honza

Vsaďte si, než příležitost vyprší!

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

VYTVOŘIT TIKET
Jako nový uživatel získáte u Tipsport 150 Kč zdarma na sázení! (NOVĚ)

ČTĚTE TAKÉ:
MotoGP 2021 – kompletní informace / TIPY / živé přenosy
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Jan
  28.5.2021 11:19

  Nějak mi chybí v analýze herní výkyvy Švýcarska, kdy dostanou 0:7 od Švédu a obden porazí zatím slušně hrající Slováky 8:1. Hoďte si kostkou, třeba to výjde.

  Odpověď

Váš názor

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

TOP10SportSites
Search