Přihlášení:

3 × five =

Menu
Logo týmu Německo
World Cup | 20:00 - dnes
Logo týmu Švédsko
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
2
1X2
Logo týmu Belgie
World Cup | 14:00 - dnes
Logo týmu Tunisko
Náš tip:
1
1X2
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Stromsgodset
Tippeligaen | 18:00 - zítra
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
1
SBR
Logo týmu Molde FK
Tippeligaen | 18:00 - dnes
Logo týmu Stabaek
Náš tip:
1
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Primera A | 22:30 - dnes
Logo týmu LDU de Quito
Náš tip:
2
1X2
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Coritiba
Serie B | 23:30 - dnes
Logo týmu Figueirense
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Boa Viagem EC
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Vila Nova
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
0
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Serie B | 00:00 - zítra
Logo týmu Londrina
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu CRB Maceio
Serie B | 02:00 - zítra
Logo týmu Paysandu SC
Náš tip:
0
1X2
Náš tip:
0
1X2
Logo týmu Japonsko
World Cup | 17:00 - zítra
Logo týmu Senegal
Náš tip:
2
1X2
Univerzální logo, oficiální logo týmu chybí
Tippeligaen | 18:00 - zítra
Logo týmu Sandefjord
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Sarpsborg 08
Tippeligaen | 18:00 - zítra
Logo týmu Tromsö
Náš tip:
1
1X2
Logo týmu Polsko
World Cup | 20:00 - zítra
Logo týmu Kolumbie
Náš tip:
2.5
UO
Logo týmu Dánsko
World Cup | 16:00 - 26. 06.
Logo týmu Francie
Náš tip:
2
SBR

Návod, jak vyzrát na podvodné placené tipy (sázkové servisy)?

27. 9. 2017 10:00, upraveno: 2. 10. 2017 12:20
autor: ladyextreme
Placené tipy na internetu jsou velmi oblíbené. Lidé v nich vidí perfektní prostředek, jak si vydělat sázením, aniž by museli hnout prstem. Problém je, že placené tipy na internetu lákají různé podvodníky. A je jich hodně.
Podvodníci znají spoustu způsobů, jak nás přimět, abychom jim skočili na vějičku. Proto je důležité držet se při výběru placených servisů několika základních zásad.

Dalo by se říci, že na každý poctivý placený servis připadá 100 podvodníků, kteří tímto způsobem chtějí z důvěřivých lidí vytáhnout peníze. A problémy bývají i s poctivými prodejci, protože výhry musí pokrýt i náklady na placené tipy, což si moc lidí neuvědomuje.

V tomto článku vám poradíme, jak se při nákupu tipů vyhnout všem nástrahám.

Verifikace placených sázkových servisů není zárukou úspěchu

Předtím než otevřete svou peněženku a zaplatíte sázkovému servisu, měli byste si samozřejmě ověřit, že se nejedná o podvodníka. K tomu se používá historie sázkových tipů na autorizačních serverech jako je betrush.com nebo blogabet.com.

Tyto servery ručí za správnost tipů, dohlížejí tedy na to, aby se u nich objevovaly reálné kurzy a aby byly podávány před danou sázkovou událostí, nikoliv po ní. Bohužel některé tyto servery fungují pouze napůl a některé nefungují vůbec.

Ikona týmu Německo
Anketa: kdo myslíte, že zvítězí?
Ikona týmu Švédsko
100 Kč na tento typ vyhrává 270
Získejte 200 Kč zdarma za registraci u Fortuny
U serverů jako je kolemdvou.cz si běžní uživatelé sami vkládají výšku kurzů a sami ověřují správnost tipů, takže docela s přehledem mohou zákazníky šidit. Vše se dá pochopitelně odhalit v historii, ale pokud má uživatel na kontě 5000 tipů, asi to není správné řešení. Za správnost placených tipů na těchto serverech by už provozovatelé měli ručit, ale jelikož se nejedná o automatizovaný systém, nikdo vám 100% správnost nezaručí.

Aktuální seznam podvodníků budeme přidávat do fóra ZDE, kam můžete přidat i vaši zkušenost. 

Některé autorizační servery, jako například verifikace.com jsou ovšem podvodníky přímo provozované, to znamená, že tipy a výsledky na nich jsou zmanipulované tak, aby lidem podávaly mylné informace. To by ovšem zákazníkovi mělo být jasné už z údajů – například Hurvajz tipy, jeden z nejznámějších podvodných sázkových servisů na území České republiky, zde má ROI 42%. Takového ROI v dlouhodobém měřítku bohužel nedosáhne ani ten nejlepší tipař na světě.

Ani ziskový sázkový servis nemusí přinést zisk

Ani pokud se vám podaří narazit na skutečně ziskové placené tipy, ještě nemáte vyhráno. V první řadě si musíte uvědomit, že sázení podléhá varianci, takže i přestože v dlouhodobém měřítku můžete být v plusu, na měsíční bázi, na které sázkové servisy obvykle fungují, vám zisk nikdo nezaručí. Některé sázkové servisy v případě ztráty v daném měsíci slibují vrácení peněz, ale je jich málo.

Zcela kritické je potom u sázkového servisu jeho cena. Abyste vy jakožto zákazníci byli úspěšní, musíte dosáhnout takové výhry, která vám pokryje náklady na daný servis a vydělá ještě něco navíc. Pokud tedy sázkový servis vydělá v průměru asi 30 jednotek (unitů) a vyjde vás na 3000 korun, potom nebudete moci sázet po 10 korunách a ani po 100 korunách, protože byste byli v minusu nebo v tom lepším případě na nule (100 korun x 30 unitů = 3000 korun).

Pozn.:
Pokud je jeden unit 100 korun, potom velikost sázky na jednu sázkovou příležitost obvykle bývá 1000 korun (10 unitů). V takovém případě musíte mít v banku alespoň 30 000 korun, někdy i víc.

ČTĚTE TAKÉ:
Pozor na placené tipy na sázení! Podvodníci na vás čekají na každém kroku

Zdaleka největším problémem sázkových tipů jsou ovšem kurzy. Sázkové servisy obvykle počítají s těmi nejvyššími nabízenými kurzy na trhu, jedno u jaké sázkové kanceláře. To se týká většiny placených servisů a to včetně těch, které operují na našem území (tohle je úplně běžné třeba na serveru KolemDvou.cz). I to by se dalo považovat za podvod, neboť tyto sázkaři jistě dobře vědí, že na území České republiky vstoupil v platnost nový loterijní zákon, který nám umožňuje sázet pouze u několika sázkových kanceláří.

Problém číslo 1:

V sázkovkách operujících na našem území se často nenachází tak vysoké kurzy, jaké sázkové servisy ve verifikaci uvádějí. To znamená, že i pokud je sázkový servis v plusu, vy můžete být vlivem nižších kurzů klidně v minusu. A to opravdu hodně. Je totiž rozdíl vsadit 10 sázek s kurzem 2,0 a nebo s kurzem 1,75.

Problém číslo 2:

I pokud sázkový servis náhodou pracuje pouze s kurzy, které nabízejí české sázkovky (zatím jsem na takový sázkový servis nenarazila), je třeba počítat s tím, že kurzy se mění. Jestliže tedy chcete zachovat hladinu kurzů a tedy i výhodu, s níž placené servisy operují, musíte zaručit, že vsadíte v tu samou chvíli, jako sázkový servis. Pokud se ke vsazení tipů dostanete třeba až za 5 hodin, může se docela s přehledem stát, že nevsadíte za kurz 3,00, ale třeba jen 2,20, což opět vede ke ztrátě.

Je to jako hledat jehlu v kupce sena

Pokud při hledání placených tipů vyloučíte všechny podvodníky a sázkové servisy, které operují pouze s kurzy nabízenými u českých sázkových kanceláří, a které si vzhledem ke svému bankrollu můžete dovolit, moc možností vám nezbude. Spíš naopak. Trošku to připomíná hledání jehly v kupce sena. Což mě nutně vede k úvaze, proč vlastně za tipy platit, když to samé, často i v mnohem větší kvalitě můžete mít zdarma.

Máte názor k článku nebo události?
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
 1. Rosomak
  19.11.2017 6:27

  Tady uvadite nesmysl – nmůže se docela s přehledem stát, že nevsadíte za kurz 3,00, ale třeba jen 2,20, což opět vede ke ztrátěnnnaprosto zavadejici, kdyz mam stategii s velkou uspesnosti, vydelam at je kurz 1.8 nebo 1.3 kdyz je to vyherni tip tak se nemuze stat ze mensi kurz vede ke ztrate, naopak ja treba pouzivam tuto strategii ktera i kdyz ten tip stihnu s mensim kurzem tak ma vynikajici uspesnost a tim i s nizsima kurzama vydelevam, min ale rozhodne to neni ztratanAsi jste meli na mysli spis pomer uspesnosti strategie a prumeru kurzu, ktere uzivatel sazinCim vetsi uspesnost strategie, tim mohou byt mensi kurzy a naopak. Takze kdyz tady vidim v zakladu za minuly mesic 39% roi a ja s nizsima kurzama mam velkou rezervu a i kdyz mam ve finale nizsi kurzy, porad se dostanu na krasnych roi 20%, pouzivam tuto strategii, poslednich 7 tipu vse win, pr. kurz 1.4 (i kdyby spadla na 1.2 je vydelano pri te uspesnosti)

  Odpověď
 2. 19.11.2017 17:42

  Dobrý den, tato informace rozhodně zavádějící není. Ještě jednou se zamyslete. Když budete sázet s kurzem 1,70 (řekněme při úspěšnosti 50%) a někdo vaší strategii bude chtít kopírovat, nicméně již nestihne kurz 1,70, ale vsadí při kurzu například 1,40, tak se dočká stejné úspěšnosti, ale nižšího (respektive záporného ROI)… protože bude mít stejný poměr ztrát, ale na každé sázce vyhraje méně peněz – tím pádem nepokryje své ztráty. Samozřejmě může se stát, že k poklesu kurzů nedojde, nebo pokles bude takový, aby kurz byl stále výhodný. Jenže není to pravidlem.

  Odpověď

Váš názor

Search

Pro poslání analýzy musíte být přihlášen.

Pro pokračování musíte vyplnit všechna pole